Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

οχι,αλλα τσεκαρε τα ταχυδρομικα πριν παραγγειλεις,και σχετικα ακριβο το βλεπω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τιποτα απ'αυτα που περιγραφεις δεν εχω δει, σαν να μιλαμε για αλλη εφαρμογη. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

Απ'την ωρα που την κατεβασα καταγραφει κανονικα :)

Για την ίδια μιλάμε. Ίσως κάτι έχω κάνει λάθος. Θα το ψάξω πάλι. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια κι έρχεται από Ισπανία, δε θα χει τελωνείο.

Εγώ θα προτιμούσα το Banggood με priority mail. Αλλά δεν έχει στοκ.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ ... τον ήπιαμε .

 

"Expected on March 1, 2018"

 

Να πω και έχει ο Θεός ?

 

Τυχερός ήμουν, από τους τελευταιους μαλλον, παραγγελία 31/2, shipped 1/2 και περίμενα μηπως και πέσει η τιμή...

Link to comment
Share on other sites

και γω την ιδια εχω. σου ερχονται κανονικα τα μνματα στο viber δλδ? εμενα μονο οταν μπω στην εφορμογη η την αφηνω ανοιχτη στο παρασκηνιο.

Επειδή είναι για φίλο δεν έχω ενεργοποιήσει το viber, θα το κάνει μόνος του, αλλά δεν διάβασα κάποιος άλλος να έχει πρόβλημα όπως λες.

Δοκίμασες απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Shipping Method:Priority Air Mail

Ship From:HK

Order Placed Date:2018-02-05 03:15:45

Expected Shipping Date:2018-02-09 00:00:00

 

Για να δούμε..

Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο κεντρο διαλογης και το πηρα,αν περιμενα τον ταχυδρομο που δεν περναει θα εκανε μερες,μου εδωσαν κ τους λογαριασμους της Δεη της πολυκατοικιας μου,τοσο δραμα.

Με την πρωτη ματια ειναι πολυ ομορφο,ωραια οθονη και δυνατος ηχος,κανενα θεμα με εγκατασταση εφαρμογων κλπ,ολα οκ,η μεταφραση ειναι χαλια,λοκαρε αμεσως στο gps,εχει ευρωπαικο φορτιστη αλλα ειναι τοσο μικρα τα γραμματα που δεν ξερω αν ειναι ταχυφορτιστης,ηρθε στο μεγαλο κουτι.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο κεντρο διαλογης και το πηρα,αν περιμενα τον ταχυδρομο που δεν περναει θα εκανε μερες,μου εδωσαν κ τους λογαριασμους της Δεη της πολυκατοικιας μου,τοσο δραμα.

Με την πρωτη ματια ειναι πολυ ομορφο,ωραια οθονη και δυνατος ηχος,κανενα θεμα με εγκατασταση εφαρμογων κλπ,ολα οκ,η μεταφραση ειναι χαλια,λοκαρε αμεσως στο gps,εχει ευρωπαικο φορτιστη αλλα ειναι τοσο μικρα τα γραμματα που δεν ξερω αν ειναι ταχυφορτιστης,ηρθε στο μεγαλο κουτι.

 

Στην Αττική ή στην γειτονιά σου? Στο έδωσαν εύκολα?

Link to comment
Share on other sites

Στην Αττική ή στην γειτονιά σου? Στο έδωσαν εύκολα?

 

στην γειτονια μου,ειδα οτι εφτασε σημερα κ πηγα,ναι αμεσως μου το εδωσαν,λενορμαν κ.διαλογης

Link to comment
Share on other sites

στην γειτονια μου,ειδα οτι εφτασε σημερα κ πηγα,ναι αμεσως μου το εδωσαν,λενορμαν κ.διαλογης

Κάποιοι θα παραλάβουμε από την επόμενη εβδομάδα :( και το είχα σιγουράκι την κυριακή που το ειδα να φθανει αεροδρομιο!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα (επαρχία)από παραγγελία που είχα κάνει στις 26 Ιανουαρίου. Το πήρα για τον πατέρα μου. Είμαι ενθουσιασμένος με την ποιότητα κατασκευής και την εμπειρία χρήσης. Ήρθε στο μεγάλο κουτί με φορτιστή quick charge 3. Γενικά σε δύο ώρες τώρα που το σκαλίζω δεν έχει πάει κάτι στραβά. Του έβαλα τις εφαρμογές μου, όλα δουλεύουν ρολόι. Είναι απίστευτο κινητό, στα λεφτά αυτά είναι σκέτη κλοπή. Ό,τι καλύτερο. Η μαύρη θήκη σιλικόνης που πήρα μαζί εφαρμόζει τέλεια, προστατεύει καλά, χωρίς να παχαίνει ιδιαίτερα τη συσκευή. Κρύβει και τις χρυσές λεπτομέρειες για όποιον δεν του αρέσουν. Θα επανέλθω με περισσότερες εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα, η παραγγελία έγινε από Banggood στις 24/1. Πρώτες παρατηρήσεις: ήταν στο μεγάλο τετράγωνο κουτί. Έρχεται με nubia UI 4.0 και δεν βρίσκει άλλα updates. Όντως η μετάφραση στα ελληνικά είναι τουρλού. Τα μισά μεταφρασμένα και τα υπόλοιπα όχι. Βέβαια και στα αγγλικά βρήκα λάθος! BoQvaw7.jpg

Να και ο φορτιστής (quick charge) GuPK9xT.jpg srMFj2t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα, η παραγγελία έγινε από Banggood στις 24/1. Πρώτες παρατηρήσεις: ήταν στο μεγάλο τετράγωνο κουτί. Έρχεται με nubia UI 4.0 και δεν βρίσκει άλλα updates. Όντως η μετάφραση στα ελληνικά είναι τουρλού. Τα μισά μεταφρασμένα και τα υπόλοιπα όχι. Βέβαια και στα αγγλικά βρήκα λάθος! BoQvaw7.jpg

Να και ο φορτιστής (quick charge) GuPK9xT.jpg srMFj2t.jpg

 

ιδιο φορτιστη εχω κι εγω

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια απο οποιον ξερει

Κατεβασα τις εφαρμογες που χρειαζομουν και το σεταρισα,παω να κατεβασω μερικες ακομα και ενω φτανουν στο 100% και λεει εγκατασταση παραμενει εκει το google play και δεν τις εγκαθιστα δλδ στο 100% αλλα οχι εγκατεστημενες,τι γινεται?

edit

τις κατεβασε και τις εγκατεστησε τελικα αλλα πολυ αργα

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα κ γω σημερα απο παραγγελια που ειχε δωθει στις 25/1,επισης επαρχια.Ηρθε κ εμενα στο μεγαλο κουτι με ταχυφορτιστη επομενως το κουτι (μεγαλο -μικρο) δεν εχει να κανει με τον τυπο του φορτιστη.

Αρκετα καλο με την πρωτη ματια,ουτε σε μενα εκανε update βεβαια,η μεταφραση στο menu μπερδεμενη,ελληνο-αγγλικα αλλα διολου δεν με πειραζει!

Περιμενω θηκη και tempered glass ,εφυγαν μαζι με κινητο αλλα αυτα εχουν καθυστερησει:

Ημερομηνία & Ώρα Περιοχή Κατάσταση

1/2/2018, 00:15:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

Γλυστραει αρκετα , επομενως μεχρι να ρθει και το αλλο πακετακι δεν βγαινει απο το σπιτι!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πείτε μου λίγο γιατί έχω σκαλώσει τώρα. Πώς ρυθμίζουμε τον χρόνο απενεργοποίησης της οθόνης; Στις ρυθμίσεις οθόνης δεν βλέπω καμία τέτοια επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πείτε μου λίγο γιατί έχω σκαλώσει τώρα. Πώς ρυθμίζουμε τον χρόνο απενεργοποίησης της οθόνης; Στις ρυθμίσεις οθόνης δεν βλέπω καμία τέτοια επιλογή.

 

ρυθμισεις-lock screen-χρονος αδρανειας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, κανει προβλημα σε κανεναν το viber? Δηλαδη ενω εχω βαλει ολα τα notifications, οταν μου στελνουν μνμ δεν ερχεται, παρα μονο οταν μπω στο viber εμφανιζεται ξαφνικα οτι ειχε ερθει. Ξερει κανεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...