Jump to content

ΕΛ.ΤΑ. Αποστολές, καθυστερήσεις, παράπονα


vpdank
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιμενω δεμα απο alli express,(μποξερακια) μου το εστηλαν 17/11/2019, η αξια του ειναι 21,50 ευρο

απο 8/1/2020 εφτασε Αθηνα, τελωνειο.

**2020-01-08 08:27

ATHENS AIRMAIL CENTER, DISPATCH UNLOADED - AWAITING CUSTOMS INSPECTION**

Κοντευει 10ημερο και εχει κολλησει εκει!!

Υπαρχει περιπτωση να μου το κρατησουν για καποιο λογο;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι όλα τα δέματα περνάνε, πλέον, από τελωνείο, έστω και αν η δηλωμένη αξία, πολύ περισσότερο από κινέζο, είναι μικρότερη από 22€, Υπάρχει μεγάλος φόρτος και καθυστερούν να ξεκολλήσουν από το αεροδρόμιο.

Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Οταν έχεις ταχυδρομικό κουτί εκτος της εισόδου της πολυκατοικίας και ο ταχυδρόμος αφήνει όλες τις αλληλογραφίες της οικοδομής στο μαγαζί στο ισογειο ενω θέλω η αλληλογραφία μου να καταλήγει στο κουτί(Ειναι 5μ πιο πέρα και ουτε κουδούνι χρειάζεται να χτυπάει) έχω δικαίωμα να απαιτήσω η αλληλογραφία μου να πηγαίνει στο κουτί μου;

 

;) - αυτα στην Αθηνα γινονται μονο οταν ο ταχυδρομος ειναι Νεος αλλιως τα πεταει στην γωνια της πορτας και ''βρεστε τα μονοι σας''

ακομα και τις ειδοποιησεις για συστημενα σην καλυτερη τις πεταει κατω απο την χαραμαδα της κεντρικης πορτας αλλιως μαζι με τα γραμματα εξω στον σωρο.

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα και εμενα μου εστειλαν ενα δεματακι με ελτα με αριθμο QA...........GR και πραγματι δεν μπορεις να παρακολουθησεις την πορεια της διαδρομης με αυτα τα αρχικα γραμματων που εχει...το λεω γιατι ειχα διαβασει πριν κανα μηνα για τετοιου ειδους track number...και τελικα ισχυει..EDIT ρωτησα αυτον που μου το εστειλε οταν πηγε στα ελτα και μου ειπε οτι του ειπαν οτι αυτα τα track number ειναι μονο οταν στελνει καποιος επιστολες το λεγομενο επιστολικο ταχυδρομειο,, φυσικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι του το χρεωσαν με αυτου του ειδους υπηρεσια,,, δηλαδη αυτη η υπηρεσια εχει αυτο του ειδους αριθμο αποστολης που δεν παρακολουθειται...Οποτε οποιος στειλει δεματακι καλο θα ειναι να λεει σαν δεμα αποστολη ,,,,και οχι οτι του πουνε απο τα γκισε και ειδικα σαν επιστολικο ταχυδρομειο που δεν εχει ανιχνευσιμο αριθμο....Σαν δεμα εχει κανονικα ανιχνευση που ξεκινανε απο CP........GR.
Link to comment
Share on other sites

τελικα και εμενα μου εστειλαν ενα δεματακι με ελτα με αριθμο QA...........GR και πραγματι δεν μπορεις να παρακολουθησεις την πορεια της διαδρομης με αυτα τα αρχικα γραμματων που εχει...

 

:blink: - ειναι δωρον-αδωρον φιλε μου,δεν σε ενημερωνει κανεις για αυτη την αλλαγη και οταν φτασει στα χερια σου απλα βλεπεις την πορεια που ειχε ως το καταστημα ενω στα ενδιαμεσα σε εχει φαει η αγωνια.

 

20 Δεκ 2019 - 01:45

Item arrived to destination country Destination Country

 

αντε ντε ξεκολλατε το (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Τι έχουν πάθει τελευταίους μήνες τα ΕΛΤΑ ??? Μεταξύ πολλών άλλων δεμάτων από Κίνα που μου έχουν καθυστερήσει υπάρχει κι αυτό :

3/1/2020, 09:45:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

κολλημένο από τις 3/1 στό τελωνείο... Καταντάει σκάνδαλο πιά!

 

Τα δικά σας δέματα έχουν τις ίδιες φοβερές καθυστερήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Τι έχουν πάθει τελευταίους μήνες τα ΕΛΤΑ ??? Μεταξύ πολλών άλλων δεμάτων από Κίνα που μου έχουν καθυστερήσει υπάρχει κι αυτό :

3/1/2020, 09:45:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

κολλημένο από τις 3/1 στό τελωνείο... Καταντάει σκάνδαλο πιά!

 

Τα δικά σας δέματα έχουν τις ίδιες φοβερές καθυστερήσεις?

 

Είχα και εγώ δέμα με την ίδια ακριβώς περιγραφή, αλλά ξεκόλλησε και το παρέλαβα τη ΔΕ 20/1.

 

Πιστεύω ότι θα ξεκολλήσει και το δικό σου σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ δέμα με την ίδια ακριβώς περιγραφή, αλλά ξεκόλλησε και το παρέλαβα τη ΔΕ 20/1.

 

Πιστεύω ότι θα ξεκολλήσει και το δικό σου σύντομα.

 

... γιά να δούμε. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα έχει κολλήσει από τις 03/01 και περιμένω ακόμα. Μια θήκη είναι κινητού..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Τι έχουν πάθει τελευταίους μήνες τα ΕΛΤΑ ??? Μεταξύ πολλών άλλων δεμάτων από Κίνα που μου έχουν καθυστερήσει υπάρχει κι αυτό :

3/1/2020, 09:45:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

κολλημένο από τις 3/1 στό τελωνείο... Καταντάει σκάνδαλο πιά!

 

Τα δικά σας δέματα έχουν τις ίδιες φοβερές καθυστερήσεις?

 

ΝΑΙ !

εκει στα ελτα πραγματικα εχουν χασει την μπαλα οι κηφηνες :mad:

 

εμενα εκανε 33 μερες να σκαναριστει στο αεροδρομιο τωρα μπηκε και τελωνειο πραγματικα ειναι να κλαις με τα σουργελα

 

Προορισμός - Ώρα αποθήκευσης στη μνήμη: 2020-01-23 07:53:10 (GMT+02:00)

2020-01-18 08:21

ATHENS AIRMAIL CENTER, DISPATCH UNLOADED - AWAITING CUSTOMS INSPECTION

 

2019-12-15 03:13

CHINA, DEPARTURE FROM OUTWARD OFFICE OF EXCHANGE

 

2019-12-14 18:58

CHINA, ARRIVAL AT OUTWARD OFFICE OF EXCHANGE

Edited by mples
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Τι έχουν πάθει τελευταίους μήνες τα ΕΛΤΑ ??? Μεταξύ πολλών άλλων δεμάτων από Κίνα που μου έχουν καθυστερήσει υπάρχει κι αυτό :

3/1/2020, 09:45:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

κολλημένο από τις 3/1 στό τελωνείο... Καταντάει σκάνδαλο πιά!

 

Τα δικά σας δέματα έχουν τις ίδιες φοβερές καθυστερήσεις?

Όλοι το ίδιο πρόβλημα έχουμε, μπάχαλο έγινε άστα να πάνε.
Link to comment
Share on other sites

Όλοι το ίδιο πρόβλημα έχουμε, μπάχαλο έγινε άστα να πάνε.

 

μάλιστα... κατάλαβα, δεν είμαι μόνος μου ( δυστυχώς ).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Τι έχουν πάθει τελευταίους μήνες τα ΕΛΤΑ ??? Μεταξύ πολλών άλλων δεμάτων από Κίνα που μου έχουν καθυστερήσει υπάρχει κι αυτό :

3/1/2020, 09:45:20 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

κολλημένο από τις 3/1 στό τελωνείο... Καταντάει σκάνδαλο πιά!

 

Τα δικά σας δέματα έχουν τις ίδιες φοβερές καθυστερήσεις?

 

Ναι δυστυχώς, εχω δυο μικρα πακετα (λουρακια ρολογιου) απο 1/12 σε αναμονη...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και τρεις μέρες κολλημένο στην Θεσσαλονίκη :( Να δω Θεσσαλονίκη - Δράμα πόσο θα "καταφέρουν" να το κάνουν. ffeeec9c8275335f1607d7c214983b9d.jpg

 

Στάλθηκε από το Mate 20 pro

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ !

εκει στα ελτα πραγματικα εχουν χασει την μπαλα οι κηφηνες :mad:

 

εμενα εκανε 33 μερες να σκαναριστει στο αεροδρομιο τωρα μπηκε και τελωνειο πραγματικα ειναι να κλαις με τα σουργελα

 

Προορισμός - Ώρα αποθήκευσης στη μνήμη: 2020-01-23 07:53:10 (GMT+02:00)

2020-01-18 08:21

ATHENS AIRMAIL CENTER, DISPATCH UNLOADED - AWAITING CUSTOMS INSPECTION

 

2019-12-15 03:13

CHINA, DEPARTURE FROM OUTWARD OFFICE OF EXCHANGE

 

2019-12-14 18:58

CHINA, ARRIVAL AT OUTWARD OFFICE OF EXCHANGE

Για καλό σου το κάνουν βρε! Μην κολλήσεις κανέναν κορονοϊό από εκει που ψωνίζεις :D

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Για καλό σου το κάνουν βρε! Μην κολλήσεις κανέναν κορονοϊό από εκει που ψωνίζεις :D

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

:confused: - πηρα σημερα τηλεφωνο και τους ρωτησα αν βλεπουν κατι,μου λενε οχι,μα τους λεω με διαφορες μηχανες αναζητησης το βλεπω που εχει σταματησει 22 δεκεμβριου για τελωνειο

στο site των Ελτα με αυτον τον κωδικο δεν βλεπω τιποτα μου λεει,οι αλλοι πως το βλεπουν,δεν ξερω παρα μονο των Ελτα κοιταω,και τι θα γινει τον ρωτησα θα περιμενω ποτε θα το ανοιξετε για να του βαλετε QA και τα σχετικα; αρχισε κατι μισολογα αρα ακομη ειμαι στο περιμενε και το κυριοτερο ΔΕΝ θα ξερω ποτε το ανοιξαν,ποτε εφτασε στην ΜΔ απλα σαν δωρο εξ'ουρανου θα μου ερθει καποια μερα μια ειδοποιηση και μολις δω QA θα υποθεσω πως ειναι αυτο που περιμενω, μιλαμε για Hi-Tech καταστασεις (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα unregister ενα δέμα από τα οχτώ που αγνοούνται από 10-11-2019 αγορά απο AliExpress. Κάτω από 22 ευρώ και χωρίς πράσινο αυτοκόλλητο τελωνείου που σημαίνει ότι όλη αυτήν η καθυστέρηση και χωρίς το περίμενε του τελωνείου....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

εγω αντιμετωπίζω το εξής θέμα,

 

έχω κάνει αγορές απο Banggood , αρκετές , ξεκινώντας απο αρχές Δεκεμβριόυ (6-7-8-9 κλπ). Tις περισσότερες αποστολές τις είχα κάνει registered, σε κάποια είχα βάλει tariff insurance , σε κάποια άλλα οχι, μικρή σημασία αυτό τώρα γιατί τα περισσότερα ήταν αξίας μέχρι 22€.

 

Κάποια άλλα τα αγόρασα με απλή αποστολή , κάποια απο αυτά έχουν έρθει, κάποια απο τα συστημένα επίσης έχουν έρθει, πλήν όμως 3 αγορών για τις οποίες και ψάχνω μια βοήθεια ρε παιδιά (θα βάλω τα κλάματα :lol:) . Εδω αξίζει να πούμε οτι και τα 3 είναι δώρα στη γυναίκα.... :!::!::!:

 

έχω λοιπόν, 3 συστημένα που δείχνουν να έχουν φύγει απο Κίνα αλλά να μην έχουν εμφανιστεί Ελλάδα. Τώρα, είτε έχουν φτάσει Ελλάδα και απλά περιμένουν να σκαναριστούν (αμφίβολο, γιατί έχω πάρει μεταγενέστερες αγορές) είτε κάτι άλλο παίζει.

 

Έχω κατεβάσει ένα μάτσο εφαρμογές για tracking και έχω χρησιμοποιήσει όλα τα tracking sites που υπάρχουν, το κάθε ένα συμφωνεί με το άλλο μέχρι ενός σημείο ως προσ τις πληροφορίες που σου δίνει.

 

Πάμε να δούμε το πρώτο απο Elta

 

LO606496859CN

18/12/2019, 17:43:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

18/12/2019, 08:36:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ

9/12/2019, 19:54:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

 

η τελευταία πληροφορία που έχω εγω απο εφαρμογή είναι , 28/12 όπου γίνεται το εξής κουφό : Σημείο Α 9/12 πρός σημείο Β (αποστολή 18/12). μετά απο αυτό handed over to airlines , ωραία λέω καλά πάμε, μετά φεύγει απο το σημείο Β και πάει στο σημείο Α. Ξαναφεύγει την επόμενη μέρα απο το Α και πάει στο Β όπου μένει απο τις 28/12 μέχρι και τώρα που γράφω με την ένδειξη returned from customs. Μέχρι σήμερα τα Ελτα δείχνουν το παραπάνω... έστειλα μήνυμα εδω και πολύ καιρό που συμβαίνει αυτό στη Banggood και η απάντηση ήρθε με ένα άλλο tracking site όπου έχει πληροφορίες μέχρι τις 22/12 και να μην ανησυχώ , θα έρθει μου λένε.

 

Ρε , τους λέω με screenshot απο το κινητό, αυτό πάει πέρα δώθε στη Κίνα δεν έχει φύγει ποτέ, όχι μου λένε , θα έρθει ....

 

Τα άλλα 2 tracking είναι απο 27/12 έχουν φύγει απο Κίνα Και κάπου στον αέρα βρίσκονται, αυτό το αεροπλάνο έχει πολλά καύσιμα :lol:

RV283721573CN

RV281623043CN

 

 

κάποιος?

 

Νίκος:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παιδια και γω έχω θέμα.3 δέματα 2 από gearbeast και 1 από banggood.Με track number .Στάλθηκαν αρχές Ιανουαρίου.ειναι Ελλαδα κολλημένα σε αυτή την κατάσταση ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) από της 14/1/2020 10 μέρες και ακόμα να ανοιχτούν οι σάκοι? μπορώ να κάνω τίποτα η περιμένω.α και κάτι ακόμα.το ένα δέμα είναι στα 28 ευρώ τι επιπλέον θα πληρώσω.Τα πληρώνω στα ΕΛΤΑ όταν παραλάβω? Ευχαριστω εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παιδια και γω έχω θέμα.3 δέματα 2 από gearbeast και 1 από banggood.Με track number .Στάλθηκαν αρχές Ιανουαρίου.ειναι Ελλαδα κολλημένα σε αυτή την κατάσταση ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) από της 14/1/2020 10 μέρες και ακόμα να ανοιχτούν οι σάκοι? μπορώ να κάνω τίποτα η περιμένω.α και κάτι ακόμα.το ένα δέμα είναι στα 28 ευρώ τι επιπλέον θα πληρώσω.Τα πληρώνω στα ΕΛΤΑ όταν παραλάβω? Ευχαριστω εκ των προτέρων

 

 

καλα πλακα κανετε εχετε δει τι γινεται στα ελτα

 

εγω εχω δεματα απο 7/11/19 και ακομα περιμενουν τελωνειο :lol::lol:

 

θα πληρωσεις 15+ οσο ειναι το φπα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους,

 

εγω αντιμετωπίζω το εξής θέμα,

 

έχω κάνει αγορές απο Banggood , αρκετές , ξεκινώντας απο αρχές Δεκεμβριόυ (6-7-8-9 κλπ). Tις περισσότερες αποστολές τις είχα κάνει registered, σε κάποια είχα βάλει tariff insurance , σε κάποια άλλα οχι, μικρή σημασία αυτό τώρα γιατί τα περισσότερα ήταν αξίας μέχρι 22€.

 

Κάποια άλλα τα αγόρασα με απλή αποστολή , κάποια απο αυτά έχουν έρθει, κάποια απο τα συστημένα επίσης έχουν έρθει, πλήν όμως 3 αγορών για τις οποίες και ψάχνω μια βοήθεια ρε παιδιά (θα βάλω τα κλάματα :lol:) . Εδω αξίζει να πούμε οτι και τα 3 είναι δώρα στη γυναίκα.... :!::!::!:

 

έχω λοιπόν, 3 συστημένα που δείχνουν να έχουν φύγει απο Κίνα αλλά να μην έχουν εμφανιστεί Ελλάδα. Τώρα, είτε έχουν φτάσει Ελλάδα και απλά περιμένουν να σκαναριστούν (αμφίβολο, γιατί έχω πάρει μεταγενέστερες αγορές) είτε κάτι άλλο παίζει.

 

Έχω κατεβάσει ένα μάτσο εφαρμογές για tracking και έχω χρησιμοποιήσει όλα τα tracking sites που υπάρχουν, το κάθε ένα συμφωνεί με το άλλο μέχρι ενός σημείο ως προσ τις πληροφορίες που σου δίνει.

 

Πάμε να δούμε το πρώτο απο Elta

 

LO606496859CN

18/12/2019, 17:43:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

18/12/2019, 08:36:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ

9/12/2019, 19:54:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

 

η τελευταία πληροφορία που έχω εγω απο εφαρμογή είναι , 28/12 όπου γίνεται το εξής κουφό : Σημείο Α 9/12 πρός σημείο Β (αποστολή 18/12). μετά απο αυτό handed over to airlines , ωραία λέω καλά πάμε, μετά φεύγει απο το σημείο Β και πάει στο σημείο Α. Ξαναφεύγει την επόμενη μέρα απο το Α και πάει στο Β όπου μένει απο τις 28/12 μέχρι και τώρα που γράφω με την ένδειξη returned from customs. Μέχρι σήμερα τα Ελτα δείχνουν το παραπάνω... έστειλα μήνυμα εδω και πολύ καιρό που συμβαίνει αυτό στη Banggood και η απάντηση ήρθε με ένα άλλο tracking site όπου έχει πληροφορίες μέχρι τις 22/12 και να μην ανησυχώ , θα έρθει μου λένε.

 

Ρε , τους λέω με screenshot απο το κινητό, αυτό πάει πέρα δώθε στη Κίνα δεν έχει φύγει ποτέ, όχι μου λένε , θα έρθει ....

 

Τα άλλα 2 tracking είναι απο 27/12 έχουν φύγει απο Κίνα Και κάπου στον αέρα βρίσκονται, αυτό το αεροπλάνο έχει πολλά καύσιμα :lol:

RV283721573CN

RV281623043CN

 

 

κάποιος?

 

Νίκος:)

 

βιαζεσαι φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

4/11/2019, 13:36:56 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΤΑΧ/ΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ

27/10/2019, 06:03:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

Υπάρχουν και χειρότερα για όσους γκρινιάζουν.:mad:

Από 4-11-19 στο Τελωνείο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Πακετα με μπόλικη δόση κοροναϊου μεσα :D

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...