Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι να διατηρήσει αυτό το "ΚΑΙ με 1€ ανανεώνει 3μηνο":

ΜΠΟΡΕΙ να "φαίνεται" ότι είναι για "τσαμπατζήδες", αλλά ΤΕΛΙΚΑ: Θα "αποβεί" πολύ θετικό για την εταιρία ΠΑΡΑ τα όσα "δείχνει".

 

 

ΠΟΛΥ καλή κίνηση: Βλέπω αύξηση % της Voda στην αγορά καρτοκινητής....ΔΕΝ είναι όλα "αιτιοκρατικά": ΚΙ ας μη το καταλαβαίνουν οι πολλοί.

ΚΑΙ θα "δείξει" (σε κανά 3άρι χρόνια και.....)

Link to comment
Share on other sites

όλοι αγοράζουμε πλέον από ας πούμε κάποιο "μεγάλο" ΣΜ, άρα ένα cu μπορούμε να καλύψουμε,αν έχεις και καλή κάλυψη σε σήμα είναι πολύ θετικό,και προπάντων απευθύνεται σε κάπως πιο μεγάλες ηλικίες

παρά το cu του πραγματος... :p

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

εξαργύρωση 1 ευρώ αύξησε την διάρκεια ανανέωσης φοιτητικού καρτοκινητου έκδοσης 2017 που δεν ανανεώνεται αυτοματα η διάρκεια του....

 

πολύ καλο, δε λέω.... :)

 

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Είπα να δοκιμάσω το cashback με μια απόδειξη από τον Σκλαβενίτη (χωρίς barcode) αλλά όταν πηγαίνω στην εφαρμογή myvodafone --> thankyou --> cashback "Καταχώρησε απόδειξη" και πατάω εκεί που γράφει "Φόρμα", εφαρμογή κρασάρει και μου λέει "Unfortunately, My Vodafone has stopped". H εφαργμογή είναι Updated, . Έχω Android 4.4.2. Δεν έχω άλλο smartphone να δοκιμάσω.

Κάνω κάτι λάθος; Τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα εχω ενα cu νουμερο εβαλα μερικες αποδειξεις που εκανα απο ενα σουπερ μαρκετ ποσες μερες θελουν για να φανουν τα λεφτα στο cashback ?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εδώ και 2-3 ημέρες δεν δουλεύει το cash back.... error...

edit:έκανα αποσύνδεση και σύνδεση στην εφαρμογή και δουλεύει κανονικά

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Είπα να δοκιμάσω το cashback με μια απόδειξη από τον Σκλαβενίτη (χωρίς barcode) αλλά όταν πηγαίνω στην εφαρμογή myvodafone --> thankyou --> cashback "Καταχώρησε απόδειξη" και πατάω εκεί που γράφει "Φόρμα", εφαρμογή κρασάρει και μου λέει "Unfortunately, My Vodafone has stopped". H εφαργμογή είναι Updated, . Έχω Android 4.4.2. Δεν έχω άλλο smartphone να δοκιμάσω.

Κάνω κάτι λάθος; Τι μπορώ να κάνω;

δεν κάνεις τίποτα λάθος φίλε μου....

 

και σε μένα σε 4.4.2 δεν δουλεύει, σε αλλο κινητό με ποιο καινούργιο Android δουλεύει τζάμι.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια μια ερωτηση.Θελω να περασω τις αποδειξεις που μου ειχαν πει.Περνω το ταμειο και μετα μου λεει να συμπληρωσω αλλα 2 κουτακια με αριθμους.Ποιους ακριβως λεει?
Link to comment
Share on other sites

Αργεί να περάσει τις επιστροφές το cash back
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To χρησιμοποιώ κι εγώ για τον λογαριασμό σταθερής στο σπίτι.

Τυχαίνει μερικά απο τα προϊόντα που αγοράζω να εχουν επιστροφή, όπως πχ Μιμίκος που δίνει 1,30€ επιστροφή το τεμάχιο κ κάπως έτσι κατάφερα αυτόν τον μήνα να ρίξω το πάγαιο στα 4,70€ μέσω εξαργύρωσης στο cash back.

Η πίστωση απο τις αποδείξεις καθυστερεί λιγάκι αλλά πάντα ελέγχω τα προϊόντα μέσω pockee διότι οι προσφορές αλλάζουν.

Όπως και να'χει είναι μια βολική υπηρεσία που σε συνδυασμό με πόντους alpha bank μπορούν να ρίξουν αρκετά τον μηνιαίο λογαριασμό κάνοντας την vodafone ανταγωνιστική.

Δεν νομίζω οι άλλες εταιρίες να έχουν κάτι αντίστοιχο.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σε άλλη εταιρεία μπορείς να πάρεις την επιστροφή στον τραπεζικό σου λοογαριασμό.

Μετά με αυτά τα χρήματα μπορείς να πληρώσεις όποια εταιρεία θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο αλλά η Vodafone έχει και την εξαργύρωση πόντων απο alpha bonus και δίνει επιπλέον 7€ έκπτωση στον λογαριασμό (χώρια του cash back)

Οι άλλες δεν νομίζω να έχουν κάτι αντίστοιχο

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Αν κατάλαβα καλά,ας πούμε ότι έχω ένα καρτοσυμβολαιο στη Vodafone για το οποίο πληρώνω 16€ τον μήνα,εφόσον με τις αγορές που κάνω στα συγκεκριμένα προϊόντα κερδίζω πχ 6€ τον μήνα,θα πληρώνω 10€ τον λογαριασμό?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν κατάλαβα καλά,ας πούμε ότι έχω ένα καρτοσυμβολαιο στη Vodafone για το οποίο πληρώνω 16€ τον μήνα,εφόσον με τις αγορές που κάνω στα συγκεκριμένα προϊόντα κερδίζω πχ 6€ τον μήνα,θα πληρώνω 10€ τον λογαριασμό?

 

θα πρέπει να κάνεις εξαργύρωση για να μπει στον λογαριασμό η έκπτωση .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Μπορεί να μου πει κάποιος αν συνεχίζει με το cashback η ανανέωση υπολοίπου ακόμα και με το ελάχιστο ποσό του 1€ όπως παλιότερα;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εξαργύρωσα 2€ από cashback και ανανεώθηκε και η διάρκεια της κάρτας μου σε CU για δύο μήνες. Αν δεν την κόψουν αυτή την δυνατότητα βρήκα τον καλύτερο τρόπο για να το συντηρώ σαν 2ο νούμερο με το ελάχιστο δυνατό κόστος, δηλαδή με εξαργύρωση 1-2€ ανά δίμηνο. Και ότι μαζεύεται από ποσά θα παίρνω κάνα πακετάκι Ίντερνετ ή θα στέλνω κάνα μήνυμα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Προσωπικά θεωρώ το cash back μουφα γιατί το ίδιο κέρδος έχεις αν πάρεις το τορτελινι από σούπερ μάρκετ δικό του brand name παρά επωνύμου που είναι ακριβότερο και σου βγει φθηνότερα στην τσέπη. Δεύτερον μπαίνεις στο τρυπακι να τσεκαρεις συνέχεια το ποκε και να "αναγκάζεσαι" να παίρνεις ότι έχει αυτό για να έχεις μετά επιστροφή έχοντας παράλληλα τύψεις γιατί δεν πήρες το ίδιο προϊόν φθηνότερα brand σούπερ μάρκετ.

Και τρίτον η εφαρμογή μου βγάζει σφάλμα ανάκτησης πληροφοριών και δεν μπορώ να σκαναρω αποδείξεις! Και δεν μπορούν να το λύσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επιλέγοντας τις βέλτιστες προσφορές&εκπτώσεις +δυαστικώς, υπερκαλύπτω τα €15,98 του Vodafone Home double play GR +300 προ μέσων εκάστου μηνός· @ειδούς τρέχοντος εν προκειμένω, τ' Αη Βαλεγδύνου τον περασμένο —“κάμε comeback” για… καλό CashBack↓

https://apkpure.com/my-vodafone-gr/com.myvodafone.android/download/67-APK?from=versions%2Fversion

:this:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σήμερα εξαργύρωσα 2€ από cashback και ανανεώθηκε και η διάρκεια της κάρτας μου σε CU για δύο μήνες. Αν δεν την κόψουν αυτή την δυνατότητα βρήκα τον καλύτερο τρόπο για να το συντηρώ σαν 2ο νούμερο με το ελάχιστο δυνατό κόστος, δηλαδή με εξαργύρωση 1-2€ ανά δίμηνο. Και ότι μαζεύεται από ποσά θα παίρνω κάνα πακετάκι Ίντερνετ ή θα στέλνω κάνα μήνυμα.

Μπορείς να κάνεις ανανέωση και σε κινητό τρίτου, η πρέπει να είναι αυτό στο app σου ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εξαργύρωση κανείς αναγκαστικά σε όλο το ποσό που έχεις μαζέψει, η μπορείς και μέρος αυτού ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...