Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 22/8/2022 at 5:21 ΜΜ, dkostas said:

εκανα ανανεωση κανονικα με 0,05€ σε αριθμο που ειχε φραγη

Σημερα βλεπω δινει και Χ2 επιστροφη στους αγαπημενους μας ντοματοχυμους οποτε αξιζει

Πώς θα κάνω cashback? 

Μπορείς να δώσεις οδηγίες?

Θενξ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, mol said:

Πώς θα κάνω cashback? 

Μπορείς να δώσεις οδηγίες?

Θενξ

Μπαίνεις my Vodafone app, μετά πατας "προσφορες", μετά πατάς "cashback". Μόλις σε βάλει, επιλέγεις ποιο σουπερμάρκετ θέλεις και βλέπεις ποιά προιοντα δίνουν πόση επιστροφή. Πηγαίνεις και αγοράζεις κάποιο από τα προιοντα και μετά ξαναμπαίνεις στο cashback και πατάς την καταχώρηση απόδειξης. Σου ζητάει να βγάλει φωτο την απόδειξη και μετά περιμενεις 2-3 μέρες να έρθει η επιστροφή. 

Λοιπόν, βγηκα στο συμπέρασμα ότι από τότε που περασα τα 50€ συνολικά cashback, σαν να με έβαλαν στους ανεπιθύμητους συνδρομητές. Δεν μου επεξεργάζονται τις αποδείξεις, δεν απαντουν στα email μου, στο chat που μίλησα με 4 διαφορετικούς, είχα 4 διαφορετικές άσχετες απαντήσεις. Το μόνο που με χαλάει όταν την αφήσω (μόλις μηδενισω το υπόλοιπο χρημάτων) θα είναι οι σχεδόν 400.000 κρύσταλλοι που έχω κάβα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Οι προσφορές ήταν το μόνο tab που δε μπήκα καθώς δε με ενδιαφέρουν! Που να φανταστώ ότι θα ήταν εκεί!

 

Θενξ, πήρα τοματοχυμο, μόλις έστειλα απόδειξη. 

 

Στο ποκι μπορώ να την καταχωρήσω? Φαντάζομαι όχι, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Το καταχωρεις ή στο ένα ή στο άλλο. Στο πόκι παίρνεις την επιστροφή σε λογαριασμό που μετά δίνεις εντολή (όταν μαζευτεί ένα minimum πόσο) να στα στείλουν σε τραπεζικό λογαριασμό σου. 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Mobileras said:

Το καταχωρεις ή στο ένα ή στο άλλο. Στο πόκι παίρνεις την επιστροφή σε λογαριασμό που μετά δίνεις εντολή (όταν μαζευτεί ένα minimum πόσο) να στα στείλουν σε τραπεζικό λογαριασμό σου. 

Ποκι χρησιμοποιώ χρόνια τώρα. 

 

Vodafone cashback δεν έτυχε μέχρι τώρα και ψαχνομουν 

Link to comment
Share on other sites

On 16/8/2022 at 1:09 ΠΜ, Bardar1s said:

Όλα τα γαλακτοκομικά τα έβγαλαν..

Ας ελπίσουμε να είναι μόνο για τον Αύγουστο και όχι επειδή ήταν πιο καθημερινά και χρήσιμα προιόντα με αποτέλεσμα να γίνονται έτσι και πιο εύκολες οι αγορές και οι ανανεώσεις των αριθμών

Τα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ ξανα στο pockee/CashBack για τον Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συντηρώ ένα 2' νούμερο και σκέφτομαι να κάνω φορητότητα στο cu και να το ανανεώνω με cashback.

Γίνεται η θα σκόνταψω κάπου ?

Link to comment
Share on other sites

Συντηρώ ένα 2' νούμερο και σκέφτομαι να κάνω φορητότητα στο cu και να το ανανεώνω με cashback.
Γίνεται η θα σκόνταψω κάπου ?
Γίνεται μετέφερε νούμερο από την wind το έχω κάτι μήνες δεν του έχω βάλει καμμία κάρτα (πλην αρχικής στην φορητότητα) από τον Μάρτιο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, HEO said:

Γίνεται μετέφερε νούμερο από την wind το έχω κάτι μήνες δεν του έχω βάλει καμμία κάρτα (πλην αρχικής στην φορητότητα) από τον Μάρτιο

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Συντηρώ ένα 2' νούμερο και σκέφτομαι να κάνω φορητότητα στο cu και να το ανανεώνω με cashback.

Γίνεται η θα σκόνταψω κάπου ?

Εγώ που έχω περάσει τα 50€ σύνολο σε κασμπακ, μου κάνουν καψόνια στις αποδείξεις. Μάλλον θέλουν κανονική ανανέωση.

Ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνουν στο pockee να πιστώσουν σε λογαριασμό τραπέζης το μπόνους χρημάτων;

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mobileras said:

Εγώ που έχω περάσει τα 50€ σύνολο σε κασμπακ, μου κάνουν καψόνια στις αποδείξεις. Μάλλον θέλουν κανονική ανανέωση.

Ξέρει κανείς πόσο καιρό κάνουν στο pockee να πιστώσουν σε λογαριασμό τραπέζης το μπόνους χρημάτων;

Στο cashback, έχω περάσει τα 220€.

Κάνουν από 5 έως 7 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/9/2022 at 9:32 ΠΜ, Pppe said:

Τα γάλατα ΝΟΥΝΟΥ ξανα στο pockee/CashBack για τον Σεπτέμβρη.

Πολύ σωστά. Πέρασα 2 (δοκίμασα τα βιολογικά που βγάλαν με 1.72ε, επιστροφή νομίζω 0.3 το ένα, μου άρεσαν αρκετά) και τα δέχτηκαν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bardar1s said:

Πολύ σωστά. Πέρασα 2 (δοκίμασα τα βιολογικά που βγάλαν με 1.72ε, επιστροφή νομίζω 0.3 το ένα, μου άρεσαν αρκετά) και τα δέχτηκαν κανονικά.

Ανανεώσες για 2+1 μήνες?

Link to comment
Share on other sites

Είχε έρθει προσφορά αν ανανεώσω θα έχω δωρεάν χρόνο ομιλίας ....

Ανανέωσα με cashback

Ενώ άλλες φορές έδινε το δώρο, τώρα δεν το έδωσε

:(

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, HEO said:

Είχε έρθει προσφορά αν ανανεώσω θα έχω δωρεάν χρόνο ομιλίας ....

Ανανέωσα με cashback

Ενώ άλλες φορές έδινε το δώρο, τώρα δεν το έδωσε

😞

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Τι δώρο?

Μπορείς να το ζητήσεις

Link to comment
Share on other sites

Το κλασσικό της ανανέωσης

ΒΑΛΕ ΚΑΡΤΑ ΜΕΧΡΙ 04/10 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ 10GB KAI 1000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ!  

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, HEO said:

Το κλασσικό της ανανέωσης

ΒΑΛΕ ΚΑΡΤΑ ΜΕΧΡΙ 04/10 ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ 10GB KAI 1000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ!  

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Προσοχή γιατί πολλές φορές δε τα δίνει:

1) Αν βάλεις το CashBack το πρώτο 15νθήμερο ημερολογιακού μήνα (1-15 κάθε μήνα δλδ)

2) Αν το βάλεις την πρώτη μέρα που διαρκεί το 5νθήμερο δυνατότητας ενεργοποίησης

3) Αν το βάλεις την τελευταία μέρα που διαρκεί το 5νθήμερο δυνατότητας ενεργοποίησης.

Η εμπειρία μου αυτή είναι από τις πάνω από 20 φορές που το έχω κάνει φέτος για το πότε τα πήρα και πότε ΔΕΝ τα πήρα.

Δεν είναι απόλυτα τα παραπάνω, αλλά πάρα πολλές πιθανότητες να ΜΗΝ τα πάρεις στις παραπάνω 3 περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες κοιτάξτε να δείτε τι έγινε

Το πρωί είχα συζητήση με άλλο μέλος σε άλλο νήμα σχετικά με το cash back που δεν του δούλευε

Είχα 0.05 λεπτά στην καβαντζα και 0.95 υπόλοιπο θα το βάλω σκέφτηκα για να δω αν δουλεύει και να πάρω το δώρο που ήταν για ενεργοποίηση μέχρι 4 οκτ...

Το έβαλα ναι μεν δούλεψε το cashback αλλά δώρο γιοκ όσο και αν περίμενα τίποτα

Σνιφ κλαψ λυγμ !! :(

Η αδερφή μου μου είχε αφήσει κάτι αποδείξεις όμως τις οποίες τις πέρασα πριν φύγω από το σπίτι σήμερα το μεσημέρι

Ήρθα σπίτι απόγευμα έφαγα κοιμήθηκα και ξύπνησα πριν λίγο, μπαίνω στο φόρουμ και διαβάζω το μήνυμα από τον φίλο...

και λέω μάλλον την πάτησα αν και πολύ επιστημονικά μου φάνηκαν όλα αυτά Μπορεί να ισχύουν αλλά ξέρω εγώ σαν να θυμάμαι ότι το είχα ξανακάνει και δώρο να έχω πάρει

Τεσπά από τις πρωινές αποδείξεις πρόλαβαν !!!! (Μπράβο) και πιστώθηκαν 2.90 στην καβαντζα (πίτα χρυσή ζύμη)

Λέω δεν δοκιμάζω να τα βάλω γιατί με 0.99 υπόλοιπο δεν κάνω δουλειά. Και τα έβαλα και το δώρο το πήρα.... :) Όλα τέλεια... μια αλφαδια....

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ενεργοποιείται το PANIC BUTTON με ανανέωση cashback ?
Καλή ερώτηση !!

Πάντως για την συζήτηση

Έχω ένα νούμερο που δεν του έχω βάλει ΠΟΤΕ κάρτα. Από το Μάρτιο που το έχω το συντηρώ με ,cashback. Ενεργοποίησα κανονικά το panic button

Οπότε ο όρος
"Η υπηρεσία ισχύει για συνδρομητές CU που έχουν κάνει μια ανανέωση χρόνου ομιλίας οποιασδήποτε αξίας τους τελευταίους 2 μήνες."

Βάζει μεσα μάλλον. και το , cashback :)




Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες κοιτάξτε να δείτε τι έγινε

Το πρωί είχα συζητήση με άλλο μέλος σε άλλο νήμα σχετικά με το cash back που δεν του δούλευε

Είχα 0.05 λεπτά στην καβαντζα και 0.95 υπόλοιπο θα το βάλω σκέφτηκα για να δω αν δουλεύει και να πάρω το δώρο που ήταν για ενεργοποίηση μέχρι 4 οκτ...

Το έβαλα ναι μεν δούλεψε το cashback αλλά δώρο γιοκ όσο και αν περίμενα τίποτα

Σνιφ κλαψ λυγμ !! :(

Η αδερφή μου μου είχε αφήσει κάτι αποδείξεις όμως τις οποίες τις πέρασα πριν φύγω από το σπίτι σήμερα το μεσημέρι

Ήρθα σπίτι απόγευμα έφαγα κοιμήθηκα και ξύπνησα πριν λίγο, μπαίνω στο φόρουμ και διαβάζω το μήνυμα από τον φίλο...

και λέω μάλλον την πάτησα αν και πολύ επιστημονικά μου φάνηκαν όλα αυτά Μπορεί να ισχύουν αλλά ξέρω εγώ σαν να θυμάμαι ότι το είχα ξανακάνει και δώρο να έχω πάρει

Τεσπά από τις πρωινές αποδείξεις πρόλαβαν !!!! (Μπράβο) και πιστώθηκαν 2.90 στην καβαντζα (πίτα χρυσή ζύμη)

Λέω δεν δοκιμάζω να τα βάλω γιατί με 0.99 υπόλοιπο δεν κάνω δουλειά. Και τα έβαλα και το δώρο το πήρα.... :) Όλα τέλεια... μια αλφαδια....

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk


συνολικά 0,99 συν 2,90 η όλα μαζί 2,90?

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

0.99 + 2.90 (μείον φόρους)

Α και κάτι άλλο που θυμήθηκα

Σε άλλο κινητό μου ήρθε μήνυμα για τα 1000 λεπτά δώρο έβαλα 0.50 cashback την τελευταία μέρα και την πήρα την προσφορά ;)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk





Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, HEO said:

0.99 + 2.90 (μείον φόρους)

Α και κάτι άλλο που θυμήθηκα

Σε άλλο κινητό μου ήρθε μήνυμα για τα 1000 λεπτά δώρο έβαλα 0.50 cashback την τελευταία μέρα και την πήρα την προσφορά 😉

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Έβαλα και εγώ cashback την τελευταία μέρα και δεν τα πήρα.


 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ;; Δεν ξέρω τι μπορεί να παίζει....

Δεν έχει λογική πάντως

Πόσα λεφτά ήταν το cash back σου;;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 0.10 cashback από τοματοπολτό και πήρα κανονικά τα 1000 λεπτά και τα γιγιαμπαιτγια 20 μέρες :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...