Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 2/5/2023 at 10:23 ΠΜ, GREGORYMO said:

Έχει φωτογραφήσει κανείς πρόσφατα αποδείξη στο vodafone app εκτός των 5 super market και την δέχθηκε το σύστημα?

Απο Bazaar μολις μου προσθεσαν το αντιστοιχο ποσο 10 μερες μετα την αγορα την προπροηγουμενη Δευτερα.

On 2/5/2023 at 5:09 ΜΜ, konstantinos77 said:

Αυτό δεν το πολύ κατάλαβα. Μπορείς να μου δώσεις παραπάνω πληροφορίες.
Δεν κατάλαβα που δεν διαθέτουν τα άλλα super markets και το διαθέτει μόνο το LIDL.

Μονο στα lidl εχω βρει καρτες ανανεωσης (απο 15Ε και πανω).

Αλλα μπορεις να πληρωσεις με το market pass ποσο που δινει το κρατος, πχ αυτο που θα μπει σημερα καθε 3 του μηνος ως και τον Ιουλη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θανόπουλος φαίνεται στα "βασικά" supermarket (μαζί με τα προηγούμενα #5#) από σήμερα.

Αν μένει κανείς Κηφισιά, με 1,66Ε ουσιαστικά και τα 3Ε CashBack μπορεί να του δώσουν προσφορά μόνο για σένα εάν την λάβει:

 

pockee Θανοπουλοσ μελιτζανες 4.5.2023.PNG

Ας ελπίσουμε να επαναφέρουν τις λειτουργικότητες του pockee , να μπορούμε να κάνουμε σύγκριση τιμών.

Είναι πάρα πολύ δύσκολο να ψάχνει κανείς έτσι όπως το έχουν μετατρέψει σε σχέση με πριν.

Link to comment
Share on other sites

Το έχουν κάνει δύσκολο γιατί βασικά δεν εμφανίζει ευκολα μαζί με τις τιμες των προιόντωνς στο σουπερ μαρκετ που κοιτας και το cashback .... Αλλά πέρα αυτού βλέπω ότι προιόντα που δεν ειναι διαθέσιμα σε κάποια σουπερμαρκετ τα δείχνει κανονικά με τις τελευταίες τιμές που είχαν (αυτό δεν το έκανε τοσο συχνά παλιά) .

Πέρα από το pockee υπάρχει και το greekdeals.gr για σύγκριση τιμών ... δεν ξέρω κάποιο άλλο. Βέβαια για λίγα  σουπερμαρκετ και μπορεί να σου εμφανίζει ενα προιόν μόνο σε 1-2  σουπερμάρκετ ενω υπάρχει και σε άλλα από αυτά που υποστηρίζει ...  αλλά ανανεώνει αρκετά γρήγορα τιμές και δεν εμφανιζει τόσα πολλά μη διαθέσιμα  ... οπότε ίσως βοηθήσει κάπως. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2023 at 8:02 ΠΜ, HEO said:

Γατονια το νου σας!

Παίζει ξανά αυτή η προσφορά

...είναι σχεδόν τζάμπα και το προϊόν αξίζει 🙂
631d53e1741a4ac7ab8e4205f39b7186.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Αυτό συνεχίζει και οντος είναι πολύ καλό σε τιμή πέρα της ανανέωσης ... αξίζει να πάρεις περισσότερα.

 

Εμείς παίρνουμε και το κρεμυδάκι  ...

Screenshot.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Up  🙂  ... Συνεχίζει το cashback με το planet (πολύ καλό) από τον σκλαβενίτη ... ΜΟΝΟ 2 την εβδομάδα βάζεις σε κάθε σιμ , πήρα 5 κατά λάθος

 

Αυτή την εβδομάδα έχει διπλό cash back σε αυτά τα 4 (μεταξύ άλλων) και από  το MyMarket τα έχει 1+1 δώρο που μάλιστα δουλέυει σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ προιόντα ανάμεσα στα 4 , έχουν ίδια τιμή όλα (4.28) ... ΕΤΣΙ κάντε το ΟΧΙ 2 ίδια αξίζει το ρίσκο , είναι πολύ νόστιμα ολα . * Το σουπερμαρκετ έχει και μια κλήρωση αν η απόδειξη είναι πάνω από 10 ευρω, οπότε αν είσαστε κοντά ...

POCKEE4.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blizard said:

ΜΟΝΟ 2 την εβδομάδα βάζεις σε κάθε σιμ , πήρα 5 κατά λάθος

Τι εννοείς μόνο 2 βάζεις σε κάθε sim? Δύο προϊόντα, δύο cachback ή κάτι άλλο;

13 minutes ago, blizard said:

ΕΤΣΙ κάντε το ΟΧΙ 2 ίδια αξίζει το ρίσκο

Ποιο είναι το ρίσκο, δεν κατάλαβα πάλι...

Link to comment
Share on other sites

2 προιόντα την εβδομάδα  ... ενω σχεδον όλα είναι μέχρι 6 , το γράφει αλλά δεν πρόσεξα.

Οκ δεν μιλάμε για κανα σοβαρο ρίσκο 😉  

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς , παίρνω από το marketin συχνά ... υπάρχει όμως μια καθυστέρηση συχνά , 5 μέρες και παραπάνω.  Γενικά τα έχουν κάνει σαλάτα πέρα της οργάνωσης - εμφάνισης και το software που κάνει λάθη και κάνουν αρκετά cashback χειροκίνητα όχι αυτόματα όπως κατάλαβα από ενα chat . 

Από την άλλη βέβαια βλέπω μεγάλη βελτίωση στην αλλαγή των τιμών γρήγορα και ετσι είναι σχετικά πάντα σωστές τουλάχιστον στα βασικά σουπερμαρκετ.

 

ΥΓ με την ευκαιρία έκανα ενα cashback 12 ευρω (είχα μαζέψει) και με εξαίρεση ότι δεν το έχει στο ιστορικό ανανεώσεων ήταν σαν κανονικό 12 ευρω (shake, παρε ναχεις , το smart poket δούλεψε)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ότι δεν είναι στην λίστα των 7, τότε εννοούμε λογικά και τα LIDL?
Το έχω ξανά ρωτήσει το συγκεκριμένο αλλά η απάντηση ήταν αρνητική.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, blizard said:

ΥΓ με την ευκαιρία έκανα ενα cashback 12 ευρω (είχα μαζέψει) και με εξαίρεση ότι δεν το έχει στο ιστορικό ανανεώσεων ήταν σαν κανονικό 12 ευρω (shake, παρε ναχεις , το smart poket δούλεψε)

 

Μεγάλε εσένα πρέπει να σε τιμήσει ο μπάρμπα Στάθης..

10 minutes ago, konstantinos77 said:

Όταν λέμε ότι δεν είναι στην λίστα των 7, τότε εννοούμε λογικά και τα LIDL?
Το έχω ξανά ρωτήσει το συγκεκριμένο αλλά η απάντηση ήταν αρνητική.

Πάλι αρνητική είναι..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kalitexnis_g said:

Μεγάλε εσένα πρέπει να σε τιμήσει ο μπάρμπα Στάθης..

Πάλι αρνητική είναι..

Μα γιατί είστε τόσο αρνητικοί εδώ μέσα... 🤔😂😋

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2023 at 12:23 ΜΜ, kalitexnis_g said:

Μεγάλε εσένα πρέπει να σε τιμήσει ο μπάρμπα Στάθης..

XAXA ,..  όχι έτυχε τώρα να δοκιμάσω , πχ  δες εδώ τώρα που έμαθα να βάζω έυκολα εικόνες  🙂 να μην γεμίζουμε το topik

Spoiler

Πήρα 2 προιόντα με 1+1 άρα 4 τεμάχια και έδωσα περίπου 10 ευρω, με 5 cash back ...  πολύ λογική τιμη, από το Mymarket

span1.thumb.png.3e8a49485aa0513bd2f241982c914d9d.pngspan2.thumb.png.d7f6fb30e256f7f3c9ca60c48ebb7cf0.png

 

https://eshop.mymarket.gr/mparmpa-stathis-as-mageirepsoume-spanakoryzo-katepsygmeno-1kg

https://eshop.mymarket.gr/mparmpa-stathis-ryzi-mexicana-600gr

 

Xθές αγορά, σημερα μου το έδωσε  αλλά μην το ρισκάρετε γιατι δεν ξέρω αν είναι λάθος και δεν ειναι τρομερό ... αν δω κάτι καλύτερο σε 1+1 θα σας το πω ή οταν εχει διπλό cashback αξίζει η δοκιμη

5cash.thumb.png.feab100de38dbbfe272c633d713a3d79.pngmmarket.thumb.jpg.23e6eed2b3623fd36d4b03e418757aa6.jpg

 

 

On 29/5/2023 at 12:16 ΜΜ, konstantinos77 said:

Όταν λέμε ότι δεν είναι στην λίστα των 7, τότε εννοούμε λογικά και τα LIDL?
Το έχω ξανά ρωτήσει το συγκεκριμένο αλλά η απάντηση ήταν αρνητική.

Δες στο pockee.com  όσα  cashback/Ποντοι κάτω από το όνομα του supermarket τα υποστηρίζει... να μας το πείς αμέσως αν μπει το lidl 😉 ,  

Spoiler

 

 

ala.thumb.png.6ac25f86485517935ee09730ed2e192a.png

cashbak.thumb.png.88781c223a37ceec65af03e04b70fa1a.png

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Περάστηκαν #2# προϊόντα από το καθένα (σπανακόριζο και ρύζι) από τα οποία πριν την πληρωμή αφαιρέθηκε #1# από το καθένα,

άρα τελικά αγόρασες #1# από το καθένα.

Μήπως πήγες στο ταμείο με #2# από το καθένα και πριν το Enter της ταμείας της είπες ότι τελικά δε θα πάρεις #1# από το καθένα;

Μπέρδεμα ταμείας που δε μπόρεσε να αναγνωρίσει (την επιστροφή) στην αναγνώριση της σκαναρισμένης απόδειξης το CashBack και σου βγήκε θετικό , περνώντας σου #2# προϊόντα από το καθένα (δλδ τελικά #4# συνολικά προϊόντα) ενώ τελικά αγόρασες μόνο #2# συνολικά:
Έχει κάτι τέτοια θετικά υπέρ του πελάτη το CashBack με τον ηλεκτρονικό τρόπο αναγνώρισης αποδείξεων.

Αααα , τώρα το κατάλαβα τι έγινε με την απόδειξή σου: Πχ σε αυτές τις αγκινάρες έχει 1+1 δωρεάν το MyMarket:

Παίρνεις #2# προϊόντα και πληρώνεις για το #1# (8 ευρώ),

αλλά στην επιστροφή CashBack σου αναγνωρίζει ότι αγόρασες #2# προϊόντα και έτσι βλέπεις 4ευρώ (#2# επί 2ευρώ) στο MyVodafone:

 

pockee αγκιναρες 1 συν 1 30.5.2023.PNG

Κανονικά θα έπρεπε μόνο 0,40ευρώ συνολικά να σου δώσει CashBack, καθώς το προϊόν είναι σε προσφορά και όχι 4 ευρώ.

Όπως και ο Σκλαβενίτης το έχει 1+1 δωρεάν το συγκεκριμένο προϊόν , αλλά έχουν εξαντληθεί πια τα κουπόνια: Το πήραν χαμπάρι πολλοί CashBackίτες σαν εσένα το τρυκ, @blizard.

Link to comment
Share on other sites

3 προιόντα σαν αυτό έχουν διπλή επιστροφή, και το  mymarket τα έχει 1+1 και τα 3 , μόνο μέχρι αυριο. Τελείος γεμάτα τα ψυγεία στο mymarket που πήγα σήμερα και απο αριθμό κουπουνιών ανανεώθηκαν στο pockee. Ισως αξίζει μια βολτα

 

 

Screenshot_20230602-155518.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το αγαπημένο απορρυπαντικό πιάτων το αύξησαν μισό ευρώ και μείωσαν το cashback στα δέκα λεπτά....

Εξακολουθεί όμως να είναι καλή επιλογή για ανανέωση αν δεν θέλεις να μπλέξεις με σάλτσεςdba9e82a28381bcc76666fca7c3b831b.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερωτηση: στην κατηγορία ακυρωμενες αποδείξεις εμφανίζει αυτές που δεν βρέθηκαν κουπόνια?

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερωτηση: στην κατηγορία ακυρωμενες αποδείξεις εμφανίζει αυτές που δεν βρέθηκαν κουπόνια?

Sent from my Nothing Phone (1) using Tapatalk


Ναι.......

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. μια γρηγορη εςρωτηση. Μολις εκανε φορητοτητα η γυναικα και εκξανε το καρτοκινητο της cu. Το cashback στην εφαρμογη της βονταφον, οταν το κλικαρω πεταει ερορ.
Δεν ισχυει το κασμπακ για καρτοκινητα? ή παιζει κατι αλλο? ευχαριστω. αν ισχυσει το κασμπακ τοτε θα μπορω να το χρησιμοποιω για να βαζω χρηματα σε ενα δικο μου νουμερο cu ωστε να μη χρειαζεται να το ανανεωνω σωστα?

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, BURNIN_AMBITION said:

καλησπερα παιδια. μια γρηγορη εςρωτηση. Μολις εκανε φορητοτητα η γυναικα και εκξανε το καρτοκινητο της cu. Το cashback στην εφαρμογη της βονταφον, οταν το κλικαρω πεταει ερορ.
Δεν ισχυει το κασμπακ για καρτοκινητα? ή παιζει κατι αλλο? ευχαριστω. αν ισχυσει το κασμπακ τοτε θα μπορω να το χρησιμοποιω για να βαζω χρηματα σε ενα δικο μου νουμερο cu ωστε να μη χρειαζεται να το ανανεωνω σωστα?

 

Σε εμένα λειτουργεί κανονικά. Ίσως να περιμένεις ένα 24ωρο για να λειτουργήσει πλήρως. Δοκίμασε με το δικό σου cu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Σε εμένα λειτουργεί κανονικά. Ίσως να περιμένεις ένα 24ωρο για να λειτουργήσει πλήρως. Δοκίμασε με το δικό σου cu.

στο Chat μου ειπαν πως ισχυει μονο για συνδεση. μαλλον αμπαλη υπαλληλος, γιαυτο ποσταρα εδω. 
εγω δεν εχω ακομα cu νουμερο αλλα σκοπευω να παρω αν μπορω να το φορτιζω λιγο λιγο απο κασμπακ. δεν εχω σκοπο να του βαζω καρτα. ισα ισα να μην τρωει φραγη... αν το καταφερω αυτο θα ειμαι ευτυχισμενος. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, BURNIN_AMBITION said:

στο Chat μου ειπαν πως ισχυει μονο για συνδεση. μαλλον αμπαλη υπαλληλος, γιαυτο ποσταρα εδω. 
εγω δεν εχω ακομα cu νουμερο αλλα σκοπευω να παρω αν μπορω να το φορτιζω λιγο λιγο απο κασμπακ. δεν εχω σκοπο να του βαζω καρτα. ισα ισα να μην τρωει φραγη... αν το καταφερω αυτο θα ειμαι ευτυχισμενος. 

Θα είσαι λοιπόν ευτυχισμένος!! Ισχύει κανονικά για τα καρτοκινητά!

Πες μου όμως.. με ποιον τρόπο logαρες στην εφαρμογή της Vodafone; Με ανοικτά τα δεδομένα του CU;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Θα είσαι λοιπόν ευτυχισμένος!! Ισχύει κανονικά για τα καρτοκινητά!

Πες μου όμως.. με ποιον τρόπο logαρες στην εφαρμογή της Vodafone; Με ανοικτά τα δεδομένα του CU;

τελεια σε ευχαριστω. ακριβως με ανοιχτα τα δεδομενα φιλε στην cu εφαρμογη. το ιδιο και στην my vodafone απλως εκει εβαλα και το νουμερο. να ειστε καλα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...