Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απαντησα στην ερευνα και ελπιζω να εχουμε ενα καλο update...οπως και στην εφαρμογη συλλογη αν και το μονο πραγμα που μου λειπει απο το quick pic ειναι να βαλεις favorite σε καποιες φωτογραφιες ωστε να τις βρισκεις ευκολα!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα! Τα σπάει.....σαν χρώμα καθώς και η θήκη!!

Ευχαριστώ όλους όσους είπαν ειλικρίνεια την γνώμη τους...

Πάμε για ρουτ..temp και ακουστικά!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρστώ πολύ και συ ότι επιθυμείς..

Έγινε ένας λάθος (από μένα) μου έστειλαν (το σωστό πήρα) θήκη που δεν ταιριάζει στο κινητό μου...τι μπορώ να κάνω, ξέρει κανείς σας??

OnePlus 5 Protective Case Sandstone

...γίνεται αμέσως αναβάθμιση στην 43.0.30 GLO 030-1

Απόδειξη αγοράς δεν έχουν?? ή είναι αυτή που έστειλε το paypal??

Τι ισχύει με την εγγύηση που έγραψε κάποιος??

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Αν έγινε από σένα ζήτησε τους στο support αν μπορεί να γίνει αλλαγή με την κανονική θήκη
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνείς με το support και τους λες τι παρήγγειλες και τι σου στείλανε.

Θα σου στείλουν τη σωστή no questions asked.;) Δωρεάν εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εγώ , για τον ίδιο λόγο και εγώ δεν έγραψα τίποτα....

Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να παίζει??

ίσως είναι μεγάλη κουβέντα και μπορεί να είναι ότι οτιδήποτε...

σκέφτηκα να αρχίσω να απεγκαθιστω πράγματα που δεν μου είμαι απολύτως απαραίτητα μήπως κάτι στρώσει!

αλλά πραγματικά μετά ποια η χρησιμότητα ενός τόσο τρομερού τηλεφώνου αν δεν μπορώ να έχω εγκαταστημένο ότι θέλω;;

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρστώ πολύ και συ ότι επιθυμείς..

Έγινε ένας λάθος (από μένα) μου έστειλαν (το σωστό πήρα) θήκη που δεν ταιριάζει στο κινητό μου...τι μπορώ να κάνω, ξέρει κανείς σας??

OnePlus 5 Protective Case Sandstone

...γίνεται αμέσως αναβάθμιση στην 43.0.30 GLO 030-1

Απόδειξη αγοράς δεν έχουν?? ή είναι αυτή που έστειλε το paypal??

Τι ισχύει με την εγγύηση που έγραψε κάποιος??

 

Και εγώ παράγγειλα κατά λάθος για το 5. Δεν στην αλλάζουν.! Ενώ αν είχες παραγγείλει για το 5t και σου έστελναν για το 5 τότε μόνο θα στην άλλαζαν!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παράγγειλα κατά λάθος για το 5. Δεν στην αλλάζουν.! Ενώ αν είχες παραγγείλει για το 5t και σου έστελναν για το 5 τότε μόνο θα στην άλλαζαν!

 

Ετσι ναι. Εγώ κατάλαβα ότι παρήγγειλε τη σωστή για το 5Τ και του στείλαν για το 5αρι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρστώ πολύ και συ ότι επιθυμείς..

Έγινε ένας λάθος (από μένα) μου έστειλαν (το σωστό πήρα) θήκη που δεν ταιριάζει στο κινητό μου...τι μπορώ να κάνω, ξέρει κανείς σας??

OnePlus 5 Protective Case Sandstone

...γίνεται αμέσως αναβάθμιση στην 43.0.30 GLO 030-1

Απόδειξη αγοράς δεν έχουν?? ή είναι αυτή που έστειλε το paypal??

Τι ισχύει με την εγγύηση που έγραψε κάποιος??

Αν τελικά δε στην αλλάζουν τη θήκη, κάνε αν θες μια ερώτηση στη θέμα του OnePlus 5, εδώ στο myphone μήπως τη θέλει κάποιο παιδί να την πουλήσεις! Μη σου μείνει αμανάτι!!

Όσο για την απόδειξη αγοράς, μπες στο site της OnePlus, πήγαινε στο λογαριασμό σου, πάτα "Orders", μετά πάτα πάνω στο τηλέφωνο σου και λίγο πιο κάτω πάτα "Print Receipt".

Καλά είναι να την έχεις την απόδειξη, θα σου χρειαστεί σε περίπτωση που θέλεις κάποια στιγμή να το πουλήσεις!

5e623489225a68c1c252bd5ddedd8bfd.jpg

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Μια απλή ερώτηση... 2 whats up κάρτες sim μπορει να υποστηριξει με το app? όπως στην xiaomi που έχεις την δυνατότητα για διπλότυπη εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα! Τα σπάει.....σαν χρώμα καθώς και η θήκη!!

Ευχαριστώ όλους όσους είπαν ειλικρίνεια την γνώμη τους...

Πάμε για ρουτ..temp και ακουστικά!

 

Φίλε μεγια κ καλοδούλευτο. Νουγκατ είχε μετο που το έβγαλες απο το κουτί;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μεγια κ καλοδούλευτο. Νουγκατ είχε μετο που το έβγαλες απο το κουτί;

 

Όλα Nougat έχουν και αμέσως έρχεται η αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω το λευκο, τελειο ειναι ... θα το επαιρνα και νωριτερα το 5Τ αλλα περιμενα πως και πως το λευκο ... αν το λερωσεις, καθαριζει ευκολα με ενα πανακι

 

δεν γλιστραει αλλα το εχω στη θηκη της 1+ ή την bumper case σε μαυρο που πηρα με την εκπτωση

 

ενα μηνα το εχω , ολα μια χαρα, τωρα τι θα γινει σε ενα χρονο, τι να σου πω ...

 

Νασε καλά φιλος ανσερ13 για την άμεση ανταπόκριση σου το περιμένω το λευκό κ η απορία μου είναι αν θαρθει με ορεο!

 

Παντος σαν υφή η πλατη του μαύρου είναι όνειρο στο πιάσιμο το κρυο μεταλο (είμαι φαν) με φτιάχνει μιας κ θα δουλεψω κ το σανστοουν θα σας πω την γνώμη μου σαν αίσθηση,το κοκκινακι αν το πιάσεις με κλειστά μάτια σαν το μαύρο είναι, αλλά δυστυχώς τον περισσότερο καιρό τοχω με μια μαύρη μπαμπερ κασε της ουλτιματε εξπιριενσ περιμένω μια κόκκινη τώρα που θα τη βάλω θα δω.

 

Όσο για τις ερωτήσεις εδώ αν είναι να πάρω το 5τ η ματε10 κ λοιπές ναυαρχίδες η απάντηση είναι 5τ λόγο τιμής γιατί όλα όσα μπορείς να κάνεις είναι πολυ πάνω απο τη μέση χρήση. Για τα ψιλοκουσουρακια πουχει μετον καιρό τα ξεχνάς. Τις ελλείψεις τις έγραψα παλιότερα αν θεωρούνται μεγάλες πας σε άλλη συσκευή

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλα Nougat έχουν και αμέσως έρχεται η αναβάθμιση...

 

Και το λευκό που περιμένω θαρθει με νουγκατ τότε. Ρωτώ γιατί το 5τ μου ακόμα το εχω με την τελευταία 7 άρα δεν το πήγα στην 8.

Τώρα θελω απόψεις ποιο απο τα 2 να παω σε 8 ,λεω για το λευκό ουτοσωστε να το σεταρω απο την αρχή με 8 να γλυτωσω κ την επαναφορά εργοστασιακων στο μαύρο

Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

To OnePlus 5t το άσπρο από που μπορώ να το αγοράσω; Στο official site δεν το βλέπω

 

Out of stock. Αυτές οι "ειδικές" εκδόσεις βγαίνουν για λίγες μέρες.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί χωρίς root η δόνηση που κάνει η συσκευή όταν ξυπνάω την οθόνη με double tap;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να απενεργοποιηθεί χωρίς root η δόνηση που κάνει η συσκευή όταν ξυπνάω την οθόνη με double tap;

 

Δε νομίζω. Είναι τόσο ανεπαίσθητη η δόνηση που με το ζόρι την καταλαβαίνεις.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς ότι δεν υπάρχει το guest mode στην Oreo? Ή μήπως εγώ απλά δεν μπορώ να το ξετρυπώσω;

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς ότι δεν υπάρχει το guest mode στην Oreo? Ή μήπως εγώ απλά δεν μπορώ να το ξετρυπώσω;

Αν εννοείς αυτό:

5f0b620dd8dd24013060f2bfa885bb54.jpg

Στην stable 5.0.4 έχω κανονικά.....

Link to comment
Share on other sites

Στις "Προηγμένες ρυθμίσεις" στην "κωδικοποιητής ήχου Bluetooth" ...έχει επιλεγμένο το SBC.

Για καλύτερο ήχο στο ακουστικό Bluetooth παίζει ρόλο τι θα επιλέξω?

Τα άλλα δύο είναι aptX HD και aptX

 

---Επίσης το NEVER SETTLE κάτω από την ώρα πως φεύγει ή τουλάχιστον να γράψουμε κάτι άλλο που θέλουμε εμείς?

Edited by PopCorn1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην ομάδα εδώ μέσα!!! Είστε όλοι καταπληκτικοί στις απαντήσεις σας...τις οποίες ακολούθησα κατά γράμμα!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας...

Και με πλαστική διάφανη θήκη το κινητό τα σπάει στο κόκκινο (έχει ένα παράξενο αλουμινιένο γλυκό κόκκινο χρώμα) Ούτε βαθύ ούτε ανοιχτό!!

Βγάζει μάτια σαν χρώμα και σαν κινητό...καμία σχέση με το 5 που είχα...Βρήκα καλύτερο το μέγεθος αυτό....Μπράβο τους!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα χαζο προβλημα...στο αυτοκινητο εχω καρτα μνημης sd για να περνάω τραγουδια...εχω παρει ενα ανταπτορακι που το αυνδεω με το κινητο microusb(οταν ειχα το s7 edge)...τωρα για να το χρησιμοποιώ με 5τ εβαλα εναν ανταπτορα απο microusb σε typec...περναω κανονικα τα τραγουδια αλλα οταν βαζω την καρτα μνημης στο αμαξι δεν με αφηνει να δω τους φακελους...αμα το αυνδεσω με το s7 edge βλεπω κανονοκα τους φακελους...δεν μππρω ν σκεφτώ τι φταιει...εχει κανεις να προτείνει κατι;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί το έβγαλα από το φορτιστή και έμεινε αναμμένο το led πράσινο και δεν άνοιγε η οθόνη. Έφτιαξε με επανεκκίνηση. Είναι η δεύτερη φορά που γίνεται. Η πρώτη πριν από αρκετό καιρό. Το έχει πάθει άλλος;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Στις "Προηγμένες ρυθμίσεις" στην "κωδικοποιητής ήχου Bluetooth" ...έχει επιλεγμένο το SBC.

Για καλύτερο ήχο στο ακουστικό Bluetooth παίζει ρόλο τι θα επιλέξω?

Τα άλλα δύο είναι aptX HD και aptX

 

 

Θέλεις ακουστικά που να υποστηρίζουν τα πρότυπα AptX και AptX HD και αυτόματα με το που συνδεθεις,θα τρέχει κάτω από τα συγκεκριμένα hi-res Bluetooth codec.

 

Αντίστοιχα αν έχεις LDAC audio codec ακουστικά αυτόματα σε LDAC το γυρνάει.

Σήμερα το πρωί το έβγαλα από το φορτιστή και έμεινε αναμμένο το led πράσινο και δεν άνοιγε η οθόνη. Έφτιαξε με επανεκκίνηση. Είναι η δεύτερη φορά που γίνεται. Η πρώτη πριν από αρκετό καιρό. Το έχει πάθει άλλος;

 

Όχι ουδέποτε σε εμένα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί το έβγαλα από το φορτιστή και έμεινε αναμμένο το led πράσινο και δεν άνοιγε η οθόνη. Έφτιαξε με επανεκκίνηση. Είναι η δεύτερη φορά που γίνεται. Η πρώτη πριν από αρκετό καιρό. Το έχει πάθει άλλος;
Σε beta είσαι Κατερίνα? Εχεις custom kernel?

 

Sent from my ONEPLUS 5T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...