Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα κι απο εμένα, αναβάθμιση λογικά δεν θα πάρει η διεθνής έκδοση, η κινέζικη εχει πάρει Nougat απο το Ιούλιο. Δεν είναι μεγάλο το πρόβλημα πάντως απο τη στιγμή που το software είναι πλήρες και πολύ σταθερό, υποστηρίζει και split screen. Είναι άψογη πάντως η συσκευή και σε φοβερή τιμή. Για όποιον δεν την έχει αγοράσει και ψάχνεται έχω κάνει ένα
οπου δοκιμάζω επιδόσεις σε παιχνίδια, benchmarks, και κάμερα.
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κι απο εμένα, αναβάθμιση λογικά δεν θα πάρει η διεθνής έκδοση, η κινέζικη εχει πάρει Nougat απο το Ιούλιο. Δεν είναι μεγάλο το πρόβλημα πάντως απο τη στιγμή που το software είναι πλήρες και πολύ σταθερό, υποστηρίζει και split screen. Είναι άψογη πάντως η συσκευή και σε φοβερή τιμή. Για όποιον δεν την έχει αγοράσει και ψάχνεται έχω κάνει ένα
οπου δοκιμάζω επιδόσεις σε παιχνίδια, benchmarks, και κάμερα.

 

Σύμφωνα με τα ξένα fora δεν έχει πάρει nougat η κινέζικη έκδοση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποιηση κατα λαθος μια φωνιτικη δυνατοτητα του κινιτου .Μολις παταω κατι στιν οθονη φωνητηκα μου λεει τι εχω πατηση.Πως βγαζω αυτη την ρυθμιση?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως είναι στις ρυθμίσεις προσβασιμότητας, αλλα δεν βρίσκω κάτι σχετικο στο Μ2. Αν απεγκαταστήσεις ή απενεργοποιησεις το "talkback" απο τις εφαρμογές λογικά θα λυθεί.
Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Sos παιδια! Σμρ ανοιξα την συσκευη για πρωτη φορα εκανα την αναβαθμιση που μου ηθρε και εχω ενα θεμα. Δεν ερχονται τα μνματα στο viber.Μολις ανοιξω τν εφορμογη ερχονται ολα κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

δωσε δικαιωματα στην εφαρμογη του viber και δες αν το wifi σου, η εκπομπη του ειναι στο "παντα" μεσα απο τις ρυθμισεις.

 

Εκανα ελεγχο και στα 2. ειναι σωστα! γενικα ολες οι εφαρμογες που εχουν σχεση με μνματα εχουν μια μικρη καθυστερηση. παιζει να ειναι θεμα της ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξέρει κανείς αν και πώς ηχογραφείς μια κλήση και αν μπορείς να κάνεις φραγή;

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξέρει κανείς αν και πώς ηχογραφείς μια κλήση και αν μπορείς να κάνεις φραγή;

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε επειδη ειμαι και δικηγορος και μοτ χρειαζεται αρκετες φορες, η καλυτερη εφαρμογη για μενα ειναι με διαφορα η acr.

Link to comment
Share on other sites

...

Μα τι στο καλό μόνο σε μένα ήρθε χωρίς ταχυφορτιστή.... παράξενο!!

Και σε εμένα, και σε εμένα...

Sos παιδια! Σμρ ανοιξα την συσκευη για πρωτη φορα εκανα την αναβαθμιση που μου ήρθε και εχω ενα θεμα. ...

Ποια έκδοση έχεις τώρα γιατί σε εμένα δεν ήρθε τίποτα, έχω την V1.11

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Φιλε επειδη ειμαι και δικηγορος και μοτ χρειαζεται αρκετες φορες, η καλυτερη εφαρμογη για μενα ειναι με διαφορα η acr.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και κάτι ακόμα. Αν ξέρει κάποιος τι είναι το Undisturbed με το μισοφέγγαρο. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχεις τώρα γιατί σε εμένα δεν ήρθε τίποτα, έχω την V1.11

 

και γω την ιδια εχω. σου ερχονται κανονικα τα μνματα στο viber δλδ? εμενα μονο οταν μπω στην εφορμογη η την αφηνω ανοιχτη στο παρασκηνιο.

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχεις τώρα γιατί σε εμένα δεν ήρθε τίποτα, έχω την V1.11

 

και γω την ιδια εχω. σου ερχονται κανονικα τα μνματα στο viber δλδ? εμενα μονο οταν μπω στην εφορμογη η την αφηνω ανοιχτη στο παρασκηνιο.

 

η τελευταία έκδοση είναι η V 1.11 ,σε άλλες συσκευές ήρθε ως ενημέρωση και άλλες την είχαν ήδη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα. Αν ξέρει κάποιος τι είναι το Undisturbed με το μισοφέγγαρο. Ευχαριστώ

Μηπως κανεις πιο ψαγμενος εχει καποια απαντηση?

 

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

31/1 φεύγει απο ολλανδία

4/2 φθάνει ελλάδα

και ακομα στο κεντρο διανομης αθηνων...

5 μερες απο Ολλανδια,3 μερες ακινητο στα ελτα στο κρυονερι
Link to comment
Share on other sites

31/1 φεύγει απο ολλανδία

4/2 φθάνει ελλάδα

και ακομα στο κεντρο διανομης αθηνων...

 

εστειά ηδη μεηλ στην διοικηση των ελτα και στον Παππα που προισταται στα ταχυδρομεια,το ******ν

Link to comment
Share on other sites

Με το περίμενε έφτασε και η θήκη! Θα τα παραλάβω μαζι!

εστειά ηδη μεηλ στην διοικηση των ελτα και στον Παππα που προισταται στα ταχυδρομεια,το ******ν
Link to comment
Share on other sites

6/2/2018, 18:42:36 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

6/2/2018, 09:21:24 Κ.Α.Τ. ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

6/2/2018, 07:20:58 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

3/2/2018, 06:25:21 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

30/1/2018, 09:36:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

Καλησπερα...γιατι αργουνε να τα διωξουν,εχει αλλαξει κατι?

Link to comment
Share on other sites

6/2/2018, 18:42:36 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

6/2/2018, 09:21:24 Κ.Α.Τ. ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΤΑΘΜΟ ΕΞΑΓΩΓΗΣ (--> Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ)

6/2/2018, 07:20:58 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

3/2/2018, 06:25:21 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

30/1/2018, 09:36:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

 

Καλησπερα...γιατι αργουνε να τα διωξουν,εχει αλλαξει κατι?

δεν εχουν προσωπικο λενε

Link to comment
Share on other sites

Φιλε επειδη ειμαι και δικηγορος και μοτ χρειαζεται αρκετες φορες, η καλυτερη εφαρμογη για μενα ειναι με διαφορα η acr.

 

Αγαπητε mark1979 το κατεβασα και θελω να πιστευω οτι εκανα ολες τις ρυθμισεις, αλλα ενω το φορτωνει μολις κλεινει η οθονη, μετα απο λιγο το χανει. Τι δεν κανω καλα?

Επισης στις ρυθμισεις στις κλησεις απ'οτι βλεπω εχει φραγη αλλα ζηταει κωδικο. Ποιος ειναι ο κωδικος?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε mark1979 το κατεβασα και θελω να πιστευω οτι εκανα ολες τις ρυθμισεις, αλλα ενω το φορτωνει μολις κλεινει η οθονη, μετα απο λιγο το χανει. Τι δεν κανω καλα?

Επισης στις ρυθμισεις στις κλησεις απ'οτι βλεπω εχει φραγη αλλα ζηταει κωδικο. Ποιος ειναι ο κωδικος?

 

Tι εννοεις "μετα απο λιγο το χανει"? Αν σε παρουν η παρεις τηλεφωνο δεν καταγραφει την κληση? Τρεχει στο παρασκηνιο και αν δεν εχεις επεμβει εσυ δεν εχει ουτε φραγη ουτε κωδικους

Link to comment
Share on other sites

Tι εννοεις "μετα απο λιγο το χανει"? Αν σε παρουν η παρεις τηλεφωνο δεν καταγραφει την κληση? Τρεχει στο παρασκηνιο και αν δεν εχεις επεμβει εσυ δεν εχει ουτε φραγη ουτε κωδικους
Όταν μπαίνω στο arc μου βγάζει επάνω αριστερά ένα πορτοκαλί τηλέφωνο που σημαίνει ότι είναι φορτωμένο. Όταν σβήσει η οθόνη, μετά από λίγη ώρα όταν μπεις ξανά, το πορτοκαλί έχει σβήσει που σημαίνει ότι δεν είναι φορτωμένο ούτε τρέχει στο παρασκήνιο, και φυσικά δεν καταγράφει την κλήση. Όσο για την φραγή ενός αριθμού, ζητάει κωδικό στις επιλογές.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στο arc μου βγάζει επάνω αριστερά ένα πορτοκαλί τηλέφωνο που σημαίνει ότι είναι φορτωμένο. Όταν σβήσει η οθόνη, μετά από λίγη ώρα όταν μπεις ξανά, το πορτοκαλί έχει σβήσει που σημαίνει ότι δεν είναι φορτωμένο ούτε τρέχει στο παρασκήνιο, και φυσικά δεν καταγράφει την κλήση. Όσο για την φραγή ενός αριθμού, ζητάει κωδικό στις επιλογές.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τιποτα απ'αυτα που περιγραφεις δεν εχω δει, σαν να μιλαμε για αλλη εφαρμογη. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

Απ'την ωρα που την κατεβασα καταγραφει κανονικα :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...