Jump to content

Huawei MediaPad T3 10


stxio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ποια φωτογραφία αναφερέσαι; Το συγκεκριμένο tablet και mirror share υποστηρίζει και otg και δέχεται κανονικά sd. Εγώ είμαι κάτοχος του WiFi.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 159
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση έχω για όσους ξέρουν. Η κάρτα μου είναι δίδυμη. Μπορώ να απενεργοποιώ την λειτουργία τηλεφώνου?Λειπει η διαχείριση κάρτας. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κανονικα...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κανονικα...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν έχω αναταπτορακι αλλά δεν βρήκα κάποια ρύθμιση στο μενού γι'αυτό ρώτησα

Άρα παραγγέλνω να έρχεται το καλώδιο

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε βρει κάποια ρύθμιση (2πλο χτύπημα οθόνης πχ) ή κάποια εφαρμογή μου να ενεργοποιουμε την οθόνη χωρίς να πατάμε το on/off της συσκευής ;;; (με εκνευρίζει αυτό ερχόμενος από το Samsung που πάταγα το home button)

 

Στάλθηκε από το AGS-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εχω το tablet περιπου 4 μηνες απροβληματιστα.Τωρα τελευταια εχω ενα και μοναδικο θεμα στο εξης.Για καποιο λογο μολις ανοιγω την εφαρμογή google earth κολλαει παγωνει και ξεκολλαει μονο με restart ή αν το αφησεις αρκετη ωρα.Ξερει κανεις πως μπορω να το λυσω;
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το ακολουθο:

 

Ρυθμισεις-Εφαρμογες-Google Earth- Αποθηκευτικος χωρος. Εκει κανε εκκαθαριση δεδομενων και cache.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εκκαθαριση δεδομενων και cache δεν βοηθησε καθολου εξακολουθει να κολλαει.Δεν ξερω αν οι απαιτήσεις της συγκεκριμενης εφαρμογης απιτουν μεγαλυτερη ram απο τα 2gb.Δεν ξερω πως να το διορθωσω.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα για καποιο λογο ειχε κολληματακια στο youtube... Εφτιαξε μονο μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. Υπάρχει κάποια (δοκιμασμένη) πρόταση για θήκη με πληκτρολόγιο για το συγκεκριμένο ταμπλετ;;

Btw το έχω πάνω από ένα χρόνο, λειτουργεί απροβληματιστα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Μία βοήθεια και για εμένα. Έσπασα την οθόνη, και πήρα για να την αντικαταστήσω. Έκανα τη διαδικασία σύμφωνα με τις οδηγίες στο youtube, άλλα η οθόνη ανάβει λευκή. Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε ξανά τις συνδέσεις.

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει αυτό. Ένα καλώδιο είναι στην ουσία, αλλά τίποτα

 

Αν τα έχεις κάνει όλα πραγματικά σωστά είναι χαλασμένη η οθόνη. Από που την πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Αν τα έχεις κάνει όλα πραγματικά σωστά είναι χαλασμένη η οθόνη. Από που την πήρες;

Η οθόνη είναι αυτή που είχε το tablet. Τον ψηφιοποιητή (έτσι δεν λέγεται αυτό που σέρνουμε το δάχτυλό μας επάνω; ) προσπάθησα να αντικαταστήσω, τον οποίο αγόρασα από aliexpress.

Edited by lux_aeterna
Link to comment
Share on other sites

Με το σπασμένο digitizer δείχνει κανονικά η οθόνη ?

 

Αν ναι τότε έχει πρόβλημα το καινούργιο

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλημέρα, επειδή ψάχνω για tablet και είδα ότι το συγκεκριμένο είναι στα δημοφιλέστερα είπα να το εξετάσω και αυτό.

 

Ερώτηση 1. Ποιά έκδοση android είναι η πιο πρόσφατη που μπορεί να πάρει;

 

Ερώτηση2. Στα 129 ευρώ που έχει τώρα είναι καλή αγορά ή όχι (ερώτηση που μπορούν να απαντήσουν κυρίως αυτοί που το έχουν)

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Η 7.0 ειναι η τελευταια.

Ειναι πολυ καλο για πολυμεσα για αυτο λεγεται και Mediapad. Πολυ καλη μπαταρια επισης.

Η αναλυση της οθονης δεν βοηθαει σε αλλες χρησεις αλλα υπαρχουν και χειροτερα...

Επισης ο ελευθερος χωρος αποθηκευσης ειναι ελαχιστος οποτε χρειαζεται micro sd card...

 

Στα 129 νομιζω αξιζει καθως αν θες κατι καλυτερο πρεπει νανδωσεις 160 και πανω. Θα τα εδινα για το 5Τ μοντελο που εχει καλυτερη αναλυση οθονης, ram και χωρο αποθηκευσης.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Η 7.0 ειναι η τελευταια.

Ειναι πολυ καλο για πολυμεσα για αυτο λεγεται και Mediapad. Πολυ καλη μπαταρια επισης.

Η αναλυση της οθονης δεν βοηθαει σε αλλες χρησεις αλλα υπαρχουν και χειροτερα...

Επισης ο ελευθερος χωρος αποθηκευσης ειναι ελαχιστος οποτε χρειαζεται micro sd card...

 

Στα 129 νομιζω αξιζει καθως αν θες κατι καλυτερο πρεπει νανδωσεις 160 και πανω. Θα τα εδινα για το 5Τ μοντελο που εχει καλυτερη αναλυση οθονης, ram και χωρο αποθηκευσης.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις φίλε μου...

7 είναι η τελευταία έκδοση, γνωρίζουμε αν θα πάρει και την 8 κάποια στιγμή ή κατι τέτοιο έχει αποκλειστεί;

Όταν λες ότι η ανάλυση δεν βοηθάει σε άλλες χρήσεις, σε ποιές χρήσεις αναφέρεσαι;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Δεν θα παρει. Ειναι ηδη διετιας συσκευη.

Η αναλυση ειναι χαμηλη για 10αρα οθονη. Οχι οτι σου βγαζει τα ματια αλλα για οτιδηποτε εκτος βιντεο ειναι λιγη...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπερα παιδια

Αγορασα μια micro sd με σκοπο να περασω ολες τις φωτογραφιες μου για να αδειασει ο χωρος αποθηκευσης του Huawei T3 10.

Ετσι οπως εψαχνα πως θα τις μετακινησω,ειδα εκει που ελεγε "μεταφορα στο κιβωτιο ασφαλειας" και επειδη ελεγε για micro sd εκανα την βλακεια και τωρα δεν μπορω να βρω πουθενα τις φωτογραφιες μου.Παιδια βοηθηστε με γιατι ειμαι ασχετος και εχω παθει σοκ!

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ξαναπηρα το tablet γιατι αυτο που ειχα παρει περσι Black Friday το εδωσα στην κορη μου. Το περσινο ειχε android 7.0 και ενημερωση ασφαλειας του 2017. Ουτε με ΟΤΑ ουτε απο HiSuite υπηρχε update ...

Το φετινο ηρθε με android 8.0 και ενηερωση ασφαλειας Μαιο του 2019. Δεν μας τα λεει καλα η Huawei....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μάλλον το Τ5 πήρες! :lol:
Και ομως οχι....40e20e33384a39afb50e079cc3207de0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei MediaPad T3 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...