Jump to content

Huawei watch 2


airmanku
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει always on display και πόσο κρατάει η μπαταρία ;

 

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή θέλω να το αγοράσω είστε ευχαριστημένοι γενικά με το ρολογακι από θέμα updates και λειτουργικού ; Ποιο πολύ το θέλω για ομιλία και messenger viber. Τα εμφανίζει κανονικά τα μηνύματα ελληνικά ? Τα κινούμενα αυτοκόλλητα τα εμφανίζει ; Μπορείς και να απαντήσεις από το ρολόι ;

Ευχαριστώ !!!

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το concrete πάντως 169 είναι πολύ καλή τιμή αλλά δεν ξέρω πως θα φαίνεται

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα σας παρακαλώ μια βοήθεια όσον αφορά το συγκεκριμένο smartwatch. Ενεργοποιώντας το Do Not Disturb mode όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο, δε χτυπάει αλλά ανάβει η οθόνη. Κοίταξα και τις ρυθμίσεις και εβγαλα τα calls απο τη whitelist αλλά τίποτα. Είναι η normal συμπεριφορά αυτή; Δε θα έπρεπε κανονικά να μην ανάβει ούτε η οθόνη; Στο δικό σας τι κάνει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα σας παρακαλώ μια βοήθεια όσον αφορά το συγκεκριμένο smartwatch. Ενεργοποιώντας το Do Not Disturb mode όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο, δε χτυπάει αλλά ανάβει η οθόνη. Κοίταξα και τις ρυθμίσεις και εβγαλα τα calls απο τη whitelist αλλά τίποτα. Είναι η normal συμπεριφορά αυτή; Δε θα έπρεπε κανονικά να μην ανάβει ούτε η οθόνη; Στο δικό σας τι κάνει;

 

Παράπονο το έχω. Τα πάντα τα ψάχνω μόνος μου. 1 φορά το χρόνο ρωτάω κάτι κι εγώ που δε μπορώ να βρω την λύση πουθενά και δεν παίρνω απάντηση :lol: :p Ποιός καλός άνθρωπος και κάτοχος του συγκεκριμένου smartwatch έχει την ευγενή καλοσύνη να φάει 1 λεπτό από το χρόνο του για να δοκιμάσει αυτό που λέω και να μου απαντήσει;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα σας παρακαλώ μια βοήθεια όσον αφορά το συγκεκριμένο smartwatch. Ενεργοποιώντας το Do Not Disturb mode όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο, δε χτυπάει αλλά ανάβει η οθόνη. Κοίταξα και τις ρυθμίσεις και εβγαλα τα calls απο τη whitelist αλλά τίποτα. Είναι η normal συμπεριφορά αυτή; Δε θα έπρεπε κανονικά να μην ανάβει ούτε η οθόνη; Στο δικό σας τι κάνει;
Μόλις βρήκες ένα bug, δεν κάνεις κόπο να κάνεις αναφορά στην huawei
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βρήκες ένα bug, δεν κάνεις κόπο να κάνεις αναφορά στην huawei

 

Σόρρυ που ρωτάω, απλά το κάνω για επιβεβαίωση...το έχεις το ρολόι αυτό και το τσέκαρες και σου κάνει το ίδιο; Αν ναι ποια έκδοση του wear os έχεις, τη 2.2; Σ'ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ που ρωτάω, απλά το κάνω για επιβεβαίωση...το έχεις το ρολόι αυτό και το τσέκαρες και σου κάνει το ίδιο; Αν ναι ποια έκδοση του wear os έχεις, τη 2.2; Σ'ευχαριστώ.

 

το έχει η κοπελλα μου (εγώ ίσα που μπορώ να φορέσω ενα smartband με ενοχλούν)

το ίδιο κάνει 2,2 έχει αν δεν κάνω λάθος (τελευταία έκδοση φοραει γιατι στα update δεν εχει κατι )

Link to comment
Share on other sites

το έχει η κοπελλα μου (εγώ ίσα που μπορώ να φορέσω ενα smartband με ενοχλούν)

το ίδιο κάνει 2,2 έχει αν δεν κάνω λάθος (τελευταία έκδοση φοραει γιατι στα update δεν εχει κατι )

 

Σ'ευχαριστώ. Θα επικοινωνήσω με την Huawei και βλέπουμε, αν και δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος πως θα ασχοληθουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά το ρολογακι τα σπάει αν και θα ήθελα λίγο καλύτερη μπαταρία. Αν άντεχε μια μέρα ακόμα μπαταρία θα ήταν μια χαρά.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έχω το εξής πρόβλημα: οι επαφές μου, όπως εμφανίζονται στο ρολόι, εμφανίζουν μόνο το όνομα, με συνέπεια να ψάχνω τους Γιάννηδες και τους Κώστηδες πέντε πέντε για να πετύχω τον σωστό! Προσπάθησα από το κινητό να κάνω ταξινόμηση ανά επίθετο, αλλά δεν βοήθησε. Ούτε βρήκα κάτι στο Wear OS. Καμιά ιδέα;

 

Στον κατάλογο των επαφών πως μπορούμε να βλέπουμε πρώτα το επίθετο ;

 

----- Κανείς; -----

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Έχω πάρει το απλό όχι το Lte, ποια έκδοση firmware έχετε;

Εμένα δείχνει 2.0 και δεν έχει άλλη αναβάθμιση....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...