Jump to content

Letv LeRee Le 3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τη δεύτερη κάμερα δεν εκμεταλλεύεται και επίσης ο ήχος του ακουστικού είναι λίγο δυνατά, δεν χαμηλώνει όσο θα ήθελα....καλύτερα όμως από την official που για μένα ήταν αρκετά σιγά. Η μπαταρία είναι καλύτερη και ανοίγει πιο γρήγορα τις εφαρμογές.
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 233
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Μετά από ένα μήνα χρήσης η μπαταρία είναι καλύτερη, η συσκευή θερμαίνεται λιγότερο, σίγουρα πιο γρήγορο και καλύτερη συμβατότητα με εφαρμογές λόγω android 9...το 6 παραγερασε...φωτογραφίες πάνω κάτω τα ίδια χωρίς bokeh όμως...το ir blaster δε βρήκα χρόνο να το ψάξω ακόμα αν λειτουργεί σωστά. Οι ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά. Μόνο με την εφαρμογή mc donalds ενώ δεν το έχω ρουταρει θεωρητικά μου βγάζει ότι είναι ρουταρισμενο και δεν ανοιγει...fb,viber,instagram,χάρτες,youtube,playstore λειτουργούν κανονικά...επίσης, έχω περάσει το τελευταίο magisk αλλά δεν ανοίγει για να το ρουταρω η να αφαιρέσω το ρουτ...δεν ασχολήθηκα παραπάνω όμως. 4g κανονικά...μένω κ Αθήνα βέβαια. Όταν μιλάω τηλέφωνο δεν σβήνουν τα hard πλήκτρα, μένουν φωτισμένα, ίσως υπάρχει κίνδυνος να πατηθεί κάτι...δεν ξέρω, δεν με ενόχλησε, δεν ασχολήθηκα. Edited by Brousko
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 10 months later...

Καλησπέρα στην παρέα,

 

καθώς το κινητό έχει "βαρύνει", νομίζω ότι είναι κατάλληλη στιγμή για καινούρια ROM. Τι θα προτείνατε;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Σήμερα εντελώς ξαφνικά το τηλέφωνο έσβησε. Πατάω παρατεταμένα το κουμπί on-off και μένει κολλημένο στο λογότυπο. Σε ρεκοβερυ δεν μπαίνει. Τι μπορεί να εχει συμβεί; Όταν βαζω το φορτιστή το λαμπάκι αναβοσβήνει.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εντελώς ξαφνικά το τηλέφωνο έσβησε. Πατάω παρατεταμένα το κουμπί on-off και μένει κολλημένο στο λογότυπο. Σε ρεκοβερυ δεν μπαίνει. Τι μπορεί να εχει συμβεί; Όταν βαζω το φορτιστή το λαμπάκι αναβοσβήνει.

 

Μπες fastboot..ανε δεν μπαίνει πάτα πολύ ώρα vol up power μήπωs μπει recovery

Αν δεν μπει βάλτο για φόρτιση και δοκίμασε μετά από 2 ώρες

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Σε όποιον ενδιαφέρεται για Android 10, προτείνω την Pixel Experience. Μέχρι τώρα, δουλεύουν όλα άψογα.

Αν θέλετε τα φυσικά κουμπιά στο κάτω μέρος της οθόνης, πηγαίνετε Ρυθμίσεις -> Σύστημα -> Κουμπιά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...