Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω εσείς που έχετε πάρει tracking number, ποτέ κάνατε την παραγγελία?

 

Αν δεν κάνω λάθος, ο qqss έκανε παραγγελία 22/12 και πήρε tracking number, εγώ με παραγγελία 07/12 και ακόμα τίποτα. Και στο chat μου είπανε ότι δεν έχουν στοκ,σε 2-3 εβδομάδες ξανά.. :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ στο βιντεάκι ενός χρήστη που έχει ανεβάσει το banggood, δεν είδα καμία θήκη στο μίνι unboxing που δείχνει.

 

τελικά ότι νάναι.......είμαι βέβαιος ότι όταν έκανα την παραγγελία στις 18-12 είχαν στην περιγραφή ακουστικά και θήκη.....κρίμα που δεν κράτησα ένα screenshot :mad:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ κάποιον admin να προσθέσει τα παρακάτω link στο 1ο post μου

 

ξεκλείδωμα bootloader + twrp+root https://forum.gizchina.it/index.php?/topic/1003-sblocco-bootloader-twrp-e-root-per-nubia-m2/

 

Color OS https://forum.gizchina.it/index.php?/topic/1335-gizrom-coloros-edition-per-nubia-m2/

 

MIUI 9 https://forum.gizchina.it/index.php?/topic/1116-gizrom-miui-9-edition-7127-eu-per-nubia-m2/

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρονια να έχουμε. Το παρήγγειλα και γω εχθες το κινητό. Εννοειται με priority αλλα να ξέρετε δν ειναι σιγουρο οτι θα αποφύγει το τελωνειο. Εμενα προσωπικά το κινητό με εντυπωσίασε απο τα reviews που εχω δει στο youtube. Το μονο αρνητικο για μενα ειναι οτι δν εχει ράδιο. Καλη χρονια σε όλους!
Link to comment
Share on other sites

Εχει κρατήσει κάποιος κανένα screenshot από την σελίδα του κινητού από τις πρώτες μέρες που βγήκε σε πώληση, εκεί που φαίνεται το τι περιλαμβάνει η συσκευασία ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρονια να έχουμε. Το παρήγγειλα και γω εχθες το κινητό. Εννοειται με priority αλλα να ξέρετε δν ειναι σιγουρο οτι θα αποφύγει το τελωνειο. Εμενα προσωπικά το κινητό με εντυπωσίασε απο τα reviews που εχω δει στο youtube. Το μονο αρνητικο για μενα ειναι οτι δν εχει ράδιο. Καλη χρονια σε όλους!

 

Προσωπικά σε καμία πενηνταριά δέματα με πριοριτυ , μόνο ένα πέρασε τελωνείο και αυτό γιατί μάλλον από λάθος βρέθηκε για μία μέρα στην Ινδία.

..

Link to comment
Share on other sites

Εχει κρατήσει κάποιος κανένα screenshot από την σελίδα του κινητού από τις πρώτες μέρες που βγήκε σε πώληση, εκεί που φαίνεται το τι περιλαμβάνει η συσκευασία ?

 

Δυστυχώς και εγώ δεν κράτησα τίποτα και δεν θυμάμαι να πω την αλήθεια.

 

Εγώ στις 22/12 έκανα παραγγελία επειδή το έγραψε και ένα φίλος πιο πάνω, πήρα tracking number αλλά αυτό που με προβληματίζει λίγο είναι που λόγω του refund από τα μεταφορικά, η κατάσταση της παραγγελίας μέσα από το banggood έχει αλλάξει σε "Refunded" και αναρωτιέμαι αν τελικά όντως το έστειλαν το κινητό..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πήρα και εγώ training σήμερα το πήρα για να το κάνω δώρο στον γιό μου φυσικά περιμένω και το Sharp aquos s2 5.5αρι σε διαστάσεις 5αριου όταν το παραλάβω θα ανοίξω σχετικό νημα
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εγώ δεν κράτησα τίποτα και δεν θυμάμαι να πω την αλήθεια.

 

Εγώ στις 22/12 έκανα παραγγελία επειδή το έγραψε και ένα φίλος πιο πάνω, πήρα tracking number αλλά αυτό που με προβληματίζει λίγο είναι που λόγω του refund από τα μεταφορικά, η κατάσταση της παραγγελίας μέσα από το banggood έχει αλλάξει σε "Refunded" και αναρωτιέμαι αν τελικά όντως το έστειλαν το κινητό..

Σήμερα το t/n έβγαλε σε εμένα την πρώτη ένδειξη.

Υπομονή λοιπόν και δεν έχει σχέση ότι στο status αναφέρει refund από την στιγμή που έχεις t/n

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ κάποιον admin να προσθέσει τα παρακάτω link στο 1ο post μου

 

ξεκλείδωμα bootloader + twrp+root https://forum.gizchina.it/index.php?/topic/1003-sblocco-bootloader-twrp-e-root-per-nubia-m2/

 

Color OS https://forum.gizchina.it/index.php?/topic/1335-gizrom-coloros-edition-per-nubia-m2/

 

MIUI 9 https://forum.gizchina.it/index.php?/topic/1116-gizrom-miui-9-edition-7127-eu-per-nubia-m2/

 

το έχεις δοκιμάσει? είναι εύκολο να το κάνει κάποιος που δεν έχει ξανακάνει ποτέ?

είναι stable η OS?

Link to comment
Share on other sites

το έχεις δοκιμάσει? είναι εύκολο να το κάνει κάποιος που δεν έχει ξανακάνει ποτέ?

είναι stable η OS?

 

Τίποτα δεν έχω δοκιμάσει, η συσκευή είναι καθοδόν.

Δεν είμαι και απόλυτα βέβαιος ότι θα επέμβω στην συσκευή, μιας και δεν προορίζεται για μένα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν έχω δοκιμάσει, η συσκευή είναι καθοδόν.

Δεν είμαι και απόλυτα βέβαιος ότι θα επέμβω στην συσκευή, μιας και δεν προορίζεται για μένα :)

 

:( δεν με βοήθησες. Αν είχα σιγουράκι ότι είναι εύκολο και δουλεύει καλά η os το τσιμπούσα τώρα. Να σαι καλά πάντως

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται αρκετά γρήγορα παραδόξως.....0e5b4f2d131df5020fa0de7fae9b4a01.jpg

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και εδώ video με tutorial για εγκατάσταση twrp και root

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=zfSprfX1lzw

 

Παρακαλώ για μία ακόμη φορά , μαζί με το προηγούμενο ποστ μου να μπει και αυτό στην 1η σελίδα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ρε π@#$η μου τωρα το εχει και σε ασπρο-χρυσο. Παντως παιδες μολις παραλαβετε, εντυπωσεις αμεσως:lol:

τωρα εχει σε στοκ και την θηκη.

Link to comment
Share on other sites

δειχνει πολυ ποιοτικό τηλέφωνο,απο οτι βλεπω έχουν κάνει πολυ καλη δουλεια στο software οπότε δεν νομιζω να λείψει κατι απο τις νεες εκδοσεις android.Ασε που σε μεγάλο ποσοστό οι εταιρείες βγζουν update που κανουν το τηλεφωνο μπαχαλο.Δεν ξερω εαν εχει παρει καποιος nubia να μας πει αν δικαιολογούν τις ακριβές αρχικές τους τιμές?
Link to comment
Share on other sites

δειχνει πολυ ποιοτικό τηλέφωνο,απο οτι βλεπω έχουν κάνει πολυ καλη δουλεια στο software οπότε δεν νομιζω να λείψει κατι απο τις νεες εκδοσεις android.Ασε που σε μεγάλο ποσοστό οι εταιρείες βγζουν update που κανουν το τηλεφωνο μπαχαλο.Δεν ξερω εαν εχει παρει καποιος nubia να μας πει αν δικαιολογούν τις ακριβές αρχικές τους τιμές?

 

Γενικα ειναι απο τα πιο ποιοτικα, και ισως η Nubia ειναι η εταιρεια με τα πιο ομορφα συνολικα τηλεφωνα, ειδικα εδω και 3 χρονια. Απορω γιατι η Zte Hellas δεν φερνει και την σειρα Nubia στην Ελλαδα. Πιστευω οτι θα το ευχαριστηθουμε το τηλεφωνακι.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ειναι απο τα πιο ποιοτικα, και ισως η Nubia ειναι η εταιρεια με τα πιο ομορφα συνολικα τηλεφωνα, ειδικα εδω και 3 χρονια. Απορω γιατι η Zte Hellas δεν φερνει και την σειρα Nubia στην Ελλαδα. Πιστευω οτι θα το ευχαριστηθουμε το τηλεφωνακι.

ενω ημουν ετομος να το παραγγείλω βλέπω οτι εχει το banggood στην ιδια τιμη και το xiaomi redmi note 4 και σκέφτομαι τωρα ποιο απο τα δυο

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα σε αυτό που έχει στο geekbuying 134€ και στο nubia z17 lite που έχει 241€ και όπως βλέπετε είναι μεγάλη η διαφορά . Αξίζει το z17 lite τα παραπάνω χρήματα ? Έχουν μεγάλη διαφορά στην κάμερα ?

Υ.Γ Αν γίνει παραγγελία από geekbuying ιταλίας γλιτώνουμε το τελωνείο η όχι ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

ενω ημουν ετομος να το παραγγείλω βλέπω οτι εχει το banggood στην ιδια τιμη και το xiaomi redmi note 4 και σκέφτομαι τωρα ποιο απο τα δυο

 

Στην ίδια τιμή είναι το Redmi note 4 3gb/32gb, το 4/64 έχει 168 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανάμεσα σε αυτό που έχει στο geekbuying 134€ και στο nubia z17 lite που έχει 241€ και όπως βλέπετε είναι μεγάλη η διαφορά . Αξίζει το z17 lite τα παραπάνω χρήματα ? Έχουν μεγάλη διαφορά στην κάμερα ?

Υ.Γ Αν γίνει παραγγελία από geekbuying ιταλίας γλιτώνουμε το τελωνείο η όχι ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Νομίζω είναι σχεδόν τα ίδια σα specs. Δεν υπάρχει λόγος να πας στο ακριβό μόνο για τη τιμή. Ίσα ίσα που παλαιότερα το m2 ήταν ακριβότερο. Προτίμησε banggood με priority mail

 

Sent from my C106 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...