Jump to content

Xiaomi Mi Note 3


STERGIOSZX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Και μένα μου ήρθε το 12άρι global χθες. Όλα καλά μέχρι στιγμής.

Και σε εμένα μόλις τώρα και την κατεβάζω!!! :yahoo:

Μπράβο XIAOMI.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα παει με την 12αρα μεχρι στιγμης. δυο αρνητικα ομως. το security patch εinai ακομα απο 01/01/2020 , δηλαδη οπως πριν το Update.

για android δε νομιζω να γινει κανα θαυμα και να παρουμε 10.

θυμαται κανεις πως βαζουμε google cam?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά ξέρετε που μπορούμε να βρούμε καμιά μπαταρία αυθεντική;

 

Ο τύπος της μπαταρίας είναι: Battery BM3A For Xiaomi Note 3

εδώ για Ελλάδα

Αν μπορείς να περιμένεις απο εξωτερικό (Κίνα)

εδώ

 

Αν δεν είσαι σίγουρος ότι τα καταφέρνεις καλλίτερα σε ένα service.

Link to comment
Share on other sites

Μην πάρεις υποτιθέμενη original, 99% θα είναι απομίμιση κάκιστης ποιότητας. Πάρε μια Nohon από εδώ. Έκανε 5 βδομάδες να έρθει αλλά είναι πολύ καλή ~3250mAh μετρημένη μετά από 1 μήνα χρήσης που την έλιωσα!
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα τοποθέτησα αυτή με 4200mAh.

Αν και φαίνεται αρκετά καλή και κρατάει αρκετά, απόλυτη γνώμη δεν μπορώ να εκφέρω ακόμη.

Edited by tasos_v
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Το έχω 3 χρόνια το κινητό και είναι ακόμα πολύ αξιόπιστο. Με μια αλλαγή μπαταρίας θα είναι σαν καινούργιο.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξέρει κανείς αν κάπως μπορούμε να βελτιώσουμε το σήμα του; Το κινητό είναι πολύ ωραίο και μέχρι σήμερα πάει σφαίρα το μόνο μου θέμα είναι το σήμα. Έχω την σιμ 1 cosmote και σιμ 2 Vodafone. Εχω παρατηρήσει ότι άλλα κινητά πιάνουν σήμα καλύτερο και ίντερνετ εμένα πολλές φορές δν μου πιάνει ενώ σε άλλους έχει μια χαρά. Έχετε και εσείς το ίδιο πρόβλημα και αν ναι υπάρχει κάποια λύση; Το μόνο που έχω σκεφτεί εγώ είναι ότι ίσως παίζουν ρόλο οι σιμ μου που τις έχω πολλά χρόνια και έχω σκεφτεί να πάω να βγάλω άλλες.
Link to comment
Share on other sites

αμα δεν πιανει καμια γραμμη μηπως στο σημειο πιανει μονο την B20(800) την οποια δεν υποστηριζει το κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν τα ξέρω αυτά. Γενικά μου πιάνει σήμα αλλά όχι καλό. Δεν ξέρω μήπως πρέπει να βάλω κάτι συγκεκριμένο κ στις ρυθμίσεις εκεί που είναι για το δίκτυο
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν κάπως μπορούμε να βελτιώσουμε το σήμα του; Το κινητό είναι πολύ ωραίο και μέχρι σήμερα πάει σφαίρα το μόνο μου θέμα είναι το σήμα. Έχω την σιμ 1 cosmote και σιμ 2 Vodafone. Εχω παρατηρήσει ότι άλλα κινητά πιάνουν σήμα καλύτερο και ίντερνετ εμένα πολλές φορές δν μου πιάνει ενώ σε άλλους έχει μια χαρά. Έχετε και εσείς το ίδιο πρόβλημα και αν ναι υπάρχει κάποια λύση; Το μόνο που έχω σκεφτεί εγώ είναι ότι ίσως παίζουν ρόλο οι σιμ μου που τις έχω πολλά χρόνια και έχω σκεφτεί να πάω να βγάλω άλλες.

Σπύρο ξέρεις πως μπορεί κάποιος να διαπιστώσει σε πια μπάντα εκπέμπει η κεραία του κάθε παρόχου;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορείς σε cosmote να ενεργοποιήσεις κλήση μέσω WiFi.το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να την ενεργοποιήσεις πρώτα από μια συμβατή συσκευή σύμφωνα με την σελίδα της cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε cosmote να ενεργοποιήσεις κλήση μέσω WiFi.το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να την ενεργοποιήσεις πρώτα από μια συμβατή συσκευή σύμφωνα με την σελίδα της cosmote.

Ενδιαφέρον.

Αν μπορείς δώσε το link της cosmote.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Καλησπέρα. Συγγνώμη για το πιθανώς άκυρο κ ίσως μη επιτρεπτό ερωτημα μου. Πόσο θα λέγατε ότι μπορώ να το πουλήσω, μετά από τρία χρόνια στην κατοχή μου;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Συγγνώμη για το πιθανώς άκυρο κ ίσως μη επιτρεπτό ερώτημα μου. Πόσο θα λέγατε ότι μπορώ να το πουλήσω, μετά από τρία χρόνια στην κατοχή μου;

Εξαρτάται από την κατάσταση που βρίσκεται,

(πχ μπαταρία γρατσουνιές τυχόν σπασίματα αν είναι πειραγμένο, έχει ξεκλείδωτο bootloader και έχει άλλη rom κλπ.)

Επίσης αν ειναι με τα 6 ή τα 4 GB Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημερα , χρειαζομαι ενα ακουστικο γιατι δεν δουλευει καλα το δικο μου, ισως θελει και καθαρισμα και επισης οθονη (μου εσπασε πανω και δεξια)

Εχω μεινει με miui 10.3.2 αλλλα δουλευουν ολα πολυ καλα.

Το τηλ παει σφαιρα

 

Screenshot_2022-09-22-08-27-00-771_com.android.settings.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dragon11 said:

Καλημερα , χρειαζομαι ενα ακουστικο γιατι δεν δουλευει καλα το δικο μου, ισως θελει και καθαρισμα και επισης οθονη (μου εσπασε πανω και δεξια)

Εχω μεινει με miui 10.3.2 αλλλα δουλευουν ολα πολυ καλα.

Το τηλ παει σφαιρα

 

Screenshot_2022-09-22-08-27-00-771_com.android.settings.png

Το ακουστικο ειναι αυτο;

Screenshot_2022-09-22-08-42-30-010_com.android.chrome.png

1 minute ago, dragon11 said:

Το ακουστικο ειναι αυτο;

Screenshot_2022-09-22-08-42-30-010_com.android.chrome.png

Θελω το ακουστικο αυτιου για τις κλησεις.

Ακουγονται πολυ χαμηλα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dragon11 said:

Το ακουστικο ειναι αυτο;

Screenshot_2022-09-22-08-42-30-010_com.android.chrome.png

Θελω το ακουστικο αυτιου για τις κλησεις.

Ακουγονται πολυ χαμηλα

Ειναι η εκδοση Kenzo

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ ότι το έχω σαν δεύτερο κινητό και μετά από 5 χρόνια δουλεύει σαν καινούργιο! Δεν έχω κάνει τις αναβαθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lakostas said:

Να πω και εγώ ότι το έχω σαν δεύτερο κινητό και μετά από 5 χρόνια δουλεύει σαν καινούργιο! Δεν έχω κάνει τις αναβαθμίσεις

Υπαρχει καποιος να του περισσευει μια θηκη;

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος εαν μπορω να αλλαξω την εξωτερικη οθονη ή παει ολοκληρη;

Στο ali πουλανε εκτος απο κομπλε οθονη και την εξωτερικη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...