Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να καταθέσω την άποψη μου για την pie. Με την τελευταία αναβάθμιση είμαι ,στοκ. Κανένα προβλήμα δεν αντιμετωπίζω. Ίσα ίσα που μου αρέσει περισσότερο. Η μπαταρία εμένα βελτιώθηκε. Κανένα προβλήμα με wifi η δακτυλικό. Ούτε την πέρασα με clean install. Όπως ήταν την πέρασα.
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι από αυτούς που επιτίθενται στην μάρκα, μια χαρά ευχαριστημένος είμαι , παρά του ότι με χαλάει η φωτεινότητα αλλά και η αδράνεια στο ξεκλείδωμα με δακτυλικό που το έχει κάνει και σε εμένα.

 

Θεωρώ θα λυθούν όλα αυτά με update λίαν συντόμως .

 

Στα υπόλοιπα έγινε πολύ πιο ευχάριστο στο μάτι το τηλ με το Android 9 η pie η πως την λένε στην τελική.

 

Με μπαταρία και WiFi δεν εχω αντιμετωπίσει απολύτως τίποτα.

Το θέμα με την φωτεινότητα πάντως παίζει σε όλες τις συσκευές που πήραν Pie ανεξαρτήτως εταιρίας. Δεν είναι πρόβλημα του OOS και της OnePlus. Είναι απλά ο τρόπος που μαθαίνει να διαχειρίζεται η συσκευή την φωτεινότητα ανάλογα τις προτιμήσεις μας η τους χώρους που είμαστε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την φωτεινότητα πάντως παίζει σε όλες τις συσκευές που πήραν Pie ανεξαρτήτως εταιρίας. Δεν είναι πρόβλημα του OOS και της OnePlus. Είναι απλά ο τρόπος που μαθαίνει να διαχειρίζεται η συσκευή την φωτεινότητα ανάλογα τις προτιμήσεις μας η τους χώρους που είμαστε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε μένα πάντως έχει μειωθεί η μέγιστη φωτεινότητα που είχε η συσκευή, δηλ. στη μέγιστη χειροκίνητη ρύθμιση της φωτεινότητας πριν την "αναβάθμιση", είχε περισσότερο φωτισμό η οθόνη. Το WiFi ξαναείπαμε ότι πάσχει συγκριτικά με παλιότερα.

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα γίνει όπως το αγόρασα ή δεν έχει επιστροφή???

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως έχει μειωθεί η μέγιστη φωτεινότητα που είχε η συσκευή, δηλ. στη μέγιστη χειροκίνητη ρύθμιση της φωτεινότητας πριν την "αναβάθμιση", είχε περισσότερο φωτισμό η οθόνη. Το WiFi ξαναείπαμε ότι πάσχει συγκριτικά με παλιότερα.

 

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, θα γίνει όπως το αγόρασα ή δεν έχει επιστροφή???

Όλα είναι θέμα software. Η φωτεινότητα θα επιστρέψει στα παλιά της, εάν αποφασίσει να το αλλάξει η Google. Το WiFi δεν ξέρω αν οφείλεται σε λάθος της OnePlus η της Google. Πάντως παρόμοιο θέμα στο WiFi έχουν και σε Android one συσκευές, όπως με το MiA1.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα εχετε με το WiFi? Δεν έχω κάποιο παράπονο μέχρι τωρα από αυτό. Πάντως όπως έχω ξαναπεί, θεωρώ ότι η Oreo ήταν πιο ολοκληρωμένη. Λογικά θα πάρει λίγο καιρό ακόμα μέχρι να φτάσει σε εξαιρετικό επίπεδο και η Pie.
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα εχετε με το WiFi? Δεν έχω κάποιο παράπονο μέχρι τωρα από αυτό. Πάντως όπως έχω ξαναπεί, θεωρώ ότι η Oreo ήταν πιο ολοκληρωμένη. Λογικά θα πάρει λίγο καιρό ακόμα μέχρι να φτάσει σε εξαιρετικό επίπεδο και η Pie.

 

Ξαναέγραψα, το WiFi πριν την αναβάθμιση έπιανε σε μεγαλύτερη εμβέλεια, με το ίδιο ρουτερ. Τώρα ξανασκεφτομαι τη λύση του repeater, που την είχα αφήσει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν δεν έχω τα παραπάνω θέματα που αναφέρονται. Το μόνο που με ενοχλεί πλέον στην 9 είναι τα εικονίδια των ειδοποιήσεων και πως αυτά φαίνονται. Κάτι με χαλάει.

Καταρχάς για κάποιο μαγικό λόγο, ενώ έχω χώρο στο status bar, πλέον δεν φαίνονται όλα τα εικονίδια.

Δλδ μπορεί να έχω 6 ειδοποιήσεις, φαίνονται μόνιμα οι 4. Οι παραπάνω "κρύβονται". Με την 8 δεν γινόταν αυτό. (Παίζει να είναι θέμα του notch-που εμείς δεν έχουμε αλλά έχει προγραμματιστεί έτσι από την op/Google;; )

Επίσης, πλέον το μάζεμα των ειδοποιήσεων στο drop menu είτε δεν γίνεται σωστά, είτε δεν γίνεται καθόλου.

Παράδειγμα, όταν έχω 5 ειδοποιήσεις στο Google calendar, είτε εμφανίζονται 2 μαζί και οι υπόλοιπες ξεχωριστά, είτε όλες ξεχωριστά.

Στη 8 μαζεύονταν όλες μαζί με τέλειο τρόπο και με ένα ελαφρύ scroll down στο σημείο τις έβλεπες όλες.

Δεν ξέρω αν είναι θέμα της pie γενικότερα ή του δικού μας κινητού.

Μικρά προβλήματα και ουσιαστικά ασήμαντα, αλλά από τη στιγμή που δεν υπήρχαν και δημιουργήθηκαν τώρα είναι λίγο σπαστικά, τουλάχιστον σε μένα.

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

Μακριά απο την τελευταία αναβάθμιση. Χαλια ρύθμιση φωτεινότητας οθόνης στο αυτομ. Σε βαθυ ύπνο δεν ανοίγει με το αποτύπωμα αν δεν πατήσεις το κουμπί ονοφ.το γιφι δεν επανασυνδέεται μονο αν το ανοιγοκλείσεις και είναι ποιο απότομο στη χρήση με τα γκεστουρ.

Την έβαλα στη μια συσκευή για δοκιμή μιας κ εχω 2 .την άλλη την αφήνω στο 5.1.7.μεχρι να γίνει η επομενη αναβάθμιση op απο σαμσουνγκ.

Τέτοια ειχα να δω απο εποχη σ3 σ4 σ5 σε σαμυ εκεναν άχρηστες της συσκευές. Σαν να πήρε το δρόμο της σαμυ η op, ισως δεν πούλησε τα κομμάτια που ήθελε σε 6-6τ κ λέει ας τα κάνω μπαχαλο τα παλιά

 

Νομίζω ότι πρέπει να στήσεις το κινητό από την αρχή. Εγώ τέτοια προβλήματα δεν αντιμετωπίζω. Το μόνο περίεργο ήταν χθες που λάγκαρε για πρώτη φορά στα χρονικά. Σαν κάτι να είχε σκαλώσει και χρειάστηκε επανεκκίνηση. Συμφωνώ ότι δεν είναι καλές σε γενικές γραμμές οι αναβαθμίσεις που έχουν δωθεί αλλά δεν είναι και για πέταμα!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Το θεμα της φωτεινοτητας με ξενισε και εμενα αλλα μετα απο 3 μερες το συνηθισα.

 

Οσο για το λαγκ και εμενα προχθες το απογευμα χρειαστηκε για πρωτη φορα επανεκκινηση μετα απο κολλημα που επαθε αλλα μονο αυτο. Ελπιζω να ηταν και το μονο τετοιο περιστατικο.

 

Κατα τα λοιπα αν εχω παρατηρησει καποια σημαντικη διαφορα ισως να ειναι στην μπαταρια η οποια απο 4-5% στο εξαωρο του βραδινου υπνου τωρα πεφτει 2-3% αλλα σε τρεις νυχτες ισως να μην μπορουν να βγουν ασφαλη συμπερασματα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς για κάποιο μαγικό λόγο, ενώ έχω χώρο στο status bar, πλέον δεν φαίνονται όλα τα εικονίδια.

Δλδ μπορεί να έχω 6 ειδοποιήσεις, φαίνονται μόνιμα οι 4. Οι παραπάνω "κρύβονται". Με την 8 δεν γινόταν αυτό. (Παίζει να είναι θέμα του notch-που εμείς δεν έχουμε αλλά έχει προγραμματιστεί έτσι από την op/Google;; )

 

 

Μικρά προβλήματα και ουσιαστικά ασήμαντα, αλλά από τη στιγμή που δεν υπήρχαν και δημιουργήθηκαν τώρα είναι λίγο σπαστικά, τουλάχιστον σε μένα.

 

 

Sent from my One Plus 5T

 

 

Δυστυχώς η μπάλα πήρε και τις συσκευές που δεν έχουν notch όσον αφορά τις 4 maximum ειδοποιήσεις σε status bar.

Τραγική η Google.

 

Δεν ξέρω κατά πόσο ο εκάστοτε oem είχε δυνατότητα και τον τρόπο να μην το εφαρμόσει στο δικό του skin η όχι.

 

Αν πάντως υπήρχε και δεν το έκανε η oneplus είναι ακόμα τραγικοτερη της Google εφόσον δεν ήταν υποχρεωτικό.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η μπάλα πήρε και τις συσκευές που δεν έχουν notch όσον αφορά τις 4 maximum ειδοποιήσεις σε status bar.

Τραγική η Google.

 

Δεν ξέρω κατά πόσο ο εκάστοτε oem είχε δυνατότητα και τον τρόπο να μην το εφαρμόσει στο δικό του skin η όχι.

 

Αν πάντως υπήρχε και δεν το έκανε η oneplus είναι ακόμα τραγικοτερη της Google εφόσον δεν ήταν υποχρεωτικό.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δηλαδή όντως αυτό είναι λόγω του Notch;;;

Ισχύει 100%;

Ανάθεμα το κ***ο notch, τη Google ή τις εταιρείες που δεν το φτιάχνουν...

Είναι απίστευτοι.

Θα κάτσω να τους γράψω στο community μπας και νιώσουν.

ΤΡΑΓΙΚΟΙ.

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

αυτο με τις ειδοποιησεις δε το προσεξα, ισως επειδη δεν εχω τοσες. Γενικα ομως χαιρομαι που εν τελει βγαινει το φιλινγκ οτι δεν υπαρχουν ουσιαστικα προβληματα αλλα καποια μεμονομενα περιστατικα για wifi Κλπ που νομιζω οτι θα φτιαξουν/εχουν φτιαχτει απο τους χρηστες και ηταν καπως random. Διαβαζοντας τις προηγουμενες μερες νομιζα τι ειχα κανει τραγικο λαθος που αναβαθμισα χεχε. ΑΝησυχω για το κολλημα που αναφερατε 2 απο εσας , ελπιζω να μη συμβει κ στο δικο μου, δεν εχει 'κολλησει' ποτε.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όντως αυτό είναι λόγω του Notch;;;

Ισχύει 100%;

Ανάθεμα το κ***ο notch, τη Google ή τις εταιρείες που δεν το φτιάχνουν...

Είναι απίστευτοι.

Θα κάτσω να τους γράψω στο community μπας και νιώσουν.

ΤΡΑΓΙΚΟΙ.

 

Sent from my One Plus 5T

 

 

Κι όμως ισχύει,απίστευτο μεν αληθινό δε.

https://fossbytes.com/android-p-notification-updates-android-p-features/

https://www.androidpolice.com/2018/05/15/android-p-shows-four-notification-icons-status-bar/

Έχει και ένα workaround για ελαφρύ customization status bar χωρίς root πχ να αφαιρέσεις κάτι που σου είναι άχρηστο με κάτι πιο χρήσιμο.

https://android.gadgethacks.com/how-to/enable-system-ui-tuner-android-9-0-pie-remove-status-bar-icons-0186364/

 

Δυστυχώς πολλά πράγματα χάλασαν με την pie.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως ισχύει,απίστευτο μεν αληθινό δε.

https://fossbytes.com/android-p-notification-updates-android-p-features/

https://www.androidpolice.com/2018/05/15/android-p-shows-four-notification-icons-status-bar/

Έχει και ένα workaround για ελαφρύ customization status bar χωρίς root πχ να αφαιρέσεις κάτι που σου είναι άχρηστο με κάτι πιο χρήσιμο.

https://android.gadgethacks.com/how-to/enable-system-ui-tuner-android-9-0-pie-remove-status-bar-icons-0186364/

 

Δυστυχώς πολλά πράγματα χάλασαν με την pie.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν έχω λόγια...

Ποιός βλάκας τα σκέφτεται όλα αυτά;;;

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

Καινουργιο bug!

Παταω το power button και ξεκλειδωνει μονο του.Χωρις αναγνωριση προσωπου, χωρις δαχτυλικο αποτυπωμα, χωρις σχεδιασμο μοτιβου. Απλα πατας και ξεκλειδωνει.

Αντε να δουμε που θα παει η δουλεια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσω σαν αδαής αναγνώστης...

Εάν κάποιος από εμάς εδώ, στείλει ένα Μαιλ στην εταιρία εκθέτοντας όλα αυτά τα προβλήματα στην μετά 9 εποχή , θεωρείτε θα δώσει απάντηση;

Εγώ θεωρώ πως πρέπει να δώσει.

Κουβέντα να γίνεται βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσω σαν αδαής αναγνώστης...

Εάν κάποιος από εμάς εδώ, στείλει ένα Μαιλ στην εταιρία εκθέτοντας όλα αυτά τα προβλήματα στην μετά 9 εποχή , θεωρείτε θα δώσει απάντηση;

Εγώ θεωρώ πως πρέπει να δώσει.

Κουβέντα να γίνεται βέβαια...

 

Θεωρητικα αυτο μπορεις να το κανεις με το feedback. Στο community δηλαδη δημιουργεις ενα topic με τα bugs η το προβλημα που εχεις, σου απαντανε οι developers και σου προτεινουν να κανεις καποιες ενεργειες στην συσκευη σου, δημιουργεις logs, τους τα στελνεις για ελεγχο ωστε να δουν εαν υφισταται δηλαδη το προβλημα, να το επαναλαβουν και να το λυσουν.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικα αυτο μπορεις να το κανεις με το feedback. Στο community δηλαδη δημιουργεις ενα topic με τα bugs η το προβλημα που εχεις, σου απαντανε οι developers και σου προτεινουν να κανεις καποιες ενεργειες στην συσκευη σου, δημιουργεις logs, τους τα στελνεις για ελεγχο ωστε να δουν εαν υφισταται δηλαδη το προβλημα, να το επαναλαβουν και να το λυσουν.

 

Χαχχαχαχα τι γλώσσα μιλάς φίλε μου;

Είπαμε ξέρω να κάνω αρκετά με κινητά αλλά αυτά που λες μου μοιάζουν σαν κύματα 11 μποφόρ...

Ωστόσο με έχει ξενερώσει πως στα άκυρα έχασα αρκετές επαφές και στο τηλ και στην εφαρμογή της google ...

Με παίρνουν τηλ δεν τους εχω και νομίζουν πως τους εχω διαγράψει, και η κοροϊδία πέφτει σύννεφο ....

Όταν είχες Iphone αυτά δεν τα είχες Johnny μου λένε, τι τα θες τα κινεζικά......:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσω σαν αδαής αναγνώστης...

Εάν κάποιος από εμάς εδώ, στείλει ένα Μαιλ στην εταιρία εκθέτοντας όλα αυτά τα προβλήματα στην μετά 9 εποχή , θεωρείτε θα δώσει απάντηση;

Εγώ θεωρώ πως πρέπει να δώσει.

Κουβέντα να γίνεται βέβαια...

Εδώ δεν άκουσες τα δικά μας παράπονα όταν έφτιαχνες τσουρέκια με μαγιά το SAR, εσένα όμως θέλεις να σε ακούνε οι άλλοι... Τι φασισμός είναι αυτός;

 

Χαχχαχαχα τι γλώσσα μιλάς φίλε μου;

Είπαμε ξέρω να κάνω αρκετά με κινητά αλλά αυτά που λες μου μοιάζουν σαν κύματα 11 μποφόρ...

Ωστόσο με έχει ξενερώσει πως στα άκυρα έχασα αρκετές επαφές και στο τηλ και στην εφαρμογή της google ...

Με παίρνουν τηλ δεν τους εχω και νομίζουν πως τους εχω διαγράψει, και η κοροϊδία πέφτει σύννεφο ....

Όταν είχες Iphone αυτά δεν τα είχες Johnny μου λένε, τι τα θες τα κινεζικά......:mad::mad:

Απλά δεν ξέρεις να χειρίζεσαι το κινητό. Υπάρχουν τόσες δικλίδες ασφαλείας να μην χάνονται οι επαφές. Προφανώς δεν διάβασες προσεχτικά τα διάφορα λεκτικά ή έβαλες κακόβουλο λογισμικό ή οι επαφές υπάρχουν και δεν ξέρεις πως να τις επαναφέρεις ή μας τρολάρεις ή κάποιος συνδυασμός αυτός.

 

Σε κάθε περίπτωση από την στιγμή τα μηνύματα σου δεν παρουσιάζουν καμία φιλική δομή, επιμένεις στο κράξιμο και όχι να καταλάβουμε το πρόβλημα σου δεν παίζει να σε βοηθήσουμε και το κυριότερο κακώς κάθομαι και σου γράφω.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν άκουσες τα δικά μας παράπονα όταν έφτιαχνες τσουρέκια με μαγιά το SAR, εσένα όμως θέλεις να σε ακούνε οι άλλοι... Τι φασισμός είναι αυτός;

 

 

Απλά δεν ξέρεις να χειρίζεσαι το κινητό. Υπάρχουν τόσες δικλίδες ασφαλείας να μην χάνονται οι επαφές. Προφανώς δεν διάβασες προσεχτικά τα διάφορα λεκτικά ή έβαλες κακόβουλο λογισμικό ή οι επαφές υπάρχουν και δεν ξέρεις πως να τις επαναφέρεις ή μας τρολάρεις ή κάποιος συνδυασμός αυτός.

 

Σε κάθε περίπτωση από την στιγμή τα μηνύματα σου δεν παρουσιάζουν καμία φιλική δομή, επιμένεις στο κράξιμο και όχι να καταλάβουμε το πρόβλημα σου δεν παίζει να σε βοηθήσουμε και το κυριότερο κακώς κάθομαι και σου γράφω.

 

Να με συγχωρείς κιόλας, αλλά αντιλαμβάνομαι μια υπερβολική δόση ειρωνίας στα ποστ που εχω γράψει;

Τρολαρω....κάτι για τσουρέκια ....κράξιμο....κακώς κάθομαι και σου γράφω φασισμός....;;;;;

Προσωπικές απόψεις καταθέτω , ερωτήσεις κάνω, οποίος θέλει απαντάει αλλά τέτοιο ύφος απέναντι στο πρόσωπο μου , επειδή μάλλον αντιλαμβάνεσαι λανθασμένα τα μην μου, ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω.....

Πολύ απλά αναφέρω κάποια από τα θέματα που εχω δει στην συσκευή μου.

Έχασα κάποιες επαφές , γύρω στις 20 έτσι στα άκυρα χωρίς να κάνω κάτι .....

Αν δεν σε Κάνει να αισθανθείς μειονεκτικά θα με τιμούσε μια συγνώμη για την λανθασμένη άποψη στο πρόσωπο μου.

Edited by motojohnnys
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλά έχουν ακουστεί για το sar ένα πολύ ωραίο βιντεακι για να λυθούν απορίες..

 

Ο κύριος στο video είναι επιστήμονας και έχει κάνει μελέτες στον δείκτη SAR ;

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Ο κύριος στο video είναι επιστήμονας και έχει κάνει μελέτες στον δείκτη SAR ;

 

Το είδες όλο το βίντεο η τα πρώτα 5 λεπτά? Δεν είναι επιστήμονας αλλά τα στοιχεία που έχει πάρει είναι από επιστημονικά άρθρα και έρευνες..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτήτως το ποιος έκανε το βιντεάκι ( ωραίος τυπάκος ) εγώ προσωπικά κρατάω τους αριθμούς.

Ευχαριστούμε πάντως ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Το είδες όλο το βίντεο η τα πρώτα 5 λεπτά? Δεν είναι επιστήμονας αλλά τα στοιχεία που έχει πάρει είναι από επιστημονικά άρθρα και έρευνες..
Άρα όσο χαμηλότερο δείκτη SAR έχει μια συσκευή, τόσο περισσότερη ακτινοβολία εκπέμπει σε καθημερινή χρήση.

 

Χαχαχαχα, την πάτησαν τα trollακια που μας έδειχναν πίνακες με το και καλά κακό SAR των OnePlus :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...