Jump to content

Alcatel POP 4 6'' (7070X)


mastorantza
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους

Το εχει καποιος να μας πει γενικες εντυπωσης και πως τα παει η καμερα του?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους

Το εχει καποιος να μας πει γενικες εντυπωσης και πως τα παει η καμερα του?

 

Καλησπέρα...Το εχω λίγες μέρες το πήρα προσωρινά σε προσφορά μέχρι να πάρω ένα Flagship.Σαν κινητό είναι καλό,μπαταρία μια μερα σίγουρα ανάλογα βέβαια την χρήση,η αφή θέλει καλό πάτημα ισως λόγω της μεγάλης οθόνης και το βρήκα και κάπως ποιο αργό στην πληκτρολόγηση σε σχέση με το J5 2016.Για αυτό που ρωτάς εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένος σε σχέση με το J5 και το Lumia 920 που είχα πιο πρίν.

Η καλύτερη που μπόρεσα να τραβήξω ήταν αυτή σε εξωτερικό χώρο με συννεφιά και χωρίς φλας.

https://postimg.org/image/do5osrccb/

 

Επίσης μου κάνει και κάποια κολλήματα στην κάμερα και είτε μαυρίζει όταν πάω να βγάλω 2η φωτό ή βγαίνει χαλασμένη (δείχνει πολύχρωμες μουτζούρες αν μπορώ να το εξηγήσω κάπως).Αν ενδιαφέρεσαι για κάμερα όχι είναι η γνώμη μου! Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε για το review σου,με βοηθησες αρκετα.

το ηθελα για δωρο στην γυναικα γιατι θελει 6ιντσες και να βγαζει καλες φωτο.ηθελα να της το παρω για να την βγαλω οικονομικα αλλα αν κανει τετοια κολπα η καμερα θα μου το χτυπαγε στην κεφαλα..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε για το review σου,με βοηθησες αρκετα.

το ηθελα για δωρο στην γυναικα γιατι θελει 6ιντσες και να βγαζει καλες φωτο.ηθελα να της το παρω για να την βγαλω οικονομικα αλλα αν κανει τετοια κολπα η καμερα θα μου το χτυπαγε στην κεφαλα..

 

Τουλάχιστον στο δικό μου αυτό έγινε...δεν ξέρω κάποιον με αλκατελ να ρωτήσω ούτε έχω εμπειρία με άλλο μοντέλο! :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό σε κινητό 3ων εβδομάδων και γενικά σε κινητό να πέφτει η μπαταρία σε λειτουργία υψηλής εξοικονόμησης ενέργειας 5 τις 100 ενα 6ωρο το βράδυ αφού τα σβήνει ολα;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχω το κινητό ένα μήνα και ξαφνικά απο χθες όταν το ανοίγω μου γραφή η εφαρμογή system δεν αποκρίνεται και κολλάει η αφή και το δακτυλικο αποτύπωμα και οταν πάω να το ξεκλειδωσω..τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel POP 4 6'' (7070X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...