Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

telika sigoura einai apo tous drivers

th mia fora tous "diabazei" kanonika kai sundeetai kai tis perissoteres fores parousiazei sfalma.apo to cd den perniountai...ti kanoume twra?

 

http://www.europe.nokia.com/nokia/0,,81914,00.html?lang=Greek

katevase tous drivers apo kei...se mena ola komple

 

kseroume kana site me paixnidakia free gia n70?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν διαφορα θεματακια στα γνωστα λημερια..:)

συνηθως πανε μαζι με τα θεματα ;)

ναι το ξέρω, αλλά μόλις πάω να τα κάνω εγκατάσταση μου λέει ότι είναι αδύνατη γιατί απαιτείται "MPlayer with iPod skin", όποιος μπορεί ας βοηθήσει. άσχετο αλλά κάπου διάβασα ότι με την αναβάθμηση αυτό γίνεται, την έκανα αλλά τίποτα.

λοιπόν κάτι βρήκα, αλλά πρέπει να εγκαταστήσω κάποια πηραγμένη έκδοση του Mplayer. το θέμα τώρα είναι αν γίνεται να μπεί skin χωρίς να χάσω την έκδοση που βάζει η νόκια?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

paidia na rwthsw....

exw problhma me to na sundethw me to pc suite.enw perasa kanonika tous drivers tou kalwdiou(tous katevasa apo to site ths nokia) twra pleon mou blepei to kinhto ston upologisth, alla oxi sto pc suite.pio palia pou eixa antimetwpisei to idio problhma, kapoios mou eixe pei na treksw mia entolh sthn ektelesh(run) tou upologisth.exei idea kaneis gia auto?

Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση απο το nokia center .. σε τελευταία 5,0606,2,0,1

εχουν εξαφανιστεί οι φωνητικες ετικέτες που είχε προσθέσει το κινητό - - σε κάθε επαφή.. υπαρχει τρόπος να τις ενεργοποιήσω? ?? Απο που??

ξέρει κανείς κάτι για αυτό ? ?? ? :cry:

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς κάτι για αυτό ? ?? ? :cry:

Με το Pc suite εκανες backup?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

oxi εκανα backup τις ρυθμίσεις στην κάρτα .. Λογικά εφόσον είναι λειτουργία του τηλεφωνου δεν επρεπε να εχει ξαναβάλει φωνητικές. . ...σε ολο τον κατάλογο ?
Link to comment
Share on other sites

oxi εκανα backup τις ρυθμίσεις στην κάρτα .. Λογικά εφόσον είναι λειτουργία του τηλεφωνου δεν επρεπε να εχει ξαναβάλει φωνητικές. . ...σε ολο τον κατάλογο ?

 

Δυστυχως αυτο εχει παρατηρηθει απο την 2η αναβαθμιση του Ν70 και

μετα ,αν θυμαμαι καλα (τα ιδια ισχυουν και στο Ν80,δηλ εαν μεταφερεις

τις επαφες μεσω της εφαρμογης μεταφορα ή απο restore της καρτας ).

Εαν περασεις τις επαφες χειροκινητα (ή απο pc suite restore εχει ειπωθει απο καποια

μελη ) σε "καθαρο" τηλεφωνο, δεν υπαρχει προβλημα με τις φωνητικες επαφες .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

αρα αν κάνω hard format (pos??) kai περασω τις επαφές πάλι με την μεταφορά αρχείων που έχει απο το 6600 μου όπως έκανα στην αρχή θα φτιάξει ?? ? ?

edit 2 : εαν κάνω φορμάτ όσες επαφές βάλω με το χέρι ενεργοποιεί την φωνητική αναγνώριση.. Τις υπόλοιπες που έστειλα με bt δεν εχει βάλει ... και απο εκεί και πέρα ώσες βάλω με το χέρι πάλι δεν βαζει φωνητική αναγνώριση :(

Link to comment
Share on other sites

με εφαρμογη λυνετε το προβλημα..και απο αποψη ποιοτητας-μεχρι 96kbps- αλλα και διαρκειας-μεχρι να τελειωσει η μνημη- :)
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως αυτο εχει παρατηρηθει απο την 2η αναβαθμιση του Ν70 και

μετα ,αν θυμαμαι καλα (τα ιδια ισχυουν και στο Ν80,δηλ εαν μεταφερεις

τις επαφες μεσω της εφαρμογης μεταφορα ή απο restore της καρτας ).

Εαν περασεις τις επαφες χειροκινητα (ή απο pc suite restore εχει ειπωθει απο καποια

μελη ) σε "καθαρο" τηλεφωνο, δεν υπαρχει προβλημα με τις φωνητικες επαφες .

Εγω παντως που περασα τις επαφες στο Ν70 copy-paste απο το backup που ειχα στην καρτα του 6630 δεν ειχα κανενα προβλημα με τις φωνητικες κλησεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι :rolleyes: ?Δεν σας κουράζει το πληκτρολόγιο του??Εγώ μετά απο 5 μήνες περίπου που το έχω μου έχει σπάσει τα νεύρα :blink: !!Δεν έγραφα πολλά μηνύματα με το παλιό (6310i) αλλά τώρα καθόλου,πιο πολύ πήρα το καινιούργιο για να σημειώνω και να έχω πλήρη στοιχεία των ονομάτων ,γρήγορες σημειώσεις ,υπενθυμίσεις κτλ αλλά βλέπω ότι δεν...με κουράζει που είναι όλα μαζί έτσι στοιβαγμένα.Λέω να το δώσω και να πάρω το W810 που φαίνεται πιο εργονομικό..

Για να ακούσω απόψεις ,μήπως είμαι εγώ ο περίεργος :( ????

Link to comment
Share on other sites

ενα λεπτο διαρκεια και κακη ποιοτητα..

 

Σου έχει περιορισμό ένα λεπτό όταν ηχογραφείς εξωτερικούς ήχους;;; Και κακή ποιότητα κιόλας;;; Μα τουλάχιστον ο χρόνος δεν θα έπρεπε να εξαρτιόταν από το πόσο ελεύθερο χώρο έχεις στην κάρτα;

 

EDIT: Συγγνώμη είδα μετά την απάντηση του kostakiss και ησύχασα. Απλά το διάβασα και απάντησα αμέσως γιατί τα 'παιξα!

Μέχρι 96kbps πάει έτσι; Και ποιά εφαρμογή προτείνετε για να λυθεί το πρόβλημα ποιότητας αλλά και χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

Σου έχει περιορισμό ένα λεπτό όταν ηχογραφείς εξωτερικούς ήχους;;; Και κακή ποιότητα κιόλας;;; Μα τουλάχιστον ο χρόνος δεν θα έπρεπε να εξαρτιόταν από το πόσο ελεύθερο χώρο έχεις στην κάρτα;

 

EDIT: Συγγνώμη είδα μετά την απάντηση του kostakiss και ησύχασα. Απλά το διάβασα και απάντησα αμέσως γιατί τα 'παιξα!

Μέχρι 96kbps πάει έτσι; Και ποιά εφαρμογή προτείνετε για να λυθεί το πρόβλημα ποιότητας αλλά και χρόνου;

alon mp3 dictaphone. Η εγγραφη γινεται σε mp3 μορφη.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια, υπαρχει ενα Ν70 του προεδρου εδω και εχει το εξης προβλημα, μερικες φορες οταν τον καλουν το τηλεφωνο δεν χτυπαει ηχος, μονο δονηση.

 

εχω κοιταξει ολες της ρυθμισεις και δεν βρισκω τιποτα παραξενο, υπαρχει περιπτωση να φταει η συσκευη η ιδια η το firmware? εχει εκδοση V2.0536.0.2 12/09/05 RM-84

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

παιδες μια βοηθεια, υπαρχει ενα Ν70 του προεδρου εδω και εχει το εξης προβλημα, μερικες φορες οταν τον καλουν το τηλεφωνο δεν χτυπαει ηχος, μονο δονηση.

 

εχω κοιταξει ολες της ρυθμισεις και δεν βρισκω τιποτα παραξενο, υπαρχει περιπτωση να φταει η συσκευη η ιδια η το firmware? εχει εκδοση V2.0536.0.2 12/09/05 RM-84

 

exei apanththtei polles fores auto!

na paei o proedros na kanei anabathmish sto firmware, ok?

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

exei apanththtei polles fores auto!

na paei o proedros na kanei anabathmish sto firmware, ok?

οκ ευχαριστω.

 

να μου δωσεις το τηλεφωνο σου να του το δωσω για να σε παρει και αυτος να σε ευχαριστησει ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω ρε παιδιά, αν το πάρω τώρα καινούργιο θα έχει το τελευταίο firmware ή θα πρέπει να του κάνω αναβάθμιση;

Όχι τίποτα άλλο αλλά είμαι από επαρχία και αν πρέπει να πάω σε κάποιο κατάστημα για να κάνω την αναβάθμιση θα είναι πολύ δύσκολο για μένα(είναι μικρό το μέρος και δεν έχει κάποιο κατάστημα για τέτοιες περιπτώσεις) μιας και λόγω δουλειάς δεν έχω την πολυτέλεια να λείπω.

Υπάρχει λύση για κάτι τέτοιο; Μπορεί π.χ. να γίνει η αναβάθμιση online;

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω ρε παιδιά, αν το πάρω τώρα καινούργιο θα έχει το τελευταίο firmware ή θα πρέπει να του κάνω αναβάθμιση;

Όχι τίποτα άλλο αλλά είμαι από επαρχία και αν πρέπει να πάω σε κάποιο κατάστημα για να κάνω την αναβάθμιση θα είναι πολύ δύσκολο για μένα(είναι μικρό το μέρος και δεν έχει κάποιο κατάστημα για τέτοιες περιπτώσεις) μιας και λόγω δουλειάς δεν έχω την πολυτέλεια να λείπω.

Υπάρχει λύση για κάτι τέτοιο; Μπορεί π.χ. να γίνει η αναβάθμιση online;

μπορει να εχει την τελευταια αλλα μπορει και οχι, κανεις δε μπορει να το ξερει. δε γνωριζω ποσο καιρο εχει που βγηκε η τελευταια αλλα αν ειναι καινουργια δε θα την εχει, θα εχει μαλλον ομως την προηγουμενη. οσο για την αναβαθμιση ονλαιν...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=123597

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...