Jump to content

Vodafone VoLTE/voWiFi


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Να αναφέρω πως έχω το Snapdragon S10+ και όχι το ευρωπαϊκό.

Δοκίμασα με δεδομένα κλήση αλλά έπεσε σε Η από 4G. Επίσης έχω ενεργοποιήσει το WiFi calling και μέσω του λογισμικού είναι όλα ενεργά οπότε θεωρητικά έπρεπε να δουλεύουν.

Το περίεργο είναι πως σε SIM Cosmote δουλεύουν όλα ρολόι , τα εικονίδια και οι υπηρεσίες.

 

view?usp=drivesdk

 

Επίσης μίλησα με τεχνικούς και δεν ήξεραν τί να μου πούνε , μου ζήτησαν να δοκιμάσω τη SIM μου σε συσκευή που έχει Vodafone και δουλεύουν οι 2 υπηρεσίες.

Link to comment
Share on other sites

Η sim σου είναι παλιά;

Στις ρυθμίσεις > δίκτυα > ονόματα σημείου πρόσβασης έχει ένα apn με όνομα "ims"; Αν όχι, φτιάξε ένα με ονομα, APN και τύπος apn " ims " χωρίς να το ορίσεις προεπιλεγμένο.

Link to comment
Share on other sites

Η sim σου είναι παλιά;

Στις ρυθμίσεις > δίκτυα > ονόματα σημείου πρόσβασης έχει ένα apn με όνομα "ims"; Αν όχι, φτιάξε ένα με ονομα, APN και τύπος apn " ims " χωρίς να το ορίσεις προεπιλεγμένο.

Την κάρτα SIM την άλλαξα σήμερα , έχω αυτά

 

https://drive.google.com/file/d/1YiZEw5cpINAyj4LoXkhmIKQpa_fQQ2zz/view?usp=drivesdk

 

Όταν προσθέτω καινούργιο και βάζω στο όνομα APN και APN TYPE ims εννοείς internet+MMS;

Γιατί είναι μία επιλογή από τις 3 (INTERNET/MMS/INTERNET+MMS)

 

Αν το κάνω όπως δείχνω στην κάτω εικόνα τότε μου ζητάει να βάλω όνομα στο APN που βρίσκεται κάτω από το NAME

 

 

https://drive.google.com/file/d/1YgUkYYmpX_InYP0kQ4jXqfbOTgyVOWk7/view?usp=drivesdk

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά το πεδίο τύπος είναι ελεύθερο, πληκτρολογείς εσύ αυτό που θέλεις..
Link to comment
Share on other sites

Μη παιδεύεσαι με το VoLTE της Vodafone, δε λειτουργεί σε καμία συσκευή, έχω p20 pro, εχω sami 10. έχω xiaomi note 8 pro, δε παίζει πουθενά.

Αυτό που λένε για κλήσεις που σου κρατάει το 4G πάλι δεν ισχύει, αν δε γίνει κλήση volte εξ αρχής μπορεί ανα πάσα ώρα να συο αλλάξει σε Η+.

 

Μόνο το VoWi-Fi λειτουργεί της Vodafone και αυτό με προβλήματα σε πολλές περιπτώσεις. Α μη ξεχάσω, μη το κυνηγάς και πολύ το VoLTE, όσες φορές καταφέραμε με τη Vodafone να φτιάξουμε ενα προφίλ που να κρατάει 4G άρχιζαν τα προβλήματα, μερικά παραδείγματα, μιλούσες τηλ και σου έκοβε τα δεδομένα, οπότε αν μιλούσες και ήθελες να δεις κάτι στο Chrome δεν είχες ίντερνετ.

Ενα ακόμα, όταν οδηγούσα και χρειαζόταν να κάνει εναλλαγή στη κεραία, τερματίζει τη κλήση.

3ο και χειρότερο, κάνει echo στη γραμμή και ακούς τη φωνή σου.

 

Αν δεν μ έδινε 3κ λεπτά προς όλους και 12 gb Internet με 30 ευρώ θα είχα φύγει νύχτα...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν έχεις καταλάβει. Δεν υπάρχει ζήτημα να μην γίνεται volte εξ αρχής. Κανονικά γίνεται, απλά έχουν επιλέξει να μην βγαίνει ένδειξη volte στη συσκευή. Δεν έχει να κάνει με το ότι δεν βγαίνει κάτι από την αρχή. Απλά ο μόνος τρόπος να το καταλάβεις είναι να παρακολουθείς την ένδειξη των δεδομένων. Αν βλέπεις 4G έχεις volte. Αν βλέπεις να πέφτει σε 3G, είναι λόγω του δικτύου, και δεν έχει σχέση με την απουσία της ένδειξης volte.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Εδω και μία εβδομάδα σε μένα έχει χαθεί το 4G της vodafone τουλάχιστον στο κέντρο της Αθήνας οπότε δεν υπάρχει και volte
Link to comment
Share on other sites

Μη παιδεύεσαι με το VoLTE της Vodafone, δε λειτουργεί σε καμία συσκευή, έχω p20 pro, εχω sami 10. έχω xiaomi note 8 pro, δε παίζει πουθενά.

Αυτό που λένε για κλήσεις που σου κρατάει το 4G πάλι δεν ισχύει, αν δε γίνει κλήση volte εξ αρχής μπορεί ανα πάσα ώρα να συο αλλάξει σε Η+.

 

Μόνο το VoWi-Fi λειτουργεί της Vodafone και αυτό με προβλήματα σε πολλές περιπτώσεις. Α μη ξεχάσω, μη το κυνηγάς και πολύ το VoLTE, όσες φορές καταφέραμε με τη Vodafone να φτιάξουμε ενα προφίλ που να κρατάει 4G άρχιζαν τα προβλήματα, μερικά παραδείγματα, μιλούσες τηλ και σου έκοβε τα δεδομένα, οπότε αν μιλούσες και ήθελες να δεις κάτι στο Chrome δεν είχες ίντερνετ.

Ενα ακόμα, όταν οδηγούσα και χρειαζόταν να κάνει εναλλαγή στη κεραία, τερματίζει τη κλήση.

3ο και χειρότερο, κάνει echo στη γραμμή και ακούς τη φωνή σου.

 

Αν δεν μ έδινε 3κ λεπτά προς όλους και 12 gb Internet με 30 ευρώ θα είχα φύγει νύχτα...

 

Καλημέρα

εχω S10+ με ενεργοποιημένο VoWiFi+VoLTE . Δεν εμφανίζει ενδειξη VoLTE αλλά 4G & βγαζει κλήση κανονικα :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν έχεις καταλάβει. Δεν υπάρχει ζήτημα να μην γίνεται volte εξ αρχής. Κανονικά γίνεται, απλά έχουν επιλέξει να μην βγαίνει ένδειξη volte στη συσκευή. Δεν έχει να κάνει με το ότι δεν βγαίνει κάτι από την αρχή. Απλά ο μόνος τρόπος να το καταλάβεις είναι να παρακολουθείς την ένδειξη των δεδομένων. Αν βλέπεις 4G έχεις volte. Αν βλέπεις να πέφτει σε 3G, είναι λόγω του δικτύου, και δεν έχει σχέση με την απουσία της ένδειξης volte.

 

Sent from my Galaxy S10e

Μη τα συζητάμε 100 φορές τα χουμε αναφέρει στις πίσω σελίδες. Η Vodafone δεν δίνει VoLTE ακόμα. Ασχολουμε με το τεχνικό τμήμα της εταιρείας ενα χρόνο, οπότε μιλάω και εκ πείρας.

 

Άλλωστε η Vodafone υποστηρίζει ελάχιστες συσκευές για VoLTE

 

 

Και εδώ οι συσκευές που υποστηρίζουν VoLTE

 

https://www.vodafone.gr/files/1490671557520-pou-ypostirizoun-tin-technologia-volte-Syskeues_pou_yposthrizoun_thn_texnologia_VoLTE.pdf

 

Αναμένουμε οι υπόλοιποι.

 

Το αστείο είναι πως υποστηρίζουν το P20 lite αλλά όχι το Pro...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά αν επιμένεις πως έχεις διαβάσει κιόλας το παρόν θέμα, τότε είναι σίγουρο πως δεν έχεις καταλάβει τίποτα.

Φυσικά και έχει δώσει volte. Ξεκίνησε δοκιμαστικά πριν από ένα χρόνο περίπου για ορισμένους, μετά από λίγο καιρό κόπηκε και δούλευε μόνο το vowifi, και το λάνσαρε κανονικά για όλους τον περασμένο Οκτώβριο. Γεγονός είναι πως έχουν επιλέξει να μην εμφανίζεται ένδειξη volte και ακόμη μια φορά λέμε πως ο μόνος τρόπος να το καταλάβεις ότι λειτουργεί είναι να έχεις δεδομένα ανοιχτά και κατά την κλήση δεν ρίχνει το δίκτυο σε παλαιότερης γενιάς. Επίσης έχουν επιλέξει να μην το προωθούν διαφημιστικά και το εντάσουν στο wifi calling. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν δουλεύει ή δεν το έχει δώσει. Ούτε έχει να κάνει με τον αριθμό των συσκευών που το υποστηρίζουν.

 

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/deltia-typou/20200115-i-vodafone-elladas-ependyei-se-nees-technologies-sto-kinito-tis-diktyo-gia-perissoteres-dynatotites-ypsiloteri-poiotita-kai-megalyteres-tachytites/

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, μαζί σου.

 

Για να έχεις VoLTE πρέπει να χεις και κεραίες, η Vodafone έχει κεραίες αλλά δεν έχει επαρκής θέσεις, μπορεί να ξεκινάει η κλήση σου με 4G αλλά δεν στην κρατάει, στη γυρίζει σε H+ ή Η, το οτι μπορεί να είσαι απ τους τυχερούς ανθρώπους που στη περιοχή σου λειτουργεί απροβληματιστα δε σημαίνει πως λειτουργεί παντού.

Τυπικά να ξέρεις πως μόνο το 30% έχει εγκαταστήσει.

 

Οπότε αν θες να παίξουμε με τις λέξεις.

Ναι έχει δώσει VoLTE.

Οχι δεν έχει ολοκληρώσει το project.

 

Για εμένα λοιπόν όταν λέει κάποιος έχουμε δώσει το τάδε, σημαίνει πως είναι για όλους και οχι για "προνομιούχους"

 

Αλλά εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου και θα πω πως η Vodafone έχει volte και με τεχνάσματα (μιας που δεν έχει εικονίδιο) καταλαβαίνεις πως έχει.

ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ.

Αν κλειδώσεις VoLTE σε κλήση που θα κάνεις και παραμένει σε 4G ξεκινάνε τα παρατράγουδα. Διακοπές, echo γραμμής, αδυνατεί να κάνει εναλλαγές σε κεραίες και σου τερματίζει τη κλήση, δεν έχεις data όταν κάνεις κλήση, υπερβολικά αργό ίντερνετ όταν δεν έχεις κλήση, και άλλα ωραία πραγματάκια.

 

Περιοχές όπως Πατησίων, Αεροδρόμιο, Λαγονήσι, γενικός τα Μεσόγεια, υποφέρουν.

 

Αυτά απο μένα.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Άρα, έχουμε να κάνουμε με μια υπηρεσία που υπολειτουργει από ο, τι καταλαβαίνω.

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, μαζί σου.

 

Για να έχεις VoLTE πρέπει να χεις και κεραίες, η Vodafone έχει κεραίες αλλά δεν έχει επαρκής θέσεις, μπορεί να ξεκινάει η κλήση σου με 4G αλλά δεν στην κρατάει, στη γυρίζει σε H+ ή Η, το οτι μπορεί να είσαι απ τους τυχερούς ανθρώπους που στη περιοχή σου λειτουργεί απροβληματιστα δε σημαίνει πως λειτουργεί παντού.

Τυπικά να ξέρεις πως μόνο το 30% έχει εγκαταστήσει.

 

Οπότε αν θες να παίξουμε με τις λέξεις.

Ναι έχει δώσει VoLTE.

Οχι δεν έχει ολοκληρώσει το project.

 

Για εμένα λοιπόν όταν λέει κάποιος έχουμε δώσει το τάδε, σημαίνει πως είναι για όλους και οχι για "προνομιούχους"

 

Αλλά εγώ θα συμφωνήσω μαζί σου και θα πω πως η Vodafone έχει volte και με τεχνάσματα (μιας που δεν έχει εικονίδιο) καταλαβαίνεις πως έχει.

ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ.

Αν κλειδώσεις VoLTE σε κλήση που θα κάνεις και παραμένει σε 4G ξεκινάνε τα παρατράγουδα. Διακοπές, echo γραμμής, αδυνατεί να κάνει εναλλαγές σε κεραίες και σου τερματίζει τη κλήση, δεν έχεις data όταν κάνεις κλήση, υπερβολικά αργό ίντερνετ όταν δεν έχεις κλήση, και άλλα ωραία πραγματάκια.

 

Περιοχές όπως Πατησίων, Αεροδρόμιο, Λαγονήσι, γενικός τα Μεσόγεια, υποφέρουν.

 

Αυτά απο μένα.

Αυτό δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την παραπληροφόρηση εκ μέρους σου ότι δεν δίνει Volte ως απάντηση σε άλλο μέλος που ψάχνεται. Ναι, έχει προβλήματα. Ναι, δεν είναι ακόμη η τέλεια υλοποίηση. Ναι, την κράζουμε καιρό τώρα γιατί δεν το έβγαλε σωστά εξ αρχής. Το να διαψεύδεις την ύπαρξη μιας υπηρεσίας επειδή δεν γουστάρεις κάτι, και εμπλουτίζοντάς το με ακόμη μεγαλύτερες ανακρίβειες (σε S10 δεν παίζει...) είναι απλά αστείο. Κυρίως όταν συνοδεύεται με "αποδείξεις" του τύπου "ακούστε που σας λέω, μόνο εγώ ξέρω γιατί παλεύω ένα χρόνο να το κάνω να δουλέψει με την τεχνική τους υποστήριξη, και οι άλλοι σας λένε βλακείες".

 

 

 

 

 

Μη τα συζητάμε 100 φορές τα χουμε αναφέρει στις πίσω σελίδες. Η Vodafone δεν δίνει VoLTE ακόμα. Ασχολουμε με το τεχνικό τμήμα της εταιρείας ενα χρόνο, οπότε μιλάω και εκ πείρας.

 

 

Άλλωστε η Vodafone υποστηρίζει ελάχιστες συσκευές για VoLTE

Η μία πρόταση αναιρεί την άλλη. Αποφάσισε.

 

 

Πριν βγάλεις πόρισμα, καλό θα είναι να μάθεις ορισμένα πράγματα. Η υποστήριξη μιας συσκευής στο VoLTE δεν είναι μόνο θέμα του παρόχου, αλλά και του κατασκευαστή της συσκευής. Για να παίξει πρέπει να είναι ρυθμισμένο κατάλληλα το λειτουργικό για την κάθε συσκευή, και αυτό είναι κάτι που δεν γίνεται από τον πάροχο μόνο. Με την Cosmote είναι φυσιολογικό να παίζουν πολύ περισσότερες συσκευές γιατί το έβγαλε 2,5 χρόνια πριν. Που όταν το λάνσαρε και εκείνη πάλι οι συσκευές που έπαιζαν ήταν λίγες. Όπως είναι φυσιολογικό συσκευές που έχουν βγει πριν 3-4 χρόνια και υποστηρίζουν τεχνικά volte να μην παίξουν ποτέ γιατί δεν υποστηρίζονται από τον κατασκευαστή τους, που σημαίνει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθεί να τους δώσει update που θα το ενεργοποιήσει.

 

Άρα, έχουμε να κάνουμε με μια υπηρεσία που υπολειτουργει από ο, τι καταλαβαίνω.

Υπολειτουργεί αν καταφέρεις να την κάνεις να παίξει(γίνεται με πατέντα) σε μη επίσημα συμβατή συσκευή. Κυρίως xiaomi αυτό.

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Δεν έδωσα καμία παραπληροφόρηση, το δεν δίνει VoLTE πήγαινε στον άνθρωπο που έκανε την ερώτηση για το s10+

Δλδ οτι δεν του δίνει τη δυνατότητα η ίδια η Vodafone να έχει volte ακόμα και αν συμπεριλαμβάνει τη συσκευή που την υποστηρίζει.

 

Το μήνυμα μου δεν φάσκει και αντιφάσκει, απαντάει και στους δύο.

Τώρα τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω γτ απ οτι βλέπω οδηγεί η συζήτηση αλλού, οσο για το αν έχει δώσει volte σου ξανά είπα, είναι ωραίο να παίζουμε με τις λέξεις.

Έχεις επίσημη ανακοίνωση απο τη Vodafone πως έχει φέρει VoLTE στους συνδρομητές της;

 

Η ίδια η Vodafone αναφέρει πως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ volte σε πολλές περιοχές της Αττικής και πόλεις της Ελλάδος και δε βγήκε ποτέ να πει πως έχει VoLTE.

 

Οπότε μιας που ξέρω να παίζω και γω με τις λέξεις που έχω κάνει παραπληροφόρηση;

 

Επίσης όλες η συσκευές τουλάχιστον απο το 2019 και μετά υποστηρίζουν όλες VoLTE, οπότε να χαμε να λέγαμε.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδωσα καμία παραπληροφόρηση, το δεν δίνει VoLTE πήγαινε στον άνθρωπο που έκανε την ερώτηση για το s10+

 

Δλδ οτι δεν του δίνει τη δυνατότητα η ίδια η Vodafone να έχει volte ακόμα και αν συμπεριλαμβάνει τη συσκευή που την υποστηρίζει.

 

 

 

Το μήνυμα μου δεν φάσκει και αντιφάσκει, απαντάει και στους δύο.

 

Τώρα τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω γτ απ οτι βλέπω οδηγεί η συζήτηση αλλού, οσο για το αν έχει δώσει volte σου ξανά είπα, είναι ωραίο να παίζουμε με τις λέξεις.

 

Έχεις επίσημη ανακοίνωση απο τη Vodafone πως έχει φέρει VoLTE στους συνδρομητές της;

 

 

 

Η ίδια η Vodafone αναφέρει πως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ volte σε πολλές περιοχές της Αττικής και πόλεις της Ελλάδος και δε βγήκε ποτέ να πει πως έχει VoLTE.

 

 

 

Οπότε μιας που ξέρω να παίζω και γω με τις λέξεις που έχω κάνει παραπληροφόρηση;

 

 

 

Επίσης όλες η συσκευές τουλάχιστον απο το 2019 και μετά υποστηρίζουν όλες VoLTE, οπότε να χαμε να λέγαμε.

Στο https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/wifi-calling/

στη κατηγορία "Η κλήση που πραγματοποιώ μέσω Vodafone WIFi Calling θα διακοπεί αν μετακινηθώ εκτός εμβέλειας WiFi;"

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδωσα καμία παραπληροφόρηση, το δεν δίνει VoLTE πήγαινε στον άνθρωπο που έκανε την ερώτηση για το s10+

 

Δλδ οτι δεν του δίνει τη δυνατότητα η ίδια η Vodafone να έχει volte ακόμα και αν συμπεριλαμβάνει τη συσκευή που την υποστηρίζει.

 

 

 

Το μήνυμα μου δεν φάσκει και αντιφάσκει, απαντάει και στους δύο.

 

Τώρα τα υπόλοιπα δεν θα τα σχολιάσω γτ απ οτι βλέπω οδηγεί η συζήτηση αλλού, οσο για το αν έχει δώσει volte σου ξανά είπα, είναι ωραίο να παίζουμε με τις λέξεις.

 

Έχεις επίσημη ανακοίνωση απο τη Vodafone πως έχει φέρει VoLTE στους συνδρομητές της;

 

 

 

Η ίδια η Vodafone αναφέρει πως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ volte σε πολλές περιοχές της Αττικής και πόλεις της Ελλάδος και δε βγήκε ποτέ να πει πως έχει VoLTE.

 

 

 

Οπότε μιας που ξέρω να παίζω και γω με τις λέξεις που έχω κάνει παραπληροφόρηση;

 

 

 

Επίσης όλες η συσκευές τουλάχιστον απο το 2019 και μετά υποστηρίζουν όλες VoLTE, οπότε να χαμε να λέγαμε.

 

Σαφώς και είναι παραπληροφόρηση να λες ότι αν έχεις s10+ δεν σου δίνει VoLTE. Αφού ισχύει το εντελώς αντίθετο. Και η συσκευή υποστηρίζει τεχνικά και η Vodafone στο δίνει στην συγκεκριμένη συσκευή.

 

Υπάρχουν συσκευές από το 2015 που υποστηρίζουν volte , αλλά δεν θα παίξουν ποτέ, δεν έχει να λέει τίποτα απολύτως αυτό. Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για τι μιλάς, και όσο περισσότερο επιμένεις τόσο πιο αστεία γίνεται η κουβέντα.

 

Συνεχίζεις να ζητάς επίσημη ανακοίνωση μετά από το link που σου παρέθεσα από το site της Vodafone που παρέθεσα στο προηγούμενο από το Γενάρη που λέει επίσημα ότι διαθέτει volte μεταξύ άλλων;

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι περιοχές υποστηρίζουν VoLTE. Η λίστα συσκευών της εξυπηρέτηση δεν είναι πάντα 100% ενημερωμένη και αυτό είναι ευθύνη της Vodafone. Οι κατασκευαστές ενεργοποιούν το VoLTE μετά από testing της Vodafone, ειδικά η Samsung έχει πολύ καλή συνεργασία με όλο το γκρουπ. Αν δεν παίζει έχουν βλάβη και πρέπει να δηλωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Το σιγουρο, παντως, ειναι οτι δεν δουλευει οπως θα επρεπε να δουλευει (βλεπε Cosmote) και απλα οπως φαινεται ηταν κατι απλα για να λεμε οτι υπαρχει, ενω στην πραγματικοτητα ειναι τραγικο και το wifi και το lte...για να μην σχολιασω το τραγικο support της που ακομα και η εφαρμογη που εβγαλε, εχει να ενημερωθει απο τον Ιουλιο του 2019.
Link to comment
Share on other sites

Το σιγουρο, παντως, ειναι οτι δεν δουλευει οπως θα επρεπε να δουλευει (βλεπε Cosmote) και απλα οπως φαινεται ηταν κατι απλα για να λεμε οτι υπαρχει, ενω στην πραγματικοτητα ειναι τραγικο και το wifi και το lte...για να μην σχολιασω το τραγικο support της που ακομα και η εφαρμογη που εβγαλε, εχει να ενημερωθει απο τον Ιουλιο του 2019.
Το οποίο στο Android 10 δεν λέει να παίξει.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο στο Android 10 δεν λέει να παίξει.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Εκτος απο αυτο που ισχυει κιολας, η εφαρμογη ειχε πολλα θεματα και bugs, ακομα και με την 9ρα.

Δυστυχως, σαν ιδεα να εχουν οι συσκευες wowifi με αυτο τον τροπο, με βρισκει συμφωνω καθως εξυπηρετεις πολλους περισσοτερους, αλλα, εμειναν στην ιδεα και απο υλοποιηση, τιποτα.

 

Ειναι ενα στυλ ολο αυτο της vodafone, οπως τοτε που ολοι ελεγαν εχουν 4G σημα σε ολη την Ελλαδα, και επιανες μονο Αθηνα σε 1 περιοχη και Θεσσαλονικη το ιδιο...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχω το redmi note 7 και με την τελευταία αναβάθμιση 11.0.7 ενώ παίζει το wificall στη cosmote στην κάρτα της cu δεν μπορώ να το κάνω να δουλέψει. Ενω επιλέγω το wifi για κλήσεις δε βγαίνει ποτέ το σηματάκι. Μηπως υπάρχει κάποια εύκολη λύση?
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Έχω το redmi note 7 και με την τελευταία αναβάθμιση 11.0.7 ενώ παίζει το wificall στη cosmote στην κάρτα της cu δεν μπορώ να το κάνω να δουλέψει. Ενω επιλέγω το wifi για κλήσεις δε βγαίνει ποτέ το σηματάκι. Μηπως υπάρχει κάποια εύκολη λύση?
Γράψε *#*#vowifi#*#* στο dialer και δες.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...