Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, HEO said:

Έβαλα 0.10 cashback από τοματοπολτό και πήρα κανονικά τα 1000 λεπτά και τα γιγιαμπαιτγια 20 μέρες 🙂

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Σου είχε έρθει μήνυμα?

Link to comment
Share on other sites

Σου είχε έρθει μήνυμα?
Εννοείτε έπρεπε μέχρι σήμερα να βάλω κάρτα, οπότε έβαλα :) cashback

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, HEO said:

Εννοείτε έπρεπε μέχρι σήμερα να βάλω κάρτα, οπότε έβαλα 🙂 cashback

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Πότε, τυχόν έρχεται μήνυμα?

Στο 2μηνο που λήγει το υπόλοιπο η στο 3μηνο ?

Link to comment
Share on other sites

Πότε, τυχόν έρχεται μήνυμα?
Στο 2μηνο που λήγει το υπόλοιπο η στο 3μηνο ?
Τον αλγόριθμο αυτό δεν έχω καταφέρει να τον αναλύσω

Αλλά επειδή έχω 5 κινητά στην Βόδα βλέπω να έρχεται σε κάποιο από αυτά


.. οπότε το ενεργοποιω για να μιλάω με το γραφείο η με εξωτερικούς συνεργάτες μιας και δουλεύω από το σπίτι και δεν έχω σταθερό εδώ

+++

Να προσθέσω και κάτι άλλο για χάρην της συζητήσης

Από το 5 Βόδα τα τρία είναι φοιτιτιικα (νόμιμα = προπτυχιακό + 2 μεταπτυχιακά)

Δεν αφήνω ποτέ να λήξουν

Τα τρία φοιτιτιικα έχουν μεγάλο υπόλοιπο τα άλλα 2 δεκάρες

Σε όλα έρχονται κατά καιρούς μηνύματα

Στα φοιτητικά αρκετό καιρό ΠΡΙΝ την ληξη

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk




Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε φοιτητικο γνωστου που διαχειριζομαι ηρθε 32 μερες πριν την ληξη υπολοιπου στο 6μηνο απο προηγουμενο CashBack (με δυνατοτητα 5 μερες διαρκεια να ενεργοποιηθει η προσφορα) και οντως του εδωσε την παραπανω αναφερομενη προσφορα με νεο CashBack.

Σε αλλα κανονικα CU που εβαλα CashBack με sms ενημερωσης ειτε 27 ειτε 10 μερες πριν την ληξη υπολοιπου στο 2μηνο απο προηγουμενο CashBack, δεν την εδωσε με νεο CashBack, παροτι εγινε μετα την 15/10.

Τον αλγοριθμο που εχω καταληξει με 10 sim που διαχειριζομαι τον εχω αναλυσει παραπανω, αλλα δεν ειναι τελειως απολυτος.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2022 at 9:32 ΠΜ, Pppe said:

Τα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ ξανα στο pockee/CashBack για τον Σεπτέμβρη.

Έχω την υποψία ότι από την Τρίτη (1μηνιά), δλδ ανα 2 μήνες μετά τον Σεπτέμβρη τώρα τον Νοέμβρη, θα ξαναείναι τα φρέσκα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ στο CashBack. Μαζί με το "καλάθι του Νοικοκύρη"!!!! Για να δούμε και τιμές....που δίνουν CashBack και εάν είναι σε προσφορά μειωμένης τιμής.

Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2019 at 3:29 ΜΜ, blizard said:

Συγνώμη βρε παιδιά γιατί θα τρελαθούμε !!!! κάτι δεν έχω καταλάβει .

 

το γάλα νουνού με 85 λεπτά και 15 επιστροφή που παίρνουμε κιόλας)

 

ΥΓ

Καλά δεν θα είναι έτσι ... too good to be true 😉

Παρεπιμπτόντως: (31/10/2022) pockee....

Μετά από 3μιση χρόνια.....

NOYNOY 31.10.2022.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα με 25 ευρωλεπτο έδωσε κανονικά το δωράκι της ανανέωσης

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 23/10/2022 at 8:18 ΠΜ, GREGORYMO said:

Ενεργοποιείται το PANIC BUTTON με ανανέωση cashback ?

Πάντως με ανανέωση CashBack ενεργοποιείται το Unlimited Button στην περίπτωση που έχεις ενεργοποιήσει πιο πριν το Surf&Mail 8,5E, καλύπτωντας δλδ με CashBack την προϋπόθεση "να έχεις κάνει τουλάχιστον μια ανανέωση χρόνου ομιλίας τους τελευταίους 2 μήνες".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το τελευταίο χρονικό διάστημα το pockee έχει άλλα ντ'άλλα τιμές από αυτές που θα βρεις στα κάθε supermarket. Επιπλέον, μπορεί να μην βρεις κάποιο από τα -0,50Ε ή το "κανονικής τιμής" όταν θα πας στο ΣΥΝΚΑ πχ.

Ενώ ως τα μέσα της χρονιάς μια χαρά τα έγραφε και το είχα συστήσει σε φίλους/-ες να βλέπουν από κει τις τιμές πριν πάνε στα supermarket , τώρα ντρέπομαι που τους το σύστησα και δε θα το ξανακάνω αυτό.

Πχ άμα βρεις αυτό όταν πας σε οποιοδήποτε Market In, γράψε μου. Και τους το έχω πει και στο pockee και στα supermarket που το αναζήτησα. Δεν έχει αυτή την τιμή αλλά την "κανονική" και δεν έκαναν τίποτα εδώ και πάνω από 1 βδομάδα να την αλλάξουν. Και με φώτο που τους έστειλα από supermarket Market In με τις συνήθεις οχλήσεις των υπαλλήλων : "Απαγορεύονται οι φωτογραφίες"!!!!

https://www.market-in.gr/el-gr/ALL?Title=ΜΠΑΡΜΠΑ+ΣΤΑΘΗΣ+ΡΥΖΙ

https://pockee.com/app/products/1607?retailer=6&comparison=true

 

Ααααα και "πάει πια" αυτή η 1κιλου ζαχαρη που εβρισκα στο Ρέθυμνο ως πριν λίγες μέρες στα 0,79€. Πια από 1,15Ε και πάνω το κιλο:

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:YPgPyG-myf4J:https://eshop.xalkiadakis.gr/product/diamant-lefki-krystalliki-zachari-1-kg/&cd=2&hl=el&ct=clnk&gl=gr

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πολύ γρήγοροι τον τελευταίο καιρο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν ξέρω αν έγινε επειδή το κάνω πρώτη φορά.. Αλλά χθες έστειλα την απόδειξη και σήμερα είχα την επιστροφή!!!

Ποιό σουπερμάρκετ;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, HEO said:

Ναι είναι πολύ γρήγοροι τον τελευταίο καιρο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Μάλλον βάλανε και δεύτερο στο πόστο αυτό.. 😉🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι , διαχειριστικό colpo της εταιρίας στα καρτοκινητά της για όσους προτιμούν ανανέωση 2μήνου με Cash Back, να μην δίνει την "προσφορά με κάρτα 10GB+1000΄ όλους για 20 μέρες" από ένα σημείο και πέρα, πχ σε όσους έχουν επωφεληθεί από αυτή για 2-3 φορές. Ώστε αφού και κανονική κάρτα δεν είναι το Cash Back να μην μπορείς να πεις και τίποτα ακόμα και εάν 2-3 φορές στο παρελθόν στο έδινε με Cash Back! 

Καταφέρνει έτσι, αφού κανονική κάρτα δε της βάζουν ολοένα και περισσότεροι αλλά ανανεώνουν 2μηνο με Cash Back, να της βάζουμε όλο και πιο συχνά το ποσοστό επιστροφής από τα συγκεκριμένα προϊόντα στο pockee.

Συγνώμη: Δε θα πάρω, εγώ προσωπικά. Κάθε 2μηνο Cash Back. Και ας δοκιμάσει να το "κόψει" ή να αυξήσει το ελάχιστο ποσό εξαργύρωσης, τώρα που το γνωρίζουν περισσότεροι. Δε τα'χουν υπολογίσει σωστά τι θα συμβεί. Ας το δοκιμάσουν , πάντως, έτσι για να δούμε πόσο σωστά είναι τα "χαρτιά" τους.

Κι ας συνεχίσουν να "τρέχουν" πίσω απ'το λαγό της καρτοκινητής της χώρας μας.

Ελπίζω κάποια στιγμή να το καταλάβουν γιατί στη θέση τους "τα παθήματα γίνονται μαθήματα", δεν είναι όπως οι απλοί καταναλωτές "όπως τους συνηθίσεις", αλλά "τα πράματα κινούνται νομοτελειακά ανάλογα με τις κινήσεις σου": Ας το δοκιμάσουν πάντως και ας διατηρήσουν την min κανονική κάρτα στα 12Ε να δούμε........

Link to comment
Share on other sites



Υποψιάζομαι , διαχειριστικό colpo της εταιρίας στα καρτοκινητά της για όσους προτιμούν ανανέωση 2μήνου με Cash Back, να μην δίνει την "προσφορά με κάρτα 10GB+1000΄ όλους για 20 μέρες" από ένα σημείο και πέρα, πχ σε όσους έχουν επωφεληθεί από αυτή για 2-3 φορές.


Μπα αυτό δεν ισχύει από ότι βλέπω στα δικά μου νούμερα

εχτές έκανα ανενεωαη με cash back και πήρα το δώρο που είχα πάρει πριν 2 μήνες στο καπάκι από άλλο δώρο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Διαρκώς αφαιρούνται προϊόντα από το pockee. Εκτός από όλα της προσωπικής φροντίδας, από σήμερα "βγήκε εκτός" και ένα πασίγνωστο προϊόν που έδινε επιστροφή Cash Back:

 

POCKEE ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΕΚΤΟΣ 13.12.2022.JPG

Link to comment
Share on other sites

On 22/11/2022 at 6:00 ΜΜ, HEO said:

Ναι είναι πολύ γρήγοροι τον τελευταίο καιρο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Μάλλον τους ματιάσαμε ε..

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kalitexnis_g said:

Στέλνω 2 αποδείξεις τη μία 17 κ την άλλη 18 του μήνα. Σήμερα μου περάσανε την 17 και εξαφανίσανε την 18. Wtf;;

Δεν 'εξαφανίζεται' η απόδειξη 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, GREGORYMO said:

Δεν 'εξαφανίζεται' η απόδειξη 

Δεν είναι ούτε στις υπό επεξεργασία ούτε στις ακυρωμένες ούτε πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...