Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

56 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν είναι ούτε στις υπό επεξεργασία ούτε στις ακυρωμένες ούτε πουθενά.

Μήπως δεν 'περάστηκε' ?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τους ματιάσαμε ε..
Άδειες Χριστουγέννων :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Μήπως δεν 'περάστηκε' ?

Την έβλεπα στις αποδείξεις προς επεξεργασία μαζί με την άλλη. Μου περάσανε τη μία και η άλλη εξαφανίστηκε. Είχα 3 Μπαρμπαστάθη ντομάτα στον τρίφτη. 😭

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kalitexnis_g said:

Την έβλεπα στις αποδείξεις προς επεξεργασία μαζί με την άλλη. Μου περάσανε τη μία και η άλλη εξαφανίστηκε. Είχα 3 Μπαρμπαστάθη ντομάτα στον τρίφτη. 😭

ΜΗΠΩΣ πήρες το δώρο που αναλογούσε συνολικα ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

ΜΗΠΩΣ πήρες το δώρο που αναλογούσε συνολικα ?

Αυτό ή δεν ειχε μπόνους. Θυμάμαι κάποιες σαλάτες πιο παλιά δεν έπαιρναν μπόνους σε ολα τα σουπερ.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, GREGORYMO said:

ΜΗΠΩΣ πήρες το δώρο που αναλογούσε συνολικα ?

Όχι πήρα 1€ που ήταν αποκλειστικά από τη συγκεκριμένη που πέρασε κανονικά. Από τη χαμένη θα ήταν 0,60 αλλά δεν μπήκαν ποτέ.

13 minutes ago, Mobileras said:

Αυτό ή δεν ειχε μπόνους. Θυμάμαι κάποιες σαλάτες πιο παλιά δεν έπαιρναν μπόνους σε ολα τα σουπερ.

Μα το δείχνει ακόμα και τώρα και για το συγκεκριμένο supermarket.

 

Τεσπα παιδιά μην το κουράζουμε δεν αξίζει..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σε κανονικό καρτοκινητο μόλις έκανα ανανέωση με cashback 1.7euro και στο shake it δεν με αφηνει  να πάρω το 1gb λέγοντας ότι πρέπει να κάνω ανανέωση. Πράγμα που έγινε κανονικά προστέθηκε το ποσό και ανανεώθηκε και χρόνος του υπολοίπου για δύο μήνες. Έχει αλλάξει κάτι;

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

τα ίδια και εγώ...να δούμε στο επόμενο cashback....είναι οκ από εχθές το βράδυ.

καλά Χριστούγεννα!

Edited by DEERHUNTER
Link to comment
Share on other sites

On 23/12/2022 at 1:49 ΜΜ, dnikolidak said:

Παίδες σε κανονικό καρτοκινητο μόλις έκανα ανανέωση με cashback 1.7euro και στο shake it δεν με αφηνει  να πάρω το 1gb λέγοντας ότι πρέπει να κάνω ανανέωση. Πράγμα που έγινε κανονικά προστέθηκε το ποσό και ανανεώθηκε και χρόνος του υπολοίπου για δύο μήνες. Έχει αλλάξει κάτι;

 

 

 

 

 

 

 

 

Διαχειρίζομαι 3 καρτοκινητά. Ποτέ το cashback δεν μου έδωσε δυνατότητα για shake it.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ το cash back.
Αν κάνω cash back σε νούμερο CU με φραγή λόγω αδράνειας θα αρθεί η φραγή;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, filippos said:

δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ το cash back.
Αν κάνω cash back σε νούμερο CU με φραγή λόγω αδράνειας θα αρθεί η φραγή;

Τι είναι η φραγή λόγω αδράνειας?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, filippos said:

δεν εχω χρησιμοποιήσει ποτέ το cash back.
Αν κάνω cash back σε νούμερο CU με φραγή λόγω αδράνειας θα αρθεί η φραγή;

Ναι, αρκεί είτε:

1) να έχεις βγάλει ήδη username μέσα από το οποίο θα κάνεις το Cash Back από το My Vodafone app

2) να μπεις στο My Vodafone app (που θα έχεις προεγκαταστήσει) με data της φραγμένης sim προκειμένου να αναγνωρίσει τον αριθμό της sim.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, GREGORYMO said:

Τι είναι η φραγή λόγω αδράνειας?

όταν δεν το φορτώσεις με χρήμα και στους 2 μήνες πάνω μπαίνει φραγή.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Έχουν εξαφανιστεί από χθες το βράδυ τα υπόλοιπα σε € που είχα στο cashback κ μάλιστα σε 3 αριθμούς που διαχειρίζομαι.
Ρίξτε μια ματιά στους λογαριασμούς σας.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, balkos said:

Έχουν εξαφανιστεί από χθες το βράδυ τα υπόλοιπα σε € που είχα στο cashback κ μάλιστα σε 3 αριθμούς που διαχειρίζομαι.
Ρίξτε μια ματιά στους λογαριασμούς σας.

Δεν έχει συμβεί κάτι.

Κάνε καμία επανεκκίνηση η απεγκατασταση 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Δεν έχει συμβεί κάτι.

Κάνε καμία επανεκκίνηση η απεγκατασταση 

Update ήθελε. Ευχαριστώ πολύ.
Δυστυχώς μια μεγάλη απόδειξη στα ψώνια των Χριστουγέννων, ενώ έβγαλε μνμ ότι τη δέχτηκε δεν την έχει ούτε στα ακυρωμένα ούτε πουθενά προφανώς λόγω μη συνεργασίας της εφαρμογής χάθηκε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, balkos said:

Update ήθελε. Ευχαριστώ πολύ.
Δυστυχώς μια μεγάλη απόδειξη στα ψώνια των Χριστουγέννων, ενώ έβγαλε μνμ ότι τη δέχτηκε δεν την έχει ούτε στα ακυρωμένα ούτε πουθενά προφανώς λόγω μη συνεργασίας της εφαρμογής χάθηκε.

Εαν δεν την πέταξες, σκάναρε την ξανά.

Εαν την πέταξες, άλλα χρησιμοποιησες κάρτα πόντων του σουπερμάρκετ, πχ καρτα μελους ΑΒ Βασιλοπουλος, θα υπαρχει αντιγραφο της απόδειξης σου στο app.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά α) το υπόλοιπο του cashback δεν λήγει ποτέ;

και β) μπορούμε να εξαργυρώσουμε μέρος του ποσού ή μόνο όλο το ποσό;

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ κάποιες καθυστερήσεις στο πέρασμα των ποσών από αποδείξεις με το νέο έτος. Ακόμα να περαστεί απόδειξή μου από την προηγούμενη Πέμπτη τέλη προηγούμενου έτους.

Αν όλα παραμείνουν ως είχαν ως τέλη 2022:

α) Πάνω απο 6 μήνες έχω κρατήσει υπολοιπο που έχω περάσει και δεν έχω εξαργυρώσει ακόμη και παραμένει το ποσό προς εξαργύρωση.

β) Μόνο όλο το ποσό (ως και εκατοστό του ευρώ) εξαργυρώνεται άμεσα και προστίθεται (-10%) στο προηγούμενο υπόλοιπο των ευρώ. Δεν υπάρχει δυνατότητα μερικής εξαργύρωσης. Γι'αυτό , το "λογικό" είναι να εξαργυρώνεται κάθε απόδειξη που έχει περαστεί πριν περαστεί η επόμενη απόδειξη, καθώς δε συνεισφέρει πουθενά η πρόσθεση αποδείξεων πριν την εξαργύρωση. Κάθε εξαργύρωση παρατείνει το χρονικό διάστημα χρήσης του υπολοίπου των ευρώ (2μηνο, 3μηνο). Σε καρτοκινητά αναφέρομαι.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Pppe said:

Παρατηρώ κάποιες καθυστερήσεις στο πέρασμα των ποσών από αποδείξεις με το νέο έτος. Ακόμα να περαστεί απόδειξή μου από την προηγούμενη Πέμπτη τέλη προηγούμενου έτους.

Αν όλα παραμείνουν ως είχαν ως τέλη 2022:

α) Πάνω απο 6 μήνες έχω κρατήσει υπολοιπο που έχω περάσει και δεν έχω εξαργυρώσει ακόμη και παραμένει το ποσό προς εξαργύρωση.

β) Μόνο όλο το ποσό (ως και εκατοστό του ευρώ) εξαργυρώνεται άμεσα και προστίθεται (-10%) στο προηγούμενο υπόλοιπο των ευρώ. Δεν υπάρχει δυνατότητα μερικής εξαργύρωσης. Γι'αυτό , το "λογικό" είναι να εξαργυρώνεται κάθε απόδειξη που έχει περαστεί πριν περαστεί η επόμενη απόδειξη, καθώς δε συνεισφέρει πουθενά η πρόσθεση αποδείξεων πριν την εξαργύρωση. Κάθε εξαργύρωση παρατείνει το χρονικό διάστημα χρήσης του υπολοίπου των ευρώ (2μηνο, 3μηνο). Σε καρτοκινητά αναφέρομαι.

Λεπτομέρειες αλλά νομίζω ότι πάει -12%.

Με την παλιά κράτηση 

Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2023 at 9:34 ΜΜ, Pppe said:

Παρατηρώ κάποιες καθυστερήσεις στο πέρασμα των ποσών από αποδείξεις με το νέο έτος. Ακόμα να περαστεί απόδειξή μου από την προηγούμενη Πέμπτη τέλη προηγούμενου έτους.

 

Περάστηκε; Εγώ την έστειλα 4 του μήνα και σήμερα περάστηκε. Μάλλον είναι συγκεκριμένες μέρες που κάθονται και τις περνάνε δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Όροι Cash Back κωδικοποιημένοι: https://thankyou.vodafone.gr/cashback

  • Συχνές ερωτήσεις
     
    • Κάθε πότε ανανεώνονται οι προσφορές των συνεργαζόμενων σούπερ μάρκετ;

      Προσπαθούμε να ανανεώνουμε τις προσφορές όσο πιο συχνά γίνεται! Μπορείς να επισκέπτεσαι το Cashback πριν προγραμματίσεις τα ψώνια του σουπερμάρκετ, ώστε να ξέρεις από πριν τι σε συμφέρει να ψωνίσεις!

    • Πού καταχωρώ την απόδειξη μου;

      Αρχικά πρέπει να μπεις στο My Vodafone app, στην ενότητα Thank You, στη σελίδα Cashback και εάν η απόδειξη σου έχει barcode τότε μπορείς να την καταχωρήσεις πολύ εύκολα σκανάροντας την μέσα από την επιλογή: "Σκάναρε". Διαφορετικά, μπορείς να συμπληρώσεις την πολύ απλή φόρμα που έχουμε ετοιμάσει για εσένα.

    • Μέχρι πότε μπορώ να καταχωρίσω μια απόδειξη αγοράς μου;

      Η καταχώρηση της απόδειξης στο Cashback, θα πρέπει να γίνεται σε έως και 7 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς.

    • Υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των αποδείξεων που μπορώ να καταχωρίσω κάθε μέρα;

      Ναι. Μπορείς να καταχωρήσεις έως και 3 αποδείξεις με την ίδια ημερομηνία.

    • Πώς μπορώ να ελέγχω την κατάσταση των αποδείξεων που έχω καταχωρίσει έως τώρα;

      Μπορείς να ελέγχεις ανά πάσα στιγμή την κατάσταση των συναλλαγών σου από το κινητό σου. Απλά μπες στο Cashback και επίλεξε "Αποδείξεις". Εκεί θα βρεις 4 κατηγορίες συναλλαγών:
      Επιβεβαιωμένες: Συναλλαγές που έχουν πληρωθεί ή είναι προς πληρωμή.
      Τις επεξεργαζόμαστε: Συναλλαγές που βρίσκονται στο στάδιο της επιβεβαίωσης. Ο μέσος χρόνος που απαιτείται για να διαπιστωθεί εάν υπάρχει κάποια προσφορά στην απόδειξη που καταχώρησες είναι 7 ημέρες. Εάν επιθυμείς μπορείς να αλλάξεις τα στοιχεία της συγκεκριμένης συναλλαγής. (Αν η απόδειξη βρίσκεται προς επεξεργασία από το κατάστημα δεν μπορεί να γίνει τροποποίηση των στοιχείων.)
      Μπορείς να διορθώσεις: Συναλλαγές για τις οποίες δεν βρέθηκε κάποια προσφορά και μπορείς να διορθώσεις τα στοιχεία της απόδειξης για να τις ξανά ελέγξουμε. Μερικές ημέρες αφότου έχεις ολοκληρώσει τις αλλαγές, θα μπορείς να δεις τη νέα κατάσταση.
      Ακυρωμένες: Συναλλαγές που δεν διορθώθηκαν για 10 ημέρες και ακυρώθηκαν.

    • Πώς μπορώ να πάρω έκπτωση στον λογαριασμό μου ή ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μου;

      Αρχικά πρέπει να μπεις στο My Vodafone app, στην ενότητα Thank You, στη σελίδα Cashback και στη συνέχεια να πατήσεις το κουμπί "Εξαργύρωση" που βρίσκεται κάτω από το διαθέσιμο υπόλοιπο σου.

    • Πότε θα αποδοθεί η έκπτωση στον λογαριασμό μου;

      Η έκπτωση θα αποδοθεί από τη Vodafone στον επόμενο λογαριασμό σου, από τη στιγμή που θα επιλέξεις να εξαργυρώσεις το διαθέσιμο υπόλοιπο σου, αλλά μπορείς να τη δεις σχεδόν άμεσα στο υπόλοιπο λογαριασμού σου στο My Vodafone app.

    • Πότε θα αποδοθεί η αξία της ανανέωσης χρόνου στο καρτοκινητό μου;

      Η αξία της ανανέωσης χρόνου στο καρτοκινητό σου θα αποδοθεί εντός 2 ωρών από τη στιγμή που θα επιλέξεις να εξαργυρώσεις το διαθέσιμο υπόλοιπο σου.

    • Μπορώ να επωφεληθώ οποιασδήποτε αξίας υπολοίπου μου, ως έκπτωση στον λογαριασμό μου;

      Ναι, μπορείς να εξαργυρώσεις οποιαδήποτε αξία υπολοίπου, αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει την αξία του επόμενου λογαριασμού σου.

    • Μπορώ να επωφεληθώ οποιασδήποτε αξίας υπολοίπου μου, ως ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μου;

      Μπορείς να εξαργυρώσεις μόνο ακέραια ποσά από το υπόλοιπο σου και να επωφεληθείς της αντίστοιχης ανανέωσης χρόνου ομιλίας στο καρτοκινητό σου. Το δεκαδικό μέρος του υπολοίπου σου θα παραμείνει ως αξία στο υπόλοιπο σου.

    • Στον αριθμό μητρώου μου έχω πάνω από 1 γραμμή. Μπορώ να χρησιμοποιώ το Cashback σε όλες τις γραμμές;

      Ναι, μπορείς να καταχωρείς αποδείξεις για κάθε μία γραμμή και να εξαργυρώνεις όλο το όφελος που κερδίζεις. Μην ξεχνάς να πατάς εξαργύρωση ανά γραμμή για να μπορείς να λάβεις όλο το όφελος στο λογαριασμό σου.

    • Πώς θα γνωρίζω αν έχει επιβεβαιωθεί η απόδειξη μου;

      Θα πρέπει να μπαίνεις συχνά στο My Vodafone app και να ελέγχεις αν πλέον έχεις υπόλοιπο στο Cashback, το οποίο μπορείς να επωφεληθείς ως έκπτωση στο λογαριασμό σου.

    • Μπορώ να χρησιμοποιήσω το Cashback από το Vodafone.gr/thankyou;

      Όχι. Μπορείς να χρησιμοποιείς το Cashback μόνο μέσω της εφαρμογής My Vodafone.

    • Έχω υπόλοιπο 0,80€ και προσπαθώ να το λάβω ως ανανέωση χρόνου στο καρτοκινητό μου, αλλά μου βγαίνει μήνυμα λάθους.

      Μπορείς να εξαργυρώνεις το υπόλοιπο σου ως ανανέωση χρόνου ομιλίας μόλις συμπληρώσεις το 1€ και μόνο για ακέραια ποσά π.χ. 2€, 3€ κτλ.

    • Εξαργύρωσα 30€ αλλά βλέπω ότι έχουν μείνει 22€ υπόλοιπο στο καρτοκινητό μου. Γιατί;

      Φαίνεται ότι έχεις προεπιλεγμένο πακέτο το οποίο κοστίζει 8€ και έχεις ζητήσει να γίνεται αυτόματα η ενεργοποίησή του.

    • Σε ποιες αλυσίδες Σουπερμάρκετ είναι διαθέσιμο το Cashback?

      To Cashback είναι διαθέσιμο σε ΑΒ Βασιλόπουλο, Σκλαβενίτη, MyMarket, Μασούτης, Γαλαξίας και 13 ακόμη αλυσίδες. Μπορείς να δεις στην εφαρμογή My Vodafone όλες τις αλυσίδες που είναι διαθέσιμο το Cashback.

    • Πόσο χρονικό διάστημα χρειάζεται για να επεξεργαστεί η απόδειξη μου;

      Ο μέσος χρόνος που απαιτείται για να διαπιστωθεί εάν υπάρχει κάποια προσφορά στην απόδειξη που καταχώρησες είναι 7 ημέρες.

    • Υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των αποδείξεων που μπορώ να καταχωρήσω κάθε εβδομάδα;

      Ναι. Μπορείς να καταχωρήσεις έως 10 αποδείξεις στη διάρκεια της εβδομάδας (Δευτέρα έως Κυριακή).

    • Πόσες φορές μπορώ να καταχωρήσω την απόδειξή μου;

      Κάθε απόδειξη αντιστοιχεί σε μια αγορά. Επομένως, κάθε απόδειξη μπορεί να καταχωρηθεί μόνο μια φορά και μόνο από έναν λογαριασμό. Οι αποδείξεις που καταχωρούνται στην υπηρεσία CASHBACK δεν μπορούν να καταχωρηθούν και στην υπηρεσία POCKEE.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...