Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το πρόβλημα λύθηκε μόνο του . Αφού δεν υπήρχε ανταπόκριση από το power button όταν έκλεισε μόνο του από μπαταρία και το έβαλα να φορτίσει ξεσκάλωσε και άρχισε να λειτουργεί και το άνοιξα ξανά. Ίσως η εμπειρία μου αυτή βοηθήσει και κάποιον άλλον.

Το κινητό το έχω από pre-order από τους πρώτους σχετικά που παρέλαβα και λειτουργεί ακόμα άψογα. Απόσβεση 100%.

Απλά δε το είχες κρατημένο πολύ ώρα το power button.. Θέλει σχεδόν 20 δευτερόλεπτα, έτσι την είχα πατήσει και γω που δεν είχα υπομονή με της αδερφής μου το nubia και μετά έρχεται ένας γνωστός μου το άφησε πατημένο και έκανε επανεκκίνηση μια χαρά!

 

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει αλλάξει κανενας μπαταρία στο κινητο? Στο δικο μου έχει πέσει πλέον η απόδοση και σκέφτομαι να τσιμπήσω μία τέτοια:

 

https://www.aliexpress.com/item/33003461065.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.21d832b43VF0mb&algo_pvid=06121cb1-6735-4af8-9f53-e9b53ba715f1&algo_expid=06121cb1-6735-4af8-9f53-e9b53ba715f1-0&btsid=0bb0624216013094371281604e62bf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σκεφτομαι να το αλλαξω, αν και ειναι σε κατασταση καινουργιου μετα απο 3 χρονια και αρκετα γρηγορο θα ελεγα, και να το δωσω στην κορη μου.

Αν λοιπον υπαρχει καποιος φιλος απο Αθηνα, και με το αζημιωτο φυσικα, να το αναβαθμισει σε android 10 και lineage os 17.

Φοβαμαι να το σκαλισω εγω μην κανω καμμια πατατα και το μπρικαρω.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δυστυχώς η μπαταρία και στη δική μου συσκευή άρχισε να ξελιγώνεται εύκολα, πλέον θέλει κάθε μέρα φόρτιση. Σε λίγο κλείνει 3 χρόνια. Επίσης κάποιες σπάνιες φορές το τηλέφωνο κάνει από μόνο του επανεκκίνηση ενώ το δουλεύω. Ξέρει κανείς πώς μπαίνει μήνυμα στην αρχική οθόνη κλειδώματος;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2
  • 1 year later...

Καλημέρα, Αν υπάρχει κάποιος που εχει πρόβλημα το κινητό και δεν το θέλει ας νου πει..  βασικά έσπασε η οθόνη και θέλω οθόνη για να πάρω τα δεδομένα που δεν ειχα backup.  Αν και απο το Κάιρο που έχει δεν θυμάμαι και το  μοτίβο που ειχα

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2022 at 10:54 ΠΜ, stelioss said:

Καλημέρα, Αν υπάρχει κάποιος που εχει πρόβλημα το κινητό και δεν το θέλει ας νου πει..  βασικά έσπασε η οθόνη και θέλω οθόνη για να πάρω τα δεδομένα που δεν ειχα backup.  Αν και απο το Κάιρο που έχει δεν θυμάμαι και το  μοτίβο που ειχα

Και στο δικό μου έσπασε, και εσωσα τα δεδομένα με το Coolmuster Android Assistant.

Edited by Ulysse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...