Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 minutes ago, Mobileras said:

Εχω το νουμερο μου πολλά χρόνια. Πάντα έπαιρνα cash back. Την τελευταία φορά δεν πηρα. Διπλοελεγμένο ότι έπαιρνα cash back. Πιο παλιά μία μοναδική φορά που δεν έπαιρνε η απόδειξη cash back μου έστειλαν μήνυμα ότι δεν παιρνει η συγκεκριμένη απόδειξη. Τώρα ουτε μηνυμα, ουτε cash back. Προφανώς τώρα πιά δεν τα δίνουν όλα, όπως όφειλαν. 

Εννοείς ότι έχεις υπόλοιπο cashback αλλά δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για ανανέωση καρτοκινητου?

Διάβαζα εδώ στο φόρουμ ότι και με 0.05€ έκανες ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, blizard said:

 τελειώσει η το δείχνει ακόμα pending ?

Πολύ σωστή ερώτηση! Μόλις το έλεγξα και είναι pending... Εδώ και 7 ημέρες... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Mobileras said:

Πολύ σωστή ερώτηση! Μόλις το έλεγξα και είναι pending... Εδώ και 7 ημέρες... 

Εξαρταται απο το σε ποιο supermarket ακριβως εκανες την αγορα που οταν αγορασες το συγκεκριμενο προιον εαν εδινε cashback. Στειλε mail απο την εφαρμογη MyVodafone χωρις να αποκοψεις το αναγνωριστικο σου, ειναι πολυ εξυπηρετικοι και αμεσοι στο pockee εαν το συγκεκριμενο supermarket ειναι "αργοστροφο".

Επιπλεον, να ενημερωσω οτι τελευταιο 15νθημερο, απο σημερα για Ιουλη, καθε εξαργυρωση cashback σε sim που εχει παρει προσφορα "Βαλε καρτα/ανανεωσε και 10GB+1000' ολους για 20 μερες" την δινει και με 0,05€ cashback. Τελευταιο 15νθημερο καθε ημερολογιακου μηνα τα δινει. Οχι στο πρωτο 15νθημερο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά .μπορεί να παίζουν καιλοκαιρινες άδειες τώρα, δεν ξέρω πόσο αυτόματη είναι η διαδικασια

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Mobileras said:

Πολύ σωστή ερώτηση! Μόλις το έλεγξα και είναι pending... Εδώ και 7 ημέρες... 

Άντε να σε βοηθήσω πάλι για να μην λες... 😋
Πρέπει να προσέχεις και την απόδειξη να μην είναι υπερβολικά τσαλακωμένη... 😉
Και δοκίμασε να την ξανά στείλεις, αυτό νομίζω σου το είπαν και πριν...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι από την στιγμή που την δέχτηκε την απόδειξη δεν τίθεται θέμα αν είναι τσαλακομενη, εγώ πάντα τσεκαρω τα νούμερα μετά

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Για πρόβλημα με cash back μιλάς με pockee και τους λες ότι είναι για το cashback της Vodafone, τους δίνεις τον αριθμό υποστήριξης (τον βρίσκεις μέσα στο my Vodafone στο cashback), τους λες την ημερομηνία της απόδειξης και την περνάνε χειροκίνητα. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, PapaDarxon said:

Για πρόβλημα με cash back μιλάς με pockee και τους λες ότι είναι για το cashback της Vodafone, τους δίνεις τον αριθμό υποστήριξης (τον βρίσκεις μέσα στο my Vodafone στο cashback), τους λες την ημερομηνία της απόδειξης και την περνάνε χειροκίνητα. 

Το Pockee το χρησιμοποιούσα πολύ τα πρώτα 2 χρόνια που πρώτο κυκλοφόρησε και είχε πολύ καλές προσφορές και επιστροφές!!! Πλέον πώς είναι;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konstantinos77 said:

Το Pockee το χρησιμοποιούσα πολύ τα πρώτα 2 χρόνια που πρώτο κυκλοφόρησε και είχε πολύ καλές προσφορές και επιστροφές!!! Πλέον πώς είναι;;

Δεν ξέρω απλά η υπηρεσία cashback είναι μέσω του pockee και για όποιο πρόβλημα σου δίνουν τον αριθμό υποστήριξης του pockee. 

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mobileras said:

Εμένα δεν μου δίνει αυτό το μπόνους ανανέωσης (τώρα ο 77 θα χαμογελάει...) 

Μάντης είσαι... 😂😋

Αφού ξέρεις ότι σου έχω αδυναμία... 😋😂

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, konstantinos77 said:

Μάντης είσαι... 😂😋

Αφού ξέρεις ότι σου έχω αδυναμία... 😋😂

Κάτσε να δώσει μόνιμο απεριόριστο ιντερνετ η πρασινη και θα με ψάχνεις... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Mobileras said:

Κάτσε να δώσει μόνιμο απεριόριστο ιντερνετ η πρασινη και θα με ψάχνεις... 

Εγώ δεν σε ψάχνω!! Εσύ με ψάχνεις και κάθεσαι και χαζεύεις το προφίλ μου... 😉😉😂😂😋

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, blizard said:

Αχ πως φαίνονται οι νέοι άνθρωποι , αισιοδοξία .

Μικρός είναι ακόμα, θα μάθει... Και θα λέει Vodafone και θααα... Μην το πω... 😂😂😋😉

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, jsimeo said:

Τελικά λύθηκε το πρόβλημα με το cashback ή ακόμα τίποτα;

Οχι. Μάλλον το μοναδικό άτομο που έχουν διακοπάρει... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mobileras said:

Οχι. Μάλλον το μοναδικό άτομο που έχουν διακοπάρει... 

Και μένα με έχουν διακοπάρει αν σε παρηγορεί 😅🤣

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εψες έβαλα μια απόδειξη σήμερα βλέπω να έχει μπει το 1 ευρώ επιστροφή από το τοματοζουμο.....τσακ μπαμ....

Το κακο είναι ότι πλέον έχει έλλειψη από τοματοζουμο..... :(

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2022 at 3:18 ΜΜ, Mobileras said:

Εμένα δεν μου δίνει αυτό το μπόνους ανανέωσης (τώρα ο 77 θα χαμογελάει...) 

Δες εαν εχεις προσφορα για καρτοπρογραμμα. Αν ναι, δε σου στελνει προσφορες οπως "Βαλε καρτα και 10GB+1000' ολους για 20 ημερες" οσο ειναι ενεργη η προσκληση για μετατροπη σε καρτοσυμβολαιο. Αν δεν εχεις ενεργη καποια προσφορα για καρτοπρογραμμα και εχεις "φροντισει" εδω και μηνες να μην τους βαζεις κανονικη καρτα τακτικα, καθε 27 μερες και καθε 10 μερες πριν την ληξη υπολοιπου σου , για τωρα το καλοκαιρι 2022, θα σου στελνουν την προσφορα "Βαλε καρτα και....δικα σου", με δυνατοτητα ληψης της ακομα και με CashBack μονο τις πρωτες 4 μερες απο την ληψη του sms αυτης της προσφορας που μπορεις να την δεις και στο CU app στις προσφορες και δε την δινει την τελευταια απο τις 5 μερες δυνατοτητας να την παρεις με "καρτα".

Αν κανεις CashBack με ολα τα παραπανω, σιγουρα λαμβανεις και την προσφορα "Βαλε καρτα και....δικα σου", εαν το κανεις απο 16 εως 31 ημερολογιακου μηνα, τσεκαρισμενο αυτο για τον Μαη και μετα φετος. Δε ξερω εαν αλλαξει για τον Αυγουστο και την δινει και στο πρωτο 15νθημερο ημερολογιακου μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Μισό γιατί με μπερδέψεις λίγο

Ήρθε αυτή η προσφορά (εικόνα) και είναι μέχρι το Σάββατο, λέω να την ενεργοποίησω την Παρασκευή η ακόμα και το Σάββατο με cash back

Λες ότι το κάνω Σάββατο θα φάω πόρτα;;;955e857c781d58f33f84af1bf9f4926b.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ακόμη δεν είχα "βρει" τίποτα από τα παραπάνω και ψαχνόμουν πότε δίνει και πότε όχι σε CashBack ποτέ δε μου έδωσε όταν το έβαζα τελευταία μέρα. Ας πούνε και άλλοι.

HEO το υπόλοιπό σου λήγει ή 28/7 ή 14/8.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Δεν έρχεται πια sms ότι τα έλαβες. Αν είναι να τα λάβεις, όμως, σε 10 λεπτά το πολύ από το CashBack φαίνεται στο app. Αν δε φανούν σε 10 λέπτα δε θα πάρεις τίποτα με το CashBack.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Pppe said:

Δες εαν εχεις προσφορα για καρτοπρογραμμα. Αν ναι, δε σου στελνει προσφορες οπως "Βαλε καρτα και 10GB+1000' ολους για 20 ημερες" οσο ειναι ενεργη η προσκληση για μετατροπη σε καρτοσυμβολαιο. Αν δεν εχεις ενεργη καποια προσφορα για καρτοπρογραμμα και εχεις "φροντισει" εδω και μηνες να μην τους βαζεις κανονικη καρτα τακτικα, καθε 27 μερες και καθε 10 μερες πριν την ληξη υπολοιπου σου , για τωρα το καλοκαιρι 2022, θα σου στελνουν την προσφορα "Βαλε καρτα και....δικα σου", με δυνατοτητα ληψης της ακομα και με CashBack μονο τις πρωτες 4 μερες απο την ληψη του sms αυτης της προσφορας που μπορεις να την δεις και στο CU app στις προσφορες και δε την δινει την τελευταια απο τις 5 μερες δυνατοτητας να την παρεις με "καρτα".

Αν κανεις CashBack με ολα τα παραπανω, σιγουρα λαμβανεις και την προσφορα "Βαλε καρτα και....δικα σου", εαν το κανεις απο 16 εως 31 ημερολογιακου μηνα, τσεκαρισμενο αυτο για τον Μαη και μετα φετος. Δε ξερω εαν αλλαξει για τον Αυγουστο και την δινει και στο πρωτο 15νθημερο ημερολογιακου μηνα.

Πράγματι έχω προσφορα για καρτοπρογραμμα. Με 13,75€ μου δίνει 300', λίγα σμσ και λίγα GB. Ενώ με 13,50€ παιρνω απεριόριστα (fcuk logic...) 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, HEO said:

Μισό γιατί με μπερδέψεις λίγο

Ήρθε αυτή η προσφορά (εικόνα) και είναι μέχρι το Σάββατο, λέω να την ενεργοποίησω την Παρασκευή η ακόμα και το Σάββατο με cash back

Λες ότι το κάνω Σάββατο θα φάω πόρτα;;;955e857c781d58f33f84af1bf9f4926b.jpg

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Και μένα με οποιαδήποτε ανανέωση (άτιμο cashback), μου δίνουν ένα 20 ευρω έτσι να έχω. Βονταφονάρα 😁

Link to comment
Share on other sites

Όταν ακόμη δεν είχα "βρει" τίποτα από τα παραπάνω και ψαχνόμουν πότε δίνει και πότε όχι σε CashBack ποτέ δε μου έδωσε όταν το έβαζα τελευταία μέρα. Ας πούνε και άλλοι.
HEO το υπόλοιπό σου λήγει ή 28/7 ή 14/8.
To υπόλοιπο μου λήγει στις 29 Αυγούστου

Αλλά τι σχέση έχει αυτό;;;

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Εγώ πήρα την ίδια προσφορά 1000 προς όλους και 10 gb και το έκανα χθές 20 του μήνα που ήταν τελευταία μέρα της προσφοράς... νομίζω κατά τις 11 το πρωι με 6 ευρω cash back . Βέβαια όταν πάτησα δεν πήρα μήνυμα αμέσως, πρέπει να είχε κάποιο κόλλημα η voda και δεν έδειχνε  υπόλοιπο χρημάτων  λεπτών - gb για 10 λεπτα , μετά όμως το έδωσε .
 Επίσης τώρα που το είπε ο pppe , πριν 4-5 μήνες ξεχάστηκα και έχασα τις 30 μέρες και τα roll over ... από τότε νομίζω βλέπω όντος πιο συχνά τέτοια δωράκια. 
Γενικώς ....Τα δωράκια έρχονται πιο συχνά τώρα τελευταία....

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...