Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalimera paidia.Eimai kai ego enas eutixis katoxos tou N70 kai tha ithela

na mou pite pos tha kano tin anabathmisi se ME.

Kai ligo analitika giati eimai psiloasxetos:blink:

Thx

MY EVOLUTION ON PHONES

NOKIA 3310 --> MOTOROLA ..SOMETHING --> SONY ERICSSON T610 --> NOKIA 7610 --> NOKIA N70 --> NOKIA N73 --> NOKIA N73 M.E. --> SONY ERICSSON W950 --> NOKIA 6220 --> NOKIA 5800 --> SONY ERICSSON S500 --> SAMSUNG OMNIA 2 --> HTC HD2 --> GALAXY S2 --> SE W580i --> GALAXY S2 --> GALAXY NOTE --> GALAXY NOTE 3

Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia.Eimai kai ego enas eutixis katoxos tou N70 kai tha ithela

na mou pite pos tha kano tin anabathmisi se ME.

Kai ligo analitika giati eimai psiloasxetos:blink:

Thx

Diavase kai akolouthise prosextika tis odigies pou iparxoun edw http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kalimera paidia.Eimai kai ego enas eutixis katoxos tou N70 kai tha ithela

na mou pite pos tha kano tin anabathmisi se ME.

Kai ligo analitika giati eimai psiloasxetos:blink:

Thx

 

Καλημερα και σε εσενα!

Την αναβαθμιση για το κινιτο σου θα την βρεις αναλιτικα και καθαρογραμενα στο αναλογο θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264 :)

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Diavase kai akolouthise prosextika tis odigies pou iparxoun edw http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=157264

 

Oups!:p Με προλαβες....πως σβινω το δικο μου τωρα?:worry:

ΔΕΙΞΤΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑΣ......
Link to comment
Share on other sites

Euxaristo re paidia eistai tromeri!!

MY EVOLUTION ON PHONES

NOKIA 3310 --> MOTOROLA ..SOMETHING --> SONY ERICSSON T610 --> NOKIA 7610 --> NOKIA N70 --> NOKIA N73 --> NOKIA N73 M.E. --> SONY ERICSSON W950 --> NOKIA 6220 --> NOKIA 5800 --> SONY ERICSSON S500 --> SAMSUNG OMNIA 2 --> HTC HD2 --> GALAXY S2 --> SE W580i --> GALAXY S2 --> GALAXY NOTE --> GALAXY NOTE 3

Link to comment
Share on other sites

Paidia poso kanei i Mavri prosopsi tou N70ME? Tairiazei sto aplo etsi? Se Nokia-shop tin vriskw?

Ολο το πακετο για να το κανεις ακριβως οπως το music edition εχει 37 ευρω το μπροστινο καλυμα μονο εχει 15 ευρω και το πισω 8!

Link to comment
Share on other sites

Ολο το πακετο για να το κανεις ακριβως οπως το music edition εχει 37 ευρω το μπροστινο καλυμα μονο εχει 15 ευρω και το πισω 8!

αρκετά ακριβό.Και υπάρχει δυνατότητα να την αλλάζεις μόνος σου?;)

Link to comment
Share on other sites

Ολο το πακετο για να το κανεις ακριβως οπως το music edition εχει 37 ευρω το μπροστινο καλυμα μονο εχει 15 ευρω και το πισω 8!

 

ειναι σιγουρο αυτο??και τα αλλα 14€ ευρω για τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

οπως και να ναι..σιγουρα μιλαμε για την μαυρη στα 23€?

το καπακι της καμερας?(αυτο οταν ειχα ρωτησει αν το πουλανε ,μου ειχαν πει οτι πρεπει να το στειλουν στα κεντρικα για να το αλλαξουν)..εν τω μεταξυ..ειναι γελοιο να το βγαλεις μονος σου..:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κάτι το οποίο μπορει να εχει ειπωθει στο παρελθον αλλα δεν το βρισκω? Υπάρχει τρόπος να βάλουμε δικές μας φωνητικές εντολές στο Ν70? Γιατι με το υπάρχων συστημα προκοπή δεν βλέπω.Συγγνώμη και πάλι αν εχει ξαναειπωθεί
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρο αυτο??και τα αλλα 14€ ευρω για τι ειναι?
και το πληκτρολογιο; :wink:

Παιδια να ρωτήσω κάτι το οποίο μπορει να εχει ειπωθει στο παρελθον αλλα δεν το βρισκω? Υπάρχει τρόπος να βάλουμε δικές μας φωνητικές εντολές στο Ν70? Γιατι με το υπάρχων συστημα προκοπή δεν βλέπω.Συγγνώμη και πάλι αν εχει ξαναειπωθεί
οχι, δυστυχως δε γινεται..
Link to comment
Share on other sites

τελικα ποσο ολη η προσοψη η ΜΑΥΡΗ?εχω μπερδευτει..το 58αρι€ που μας ζητουσαν πριν μειωθηκε η οχι?ρωταω γιατι μπορει να λετε για την ασημενια!
Link to comment
Share on other sites

τελικα ποσο ολη η προσοψη η ΜΑΥΡΗ?εχω μπερδευτει..το 58αρι€ που μας ζητουσαν πριν μειωθηκε η οχι?ρωταω γιατι μπορει να λετε για την ασημενια!

βρε αλανι, γιατι δεν παιρνεις σε ενα νοκια σοπ να ρωτησεις; :p

Link to comment
Share on other sites

To N70 έχει RSS Feed? Πρέπει να κατεβάσω κάποιο πρόγραμμα...κάποιο συγκεκριμένο browser??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για την αναβάθμιση τι χρειάζομαι πολύ συνοπτικά γιατί στο αντίστοιχο thread μπερδεύομαι όταν μπαίνω πάντα,και δε βγάζω άκρη!Δώστε link με όλα τα εργαλεία που θα χρειαστώ για να αναβαθμίσω το Ν70 μου σε ΜΕ ελληνική έκδοση πάντα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Έχω ένα πρόβλημα με τις κλήσεις. Με παίρνουν τηλέφωνο και δεν χτυπάει το κινητό. Μετά από ώρα μου έρχεται μήνυμα ποιοι με καλούσαν. Σαν να το έχω κλειστό δηλ. Δεν γίνεται συνέχεια αλλά γίνεται .Ξέρει κανένας που οφείλετε ρε παιδιά?
Link to comment
Share on other sites

Μηπος δεν εχεις σημα και ερχετε μετα?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει καλη επαφη η SΙΜ βγαλτην και τριψτην σε ενα πανακι, η απλα δεν εχεις σταθερο σημα στο μερος που μενεις..

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...