Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγω με garmin fenix 5 δεν εχω κανενα προβλημα συνδεσιμοτητας!

Ουτε σφαλματα πουθενα, ουτε κρασαρισματα...

Φιλε και εγω με garmin είμαι δεν μου χάνει τη σύνδεση, μήπως το έχεις στη βελτιστοποιηση την εφαρμογή.

Αυτό που δεν βρίσκω εγώ είναι το φως απο τα led να γίνει κίτρινο; δεν υπάρχει τελικά;

Κάτοχος του 5Τ εδώ και 4 μήνες μετά από 3,5 χρόνια συμβίωσης με το γίγαντα LG G2.

Κάποιες ειδοποιήσεις (πχ viber) ξαφνικά σταματούν να χτυπούν, και χρειάζεται επανεκκίνιση για να στρώσουν.

Το smartwatch μου (garmin) χάνει κάθε τόσο τη σύνδεση, και χρειάζεται κλείσιμο - άνοιγμα το bluetooth για να στρώσει.

Το widget της vodafone κάθε τόσο κρασάρει και χρειάζεται επανεγκατάσταση

Το bluetooth ακουστικό άλλοτε συνδέεται αυτόματα όταν το ανοίγεις, άλλοτε πρέπει να πατήσεις το κουμπί.

Και διάφορα άλλα παρόμοια.

 

Γενικά δεν μου δίνει την αίσθηση αξιόπιστου τηλεφώνου και σταθερού λογισμικού που είχα με το G2.

Ok είναι γρήγορο, αλλά με έχει απογοητεύσει κάπως σαν γενικότερη εμπειρία χρήσης.

Ελαααα να μαζευομαστε ολοι οι κάτοχοι garmin...με fenix 5 και εγω και ακουστικο Plantronics κανενα απολυτως πρόβλημα ως τωρα...ισα ισα που απο το s7 edge βλεπω καλυτερη συνδεσιμότητα και μου δινει ακομα περισσότερα μετρα εμεβελεια!!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το ίδιο πρόβλημα με το Viber και από εδώ .

Τι restart, τι wipe cache , τι force stop , τίποτα λέμε, δεν Κουδουνά για κανένα ...στη λόγο........

 

Είναι πατάτα του Viber. Θα στρωσει κι αυτό, που θα παει ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια χαρά

 

3b5b0315fddc05da3c20fd9dff19736b.jpg

 

Εκπληκτικό. Με beta 4?

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με το viber σε αυτή τη συσκευή. Ούτε και σε προηγούμενες συσκευές είχα πρόβλημα δηλαδή. Διαβάζω κατά καιρούς για bugs και ειλικρινά δεν είχα ποτέ κανένα. Τη θεωρώ μακράν την κορυφαία εφαρμογή στο είδος της. Συν το ότι την έχουν οι περισσότεροι από τους γνωστούς και φίλους. Είχε πράγματα από πριν που το WhatsApp τα έβαλε μετά
Link to comment
Share on other sites

για το viber , μπειτε στις ρυθμισεις και επιλεξτε παλι τον χαρακτηριστικο ηχο του viber !

τα παιξε μετα απο την τελευταια αναβαθμιση

 

ρυθμισεις --> ειδοποιησεις --> ηχος ειδοποιησης --> ηχος --> τοπικος ηχος κλησης --> viber_message.mp3

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.:)

 

Οι λειτουργίες Wifi Calling, VoLTE, HD Voice δουλεύουν; Έχει δοκιμάσει κάποιος Wifi Calling; Έχει δεί κανείς HD Voice σε κάποια κλήση;

Επίσης : Το 4G+ που πιάνει η συσκευή το έχει μετρήσει κανείς; Δίνει ταχύτητες 4G+; Υπάρχει κάποιος που να μίλησε με τον πάροχό του και να του επιβεβαίωσε ότι η συσκευή του έχει περάσει σε ταχύτητες 4G+, έστω για κάποιες συγκεκριμένες στιγμές ;

 

Τα παραπάνω είναι πράγματα που λείπουν από τα Xiaomi, και ήθελα να ρωτήσω εάν δουλεύουν στα One Plus.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

για το viber , μπειτε στις ρυθμισεις και επιλεξτε παλι τον χαρακτηριστικο ηχο του viber !

τα παιξε μετα απο την τελευταια αναβαθμιση

 

ρυθμισεις --> ειδοποιησεις --> ηχος ειδοποιησης --> ηχος --> τοπικος ηχος κλησης --> viber_message.mp3

 

Αυτό πήγα να γράψω... Κάτι έκανε το viber με την τελευταία αναβάθμιση και σαν να «έσβησε» μέσα από τις συσκευές τον ήχο (ή άλλαξε διαδρομή)... Αν βάλετε χειροκίνητα τον ήχο του viber δουλεύει κανονικά....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερώτηση.

Αξίζει τον κόπο αυτό..

https://www.lightinthebox.com/gr/oneplus-5t-6-0-inch-4g-smartphone-6g-64gb-20-mp-16mp-octa-core-3300mah_p6386232.html?litb_from=forum_fonearena&irgwc=1&utm_source=cj&utm_medium=affiliate&litb_from=affiliate_cj&utm_campaign=2363565&utm_content=7905985

+€21.25 ασφάλεια τελωνείου

 

ΠΟλύ καλό για να είναι αληθινό δεν είναι..?

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Είναι αξιόπιστα; Μπορώ να τα εμπιστευτώ τα καταστήματα αυτά και έχει και κανονική εγγύηση; (Στο geekbuying το έχει ~100€ ακριβότερο)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω αγορασει ποτε απο geekbuying αλλα ειναι πολυ γνωστο σαητ, φανταζομαι ειναι αξιοπιστο. Ας σου απαντησει και κανας αλλος καλυτερα.

Εγγυηση τα κινεζομαγαζα δινουν 1 χρονο αντι για 2 που δινει η αντιπροσωπεια.

Εδω βλεπεις την πολιτικη της εγγυησης του geekbuying

https://www.geekbuying.com/help/customer_service/return_policy

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερώτηση.

Αξίζει τον κόπο αυτό..

https://www.lightinthebox.com/gr/oneplus-5t-6-0-inch-4g-smartphone-6g-64gb-20-mp-16mp-octa-core-3300mah_p6386232.html?litb_from=forum_fonearena&irgwc=1&utm_source=cj&utm_medium=affiliate&litb_from=affiliate_cj&utm_campaign=2363565&utm_content=7905985

+€21.25 ασφάλεια τελωνείου

 

ΠΟλύ καλό για να είναι αληθινό δεν είναι..?

Οχι κ παααρα πολυ καλο. Πριν 2 μηνες σχεδον το πηρα 401€ απο Banggood

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφική την στοκ εφαρμογή χρησιμοποιείτε; Νομίζω χάνει αρκετά σε χαμηλό φωτισμό. Έχετε να προτείνετε καμία άλλη; Κανένα λινκ...
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφική την στοκ εφαρμογή χρησιμοποιείτε; Νομίζω χάνει αρκετά σε χαμηλό φωτισμό. Έχετε να προτείνετε καμία άλλη; Κανένα λινκ...

 

GCam5.1.018-Arnova8G2-V1.7Beta2.apk εγώ εχω και αυτήν ..πολύ δυνατή..κατέβασε την.

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα την κάμερα που λετε και δεν είδα καμια τεράστια διαφορά παιδιά ισα ισα που έχανε και τα χρώματα το βράδυ.
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφική την στοκ εφαρμογή χρησιμοποιείτε; Νομίζω χάνει αρκετά σε χαμηλό φωτισμό. Έχετε να προτείνετε καμία άλλη; Κανένα λινκ...

 

H στοκ καμερα παντως βγαζει χειροτερα απο την στοκ του oneplus 5.

Αυτη ειναι η δικη μου εκτιμηση συμφωνα με τα δειγματα που βλεπω στο νημα με φωτο

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αυτο το εμαιλ...

 

"Spring is about to be sprung. The equinox is upon us. We are mid-way between the shortest and the longest day of the year.

 

The dark days are over and summer is on her way.

 

We're celebrating the end of winter with a sunny offer of 50% off priority shipping on the OnePlus 5T from 00:00 21st March- 23:59 22nd March (GMT). Brighten up your life now!"

 

Θα βγαλει με 50% εκπτωση το 5T??

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αυτο το εμαιλ...

 

"Spring is about to be sprung. The equinox is upon us. We are mid-way between the shortest and the longest day of the year.

 

The dark days are over and summer is on her way.

 

We're celebrating the end of winter with a sunny offer of 50% off priority shipping on the OnePlus 5T from 00:00 21st March- 23:59 22nd March (GMT). Brighten up your life now!"

 

Θα βγαλει με 50% εκπτωση το 5T??

Στα έξοδα αποστολής

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H στοκ καμερα παντως βγαζει χειροτερα απο την στοκ του oneplus 5.

Αυτη ειναι η δικη μου εκτιμηση συμφωνα με τα δειγματα που βλεπω στο νημα με φωτο

Είχα ακριβώς την ίδια εμπειρία από χρήση και των δύο

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αυτο το εμαιλ...

 

"Spring is about to be sprung. The equinox is upon us. We are mid-way between the shortest and the longest day of the year.

 

The dark days are over and summer is on her way.

 

We're celebrating the end of winter with a sunny offer of 50% off priority shipping on the OnePlus 5T from 00:00 21st March- 23:59 22nd March (GMT). Brighten up your life now!"

 

Θα βγαλει με 50% εκπτωση το 5T??

Ναι, μολις το διαβασα καλυτερα

χαχαχαχα

Από το ζενίθ στο ναδίρ..... :D

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus Referral Program: https://oneplus.net/gr/invite#EKRHPVBXTCA68Q9 για 20€ έκπτωση σε accessories Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Είναι καιρο που τελείωσε μόνο μαύρο πλέον.
σοβαρα;στο τσακ θα το προλαβα τοτε,ποιος ακουει την γυναικα μου τωρα:p:p ευχαριστω φιλε μου
Link to comment
Share on other sites

 

"Spring is about to be sprung. The equinox is upon us. We are mid-way between the shortest and the longest day of the year.

 

The dark days are over and summer is on her way.

 

We're celebrating the end of winter with a sunny offer of 50% off priority shipping on the OnePlus 5T from 00:00 21st March- 23:59 22nd March (GMT). Brighten up your life now!"

 

Εγώ πάντως το παρήγγειλα χθες από το σαητ τους χωρίς να δώσω το έξτρα 10€ρο. Σήμερα το μεσημέρι μου έστειλαν μεηλ has been shipped και τώρα το βράδυ που μπήκα να δω που βρίσκεται μου βγάζει μνμ από Ups ότι θα το παραλάβω αύριο. Από Πολωνία.

Ούτε πίτσα τόσο γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...