Jump to content

Honor 7x (2017)


P_papadis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την εποχή που κυκλοφόρησε υπήρχε προσφορά για το Mate 10 lite που έχει ίδια χαρακτηριστικά. Σήμερα έχουν και τα δύο την ίδια τιμή, πάνω κάτω.

Διάβασε τη συζήτηση για το Mate 10 lite που είναι ίσως πιο δημοφιλές, για μένα οι συσκευές είναι ισάξιες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=460547

Υ.Γ.

Εγώ τυχαία βρέθηκα εδώ, παρακολουθούσα μία συζήτηση για το πιο είναι πιο καλό από τα δύο.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7600299#post7600299

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά καλησπέρα.

Το αγόρασα σήμερα το κινητάκι, καλό φαίνεται. Πήρα το 4/64

Από διαχείρηση ραμ τι λέει?

Και ακόμα, πρόσεξα οτι είναι με ενημέρωση ασφαλείας του ιανουαρίου, λίγο πίσω δεν βρίσκεται?

Το μοντέλο μου είναι το L21

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!! Έχω το τηλέφωνο εδώ και δυο ήμερες. Πολύ καλό τηλέφωνο ως τώρα, αλλά δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις απο mail, Viber, messenger κτλ. Μονο αν ξεκλειδωσω το τηλέφωνο τοτε έρχονται καποιες. Έχω το emui 8 περασμένο. Αντιμετωπίζει κανεις άλλος το ίδιο πρόβλημα ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και χρόνια πολλά!! Έχω το τηλέφωνο εδώ και δυο ήμερες. Πολύ καλό τηλέφωνο ως τώρα, αλλά δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις απο mail, Viber, messenger κτλ. Μονο αν ξεκλειδωσω το τηλέφωνο τοτε έρχονται καποιες. Έχω το emui 8 περασμένο. Αντιμετωπίζει κανεις άλλος το ίδιο πρόβλημα ;
Θα πρέπει να κάνεις ignore optimization γι αυτές τις εφαρμογές. Πήγαινε ρυθμίσεις - >εφαρμογές και ειδοποιήσεις - >εφαρμογές - > ρυθμίσεις κάτω αριστερά - > ειδική πρόσβαση - >παράβλεψη βελτιστοποιήσεων και επέλεξε επιτρέπεται για τις εφαρμογές που θες να λαμβάνεις ειδοποιήσεις.

 

Επίσης, εφόσον τις χρησιμοποιείς συχνά αυτές τις εφαρμογές, πήγαινε ρυθμισεις->μπαταρία - >εκκίνηση και τσέκαρε αν είναι στην αυτόματη διαχείριση.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το youtube γιατι δεν το έχει στην παράβλεψη βελτιστοποιησεων? Δεν μου έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις από αυτό...
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να κάνεις ignore optimization γι αυτές τις εφαρμογές. Πήγαινε ρυθμίσεις - >εφαρμογές και ειδοποιήσεις - >εφαρμογές - > ρυθμίσεις κάτω αριστερά - > ειδική πρόσβαση - >παράβλεψη βελτιστοποιήσεων και επέλεξε επιτρέπεται για τις εφαρμογές που θες να λαμβάνεις ειδοποιήσεις.

 

Επίσης, εφόσον τις χρησιμοποιείς συχνά αυτές τις εφαρμογές, πήγαινε ρυθμισεις->μπαταρία - >εκκίνηση και τσέκαρε αν είναι στην αυτόματη διαχείριση.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Το περίεργο είναι ότι τα έχω κάνει αυτά και επανεκκίνηση στο τηλέφωνο. Το viber όποτε θέλει χτυπάνε οι ειδοποιήσεις, τα Mail ποτέ... Θα βοηθούσε μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων;

Να πω ότι τρέχει EMUI 8.0.

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι τα έχω κάνει αυτά και επανεκκίνηση στο τηλέφωνο. Το viber όποτε θέλει χτυπάνε οι ειδοποιήσεις, τα Mail ποτέ... Θα βοηθούσε μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων;

 

Να πω ότι τρέχει EMUI 8.0.

Περίεργο να μην έρχονται ειδοποιήσεις στο viber δεδομένου ότι έκανες τις παραπάνω ρυθμίσεις. Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαχείριση και ενεργοποίησε και τις 3 επιλογές που σου δείχνει.

Για τα email εννοείς από τη stock εφαρμογή? Αν ναι, έχεις ορίσει να κάνει συγχρονισμό? Γιατί η default επιλογή είναι να μην κάνει συγχρονισμό.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα στην παρέα. Ψάχνω για θήκες για το κινητό της συζύγου. Αν κάποιος έχει προς πώληση, παρακαλώ να με ενημερώσει. Ευχαριστώ, είμαι Αθήνα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...