Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρεπιπτοντως αν εχει κανεις καμμια θηκουλα που δεν του χρειαζεται και τη δινει και ειναι Αθηνα ας μου στειλει μνμα να την αγορασω γιατι αργουν οι δικιες μου ακομα

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κινητό απο οτι είχα πει το είχα πάρει για τον αδερφό μου!!! Μετα απο μια εβδομάδας μου είπε το κινητό τα σπάει!!! Ενταξη τι αλο να απετεις απο ένα κινητό των 135€!!!καμερα Καλη , ωραία εμφάνιση,καλο επεξεργαστή ,μπαταρια 1 ++ μέρα!!κατι στην μετάφραση και οτι το σήμα ειναι λιγο αδύναμο στο σπίτι ετσι και αλιος είχε πρόβλημα!! Τα παραβλέπουμε! Μην είμαστε και υπερβολικοί !!ααα ρωτάει πως κανει screenshot το κινητό!!:blink:

 

Volume down kai power συγχρονως...Σημα παντως εχει καλυτερο απο vernee apollo kai le max 2 που ειχα

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητό απο οτι είχα πει το είχα πάρει για τον αδερφό μου!!! Μετα απο μια εβδομάδας μου είπε το κινητό τα σπάει!!! Ενταξη τι αλο να απετεις απο ένα κινητό των 135€!!!καμερα Καλη , ωραία εμφάνιση,καλο επεξεργαστή ,μπαταρια 1 ++ μέρα!!κατι στην μετάφραση και οτι το σήμα ειναι λιγο αδύναμο στο σπίτι ετσι και αλιος είχε πρόβλημα!! Τα παραβλέπουμε! Μην είμαστε και υπερβολικοί !!ααα ρωτάει πως κανει screenshot το κινητό!!:blink:

 

Αντε μπράβο ... μαύρισαν οι ( amoled ? ) καρδιές μας ...

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως αν εχει κανεις καμμια θηκουλα που δεν του χρειαζεται και τη δινει και ειναι Αθηνα ας μου στειλει μνμα να την αγορασω γιατι αργουν οι δικιες μου ακομα

 

----- προσθήκη μηνύματος 83 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Volume down kai power συγχρονως...Σημα παντως εχει καλυτερο απο vernee apollo kai le max 2 που ειχα

Σε ευχαρηστω!!του το είπα και εγω αλα λέει οτι δεν εγηνε !!! Μαλον ειναι λιγο κούλος και δεν μπορει να συνχρωνιστει!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε ευχαρηστω!!του το είπα και εγω αλα λέει οτι δεν εγηνε !!! Μαλον ειναι λιγο κούλος και δεν μπορει να συνχρωνιστει!!
καλα λες για τις θηκουλες αν κάποιος έχει και θέλει να δωσει και του αδερφού έχουν αργήσει και ψιλοανχωνεται μην του πάθει τιποτα !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντε μπράβο ... μαύρισαν οι ( amoled ? ) καρδιές μας ...

 

Γιατι ειναι κάποιο που ειναι δυσαρεστημένος απο το κινητό!! Δεν πιστεύω !!!

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον δεν εχεις καταλαβει οτι εδω μιλαμε για το Μ2 και οχι για τον πονο του καθενος πότε θα ρθει... Κι εγω το χω παραγγειλει και περιμενω, αλλα δεν κανω σαν μικρο παιδακι...

η γραφη σου εγινε προσβλητικη,συνιστω ψυχραιμια.

Link to comment
Share on other sites

εγω το εστειλα σημερα πισω στη μαμα Κινα..αναμονη τωρα.ελπιζω να φτασει και να ειναι σωο και αβλαβες.Τωρα αν θα παρω παλι το ιδιο δεν ξερω να πω την αληθεια...

 

Αδερφέ νομίζω ότι βρηκα τι έφταιγε με το κινητο σου! Αν ενεργοποιησεις τα gestures πχ αυτο που το κανει να δουλευει σαν σελιδα βιβλίου για να κάνεις εναλλαγή μεταξύ των apps τότε αυτό του δημιουργεί προβλήματα και πατιουνται οτι ναναι στην οθόνη μερικες φορες..

 

Μπορεί να το επιβεβαιωσει και κανενας άλλος αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες , φλασαρα την Miui 9 απο το team της gizchina και εχουμε...καλυτερη μπαταρια, ωραιο θεμα μαυρο για amoled οθονες ,δυνατοτερο ηχο και στοιχεια της miui που μαρεσου,φωτογραφικη σχεδον στα ιδια επιπεδα αφου ειναι το ιδιo app της nubia αλλα και 2 3 bugs οχι κρισιμα αλλα πχ υπαρχει app ραδιοφωνο που δεν υποστηριζει τιποτα

 

Καλό νέο

 

Τι έκδοση Αντροιντ;

Άραγε θα έχει ΟΤΑ;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

έχει πάρει κάποιος το nubia M2 lite να πει εντυπώσεις..??

 

Ειναι ηδη στο δρομο. Ελπιζω να βγει το ιδιο καλο με Μ2.

Μου κανει εντυπωση παντως που μονο εσυ το εχεις αναφερει! Γιατι η τιμη του ειναι πολυ καλη.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραλάβει από λάθος μου μια πολύ όμορφη κόκκινη θήκη για το lite. Αν ενδιαφέρεται κανένας pm

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες , φλασαρα την Miui 9 απο το team της gizchina και εχουμε...καλυτερη μπαταρια, ωραιο θεμα μαυρο για amoled οθονες ,δυνατοτερο ηχο και στοιχεια της miui που μαρεσου,φωτογραφικη σχεδον στα ιδια επιπεδα αφου ειναι το ιδιo app της nubia αλλα και 2 3 bugs οχι κρισιμα αλλα πχ υπαρχει app ραδιοφωνο που δεν υποστηριζει τιποτα

 

Ομορφα πραγματα για εκεινους που γνωριζουν και τους αρεσει να ψαχνονται. Μπηκα στο λινκ που ποσταρε ο taliban και ειδα οτι εχει και flyme, το οποιο θεωρω οτι ειναι πιο λειτουργικο απο το miui. Παντως επειδη δεν βλεπω τρανταχτες διαφορες σε σχεση με το nubia ui και επειδη προς το παρον λειτουργει απροβληματιστα, δεν βλεπω τον λογο να γινει τουλαχιστον απο την μερια μου αλλαγη, ειδικα αν δεν παιρνει αναβαθμισεις μεσω OTA.

Link to comment
Share on other sites

για αλλαγη και πειραματα καλες ειναι για ουσια ομως μονο υποστηριξη σε μεγαλυτερη εκδοση απο lineage θα ειναι κατι το θετικοτατο.ειδικα εαν φορεσουν καμια 15αρα lineage οπου σαν oreo εχει το treble τελειωσε μαγκες θα περνετε τα system.img και θα αναβαθμιζετε στο φτερο ολες τις επομενες εκδοσεις day one.

lineage λοιπον.αναμονη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεδον καμμια σχεση το nuui με το miui στην τελευταια εκδοση την 9,τοσο σε χρωματα ηχο ρυθμισεις cloud , ειναι η τριτη αναβαθμιση που βγαζει η gizchina, το oreo κατι getsures περιλαμβανει και face unlock.
26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Πως απενεργοποιουμε την maximum φωτεινοτητα οταν ανοιγουμε την καμερα;

Δεν το βρίσκω στις ρυθμισεις της καμερας.

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω αν και πώς γίνεται... επίσης, δεν έχω βρει πώς αλλάζει η ανάλυση στις φώτο (megapixel)

 

Ακόμα, ξέρεςι κανείς πώς ορίζουμε κάποιον αριθμό σαν αποκλεισμένο;

Edited by sputnik77
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα κι εγώ. Αποστολή 22/01 χωρίς τελωνεία κλπ. Ήταν στο μεγάλο κουτί και δεν είχε QC3 φορτιστή. Αν και απογοητεύτηκα απ'οτι λέτε η διαφορά ανάμεσα στους 2 είναι αμελητέα ίσως γύρω στο μισάωρο οπότε οκ.

 

Κατά τα άλλα το τηλέφωνο είναι καταπληκτικό γενικά.

 

Έχω λύσει το θέμα των notification τα οποία πρέπει να τα ενεργοποιήσεις σε κάθε εφαρμογή χωριστά.

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-NOTIFICATION CENTER-APPLICATIONS NOTIFICATION- εδώ πατάμε σε κάθε εφαρμογή και κάνουμε slide το Breath Light.

 

Επειδή όμως κάποιες εφαρμογές τις κλείνει εντελώς και δεν έρχονται ειδοποιήσεις (πχ Viber) να εξαιρέσετε μια-μια εφαρμογή.

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-OTHER SYSTEM SETTINGS-ΜΠΑΤΑΡΙΑ-PERFORMANCE MODE-εδώ προσθέτουμε κάθε εφαρμογή και μετά την κάνουμε slide στη λίστα που δημιουργείται.

 

Πάντως και η εφαρμογή NoLED δουλεύει μια χαρά αλλά δε ξέρω πόση μπαταρία τρώει. Κάτι αντίστοιχο βέβαια έχουν και τα Samsung οπότε στις Amoled μάλλον δουλεύουν με μικρή απώλεια μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε και σε εμένα την δευτέρα ήρθε στο μεγάλο κουτί με την Φορτιστή ταχείας μόνο που η θύρα από το usb δεν ήταν πράσινη ήταν μαύρο. Το κινητό γλιστράει αρκετά οπότε για καλή μου τύχη είχε έρθει μαζί με το κινητό και η θήκη από το aliexpresshttps://www.aliexpress.com/item/JURCHEN-Soft-Cover-For-ZTE-Nubia-M2-Lite-Case-5-5-Silicone-Phone-Case-For-ZTE/32824162694.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.cKVmvy εφαρμόζει τέλεια σε ολο το κινητό δεν το αφήνει εκτεθειμένο. Τωρα αναβάθμηση δεν του εχω κανει καθολου ετσι όπως ήρθε το αφησα λετε να το αφήσω ετσι η να κανω αυτές που εχει? η μπανταρια μου έκανε λίγο εντύπωση ότι εντάξει περίμενα να κραταει λίγο ποιο πολύ καθώς δεν του εκανα και βαριά χρήση να πω! ?Φωτογραφίες εντάξει πολύ καλες για την τιμη του θεωρο γιατί δεν μπορώ να το συγκρίνω με το lg g4 που εχω εχουν τεράστιες διάφορες. τωρα που ειπα για το lg g4 είναι ποιο μεγάλο το nubia m2 παράλου που και τα δυο είναι 5.5 ιντσες και εμενα μου φαίνεται και ποιο βαρυ 15 γραμμάρια εχουν διαφορα.Ωραιο ηχειο θα το ηθελα λιγο ποιο δυνατο
Link to comment
Share on other sites

ξαφνικα εκανε μια επανεκινηση,πηγα να τ ανοιξω με το φινγκερπριντ δεν αντιδρουσε,περασα τον τετραψηφιο κωδικο και ανοιξε αλλα στις ρυθμισεις δεν υπαρχουν πλεον καθολου οι ρυθμισεις για το αποτυππωμα,μπορει καποιος να μου στειλει print screen απο την οθοπνη με τις ρυθμισεις να δω που ηταν?\
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα κι εγώ. Αποστολή 22/01 χωρίς τελωνεία κλπ.

 

9+14=23 δηλαδή εμας που έγινε shiped στις 12/2 θα το περιμένουμε στο τέλος του μήνα .

 

ΥΓ. είναι δυνατόν κάποιος που έχει παίξει ήδη με το κινητό να κάνει μια συγκεντρωτική λίστα ενεργειών που πρέπει να γίνουν ώστε να εξαλειφθούν τα διάφορα θεματάκια που αφορούν το κινητό ? ( ειδοποιήσεις / ρυθμίσεις οθόνης / ρυθμίσεις ενέργειας κ.τ.λ. )

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα κι εγώ. Αποστολή 22/01 χωρίς τελωνεία κλπ. Ήταν στο μεγάλο κουτί και δεν είχε QC3 φορτιστή. Αν και απογοητεύτηκα απ'οτι λέτε η διαφορά ανάμεσα στους 2 είναι αμελητέα ίσως γύρω στο μισάωρο οπότε οκ.

 

Κατά τα άλλα το τηλέφωνο είναι καταπληκτικό γενικά.

 

Έχω λύσει το θέμα των notification τα οποία πρέπει να τα ενεργοποιήσεις σε κάθε εφαρμογή χωριστά.

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-NOTIFICATION CENTER-APPLICATIONS NOTIFICATION- εδώ πατάμε σε κάθε εφαρμογή και κάνουμε slide το Breath Light.

 

Επειδή όμως κάποιες εφαρμογές τις κλείνει εντελώς και δεν έρχονται ειδοποιήσεις (πχ Viber) να εξαιρέσετε μια-μια εφαρμογή.

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-OTHER SYSTEM SETTINGS-ΜΠΑΤΑΡΙΑ-PERFORMANCE MODE-εδώ προσθέτουμε κάθε εφαρμογή και μετά την κάνουμε slide στη λίστα που δημιουργείται.

 

Πάντως και η εφαρμογή NoLED δουλεύει μια χαρά αλλά δε ξέρω πόση μπαταρία τρώει. Κάτι αντίστοιχο βέβαια έχουν και τα Samsung οπότε στις Amoled μάλλον δουλεύουν με μικρή απώλεια μπαταρίας.

Στην πρωτελευταια παραγραφο που γραφεις για το performance mode περασα το viber και το messenger κι εσυρα το κουμπι να τα ενεργοποιησω.Οταν εκλεισα τις εφαρμογες απ τα προσφατα δεν μου ερχοντουσαν ποτε τα μηνυματα.ΜΟΝΟ με κλειδωμα εφαρμογων στα προσφατα εχουμε ειδοποιησεις.

Βρηκα ενα μικρο bug....Προσαρμοζω οπως θελω τα εικονιδια στην κουρτινα κι οταν κανω επανεκκινηση τα ξαναεπαναφερει οπως ηταν στην αρχη.Τσεκαρετε το αν συμβαινει και σ εσας ωστε να επιβεβαιωσουμε οτι ειναι bug.

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έκανα όλα όσα αναφέρονται πιο πάνω σχετικά με τις ειδοποιήσεις από το viber και δυστυχώς δεν άλλαξε τίποτα. Έλυσα εναλλακτικά το θέμα ως εξής: Κλείδωσα την εφαρμογή από το multitasking (πρόσφατες εφαρμογές μάλλον) για να μην κλείνει ακόμα και όταν κάνω μαζικό kill όλες τις εφαρμογές. Έτσι δεν χάνω ειδοποιήσεις. Και κάτι ακόμα. Είμαστε σίγουροι ότι η οθόνη είναι gorilla glass? Ρωτάω για δύο λόγους. Πρώτον στο site της Corning στη σχετική λίστα δεν υπάρχει το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Δεύτερο και σημαντικότερο. Σήμερα, μετά από λίγες μέρες χρήσης αποφάσισα να του περάσω το τζαμάκι που είχα πάρει μαζί με το τηλέφωνο (άθλιο το τζαμάκι από banggood). Όταν καθάρισα τελείως την οθόνη είδα κάτι πολύ λεπτές γρατζουνιές να έχουν γίνει ήδη, χωρίς να το βάλω καν σε τσέπη. Ψιλιάζομαι ότι η Nubia μας δουλεύει και δεν έχει gorilla glass αλλά κάποια δικιά της αντιχαρακτική επίστρωση (λέμε τώρα) που δίνει και αυτή την ωραία απαλή υφή στην οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω συνέχεια για προβλήματα σχετικά με viber κτλ. Παιδιά μέχρι τώρα το viber είχε πρόβλημα σαν εφαρμογή, το γράφουν όλοι στο playstore. Δεν είναι του τηλεφώνου! Κάντε αναβάθμιση στο viber που τώρα το διόρθωσαν και κλειδώστε στο task manager να είναι ανοικτό ώστε να μην το κλείνεται κατά λάθος. Δεν χρειάζεται το τηλ κάποιες διορθωτικές κινήσεις, δουλεύει μια χαρά. Προβλήματα εφαρμογών μην τα κάνουμε συσκευής.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το θεμα που μου εβγαλε εμενα με λεπτομερειες

Πηγα ν ανοιξω το κινητο απο το fingerprint το οποιο ηταν αψογο εως εκεινη την στιγμη

Ανοιξε το κινητο (ηδη ανοιγμενο)με το μοτινο της μουσικης με τις φωτο που εχει στην αρχη,ξαφνιαστηκα γιατι δεν το ειχα κλεισει,δεν μου ζητησε πιν για τις σιμ,πηγα να το ανοιξω ξανα με το fingeprint αλλα δεν δουλευε,δοκιμασα 4-5 φορες αλλα ανοιγε μονο με τον τετραψηφιο κωδικο,

Στις ρυθμισεις δεν υπηρχε πουθενα το fingerprint η οι ρυθμισεις του,ειχαν χαθει κοιταξα μεσα σε αλλες ρυθμισεις αλλα τιποτα.

Αναγκαστηκα και εκανα εργοστασιακη επαναφορα και ως εκ θαυματος ξανα εμφανιστηκαν οι ρυθμισεις που ειχαν εξαφανιστει

Εχει κανεις καποια λογικη εξηγηση για αυτο? Δεν μου εχει ξανατυχει ποτέ

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διαβάζω συνέχεια για προβλήματα σχετικά με viber κτλ. Παιδιά μέχρι τώρα το viber είχε πρόβλημα σαν εφαρμογή, το γράφουν όλοι στο playstore. Δεν είναι του τηλεφώνου! Κάντε αναβάθμιση στο viber που τώρα το διόρθωσαν και κλειδώστε στο task manager να είναι ανοικτό ώστε να μην το κλείνεται κατά λάθος. Δεν χρειάζεται το τηλ κάποιες διορθωτικές κινήσεις, δουλεύει μια χαρά. Προβλήματα εφαρμογών μην τα κάνουμε συσκευής.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δες τι μου εκανε εμενα και πες μου αν εχεις μια εξηγηση σε παρακαλω

 

το κεντρικο κουμπι σας αναβει η μονο τα δυο πλαινα?εγω εχω δει μονο τα πλαινα να αναβουν θελει καποια ρυθμιση?

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

το θεμα που μου εβγαλε εμενα με λεπτομερειες

Πηγα ν ανοιξω το κινητο απο το fingerprint το οποιο ηταν αψογο εως εκεινη την στιγμη

Ανοιξε το κινητο (ηδη ανοιγμενο)με το μοτινο της μουσικης με τις φωτο που εχει στην αρχη,ξαφνιαστηκα γιατι δεν το ειχα κλεισει,δεν μου ζητησε πιν για τις σιμ,πηγα να το ανοιξω ξανα με το fingeprint αλλα δεν δουλευε,δοκιμασα 4-5 φορες αλλα ανοιγε μονο με τον τετραψηφιο κωδικο,

Στις ρυθμισεις δεν υπηρχε πουθενα το fingerprint η οι ρυθμισεις του,ειχαν χαθει κοιταξα μεσα σε αλλες ρυθμισεις αλλα τιποτα.

Αναγκαστηκα και εκανα εργοστασιακη επαναφορα και ως εκ θαυματος ξανα εμφανιστηκαν οι ρυθμισεις που ειχαν εξαφανιστει

Εχει κανεις καποια λογικη εξηγηση για αυτο? Δεν μου εχει ξανατυχει ποτέ

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

δες τι μου εκανε εμενα και πες μου αν εχεις μια εξηγηση σε παρακαλω

 

το κεντρικο κουμπι σας αναβει η μονο τα δυο πλαινα?εγω εχω δει μονο τα πλαινα να αναβουν θελει καποια ρυθμιση?

 

Το κεντρικό κουμπί δεν ανάβει. Μόνο τα πλαϊνά.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα, εντός 3 ημερών από γερμανική αποθήκη geekbuying, με ups courier στην πόρτα μου. Πρώτες εντυπώσεις: Πολύ ποιοτική κατασκευή, λεπτή συσκευή! Η οθόνη πολύ καλή, με άριστη απόκριση στο πάτημα, δε νομίζω να θυσιάσω την αίσθηση βάζοντας tempered glass. To android καθαρό, δεν εντόπισα κάτι ενοχλητικό. Το ηχείο καλό μεν, υπολείπεται του Leeco δε, ομοίως και η ένταση στο ακουστικό κατά τη συνομιλία. Όσον αφορά την ποιότητα λήψης σήματος χωρίς να είμαι σίγουρος ακόμη νομίζω ότι το wifi είναι άνω του μετρίου (βλέπει περισσότερες συνδέσεις από τις άλλες μου συσκευές), ενώ το σήμα κινητής (cosmote) είναι νορμάλ, ούτε καμπάνα, ούτε αδύναμο. Το θέμα των ειδοποιήσεων όντως θέλει αρκετό ψάξιμο, το breathe light ούτως η άλλως είναι αρκετά αδύναμο, οπότε θα δουλέψω σύγουρα με το NoLed. Η μπαταρία! Ήδη έχει δώσει δείγματα καλού χαρακτήρα αφού με πάρα πολύ σκάλισμα επί ένα πεντάωρο έπεσε από το 100 στο 85! Αυτά παρατήρησα σαν πρώτη επαφή. Θα επανέλθω μετά από την πλήρη εξοικείωσή μου με τη συσκευή.
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανεις εφαρμογη καιρου με ενδειξη θερμοκρασιας στην μπαρα ειδοποιησεων;

Επειδη οσα εγκατεστησα ενω λενε οτι δειχνουν θερμοκρασια....δειχνουν το εικονιδιο της εφαρμογης.Εκτος κι αν δεν το επιτρέπει το UI της rom οπως κανει αντιστοιχα η miui.

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανεις εφαρμογη καιρου με ενδειξη θερμοκρασιας στην μπαρα ειδοποιησεων;

Επειδη οσα εγκατεστησα ενω λενε οτι δειχνουν θερμοκρασια....δειχνουν το εικονιδιο της εφαρμογης.Εκτος κι αν δεν το επιτρέπει το UI της rom οπως κανει αντιστοιχα η miui.

 

Sent from my NX551J using Tapatalk

Φίλε για βάλε τον καιρό XL

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...