Jump to content

Xiaomi Watch AMAZFIT Pace 2


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Έχω ένα πρόβλημα με το ρολόι και θα ήθελα να ξέρω αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα και αν βρήκε λύση.

 

Πιάστηκε το ρολόι μου κάπου και τραβήχτηκε δυνατά με αποτέλεσμα να βγει το λουράκι και να ξεχειλωσουν οι τρύπες που πιάνει το σιδεράκι. Όπως το βλέπω έχει ένα πλαστικό εσωτερικά. Το οποίο χάλασε. Αλλάζει αυτό; Η infoquest δεν το επισκευάζει γιατί δεν ειναι ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά από skroutz ούτε μου λένε αν επισκευάζεται και αν υπάρχει κάποιο ανταλλακτικό.

 

Ειναι κρίμα να πάει χαμένο το ρολόι για αυτό. Δοκίμασα να γεμίσω με κόλα εκείνη ην τρυπουλα και να την ξανά ανοίξω αλλά δεν έπιασε καλά και ξεχειλωσε πάλι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Έχω ένα πρόβλημα με το ρολόι και θα ήθελα να ξέρω αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος άλλος το ίδιο θέμα και αν βρήκε λύση.

 

Πιάστηκε το ρολόι μου κάπου και τραβήχτηκε δυνατά με αποτέλεσμα να βγει το λουράκι και να ξεχειλωσουν οι τρύπες που πιάνει το σιδεράκι. Όπως το βλέπω έχει ένα πλαστικό εσωτερικά. Το οποίο χάλασε. Αλλάζει αυτό; Η infoquest δεν το επισκευάζει γιατί δεν ειναι ελληνικής αντιπροσωπείας αλλά από skroutz ούτε μου λένε αν επισκευάζεται και αν υπάρχει κάποιο ανταλλακτικό.

 

Ειναι κρίμα να πάει χαμένο το ρολόι για αυτό. Δοκίμασα να γεμίσω με κόλα εκείνη ην τρυπουλα και να την ξανά ανοίξω αλλά δεν έπιασε καλά και ξεχειλωσε πάλι.

 

Δες το video παρακάτω μήπως σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Δες το video παρακάτω μήπως σε βοηθήσει.

 

Αυτό ακριβώς έκανα και εγώ αλλά φαίνεται η κόλλα μου ήταν πολυκαιρισμενη. Θα το ξανά δοκιμάσω. Ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα σας και απο μενα , εχω ενα θεμα με το ρολοι ενω το φωρτιζω μετα απο 2-3 ωρες ξεφωρτηζει

και ειδα οτι ζεστενεται κατα τη φωρτισει και μετα που το βγαζω απο τη φωρτησει . Μαλλον ειναι η μπαταρια υπαρχει καποιοσ που την αλλαζει ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...