Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρασε κανείς την 6? Είμαι στην 4 ακόμη και είδα έχει security patch Απριλίου
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου την δοκίμασα είναι αρκετά καλή έχει τα μικροθεματα της αλλά καλύτερη θεωρώ από stock.

Την χρησιμοποιώ μια εβδομάδα τώρα άνετα.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου την δοκίμασα είναι αρκετά καλή έχει τα μικροθεματα της αλλά καλύτερη θεωρώ από stock.

Την χρησιμοποιώ μια εβδομάδα τώρα άνετα.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Σήμερα ανέβηκε, πως την έχεις μια εβδομάδα?

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος φίλε μου 5/4 ανέβηκε

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για 1+5Τ72a1716e9fc4589fdf4464046b39aeca.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστός φίλε μου για το προηγούμενο post

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

 

Αντρέα εννοείς την GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V7beta-test-9.apk ή εχει βγει νεότερη;;;

 

αυτην χρησιμοποιώ και εχει αρκετή διαφορά προς το καλύτερο, πιο λεπτομερές οι φωτο

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Αντρέα εννοείς την GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V7beta-test-9.apk ή εχει βγει νεότερη;;;

 

αυτην χρησιμοποιώ και εχει αρκετή διαφορά προς το καλύτερο, πιο λεπτομερές οι φωτο

Εχει βγει καινουρια που λεει απο διπλα 5τ...την δοκιμασα τωρα και δεν καταλαβα καποια διαφορα σε σχεση με την beta 9...αλλα ναι η beta 9 ειναι πολυ καλύτερη απ οσες ειχαν βγει πριν!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιες μικρές διαφορές προς το καλύτερο νομίζω η 5t από την v9.

Πάντως την stock την έχω βάλει στην άκρη και χρησιμοποιώ αυτή πλέον.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλέον και οι δύο εκδόσεις είναι out of stock στο επίσημο site. Μάλλον έρχεται το 6....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Πλέον και οι δύο εκδόσεις είναι out of stock στο επίσημο site. Μάλλον έρχεται το 6....

 

Αντε ωραία. Να πουλήσουμε εύκολα το 5τ

Link to comment
Share on other sites

το εχει δοκιμασει κανεις αυτο το album app της sony?

https://techmaniacs.gr/to-sony-album-app-leitoyrgei-sto-oneplus-5t-kai-den-chreiazetai-root-apk-download/

Επισης καποιο Link για την Gcam που λετε πιο πανω ότι εφτιαξε ο arnova για το 5t υπαρχει?

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

το εχει δοκιμασει κανεις αυτο το album app της sony?

https://techmaniacs.gr/to-sony-album-app-leitoyrgei-sto-oneplus-5t-kai-den-chreiazetai-root-apk-download/

Επισης καποιο Link για την Gcam που λετε πιο πανω ότι εφτιαξε ο arnova για το 5t υπαρχει?

Με root και magisk module(Sony Apps Enabler) δουλευει κομπλε μια φορα που το εβαλα.

Βεβαια δεν το κρατησα πολυ διοτι προτιμω quick pic.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

το εχει δοκιμασει κανεις αυτο το album app της sony?

https://techmaniacs.gr/to-sony-album-app-leitoyrgei-sto-oneplus-5t-kai-den-chreiazetai-root-apk-download/

Επισης καποιο Link για την Gcam που λετε πιο πανω ότι εφτιαξε ο arnova για το 5t υπαρχει?

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=76137002&postcount=2641

Link to comment
Share on other sites

Με root και magisk module(Sony Apps Enabler) δουλευει κομπλε μια φορα που το εβαλα.

Βεβαια δεν το κρατησα πολυ διοτι προτιμω quick pic.

Απο οτι ειδα ειναι apk και δεν χρειαζεται root αν και δεν κολλαω εκει. Απλα ηθελα να ξερω τι πουλιά πιανει.

Ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις μαγκες.

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Σας κραταει το Google account σας τα wifi passwords μετα απο wipe system?
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα κρατάει ακόμα και κινητό να αλλάξεις
Δεν νομιζω, τουλαχιστον μεχρι προσφατα... Εγω χρησιμοποιω το "backup your mobile" ειδικα για τα wifi Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω, τουλαχιστον μεχρι προσφατα... Εγω χρησιμοποιω το "backup your mobile" ειδικα για τα wifi

 

Στα αντίγραφα ασφαλείας στο Google drive στις ρυθμίσεις συσκευής αναφέρει και τους κωδικούς των WiFi, τώρα αν πραγματικά τους κρατάει δεν είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Στα αντίγραφα ασφαλείας στο Google drive στις ρυθμίσεις συσκευής αναφέρει και τους κωδικούς των WiFi, τώρα αν πραγματικά τους κρατάει δεν είμαι σίγουρος

 

Δεν τους κρατάει. Είναι η 4η-5η φορά που κάνω wipe system και δεν τους κρατάει. Τα περνάω ένα ένα ξανά το οποίο είναι απίστευτα εκνευριστικο. Στο galaxy s6 που είχα τους κρατούσε. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το κάνει στο 5Τ από την στιγμή που είναι θέμα Google κι όχι της OnePlus.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν νομιζω, τουλαχιστον μεχρι προσφατα... Εγω χρησιμοποιω το "backup your mobile" ειδικα για τα wifi

 

Δεν είναι όμως όλοι root!

 

Out of stock και στο UK. Βλέπω μέσα στο Μάιο να ανακοινώνεται το 6άρι.

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σήμα τηλεφωνίας και ειδικά των δεδομένων είναι ψιλοτραγικο. Είμαι με την γυναίκα μου σε γιατρό και το 5t έπιανε με δυσκολία g δίκτυο την στιγμή που ένα Xiaomi των 120 ευρώ της γυναίκας μου έπιανε 4g και σερφαρε άνετα...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σήμα τηλεφωνίας και ειδικά των δεδομένων είναι ψιλοτραγικο. Είμαι με την γυναίκα μου σε γιατρό και το 5t έπιανε με δυσκολία g δίκτυο την στιγμή που ένα Xiaomi των 120 ευρώ της γυναίκας μου έπιανε 4g και σερφαρε άνετα...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πραγματικά με προβληματίζει αυτό που λες. Το κινητό έχει σηματάρα. Είχα το Redmi Note 3 και ήταν Μουφα από άποψη σήματος δεδομένων. Μήπως έχετε διαφορετική εταιρία ; Αλλιώς δεν εξηγείται.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus Referral Program: https://oneplus.net/gr/invite#EKRHPVBXTCA68Q9 για 20€ έκπτωση σε accessories Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σήμα τηλεφωνίας και ειδικά των δεδομένων είναι ψιλοτραγικο. Είμαι με την γυναίκα μου σε γιατρό και το 5t έπιανε με δυσκολία g δίκτυο την στιγμή που ένα Xiaomi των 120 ευρώ της γυναίκας μου έπιανε 4g και σερφαρε άνετα...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πρωτη φορα πατρα - αθηνα ακουσα ραδιοφωνο σε ολη τη διαδρομη μεσω 4g ...

με lg g2 ή αλλα κινητα φιλων(lg g4-samsung s7 edge) σε πολλα σημεια δεν ειχαμε ουτε 3g

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

https://www.xda-developers.com/oneplus-5-oneplus-5t-project-treble/

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά με προβληματίζει αυτό που λες. Το κινητό έχει σηματάρα. Είχα το Redmi Note 3 και ήταν Μουφα από άποψη σήματος δεδομένων. Μήπως έχετε διαφορετική εταιρία ; Αλλιώς δεν εξηγείται.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

οχι φιλε μου, vodafone εχουμε και οι δύο. Εφαγα τα λυσσακα μου και εψαχνα να δω ρυθμισεις μηπως κατι ηταν λαθος ανοιγοκλεινοντας λειτουργεια πτησης μπας και.... αλλα τιποτα....Αν καποιος ξερει αν κατι συγκεκριμενο μπορει να φταιει σε ρυθμιση η σε κατι αλλο ας μου το πει. Παντως μεχρι τωρα γενικα ευχαριστημενος ημουν με το σημα δεδομενων γιατι 4g πιανει κανονικα εκει που υποτιθεται οτι πρεπει να πιασει. Τουλάχιστον έτσι νομιζα. Απλα δεν περιμενα να φαω τετοια ηττα απο το xiaomi! Σου λεω εγω επαιζα σε g και εβγαινα μπαλκονι για να παει μεχρι το H για να φορτωσει το fb και η γυναικα μου μεσα σερφαρε μονιμως με 4g και σκρόλαρε ανετοτατα φωρτωνοντας σελιδες fb για πλακα, αν και το σημα τηλεφωνιας επαιζε στο xiaomi στην μια με δυο μπαρες και στο 5t καπου στη μεση, δηλαδη και στις δυο συσκευες δεν ηταν πολυ καλο.....Μου εσπασε τα νευρα και μια ντροπη την ενιωσα μπορω να πω, για να μην πω και δύο..... γιατι μεχρι τωρα καμαρωνα το τελειοτερο τηλεφωνο που εχω πιασει στα χερια μου. Δεν ξερω τι παιζει ειλικρινα. Αλλα πραγματικα μου εκανε μεγαλη εντυπωση αυτο το φαινομενο στο ιατρειο γιατι ημασταν στο ιδιο σημειο μαζι για πολυ ωρα που εβλεπα αυτην την διαφορα στο σημα δεδομενων και στο σερφαρισμα. Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...