Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου ήρθε ειδοποίηση το πρωί να σετάρω το DND while driving! Πάτησα cancel και πλέον δε μπορώ να βρω που είναι η ρύθμιση μέσα στα μενού. Λογικά από τα play services ήρθε, αλλά τώρα εξαφανιζόλ :p
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να γράψετε ποια έκδοση του chrome έχει η συσκευή σας;;;;

Ευχαριστώ

 

64.0.3282.137

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι αλλά αυτή την φορά κάτοχος oneplus 5t 8gb _128gb με express αποστολή Δευτερα, Τετάρτη το ειχα στα χέρια μου. Είναι απλά εκπληκτικό και ευχαριστώ όλους εδω μέσα για την βοήθειά τους τις προηγούμενες ημέρες για να παρω την τελική απόφαση. Δεν μπορουσα να πιστεψω το πόσο εκπληκτικό είναι σε όλα του. Πρώτη φόρτιση στο 55% με 2ht50min sot, με τίποτα δεν επαιρνα τέτοιο αποτέλεσμα με το mate 9 που το θεωρουσα κορυφαίο. Η εμπειρία χρήσης.. Ημουν τυφλός και βρήκα το φως μου!!! Ευχαριστώ κ παλι όλους!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι αλλά αυτή την φορά κάτοχος oneplus 5t 8gb _128gb με express αποστολή Δευτερα, Τετάρτη το ειχα στα χέρια μου. Είναι απλά εκπληκτικό και ευχαριστώ όλους εδω μέσα για την βοήθειά τους τις προηγούμενες ημέρες για να παρω την τελική απόφαση. Δεν μπορουσα να πιστεψω το πόσο εκπληκτικό είναι σε όλα του. Πρώτη φόρτιση στο 55% με 2ht50min sot, με τίποτα δεν επαιρνα τέτοιο αποτέλεσμα με το mate 9 που το θεωρουσα κορυφαίο. Η εμπειρία χρήσης.. Ημουν τυφλός και βρήκα το φως μου!!! Ευχαριστώ κ παλι όλους!!
Καλοριζικο..απόλαυσε το!! Μετα απο κάποιες φορτίσεις θα βλέπεις ακόμα καλύτερα νούμερα

 

Sent from my ONEPLUS 5T

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα εγκατάσταση του Launcher του συστήματος android P (είμαι ακόμη χωρίς ρουτ και TWRP)! Άλλα κόλπα....

 

Για πες λεπτομέρειες. Από που το κατέβασες;;

Link to comment
Share on other sites

Με nova launcher prime και tesla unread δεν μου εμφανιζει ειδοποιήσεις στις εφαρμογές...ξερουμε γιατι;;;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι αλλά αυτή την φορά κάτοχος oneplus 5t 8gb _128gb με express αποστολή Δευτερα, Τετάρτη το ειχα στα χέρια μου. Είναι απλά εκπληκτικό και ευχαριστώ όλους εδω μέσα για την βοήθειά τους τις προηγούμενες ημέρες για να παρω την τελική απόφαση. Δεν μπορουσα να πιστεψω το πόσο εκπληκτικό είναι σε όλα του. Πρώτη φόρτιση στο 55% με 2ht50min sot, με τίποτα δεν επαιρνα τέτοιο αποτέλεσμα με το mate 9 που το θεωρουσα κορυφαίο. Η εμπειρία χρήσης.. Ημουν τυφλός και βρήκα το φως μου!!! Ευχαριστώ κ παλι όλους!!

 

Καλοδούλευτο κ απο μένα τα 2 μαστ απ είναι το Quick settings k rounded corner

Link to comment
Share on other sites

Με το round corner δεν υπάρχει πιθανότητα να γίνει burn in στα συγκεκριμένα σημεία?

 

Don't mess with oneplus 5

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Με το round corner δεν υπάρχει πιθανότητα να γίνει burn in στα συγκεκριμένα σημεία?

 

Don't mess with oneplus 5

 

Αν δεν κάνω λάθος,το θέμα το έψαξα κ κατέληξα οτι αν σβήνουν τα λεντ (για να αποδωθει το μαυρο στις λεντ οθόνες σβήνουν) είναι καλύτερα γιατί αποφεύγετε το λαιτμπλιντ,γιαυτό εγώ έχω σε χρήση το μαύρο φόντο στα μενου την φωτεινότητα στο αυτόματο κ κλειστόχρώμα σκρενσεηβ ταπετσαρίες(εχει προεγκατεστημενες φωτο κλειστοχρωμες οτι πρέπει)

Αν καποιος ξέρει κάτι αλλο ας με διορθώσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά παιδιά το θέμα που υπήρχε στην αρχή με την οθόνη σε chrone και taptalk δεν ξανά ακούστηκε ε?

 

Καποια παιδιά ανεβασαν φωτο σε ποιο πισω σελίδες για το συγκεκριμένο πρόβλημα,

Εγω μετο που το αναψα αυτό έλεγξα πρώτα,καλά είναι οι νεότεροι να το δουν το θέμα,μπορεί κάποιοι να μην το γνωρίζουν οτι το έχουν

Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

Σε beta είσαι Κατερίνα? Εχεις custom kernel?

 

Sent from my ONEPLUS 5T

 

Όχι stable με μαμά kernel... Για να είναι ειλικρινής δεν θυμάμαι αν ήμουν με beta την προηγούμενη φορά.

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα χαζο προβλημα...στο αυτοκινητο εχω καρτα μνημης sd για να περνάω τραγουδια...εχω παρει ενα ανταπτορακι που το αυνδεω με το κινητο microusb(οταν ειχα το s7 edge)...τωρα για να το χρησιμοποιώ με 5τ εβαλα εναν ανταπτορα απο microusb σε typec...περναω κανονικα τα τραγουδια αλλα οταν βαζω την καρτα μνημης στο αμαξι δεν με αφηνει να δω τους φακελους...αμα το αυνδεσω με το s7 edge βλεπω κανονοκα τους φακελους...δεν μππρω ν σκεφτώ τι φταιει...εχει κανεις να προτείνει κατι;

 

Όταν συνδέσεις το καλώδιο ...κατέβασε την μπάρα ειδοποιήσεων και άλλαξε την επιλογή από "φόρτιση usb" σε "μεταφορά αρχείων"...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά το θέμα που υπήρχε στην αρχή με την οθόνη σε chrone και taptalk δεν ξανά ακούστηκε ε?

 

Καλησπέρα, τι ακριβώς πρόβλημα είναι αυτο?

Ευχαριστώ

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι ακριβώς πρόβλημα είναι αυτο?

Ευχαριστώ

 

Διαρροή φωτός απο το πανελ τις οθονης σε γκρι φόντο :με gchrom κλείνεις μια σελιδα κ μενει ανοικτός σε γκρι φόντο αν έχεις πρόβλημα η οθόνη είναι ποιο φωτεινή κ μοιάζει σαν ανοιχτό μοβ περίπου σε πισω σελίδες εχουν ανέβει φώτο με το πρόβλημα.

Η δοκιμή σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού δωματίου κ χαμηλή φωτεινότητα στην οθόνη μολις βγει φώτο η οθόνη ειναι εμφανείς η διαφορά με ενα που είναι οκ.

 

Εγω δεν καταλαβαίνω πως γίνεται το 5τ να κρατάει τον κρομ ανοιχτο;σε αλλες συσκευές που δοκίμασα να κανω το ίδιο έκλεινε τον κρομ κ με πέταγε στην αρχική οθόνη(σ7,ρεντμι νοτ4 ,π9 λιτε 17,σαμυ π605 10,1 ταμπλετ)

Link to comment
Share on other sites

Διαρροή φωτός απο το πανελ τις οθονης σε γκρι φόντο :με gchrom κλείνεις μια σελιδα κ μενει ανοικτός σε γκρι φόντο αν έχεις πρόβλημα η οθόνη είναι ποιο φωτεινή κ μοιάζει σαν ανοιχτό μοβ περίπου σε πισω σελίδες εχουν ανέβει φώτο με το πρόβλημα.

Η δοκιμή σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού δωματίου κ χαμηλή φωτεινότητα στην οθόνη μολις βγει φώτο η οθόνη ειναι εμφανείς η διαφορά με ενα που είναι οκ.

 

Εγω δεν καταλαβαίνω πως γίνεται το 5τ να κρατάει τον κρομ ανοιχτο;σε αλλες συσκευές που δοκίμασα να κανω το ίδιο έκλεινε τον κρομ κ με πέταγε στην αρχική οθόνη(σ7,ρεντμι νοτ4 ,π9 λιτε 17,σαμυ π605 10,1 ταμπλετ)

Λογικό είναι να κρατάει τον Chrome έχει κορυφαίο multitasking

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

ποσο εγγυηση εχουμε οσοι το πηραμε απο το επισημο site?

εχω και εγω το θεμα στην οθονη αλλα λογο δουλειας δεν μπορω να το στειλω για επισκευη.

καλοκαιρι θα μπορεσω.

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

ποσο εγγυηση εχουμε οσοι το πηραμε απο το επισημο site?

εχω και εγω το θεμα στην οθονη αλλα λογο δουλειας δεν μπορω να το στειλω για επισκευη.

καλοκαιρι θα μπορεσω.

 

2 χρόνια είναι αν δεν κάνω λάθος

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω factory data reset() εργοστασιακές ρυθμίσεις) θα μου σβήσει και τις εφαρμογές που έχω βάλει εγώ, μαζί και μηνύματα και τα σχετικά????
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω factory data reset() εργοστασιακές ρυθμίσεις) θα μου σβήσει και τις εφαρμογές που έχω βάλει εγώ, μαζί και μηνύματα και τα σχετικά????

 

Σου βγαζει σχετικη ειδοποιηση που σου αναφερει οτι σου σβηνει τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω factory data reset() εργοστασιακές ρυθμίσεις) θα μου σβήσει και τις εφαρμογές που έχω βάλει εγώ, μαζί και μηνύματα και τα σχετικά????

 

Μέσα από το android? Νομίζω όλα τα σβήνει αλλά από recovery έχει επιλογή αν θέλεις διαγράψεις μόνο το λειτουργικό σύστημα (εφαρμογές κλπ) και να σου αφήσει τα δεδομένα σου πχ αρχεία και φώτος.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...