Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίος :D Ειχα ένα υπολοιπο 0.10€ στο cashback και το εξαργύρωσα απο περιέργεια. Παρέτεινε για 2 μήνες κανονικά το υπόλοιπό μου!!! Με 0.10€ :lol:

 

Mακάρι να το κρατήσουν έτσι

Μην το φωνάζεις όμως εάν θέλεις να το κρατήσουν....

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ. Σε CU που απλά συντηρώ γιατί είναι παλιό νούμερο έκανε κανονικά ανανέωση μέχρι 28/9 με 0,25€ υπόλοιπο που είχα. Μακάρι να ήρθε για να μείνει...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω και εγω να σβηστουν εκεινα τα μηνυματα που περισσοτερο κανουν τους εξυπνους, παρα εχουν κατι ουσιαστικο να προσφερουν.

Κατι παρομοιο ειχε γινει με το προγραμμα "μηδενικο παγιο" της Cosmote που το κατηργησαν.

 

Δειξτε στους φιλους σας και συγγενεις σας αλλα μην κοκορευεστε λες και πιανετε καποιους κοροιδα (που δεν τους πιανετε αλλα anyway).

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλες χώρες τα καρτοκινητα δεν λήγουν ποτέ και εδώ φοβόμαστε μην διαβάσει η voda ένα φόρουμ;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Πρώτη φορα εξαργύρωση cashback σε καρτοκινητό και βλέπω οτι κρατάει το 12% του τελους καρτοκινητής, χωρις φυσικα να εκδιδει παραστατικο που να αποδεικνύει οτι το 12% πηγαίνει στο κρατος και οχι στην τσέπη της Vodafone. Μπάχαλο...
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορα εξαργύρωση cashback σε καρτοκινητό και βλέπω οτι κρατάει το 12% του τελους καρτοκινητής, χωρις φυσικα να εκδιδει παραστατικο που να αποδεικνύει οτι το 12% πηγαίνει στο κρατος και οχι στην τσέπη της Vodafone. Μπάχαλο...

 

για εμενα δεν πειραζει αφου μπορει να εξαργυρωσεις και 1 ευρω απο το cash back και να σου ανανεωσει τον χρονο ομιλιας για 3 μηνες . Ααρα καθαρα 1ευρω/1,12=0,89 ευρω θα σου μπουνε καθαρα και ετσι γλυτωνεις να βαλεις 10 ευρω που ειναι η ελαχιστη online καρτα ή 12 ευρω απο περιπτερο ή 15 ευρω απο καταστημα lidl αμα σου ειναι πιο κοντα.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

για εμενα δεν πειραζει αφου μπορει να εξαργυρωσεις και 1 ευρω απο το cash back και να σου ανανεωσει τον χρονο ομιλιας για 3 μηνες . Ααρα καθαρα 1ευρω/1,12=0,89 ευρω θα σου μπουνε καθαρα και ετσι γλυτωνεις να βαλεις 10 ευρω που ειναι η ελαχιστη online καρτα ή 12 ευρω απο περιπτερο ή 15 ευρω απο καταστημα lidl αμα σου ειναι πιο κοντα.

 

Βασικά εμενα με χαλάει που μου τρώει ολο το ποσό κι οχι μονο το 1ε. Τα 0,20ε δηλαδη θα μου εμεναν και θα μπορουσα με 0,80ε να ξανακανω ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέτε που καλά και υπάρχει αυτός ο τρόπος για να κάνεις ανανέωση του χρόνου

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά. Απο την στιγμή που πλέον μπορείς να επεκτείνεις τον χρόνο λήξης ακόμη και με 0.10€ δηλαδή πχ με ένα πακέτο μακαρόνια.. Απλά εχθρός του καλού είναι πάντα το καλύτερο
Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικά. Απο την στιγμή που πλέον μπορείς να επεκτείνεις τον χρόνο λήξης ακόμη και με 0.10€ δηλαδή πχ με ένα πακέτο μακαρόνια.. Απλά εχθρός του καλού είναι πάντα το καλύτερο

 

Δεν απαιτείται ελάχιστο ποσό 1ε πλεον; Εχει κανει κάποιος ανανέωση με μικρότερο ποσο;

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας με 0,35€ και ισχύ μέχρι 8/1/21. Πήρα και αρκετά δωράκια μαζί! 500' προς όλους και 5 GB για 7 ημέρες και επιπλέον άλλα 500' προς όλους και 3GB για 15 ημέρες! Βέβαια είχε λήξει στις 7/11 το υπόλοιπο μου και μου είχαν στείλει μηνύματα για ανανέωση με οποιοδήποτε ποσό αλλά δεν περίμενα να μου τα δώσουν με τόσο μικρή ανανέωση! Μια χαρά θα βγει η καραντίνα...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Από οτι καταλαβαίνω στις προσωπικές προσφορές που λένε "βάλε κάρτα" ισχύουν και αν κάνεις ανανέωση με cashback :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας με 0,35€ και ισχύ μέχρι 8/1/21. Πήρα και αρκετά δωράκια μαζί! 500' προς όλους και 5 GB για 7 ημέρες και επιπλέον άλλα 500' προς όλους και 3GB για 15 ημέρες! Βέβαια είχε λήξει στις 7/11 το υπόλοιπο μου και μου είχαν στείλει μηνύματα για ανανέωση με οποιοδήποτε ποσό αλλά δεν περίμενα να μου τα δώσουν με τόσο μικρή ανανέωση! Μια χαρά θα βγει η καραντίνα...
Σωστά και σε εμένα ηρθαν οι ίδιες προσφορές και προστέθηκε το δώρο των 7 ημερών σε αυτό των 15 και λήγουν όλα μαζί σε 15 ημέρες. Αυτό που δε γίνεται με αυτή την μικρή ανανέωση είναι ότι δεν παίρνεις cu shake online bonus 1.2gb

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κάνει με τράπεζα. Είναι τα προϊόντα του pockee.com που αντί να τα εξαργυρώνεις και να παίρνεις χρήματα, μπορείς να τα περάσεις στο my Vodafone app και με την επιστροφή να ανανεώσεις το καρτοκινητό σου ή να πληρώσεις λογαριασμό Vodafone.

Παλιά για το καρτοκινητό είχε ελάχιστο ποσό εξαργύρωσης το 1€ και μετά ακεραιο αλλά τώρα το εκαναν και με μικρότερα ποσά

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα νούμερο συγγενή έχει γίνει ένα μασουρι κάπου στα 90 ευρώ, αν κάνει ανανεώσεις κάθε 2 μήνες μέσω cashback υπάρχει περίπτωση να μηδενιστούν;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κάνει με τράπεζα. Είναι τα προϊόντα του pockee.com που αντί να τα εξαργυρώνεις και να παίρνεις χρήματα, μπορείς να τα περάσεις στο my Vodafone app και με την επιστροφή να ανανεώσεις το καρτοκινητό σου ή να πληρώσεις λογαριασμό Vodafone.

Παλιά για το καρτοκινητό είχε ελάχιστο ποσό εξαργύρωσης το 1€ και μετά ακεραιο αλλά τώρα το εκαναν και με μικρότερα ποσά

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι το μόνο που δεν γνώριζα, και να φανταστείς είμαι και από τους πρώτους χρήστες του Pockee, αλλά είχα μείνει μόνο στην μεταφορά σε τραπεζικό λογαριασμό ή Paypal.

Thank you!

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα νούμερο συγγενή έχει γίνει ένα μασουρι κάπου στα 90 ευρώ, αν κάνει ανανεώσεις κάθε 2 μήνες μέσω cashback υπάρχει περίπτωση να μηδενιστούν;

Για την ώρα το cashback επεκτείνει την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου όπως και η κανονική ανανέωση. Ενας έλεγχος βέβαια κάπου-κάπου αν έχει αλλάξει κάτι στο μέλλον, καλό είναι να γίνεται. Και επίσης καλό είναι αν υπάρχει 0 υπόλοιπο στο cashback να γίνεται η καταχώρηση της απόδειξης τουλάχιστον κανα 2 εβδομάδες πριν γιατί καμμιά φορά αργεί αρκετά η επεξεργασία των αποδείξεων και ίσως τελευταία στιγμή να μην προλάβεις να κάνεις την ανανέωση

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Από οτι καταλαβαίνω στις προσωπικές προσφορές που λένε "βάλε κάρτα" ισχύουν και αν κάνεις ανανέωση με cashback :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Αυτό που γράφεις είναι ΥΠΟΘΕΤΙΚΟ και δεν προκύπτει από πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδωσε στον φίλο μπόνους;;

 

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι έκανα ανανέωση χρόνου ομιλίας με 0,35€ και ισχύ μέχρι 8/1/21. Πήρα και αρκετά δωράκια μαζί! 500' προς όλους και 5 GB για 7 ημέρες και επιπλέον άλλα 500' προς όλους και 3GB για 15 ημέρες! Βέβαια είχε λήξει στις 7/11 το υπόλοιπο μου και μου είχαν στείλει μηνύματα για ανανέωση με οποιοδήποτε ποσό αλλά δεν περίμενα να μου τα δώσουν με τόσο μικρή ανανέωση! Μια χαρά θα βγει η καραντίνα...

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου έδωσε μπόνους, αλλά μου είχαν έρθει ήδη μηνύματα για μπόνους με ανανέωση οποιουδήποτε ποσού και το υπόλοιπο μου είχε μηδενίσει από την περασμένη εβδομάδα. Οπότε ήταν καλοπιασμα για να βάλω κάρτα. Δεν σημαίνει ότι ισχύει για όλους, ούτε ότι θα μου ξαναέρθει κι εμένα αν αφήσω πάλι τρίμηνο μέχρι την επόμενη ανανέωση...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...