Jump to content

Τροποποιήσεις-Βελτιώσεις για HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω το παραγγειλα απο αμαζον γερμανιας στο amazing silver και περιμενω. Δεν με βολεψε καθολου το s8.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 189
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω το παραγγειλα απο αμαζον γερμανιας στο amazing silver και περιμενω. Δεν με βολεψε καθολου το s8.

 

Το ίδιο σκεφτομαι και εγω ..... το s8 με κουρασε.....lag lag lag.:mad:

Link to comment
Share on other sites

εγω το παραγγειλα απο αμαζον γερμανιας στο amazing silver και περιμενω. Δεν με βολεψε καθολου το s8.

Πόσο το παρηγγειλες αν επιτρεπεται;

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σκεφτομαι και εγω ..... το s8 με κουρασε.....lag lag lag.:mad:

δεν ειναι μονο το λαγκ. ειναι το φινγκερπριντ εκει που ειναι, ειναι η οθονη η οποια τελικα ειναι πιο μικρη παρα πιο μεγαλη και αλλα...

Πόσο το παρηγγειλες αν επιτρεπεται;

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

στα 749

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο το λαγκ. ειναι το φινγκερπριντ εκει που ειναι, ειναι η οθονη η οποια τελικα ειναι πιο μικρη παρα πιο μεγαλη και αλλα...

 

 

στα 749

Καλη ακουγεται για αρχικη πλακα πλακα οταν τα αλλα ξεκινουσαν απο 800 και βαλε.. Βεβαια πιστευω δεν θα πεσει συντομα

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

to παρηγγειλα κι εγω δεν αντεξα...στα 629 ευρω μεσω ενδοκοινοτικων συναλλαγων

Να φανταστω απο amazon?Σου έχει ημερομηνία κυκλοφορίας ή αποστολής?

Δώσε πληροφορίες αν μπορείς ευχαριστώ.

Ειμαι και εγώ στην σκέψη Επίσης με ενδοκοινοτικο από Amazon.de γι αυτό ενδιαφέρομαι να μάθω αν σου έχουν δώσει ημερομηνία κτλ.

 

Nikos S7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω απο amazon?Σου έχει ημερομηνία κυκλοφορίας ή αποστολής?

Δώσε πληροφορίες αν μπορείς ευχαριστώ.

Ειμαι και εγώ στην σκέψη Επίσης με ενδοκοινοτικο από Amazon.de γι αυτό ενδιαφέρομαι να μάθω αν σου έχουν δώσει ημερομηνία κτλ.

 

Nikos S7 edge

 

ναι απο Γερμανικο amazon.Δεν υπαρχει ημερομηνια κυκλοφοριας.

υποθετω μεχρι τις 15 του μηνα θα εχει κυκλοφορησει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση αν ξερετε σχετικα με τα αξεσουαρ του κινητου. Καλα Samsung δεν θα γινει ποτε η HTC αλλα εκεινη την ομορφη και πρακτικη dot view θα ηθελα να την εβλεπα και στο u 11. Παιζει να την εχουν διαθεσιμη καποια καινουργια εκδοση της;

Επισης βλεπω σε reviews τρομερα sot. Ενας ειχε 5 sot και του εμεναν 30% ακομα μπαταρια!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση αν ξερετε σχετικα με τα αξεσουαρ του κινητου. Καλα Samsung δεν θα γινει ποτε η HTC αλλα εκεινη την ομορφη και πρακτικη dot view θα ηθελα να την εβλεπα και στο u 11. Παιζει να την εχουν διαθεσιμη καποια καινουργια εκδοση της;

Επισης βλεπω σε reviews τρομερα sot. Ενας ειχε 5 sot και του εμεναν 30% ακομα μπαταρια!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευτυχώς δεν πρόκειται να γίνει Samsung και εδώ μέσα κανένας δεν θα το ήθελε κιόλας πιστεύω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε review από το phonearena. Εκπληκτική επίδοση από την μπαταρία...καλύτερο και από το S8+

Ι am impressed!

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

οπως σε ολη την Ευρωπη έτσι και Ιταλια επεσα σε delay οποτε απο την επομενη εβδομαδα και βλεπουμε....

έχουν ελαχιστες συσκευες.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν πρόκειται να γίνει Samsung και εδώ μέσα κανένας δεν θα το ήθελε κιόλας πιστεύω

Ναι δεν θα ειχε και νοημα να γινει Samsung ειναι η αληθεια, απλα δεν το διευκρινισα : στο θεμα των αξεσουαρ εννοουσα ;)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βγήκε review από το phonearena. Εκπληκτική επίδοση από την μπαταρία...καλύτερο και από το S8+

Ι am impressed!

Ναι οντως τα αφηνει πολυ πισω και κοντραρει xz μονο!!

 

Αλλα διαβαζεις κατι τετοια στο τελος και λες ελεος... Over engineered edge sense feature??? Ναι θα σας ρωτησουν κιολας ποσο θα κατσουν να το μελετησουν οι μηχανικοι το νεο προιον!! Επισης λες και ειχαν ξαναδει κινητο με active noise cancelation και τωρα αυτο δεν ηταν και τρελο..

65065b99c7858886bbff846b9fc22742.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση αν ξερετε σχετικα με τα αξεσουαρ του κινητου. Καλα Samsung δεν θα γινει ποτε η HTC αλλα εκεινη την ομορφη και πρακτικη dot view θα ηθελα να την εβλεπα και στο u 11. Παιζει να την εχουν διαθεσιμη καποια καινουργια εκδοση της;

Επισης βλεπω σε reviews τρομερα sot. Ενας ειχε 5 sot και του εμεναν 30% ακομα μπαταρια!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πιθανων θα υπαρξει θηκη οπως και η ice view στο 10

οπως σε ολη την Ευρωπη έτσι και Ιταλια επεσα σε delay οποτε απο την επομενη εβδομαδα και βλεπουμε....

έχουν ελαχιστες συσκευες.

Ελα ρε Δημητρη και ελεγα σημερα πως θα μας το εδειχνες :) τι να κανουμε υπομονη.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αλλα διαβαζεις κατι τετοια στο τελος και λες ελεος... Over engineered edge sense feature??? Ναι θα σας ρωτησουν κιολας ποσο θα κατσουν να το μελετησουν οι μηχανικοι το νεο προιον!! Επισης λες και ειχαν ξαναδει κινητο με active noise cancelation και τωρα αυτο δεν ηταν και τρελο..

65065b99c7858886bbff846b9fc22742.jpg

 

Τα αρνητικά που του έχει καταλογήσει είναι απλά αστεία...όπως και η τελική βαθμολογία επίσης...μόνο και μόνο για να το ρίξει κάτω από το αγαπημένο τους S8, ειδικά όταν του ρίχνει σε όλους τους βασικούς τομείς...

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

οπως σε ολη την Ευρωπη έτσι και Ιταλια επεσα σε delay οποτε απο την επομενη εβδομαδα και βλεπουμε....

έχουν ελαχιστες συσκευες.

Μετά τις 9 Ιουνίου θα το έχουν και στο amazon.

Για να δούμε!!!

Έκανα είδη και την πρώτη αγορά εγώ...

5a0689332a5044999a7aea7c47b50607.jpg

 

 

Nikos from S8 Plus

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση αν ξερετε σχετικα με τα αξεσουαρ του κινητου. Καλα Samsung δεν θα γινει ποτε η HTC αλλα εκεινη την ομορφη και πρακτικη dot view θα ηθελα να την εβλεπα και στο u 11. Παιζει να την εχουν διαθεσιμη καποια καινουργια εκδοση της;

Επισης βλεπω σε reviews τρομερα sot. Ενας ειχε 5 sot και του εμεναν 30% ακομα μπαταρια!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

http://www.mobilefun.co.uk/cat/HTC-U11-Cases-and-Covers.htm?man_id=166 δυστυχως δεν βλεπω κατι

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Και.... όσον αφορά το PHONEARENA, έχει βγάλει το G6 καλύτερο από το U11 που στο μόνο (προσωπικη άποψη) που κερδίζει είναι στην εμφάνιση, και η τιμολογιακή πολιτική της LG που ρίχνει πιο γρήγορα τις τιμές.

Κάμερα, μπαταρία (πιθανότατα), ευκρίνεια στον ήλιο, επεξεργαστή (αν και δεν με νοιάζει και πολύ), και ποιότητα κατασκευής είναι μπροστά το HTC. Οταν πέσει η τιμή, σε φυσιολογικά για τοπ κινητό επίπεδα, θα είναι το αυτό που θα με κάνει να αφήσω το V10.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Και.... όσον αφορά το PHONEARENA, έχει βγάλει το G6 καλύτερο από το U11 που στο μόνο (προσωπικη άποψη) που κερδίζει είναι στην εμφάνιση, και η τιμολογιακή πολιτική της LG που ρίχνει πιο γρήγορα τις τιμές.

Κάμερα, μπαταρία (πιθανότατα), ευκρίνεια στον ήλιο, επεξεργαστή (αν και δεν με νοιάζει και πολύ), και ποιότητα κατασκευής είναι μπροστά το HTC. Οταν πέσει η τιμή, σε φυσιολογικά για τοπ κινητό επίπεδα, θα είναι το αυτό που θα με κάνει να αφήσω το V10.

Η εμφανιση ειναι τοσο μα τοσο υποκειμενικη υποθεση που πραγματικα δεχομαι το σχολιασμο του αρθρογραφου μεσα στα λεγομενα του φυσικα αλλα οχι να το βαλεις στα αρνητικα!! Αυτο ειναι σκετη κιτρινιλα και συμβαινει παντου οπως στα αμαξια ας πουμε. Λες και ανα κυκλοφορησει κατι ασχημο θα ασχημυνει ο τοπος και αυτοι παβε να σε σωσουν; τι φαση; επισης καλο ειναι πριν κρινουμε την εμφανιση να κοιταμε οποιοδηπιτε προιον με τα ιδια μας τα ματια απο ξοντα και οχι μονο απο φωτο στο νετ. Δεν βγαζεις καθολου τα ιδια συμπερασματα ,πιστεψτε με! Ετσι θεωρουσα και το 10αρι ενα απλο design αλλα ειναι αρκετα καλυτερο αποαυτο που περιμενα.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα αρνητικά που του έχει καταλογήσει είναι απλά αστεία...όπως και η τελική βαθμολογία επίσης...μόνο και μόνο για να το ρίξει κάτω από το αγαπημένο τους S8, ειδικά όταν του ρίχνει σε όλους τους βασικούς τομείς...

Ακριβως! Επισης το τελευταιο αρνητικο το δειχνει ξεκαθαρα αυτο! Ασχετο αλλα η Samsung οταν βαζει δικα της ακουστικα με το ονομα αλλγς ετσιρειας πανω τους να φανταστω ο ηχος ειναι συναρπαστικος ε; :p

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως! Επισης το τελευταιο αρνητικο το δειχνει ξεκαθαρα αυτο! Ασχετο αλλα η Samsung οταν βαζει δικα της ακουστικα με το ονομα αλλγς ετσιρειας πανω τους να φανταστω ο ηχος ειναι συναρπαστικος ε; :p

 

Τα καλά του "marketing" της Samsung και η ανυπαρξία της HTC σε αυτό τον τομέα ;)

Πάντως τα σχόλια χρηστών στο Phonearena και σε κανά 2 άλλα site που κρίνουν πολύ αυστηρά το U11, είναι άκρως καυστικά για αυτά τα reviews.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ αυτο που με εξέπληξε θετικά ειναι η μπαταριά δεν περίμενα τέτοια νούμερα με τόσο μικρή μπαταριά ο snap δείχνει πολυ καλός .

http://www.phonearena.com/reviews/HTC-U11-Review_id4361/page/4

Αναμονή για τις πρώτες εντυπώσεις απο τα παιδιά που το περιμένουν.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ενθαρρυντικά τα πρώτα review, αλλά αν δεν το πάρω στα χέρια μου δεν πιστεύω τίποτα και κανέναν ( Εννοώ αυτά τα κατευθυνόμενα review)

Όπως και να έχει θα είναι μια από της κορυφαίες προτάσεις για φέτος και μακάρι να είναι η αφορμή για να ανέβει ξανά στον θρόνο της η HTC

 

Nikos from S8 Plus

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τα καλά του "marketing" της Samsung και η ανυπαρξία της HTC σε αυτό τον τομέα ;)

Πάντως τα σχόλια χρηστών στο Phonearena και σε κανά 2 άλλα site που κρίνουν πολύ αυστηρά το U11, είναι άκρως καυστικά για αυτά τα reviews.

Δεν ξερω. Πιθανον να ηθελαν να προκαλεσουν χαμο να δουν απο κατω τι γινεται με τα HTC Fanboys? Λες να επηρεαστουν και να το αλλαξουν στη βαθμολογια; δεν ξερω αν παιζει και κατι τετοιο. Αλλα δεν μπορεις να μου λες το edge sense οτι μπορει να αντικατασταθει με ενα κουμπι . Δλδ για τις τοσες λειτουργιες που κανει το νεο feature θα βαζαμε και απο ενα κουμπι; ειναι τοσο απλο να το σκεφτεις που λες τουλαχιστον επιτηδες το ειπαν..

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ενθαρρυντικά τα πρώτα review, αλλά αν δεν το πάρω στα χέρια μου δεν πιστεύω τίποτα και κανέναν ( Εννοώ αυτά τα κατευθυνόμενα review)

Όπως και να έχει θα είναι μια από της κορυφαίες προτάσεις για φέτος και μακάρι να είναι η αφορμή για να ανέβει ξανά στον θρόνο της η HTC

 

Nikos from S8 Plus

Σκοπευεις να το παρεις; ενας απλος χρηστης που εχει δυο φετινες ναυαρχιδες σιγουρα ειναι καλυτερο να τον ακουσουμε να τα συγκρινει! (γτ βλεπω εχεις s8+)

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις 9 Ιουνίου θα το έχουν και στο amazon.

Για να δούμε!!!

Έκανα είδη και την πρώτη αγορά εγώ...

5a0689332a5044999a7aea7c47b50607.jpg

 

 

Nikos from S8 Plus

 

Που το διαβασες αυτο για 9 ιουνιου? ακομα δεν υπαρχει ημερομηνια πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...