Jump to content

ΕΛ.ΤΑ. Αποστολές, καθυστερήσεις, παράπονα


vpdank
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά για δέμα από αμερική αξίας 157€ πήγα να το παραλάβω από το αεροδρόμιο και πλήρωσα 57€ επιπλέων για φπα και εκτελώνισμο.Και απο δω και πέρα για δέματα απο χώρες εκτός ευρωπαικής ένωσης θα πληρώνουμε 30% ΦΠΑ +20€.'Ελεος δηλαδή με τους ξεφτίλες

 

Επιτέλους λύθηκε το πρόβλημα της φοροδιαφυγής .....μ

Link to comment
Share on other sites

Και απο δω και πέρα για δέματα απο χώρες εκτός ευρωπαικής ένωσης θα πληρώνουμε 30% ΦΠΑ +20€.'

 

Αυτο παλι απο που προκυπτει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για δέμα από αμερική αξίας 157€ πήγα να το παραλάβω από το αεροδρόμιο και πλήρωσα 57€ επιπλέων για φπα και εκτελώνισμο.Και απο δω και πέρα για δέματα απο χώρες εκτός ευρωπαικής ένωσης θα πληρώνουμε 30% ΦΠΑ +20€.'Ελεος δηλαδή με τους ξεφτίλες

 

Ωραιο.... το αλλο με τον τοτο το ξερεις?

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω 2 παραγγελιες και απ τις 2 η τελευταια ενημερωση που υπηρχε ηταν:

27/7/2017, 05:30:27 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

κοινως, εχουν κολλησει 1 βδομαδα στο αεροδρομιο. Λόγο διακοπών βαριουνται που ζουν να υποθέσω;

Και ποσο καιρο εχουν σκοπο να τα κρατανε στο αεροδρομιο ετσι χωρις λογο;

Ηδη εχουν περασει 50 μερες απ οταν εκανα τις παραγγελιες και δεν λεει να ζητησω αποζημιωση απ τους πωλητες ενω τα πακετα ειναι στην Αθηνα... γιατι να την πληρωσουν αυτοι για ******** των ελτα;

Αν παρω αυριο τηλεφωνο στα ΕΛΤΑ θα μπορεσουν να μου πουν τιποτα χρησιμο η θα αρχισουν τις γνωστες παπαρολογιες;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω 2 παραγγελιες και απ τις 2 η τελευταια ενημερωση που υπηρχε ηταν:

27/7/2017, 05:30:27 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

κοινως, εχουν κολλησει 1 βδομαδα στο αεροδρομιο. Λόγο διακοπών βαριουνται που ζουν να υποθέσω;

Και ποσο καιρο εχουν σκοπο να τα κρατανε στο αεροδρομιο ετσι χωρις λογο;

Ηδη εχουν περασει 50 μερες απ οταν εκανα τις παραγγελιες και δεν λεει να ζητησω αποζημιωση απ τους πωλητες ενω τα πακετα ειναι στην Αθηνα... γιατι να την πληρωσουν αυτοι για ******** των ελτα;

Αν παρω αυριο τηλεφωνο στα ΕΛΤΑ θα μπορεσουν να μου πουν τιποτα χρησιμο η θα αρχισουν τις γνωστες παπαρολογιες;;

 

Ρε παιδια.... ρε παιδια, συνεχως οι ιδιες ερωτησεις απ ολους, εχεις δεματα κολλημενα 1 εβδομαδα στο ΚΑΤ, οκ το εχουμε πει σε 100post , ειναι πλεον λογικο, εδω εχουμε δεματα κολλημενα 1 μηνα, και εχουμε πει οτι στα τηλ δεν βγαινει πλεον ακρη και και και και, αποζημιωση δεν θα παρεις εφοσον τα δεματα δειχνουν οτι μπηκαν ελλαδα, receive item at office of exchange. Μπειτε στον κοπο να διαβαστε τις 2-3 τελευταιες σελιδες... ολα ειναι απαντημενα.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια.... ρε παιδια, συνεχως οι ιδιες ερωτησεις απ ολους, εχεις δεματα κολλημενα 1 εβδομαδα στο ΚΑΤ, οκ το εχουμε πει σε 100post , ειναι πλεον λογικο, εδω εχουμε δεματα κολλημενα 1 μηνα, και εχουμε πει οτι στα τηλ δεν βγαινει πλεον ακρη και και και και, αποζημιωση δεν θα παρεις εφοσον τα δεματα δειχνουν οτι μπηκαν ελλαδα, receive item at office of exchange. Μπειτε στον κοπο να διαβαστε τις 2-3 τελευταιες σελιδες... ολα ειναι απαντημενα.

 

ναι συγνωμη τωρα διαβαζω και τα δικα σου που τα στελνες 2-2 οταν το δικο μου πακετο εφτανε αεροδρομιο...

ωραια αρα ειναι δικο τους προβλημα, θελω να ελπιζω λογο διακοπων. θα μπορουσες να σαι λιγο πιο συγκρατημενος βεβαια εχοντας περασει τα ιδια και μιας και απ οτι φαινεται θα ερθω στη θεση σου μεχρι να φτασουν τα πακετα σε μενα αλλα δεν πειραζει μου απαντησες την απορια εμμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο.... το αλλο με τον τοτο το ξερεις?

Δηλαδή τι θέλεις να πεις πως με πιάσαν μαλ... τους έδωσα φακελάκι ή κάτι-τις παραπάνω για να μου δώσουν τον φάκελο πιο γρήγορα?Τι να πω και να τον παραλάμβανα από το σπίτι πάλι τα ίδια θα πλήρωνα μου είπαν.Δεν ξέρω πραγματικά τι να πώ....

http://imgur.com/Ha2mSO1

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι θέλεις να πεις πως με πιάσαν μαλ... τους έδωσα φακελάκι ή κάτι-τις παραπάνω για να μου δώσουν τον φάκελο πιο γρήγορα?Τι να πω και να τον παραλάμβανα από το σπίτι πάλι τα ίδια θα πλήρωνα μου είπαν.Δεν ξέρω πραγματικά τι να πώ....

http://imgur.com/Ha2mSO1

 

24% ΦΠΑ πληρωσες, οχι 30.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, εχω 2 παραγγελιες και απ τις 2 η τελευταια ενημερωση που υπηρχε ηταν:

27/7/2017, 05:30:27 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

κοινως, εχουν κολλησει 1 βδομαδα στο αεροδρομιο. Λόγο διακοπών βαριουνται που ζουν να υποθέσω;

Και ποσο καιρο εχουν σκοπο να τα κρατανε στο αεροδρομιο ετσι χωρις λογο;

Ηδη εχουν περασει 50 μερες απ οταν εκανα τις παραγγελιες και δεν λεει να ζητησω αποζημιωση απ τους πωλητες ενω τα πακετα ειναι στην Αθηνα... γιατι να την πληρωσουν αυτοι για ******** των ελτα;

Αν παρω αυριο τηλεφωνο στα ΕΛΤΑ θα μπορεσουν να μου πουν τιποτα χρησιμο η θα αρχισουν τις γνωστες παπαρολογιες;;

 

Δεν ξέρω ρε φίλε ειλικρινά τι παίζει είδα σε προηγούμενα σχόλια άτομα που τους το έβγαλε 29 και 30 παρέλαβαν 1 και 2 αντίστοιχα μετά από 4 ημέρες δηλαδή εμένα επίσης από 31 το έβγαλε άφιξη και ενώ στην αρχή χάρηκα απίστευτα καθώς στην πραγματικότητα είναι από 9 εδώ τώρα δεν ξέρω τι στο διάολο γίνεται... Ίσως φταίει ο τρόπος και η χώρα από την οποία έχεις παραγγείλει... Εγώ περιμένω με Ems... Εκτός Ε.Ε...

Αν μπορείτε γράψτε ρε παιδιά και τα στοιχεία που βγάζει στο τρακινγκ καθώς και τον τρόπο αποστολής κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε φίλε ειλικρινά τι παίζει είδα σε προηγούμενα σχόλια άτομα που τους το έβγαλε 29 και 30 παρέλαβαν 1 και 2 αντίστοιχα μετά από 4 ημέρες δηλαδή εμένα επίσης από 31 το έβγαλε άφιξη και ενώ στην αρχή χάρηκα απίστευτα καθώς στην πραγματικότητα είναι από 9 εδώ τώρα δεν ξέρω τι στο διάολο γίνεται... Ίσως φταίει ο τρόπος και η χώρα από την οποία έχεις παραγγείλει... Εγώ περιμένω με Ems... Εκτός Ε.Ε...

Αν μπορείτε γράψτε ρε παιδιά και τα στοιχεία που βγάζει στο τρακινγκ καθώς και τον τρόπο αποστολής κλπ...

 

Destination Country - Tracking Consuming: 583 ms

2017-07-27 05:30 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2017-07-04 14:58 HONG KONG, SEND ITEM ABROAD

2017-06-30 11:51 HONG KONG, RECEIVE ITEM FROM CUSTOMER

Origin Country - Tracking Consuming: 138 ms

2017-07-27 08:30 GR, Arrived at processing centre (inward office of exchange)

 

Destination Country - Tracking Consuming: 328 ms

2017-07-27 08:44 RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE

2017-06-25 09:57 SINGAPORE, SEND ITEM ABROAD

Origin Country - Tracking Consuming: 641 ms

2017-07-27 11:44 Arrival at Processing Center (Country code: GR)

2017-06-26 23:26 Arrival at Destination Post (Country: GR)

2017-06-25 09:57 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Το πρωτο ειναι με PostHK το δευτερο με SingP ειτε χονκονγκ ειτε σιγκαπουρη η καταληξη ιδια ηταν.

Οι παραγγελιες εγιναν 25/6 και 28/6 απο aliexpress και ebay αντιστοιχα με πολλες μερες ενδιαμεσα χωρις καμια ενημερωση με αποτελεσμα να χαρω οταν ειδα οτι εφτασαν αθηνα αλλα οχι που θα τελειωνε το θεμα εκει... επισης να πω οτι ειχα κανει αλλες 2 παραγγελιες παραλληλα, παλι απο κινεζομαγαζα τις οποιες εχει 2 βδομαδες που παρελαβα γιαυτο κυριως ψαχνομαι με αυτες τις 2 που μεινανε.

Σημερα εκανα παραγγελια απ το αγγλικο αμαζον οπου συνηθως αν πακετο δεν ερθει στις 5 μερες δεν θα ρθει ποτε. Ελπιζω να μην εχει την ιδια καταληξη..

 

Δεν ξερω αν θα σε βοηθησουν καθολου ολα αυτα παντως αυριο θα παρω ενα τηλεφωνο στα ελτα καλου κακου και κατα τα αλλα θα εξοπλιστω με υπομονη γιατι απ οτι φαινεται οσο πλησιαζει και ο 15αυγουστος θα ζησουμε μεγαλες στιγμες.

Edited by Kolo3a
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για δέμα από αμερική αξίας 157€ πήγα να το παραλάβω από το αεροδρόμιο και πλήρωσα 57€ επιπλέων για φπα και εκτελώνισμο.Και απο δω και πέρα για δέματα απο χώρες εκτός ευρωπαικής ένωσης θα πληρώνουμε 30% ΦΠΑ +20€.'Ελεος δηλαδή με τους ξεφτίλες

 

Με 157 ευρω δηλωμενη αξια και αποστολη με usps priority/express(που τα σταματανε ολα) θα πληρωνες τελωνειο ούτως ή αλλως και πέρυσι και πρόπερσι. Εγω 3 ευρω πληρωσα τον Απριλιο για 90$ δηλωμενη αξια δεμα 5.5 κιλων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να κάνω μια ερώτηση και εγω αν και είναι μάλλον εκτός θέματος. Εγώ δεν αγόρασα κάτι αλλά μου έστειλαν από αμερική ένα πακέτο με 5 μπομπονιέρες από γάμο μια ξαδέρφης μου και με κάλεσαν να πληρώσω 28 ευρώ για δασμούς. Είναι λογικό;
Link to comment
Share on other sites

Destination Country - Tracking Consuming: 583 ms

 

Σημερα εκανα παραγγελια απ το αγγλικο αμαζον οπου συνηθως αν πακετο δεν ερθει στις 5 μερες δεν θα ρθει ποτε. Ελπιζω να μην εχει την ιδια καταληξη..

 

Μαλλον πλακα κανεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα. Να κάνω μια ερώτηση και εγω αν και είναι μάλλον εκτός θέματος. Εγώ δεν αγόρασα κάτι αλλά μου έστειλαν από αμερική ένα πακέτο με 5 μπομπονιέρες από γάμο μια ξαδέρφης μου και με κάλεσαν να πληρώσω 28 ευρώ για δασμούς. Είναι λογικό;

 

Ουτε μια στο εκατομμυριο να ισχυει αυτο που λες. Σκαναρε το χαρτι που σου δωσανε απο τα Ελτα.

Link to comment
Share on other sites

Απ'το αγγλικο αμαζον δεν εχουν αργησει ποτε 5 μερες (εργασιμες, δηλαδη βδομαδα συνολο) οτι ερχεται ερχεται μεχρι την 5η.

Οτι ειπα νταξει 5 λιγες ειναι ας περιμενω λιγο ακομα δεν ηρθε ποτε

Edited by Kolo3a
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να κάνω μια ερώτηση και εγω αν και είναι μάλλον εκτός θέματος. Εγώ δεν αγόρασα κάτι αλλά μου έστειλαν από αμερική ένα πακέτο με 5 μπομπονιέρες από γάμο μια ξαδέρφης μου και με κάλεσαν να πληρώσω 28 ευρώ για δασμούς. Είναι λογικό;
λογικο δεν ειναι,,αλλα τι περιμενεις στην χωρα του παραλογου που ειμαστε...εσυ απλα επειδη ειναι απο αμερικη και εκτος ευρωπης για αυτο τα πληρωσες,,καλυτερα να σου εστελνε φωτο απο τις μπομπονιερες σε διαφορες ληψεις παρα τα 28 που εδωσες..
Link to comment
Share on other sites

απ το αγγλικο αμαζον δεν εχουν αργησει ποτε 5 μερες και να ρθει την 6η ξερωγω.

Οτι ερχεται ερχεται μεχρι την 5η. Οτι ειπα νταξει 5 λιγες ειναι ας περιμενω δεν ηρθε ποτε

 

Εχω παραλαβει και μετα απο 10.

Edited by StavrosChatz
Link to comment
Share on other sites

Απ'το αγγλικο αμαζον δεν εχουν αργησει ποτε 5 μερες (εργασιμες, δηλαδη βδομαδα συνολο) οτι ερχεται ερχεται μεχρι την 5η.

 

Οτι ειπα νταξει 5 λιγες ειναι ας περιμενω λιγο ακομα δεν ηρθε ποτε

 

Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό που γράφεις, εκτός αν πληρώσεις expedited shipping.

 

Αλλιώς με απλή αποστολή μπορεί να κάνει και 2 βδομάδες

 

Sent from mTalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό που γράφεις, εκτός αν πληρώσεις expedited shipping.

 

Αλλιώς με απλή αποστολή μπορεί να κάνει και 2 βδομάδες

 

Sent from mTalk

 

Ετσι ακριβως ειναι.

Επισης το amazon μετα την αγορα σου δινει εκτιμώμενο χρονο παραδοσης που για απλο ταχυδρομειο δεν ειναι ποτε εντος 5 ημερων.Αποκλειεται ο φιλος να μην το προσεξε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό που γράφεις, εκτός αν πληρώσεις expedited shipping.

 

Αλλιώς με απλή αποστολή μπορεί να κάνει και 2 βδομάδες

 

Sent from mTalk

 

Δεν είπα ότι πρόκειται για κανόνα απλά λέω τι παρατήρησα ότι συμβαίνει τα τελευταία 3 χρόνια που μετακόμισα και όχι δεν έχω πληρώσει ποτέ για expedited delivery συγνώμη αν είναι δύσκολο να το πιστεψεις.

Link to comment
Share on other sites

Εάν είναι ανάγκη να παραλάβετε ένα πακέτο πληρώνετε 15-20€ παράβολο στα ελτα και με αυτό μισθώνετε κάποιον εκτελώνιστη και το παραλαμβάνετε απο το αεροδρόμιο η όπου αλλού είναι.Εγώ αυτό έκανα
Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι πρόκειται για κανόνα απλά λέω τι παρατήρησα ότι συμβαίνει τα τελευταία 3 χρόνια που μετακόμισα και όχι δεν έχω πληρώσει ποτέ για expedited delivery συγνώμη αν είναι δύσκολο να το πιστεψεις.
Δεν έχω κανένα ζόρι να σε πιστέψω.

Ψωνίζω από Αμαζον πάνω από δέκα χρόνια και από 2 διαφορετικές χώρες που μένω.

 

Εκτός και αν μένεις Αγγλία, ποτέ δεν υπήρχε στάνταρ να σου έρθει το απλό πακέτο σε 3-4 μέρες. Ίσως μια φορά να τύχει, αλλά όχι να είναι κανόνας.

 

Και όπως βλέπεις το επιβεβαιώνουν αυτό που λέω και άλλα άτομα.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικά χρόνια, σχεδόν όλες οι παραγγελίες απο το Amazon έφταναν σε 5-6 εργάσιμες. Απο τότε όμως που άρχισε να στέλνει απο διάφορες αποθήκες του και με όποια μεταφορική τους βολεύει, δεν υπάρχει σταθερός χρόνος παράδοσης. Οι τελευταίες μου παραγγελίες έκαναν 20-25 μέρες να φτάσουν.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπων για να αφησω το αμαζον και να περασω σε κατι πιο σχετικο με το θεμα, πηρα τηλεφωνο στα ελτα στις 11 παρα τους ειπα εχω 2 πακετα κολλημενα την ιδια μερα στο αεροδρομιο εδω και μια βδομαδα. Μου λενε να τους δωσω εναν απ τους 2 αριθμους παρακολουθησης για να τσεκαρουν, τον δινω. Μου λενε δεν ειναι στο αεροδρομιο αλλα στο τελωνειο (επαθα λιγο ενα σοκ γιατι το ενα ειναι αξιας 6ε και το αλλο 30ε). Τελος παντων λεω, ποσο καιρο θα κανει να φυγει απο κει μπορει και κανα μηνα μου λεει. Του ειπα ευχαριστω και το κλεισα. Πριν 10 λεπτα μπηκα για να τσεκαρω τη πορεια και το ενα (αυτο που δωσα τον κωδικο) μολις ξεκολλησε και εμφανιζεται πλεον αυτο, ενημερωθηκε η κατασταση και προχωρησε το πακετο 10 λεπτα αφου τους πηρα τηλεφωνο!:

 

4/8/2017, 13:05:58 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

4/8/2017, 11:05:58 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

27/7/2017, 05:30:27 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

 

Συμπερασμα, πηρα τηλ γιατι δεν ειχα κατι να χασω και τελικα πρεπει να τους ενημερωσεις οτι εχει κολλησει πακετο καπου για να κανουν οτιδηποτε!

Οποτε θα ξανα παρω σε λιγο να τους πω και για το δευτερο μπας και δω προκοπη και με εκεινο.

Αυτα. Ελπιζω να βγαλετε και σεις ακρη ειδικα οσοι περιμενετε περισσοτερες μερες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπων για να αφησω το αμαζον και να περασω σε κατι πιο σχετικο με το θεμα, πηρα τηλεφωνο στα ελτα στις 11 παρα τους ειπα εχω 2 πακετα κολλημενα την ιδια μερα στο αεροδρομιο εδω και μια βδομαδα. Μου λενε να τους δωσω εναν απ τους 2 αριθμους παρακολουθησης για να τσεκαρουν, τον δινω. Μου λενε δεν ειναι στο αεροδρομιο αλλα στο τελωνειο (επαθα λιγο ενα σοκ γιατι το ενα ειναι αξιας 6ε και το αλλο 30ε). Τελος παντων λεω, ποσο καιρο θα κανει να φυγει απο κει μπορει και κανα μηνα μου λεει. Του ειπα ευχαριστω και το κλεισα. Πριν 10 λεπτα μπηκα για να τσεκαρω τη πορεια και το ενα (αυτο που δωσα τον κωδικο) μολις ξεκολλησε και εμφανιζεται πλεον αυτο, ενημερωθηκε η κατασταση και προχωρησε το πακετο 10 λεπτα αφου τους πηρα τηλεφωνο!:

 

4/8/2017, 13:05:58 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

4/8/2017, 11:05:58 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

27/7/2017, 05:30:27 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

 

Συμπερασμα, πηρα τηλ γιατι δεν ειχα κατι να χασω και τελικα πρεπει να τους ενημερωσεις οτι εχει κολλησει πακετο καπου για να κανουν οτιδηποτε!

Οποτε θα ξανα παρω σε λιγο να τους πω και για το δευτερο μπας και δω προκοπη και με εκεινο.

Αυτα. Ελπιζω να βγαλετε και σεις ακρη ειδικα οσοι περιμενετε περισσοτερες μερες.

 

Που πήρες τηλέφωνο; παιρνω Ελτα κούριερ και μου το κλείνουν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...