Jump to content

[OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν εννοείτε στην πλευρά πάνω που είναι η εγκοπή για τις κάμερες και μένα το έχει πάθει... Μετά από 2-3 μήνες αν θυμάμαι καλά...

 

Βέβαια την έβγαζα συχνά και άλλαζα θήκη οπότε ίσως από εκεί να την έπαθε...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 599
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τώρα παρατήρησα και εγώ τη γωνία στην κάμερα και βλέπω ρωγμή . Αλλά είναι ι μόνο στο εξωτερικό της θήκης. Εσωτερικά δεν ψηλαφησα κάτι

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Oneplus 5t - Get 20€ off on accessories https://oneplus.net/gr/invite#5P9ZANSXM3IINRY :D
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου είχαν απαντήσει. Την θήκη την ειχα ενα μήνα όταν έστειλα το μήνυμα

 

""""" I'd like to let you know that we are only able to process a replacement if it's still within the 15 day replacement period. The replacement period starts from the day the order was delivered.

 

For your future cases, I would highly recommend that if you do remove your case, it would be best to avoid holding and putting more pressure in the corners."" """

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Και μενα πέρασαν οι 15 με2το θέμα είναι οτι υπάρχει πρόβλημα με τις θηκες και αυτοί κάνουν την παπια. Δεν είναι σοβαρή αντιμετώπιση αυτή. Κριμα.
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που την χρεωναν αν την αγοραζες extra στην τιμη των 20 ευρω:lol::lol::lol:

Τζάμπα και το ταχα μου κουπόνι να νομίζεις οτι σου έδωσε κατι αξίας προς εξαργύρωση.

 

Λαμογια της OnePlus :lol:

 

Ούτε για 3 ευρώ αξίζει θα έλεγα.

 

Προσωπικά μονο για λιγες ημερες την ειχα εως πάρω skin και μπει στη συσκευασία του και συρτάρι άριστη ευτυχώς λογο πολυ μικρού χρόνου χρήσης προφανώς.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω βολευτεί με τη θήκη που είχε μέσα η συσκευασία. Εφαρμόζει τέλεια και βοηθάει στο τέλειο κράτημα του κινητού. Δεν δίνει πολύ όγκο. Αντίθετα η carbon bumper που αγόρασα, ναι μεν είναι πολύ όμορφη, αλλά γλιστράει επικίνδυνα και δίνει αρκετό όγκο
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω βολευτεί με τη θήκη που είχε μέσα η συσκευασία. Εφαρμόζει τέλεια και βοηθάει στο τέλειο κράτημα του κινητού. Δεν δίνει πολύ όγκο. Αντίθετα η carbon bumper που αγόρασα, ναι μεν είναι πολύ όμορφη, αλλά γλιστράει επικίνδυνα και δίνει αρκετό όγκο

Ακριβώς την ίδια άποψη έχω και εγώ!!

Η carbon bumper είναι εδώ και 3 μήνες στην άκρη!

Εγώ πάλι έχω βολευτεί με μια διάφανη nillkin των 4 ευρώ, ακόμη πιο λεπτή απ' τη "μαμά"!

Link to comment
Share on other sites

Την sandstone την ειχα αγορασει τοτε με το OneplusX αλλα πραγματικα δεν μου γεμιζε το ματι ουτε απο πλευρας προστασιας που πανω και κατω ειναι ανοιχτη,ουτε φυσικα απο πλευρας ποιοτητας σε αντοχη στον χρονο.

 

Ωραια η αισθηση του υλικου αυτου αλλα μεχρι εκει.

 

Γενικα τις θηκες της Oneplus τις θεωρω υπερκοστολογημενες.Ενω στα ακουστικα οι τιμες της ειναι πιο φυσιολογικες και ειναι και υπερπαραγωγη απο πλευρας πακεταρισματος,περιεχομενου και ποιοτητας,στις θηκες προτιμω να περιμενω κατι απο καποιο γνωστο ονομα τυπου Spigen,Nilkin,Caseology που θα μου βγει και φθηνοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την έπαιρνα με το κουπόνι θα είχαν φάει πολύ χειρότερο κραξιμο.

Παιδια απο Dbrand ποιο έχει καλύτερο grip δηλαδή να μην γλιστραει καθόλου απο το χέρι;

Πηρα από xtreme skinz το ματ δήθεν και μόνο ματ δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την έπαιρνα με το κουπόνι θα είχαν φάει πολύ χειρότερο κραξιμο.

Παιδια απο Dbrand ποιο έχει καλύτερο grip δηλαδή να μην γλιστραει καθόλου απο το χέρι;

Πηρα από xtreme skinz το ματ δήθεν και μόνο ματ δεν είναι.

Η σειρά dragon που κυκλοφορεί σε κόκκινο και μαύρο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έριξα και μια παραγγελία extra 2 skin από dbrand να την βγάλουμε επόμενους μήνες μιας και βαριέμαι σχετικά γρήγορα το ίδιο χρώμα και αφού σκοπεύω να παραμείνω σε 5T έως την έλευση του 6T(κάνω skip το 6 και ένας λόγος μεταξύ άλλων ότι η dbrand δεν καλύπτει περιμετρικά το 6 αλλά μόνο πλάτη και εγώ που τα έχω πάντα γυμνό φοβάμαι ότι αργά η γρήγορα θα αποκτήσω σημάδια πράγμα που δεν γουστάρω)

 

9fc73e423bf060af579e48c49824ded2.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους . σε κατοχους της spigen θηκης για την συσκευη οσοι φορατε και το επισημο screen protector της εταιριας . η θηκη το σηκωνει προς τα πανω η ταιριαζει απολυτα ? ρωτώ επειδη σκεφτομαι να παρω την θηκη και μην φαω καμια πατατα
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους . σε κατοχους της spigen θηκης για την συσκευη οσοι φορατε και το επισημο screen protector της εταιριας . η θηκη το σηκωνει προς τα πανω η ταιριαζει απολυτα ? ρωτώ επειδη σκεφτομαι να παρω την θηκη και μην φαω καμια πατατα

Την ειχα στο δικο μου.

Ταιριαζε τελεια!!!

Προχωρα αφοβα!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πήρα για την γυναίκα μου την ανάλογη για Leeco.Λεπτή,ωραία στην αφή καλή ποιοτικά όμως έχει ευαίσθητα καλύμματα στα κουμπιά ώστε εν είσαι λίγο απρόσεκτος μπορεί να σπάσουν.Θα την έπαιρνα πάντως ευχαρίστως και για το 5Τ .
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα αυτόν τον dash φορτιστή για το αυτοκίνητο. Λειτουργεί απροβλημάτιστα και έχει ελκυστική εμφάνιση. Όταν είναι σε κατάσταση λειτουργίας ανάβει ένα μπλε led. Η τιμή του είναι κάτω από 10,00 €, πολύ φθηνότερος από αυτόν της Oneplus. Κάτι σημαντικό είναι ότι ενεργοποιεί την Dash φόρτιση με χρήση οποιουδήποτε καλωδίου type-C, σε αντίθεση με τον γνήσιο φορτιστή σπιτιού της Oneplus ο οποίος κάνει Dash φόρτιση ΜΟΝΟ με το γνήσιο καλώδιο.

 

Παρέλαβα σήμερα (11-6-2018) κι αυτόν τον συμβατό Dash φορτιστή για το σπίτι. Δουλεύει απροβλημάτιστα και είναι συμβατός με 10 τεχνολογίες φόρτισης! Εγώ τον δοκίμασα, εκτός από Dash φόρτιση, και σε Quick Charge 3.0 φόρτιση και λειτούργησε πολύ καλά. Στοίχισε κάτω από 16,00 € και κάνει Dash φόρτιση επίσης με οποιοδήποτε καλώδιο type-C!

 

Έχω αγοράσει αυτό, αυτό και αυτό το καλώδιο. Είναι και τα τρία 5Α. Όταν τα χρησιμοποιώ με τον φορτιστή σπιτιού της Oneplus δεν ενεργοποιείται η Dash φόρτιση. Αντίθετα με τους συμβατούς φορτιστές που αναφέρω παραπάνω η Dash φόρτιση λειτουργεί κανονικά!

Edited by Bill Mathioudaki

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω 1 blue tooth Plantronics. Μια μου βγαζει το ποσοστό της μπαταρίας του άλλες όχι. Ξέρει κάποιος γιατί;;

Ευχαριστω

 

Πρέπει να υποστηρίζει το hands-free Bluetooth 4.0 για να δεις το ποσοστό της μπαταρίας. Αν χρησιμοποιείς την εφαρμογή της Plantronics PLT Hub, αυτή δεν λειτουργεί καλά σε Android 8 και νομίζω ούτε σε 7!

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κ.τ.λ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...