Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα σας αρεσει ή οχι το κινητο;

και η συνδεση με το pc τι σχεση εχει με το κινητο; αποκλειεται να φταιει το pc;

Link to comment
Share on other sites

re paidia to kinito einai mia xara! se emena dld giati den mou exei parousiasi kanena apolutos provlima????? Malon eimai tuxeros pou epesa se kalo kinito! exw tin entipwsi pws vgikan mia partida N70 provlimatika! liga itan ta kala! euxtixos emena mou dwsane kalo!:P
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Hi se olous !!!

 

Evala proxthes ena theme kai mou alakse ti gramatosira kai to tora ama valo alla themes pali den diorthonete. ama vgazo tin memory card epanerxete i palia grammatosira i kanoniki. prsopathisa na kano format tin karta alla mou leei kati oti xreisimipoihte apo (-14) kati tetio...

Kamia simvouli? ? ?

Link to comment
Share on other sites

1.Το καλωδιο για συνδεση με τον υπολογιστη,το "βλεπει" στην κυριολεξια οποτε θελει... για να μην πω τιποτα χειροτερο...

Το μονο που δεν φταιει ειναι το κινητο.Η απαντηση βρισκεται στο κατα ποσο το pc suite ειναι ενα σωστα σχεδιασμενο προγραμμα και στο θεμα συνεργασιας με τα καταραμενα xp.Θα ελεγα καλυτερα οτι ειναι και μεγαλο θεμα τυχης να συνεργαζονται αψογα συνεχεια μεταξυ τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Egw to pc suite den to thewrw programma kan!!

Ma kala, den vlepoun ti vgazoun?!To pc suite einai h apotixia, tis apotixias...w apotixia!

Egw xrisimopoio bluetooth k to card reader mou...alliws, tha neuriasw k tha spasw kamia othoni kamia mera..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Μια απτα ιδια. Το pcsuite ειναι για αρχαριους και μονο. Οσες φορες προσπαθησα να το χρησημοποιησω μου εβγαζε παντα προβλημα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Hi se olous !!!

 

Evala proxthes ena theme kai mou alakse ti gramatosira kai to tora ama valo alla themes pali den diorthonete. ama vgazo tin memory card epanerxete i palia grammatosira i kanoniki. prsopathisa na kano format tin karta alla mou leei kati oti xreisimipoihte apo (-14) kati tetio...

Kamia simvouli? ? ?

βαλε την καρτα μνημης με ανοιχτο το κινητο και διεγραψε το φακελο E:\system\fonts\ και κανε επανεκκινηση. εφτιαξε; :)

εχει ειπωθει αρκετες φορες βεβαια :whistle:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΩ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ FREE ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΓΙΑ Ν 70.

ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΩ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ FREE ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΓΙΑ Ν 70.

ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ. ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

 

Δές εδώ για αρχή!!

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που δεν φταιει ειναι το κινητο.Η απαντηση βρισκεται στο κατα ποσο το pc suite ειναι ενα σωστα σχεδιασμενο προγραμμα και στο θεμα συνεργασιας με τα καταραμενα xp.Θα ελεγα καλυτερα οτι ειναι και μεγαλο θεμα τυχης να συνεργαζονται αψογα συνεχεια μεταξυ τους.

 

Ενας απο τους τυχερούς μάλλον είμαι εγώ!!

Link to comment
Share on other sites

Και μένα παιδιά δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα. Και το pc suite δεν είναι μόνο για τις εικόνες έχει και άλλες δυνατότητες.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω προβλημα με τους ηχους τωρα (πριν ειχα με την εξαφανιση αρχειων) εχω βαλει το pach για τους ηχους αλλα αυτο συνεχειζει να μου κανει κολπα τι γινεται με αυτο το τηλεφωνο εχω βρει το μπελα μου.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα την καρτα μνημης στο card reader για να μεταφερω δεδομενα και μολις την εβαλα στο κινητο ολα τα εικονιδια ειχαν μπει στον φακελο " Δικα μου ". και οταν λεω ολα, εννοω ΟΛΑ! οχι μονο αυτα των παιχνιδιων και των εφαρμογων. αλλα και αυτα απο τους φακελους εργαλεια,συνδεσιμοτητα,γραφειο καθως και τα εικονιδια απο το μενου.. γιατι εγινε αυτο το πραμα; στο 3230 μου το εκανε μονο με τα παιχνιδια/προγραμματα που εγκαταστουσα!

 

μου φαινεται πως πρεπει να εγκαταστησω το menupro..

 

στα καλα καθουμενα θα πρεπει να κανω format βραδιατικα.. ελεος πια!!

 

:( :(

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα την καρτα μνημης στο card reader για να μεταφερω δεδομενα και μολις την εβαλα στο κινητο ολα τα εικονιδια ειχαν μπει στον φακελο " Δικα μου ". και οταν λεω ολα, εννοω ΟΛΑ! οχι μονο αυτα των παιχνιδιων και των εφαρμογων. αλλα και αυτα απο τους φακελους εργαλεια,συνδεσιμοτητα,γραφειο καθως και τα εικονιδια απο το μενου.. γιατι εγινε αυτο το πραμα; στο 3230 μου το εκανε μονο με τα παιχνιδια/προγραμματα που εγκαταστουσα!

 

μου φαινεται πως πρεπει να εγκαταστησω το menupro..

 

στα καλα καθουμενα θα πρεπει να κανω format βραδιατικα.. ελεος πια!!

 

:( :(

Γιατι φορματ? Μην κανεις το κανεις αδικα.

 

Την εφαρμογη την εχω περιπου ενα χρονο και με εχει βγαλει ασπροπρωσωπο.

Κακως που δεν την εβαλες μεχρι τωρα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

και τι να κανω; να τα τακτοποιησω ολα απο την αρχη; την εφαρμογη και να την βαλω τωρα δεν θα διορθωσει την κατασταση..
Link to comment
Share on other sites

και τι να κανω; να τα τακτοποιησω ολα απο την αρχη; την εφαρμογη και να την βαλω τωρα δεν θα διορθωσει την κατασταση..

Ναι ολα απο την αρχη. Αν κανεις φορματ δεν θα διορθωθει ΤΙΠΟΤΑ.

Φυσικα και δεν θα διορθωσει τιποτα η εφαρμογη τωρα. Επρεπε να την βαλεις απο την αρχη

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος; εννοω format στο τηλεφωνο..

 

δεν θυμαμαι και που ηταν το καθε εικονιδιο.. :(

Σιγουροτατος.

Αν κανεις φορματ θα επανελθουν ΟΛΑ στην ΑΡΧΙΚΗ τους κατασταση, οποτε ποιος ο λογος να κανεις φορματ

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος; εννοω format στο τηλεφωνο..

 

δεν θυμαμαι και που ηταν το καθε εικονιδιο.. :(

 

Μηπως εχεις παρει back up στην καρτα προσφατα ?

Εαν ναι ,με restore , επαναφερονται κανονικα ολα στους φακελους τους .

 

Κανενα restart φανταζομαι οτι εκανες ,ετσι ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εννοεις αν κρατησα αντιγραφα ασφαλειας του τηλεφωνου στην καρτα μνημης. το εχω κανει αυτο πριν καμμια 10αρια μερες.. αλλα θα χασω τα μηνυματα μου.. θα λειτουργησει σιγουρα αυτο;

 

γιατι ομως νομιζω οτι με format του κινητου, τα εικονιδια θα πανε ξανα στις θεσεις τους; θυμαμαι οτι οταν ειχα κανει format, καποια εικονιδια που ειχα αλλαξει, επανηλθαν στην αρχικη του κατασταση..

 

btw, αν κανω format τι να προσεξω να κρατησω εκτος απο τον φακελο mail και τις επαφες μου; για τα saves των παιχνιδιων να κρατησω backup τον φακελο apps;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,προχθες αποφασησε το κιν μου να αυτοκτονησει σ ενα ποτηρι με νερο,εκλεισε κ δεν ξαναανοιξε οπως ηταν λογικο.αυτο που δεν ηταν λογικο ειναι οτι το πηγα στην nokia κ μου ειπε οτι για να το φτιαξουν θελουν 430 ευρωπουλα!!!!καινουργιο ποσο κανει 500?put the κοτ down!!!!παει λαλησα:p
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

καλα θα μας κουφανει τωρα; μολις βλεπω οτι κανενα java game δεν παιζει!! πριν απο λιγο ειχα κανει format την καρτα μνημης και ξαναμετεφερα ολα τα αρχεια που ειχα αφου πριν τα ειχα κανει backup στον υπολογιστη.. δλδ τι; ουτε αυτο δεν μπορω να κανω πια; νομιζα οτι μονο με format του κινητου και μετα ξανα επικολληση τα αρχεια, οτι δεν θα δουλευουν τα java. αλλα και με την καρτα μνημης γινεται το ιδιο;
Link to comment
Share on other sites

@teoter: Φίλε μου η εγγλυηση δεν ισχύει στην περίπτωση "πνιγμού" του κινητού σου..Να μη σου πώ ότι ούτε κηδεία δεν του κάνουν :) .Αυτός που σου είπε ότι χρειάζονται 430€ για να σου το φτιάξουν μάλλον είχε όρεξη για αστεία! Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ελπίζεις κάποια στιγμή να στεγνώσει και να μήν έχουν πειραχθεί σε σημαντικό βαθμό τα "ζωτικά του όργανα". Παρεπιπτόντως ο αδερφός μου είχε βάλει στοίχημα με έναν φίλο του ότι το 7610 του αντέχει κάτω από το νερό....Η πλάκα είναι ότι άντεξε! Το είχε κλείσει και είχε βγάλει την μπαταρία του.. Μετά από 5 ώρες περίπου (μπορεί και παραπάνω) άνοιξε κανονικότατα! Θεού θέλημα? Τι να πω!?

 

Επίσης, πρέπει να αναφέρω κάτι παράδοξο που παρατήρησα αμέτρητες φορές και άν δεν κάνω λάθος είχε αναφερθεί από κάποιον φίλο σε παλιότερα post. Πολλές φορές όταν κάνω ζουμ σε μια φωτογραφία και κινούμε με τα βελάκια αριστερά-δεξιά-πάνω-κάτω, οι χρωματισμού και το contrast αλλάζουν χωρίς να υπάρχει συγκεκριμένος λόγος! Κάποιο Bug ή πρόβλημα????ΒΤW μάθαμε τπτ για καμιά αναβαθμισούλα?

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...