Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οριστε referral και απο μενα: https://oneplus.net/gr/invite#EZDO6NX9933GQN9

OnePlus 5T 8GB/128GB

OnePlus Referral Program

https://oneplus.net/gr/invite#EZDO6NX9933GQN9

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγε από αυτούς με ups express shipping,αύριο παραλαμβάνω!!!

Όπως τα έλεγα εχθές τελικά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άτομα που θέλουν να παραγγείλουμε κάποια αξεσουάρ από το σάιτ μαζί για να πιάσουμε τα 100 ευρώ και να έχουμε free shipping;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγε από αυτούς με ups express shipping,αύριο παραλαμβάνω!!!

Όπως τα έλεγα εχθές τελικά.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

και καλά express shiping Αλεξ και ακόμα στο processing είμαι..ότι να ναι. στείλε αν θες το tracking σου να τους το τρίψω στη μούρη αν δεν το στείλουν σήμερα.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

και καλά express shiping Αλεξ και ακόμα στο processing είμαι..ότι να ναι

 

Μαζι σου κι εγω. Στην πρωτη παραγγελια επαιξα και κερδισα (εστειλαν με express ενω ειχα πληρωσει standard).

Τωρα πληρωσα express και θα στειλουν πιο μετα απο τα standard. Κλασικη oneplus...

Link to comment
Share on other sites

παιδια δινω της protective case karbon η την ανταλλασω με την karbon bumber case οποιος ενδιαφερεται ας στειλει pm . ειμαι απο θεσσαλονικη
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άτομα που θέλουν να παραγγείλουμε κάποια αξεσουάρ από το σάιτ μαζί για να πιάσουμε τα 100 ευρώ και να έχουμε free shipping;

 

Θέλεις κάποιον απο Θεσσαλονίκη για να "φτουρίσουν" και στους δυο τα free μεταφορικά όμως έτσι; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις κάποιον απο Θεσσαλονίκη για να "φτουρίσουν" και στους δυο τα free μεταφορικά όμως έτσι; :worry:

Ας είναι και από αλλού. Μετά με Ελτα 2ευρω είναι να τα στείλουμε

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία με priority 3 το βράδυ ξημερώματα Παρασκευής. Estimated shipping σήμερα. Ακόμη δεν έχει φύγει... Τί φάση;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία με priority 3 το βράδυ ξημερώματα Παρασκευής. Estimated shipping σήμερα. Ακόμη δεν έχει φύγει... Τί φάση;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Guys, για Ελλαδα πλεον τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα.

Παραγγελια oneplus 5T με express shipping : DHL Express

Παραγγελια oneplus 5T με standard shipping: UPS Express (μεχρι και το oneplus 5 αυτο σημαινε ups standard shipping, δηλαδη μια εβδομαδα χρονος παραδοσης, στο 5Τ και μεχρι σημερα αυτο εχει αλλαξει).

Ητοι μια μερα παραδοση σε μεγαλα αστικα κεντρα και στις 2 περιπτωσεις.

Η αποθηκη κοινη (Πολωνια), οποτε ο χρονος που ο καθενας απο τους 2 κουριερ "παραλαμβανει" το προϊον απο την αποθηκη, εξαρταται απο το φορτο και τον προγραμματισμο του.

Τα συμπερασματα (πιο λιανα δε μπορουσα να το κανω) δικα σας ;) Νομιζω το ποστ αυτο θα βοηθησει πολυ κοσμο να σωσει ενα δεκαρικο :lol:

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε 3 ως τώρα που παραγγείλαμε με express μέσα στο σκ και είμαστε στο processing.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρεται κανει;ς να πουλήσει την sandstone case;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, διαρκώς όταν πάω να πατήσω το space μου πατιέται το home onscreen key. Χρησιμοποιώ SwiftKey keyboard. Δοκίμασα να το κάνω float για να το τραβήξω πιο ψηλά αλλά δεν προσαρμοζεται το περιεχόμενο και κρύβεται κάτω από το keyboard. Καμία ιδεα/λύση;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου.έπεσε κάτω το

S8+ και έσπασε η οθόνη στην.κάτω δεξιά γωνία ... σημάδι να.γυρίσω στην αγαπημένη μου One plus? Ποιος ξέρει ....

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου.έπεσε κάτω το

S8+ και έσπασε η οθόνη στην.κάτω δεξιά γωνία ... σημάδι να.γυρίσω στην αγαπημένη μου One plus? Ποιος ξέρει ....

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

Λογικά... ένας ακόμη λόγος, εξάλλου τόσα παιδιά από s8 plus έχουν ήδη μεταβεί στο 5Τ ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει 2-3 φορές να παγώνει η οθόνη σε εφαρμογές μετά από ξεκλείδωμα και να μην με αφήνει πχ να κάνω scroll, διαβάζω ότι έχει τύχει και σε άλλους, σας έχει συμβεί? Είμαι stock kernel & oos 4.7.4 rout με magisk. Τα μόνα που έχω σβήσει είναι κάποιες εφαρμογές google, καποιες test και τα engineering mode/logs. Θυμάμαι το είχα πάθει και με την 4.7.2.

Επανέρχεται να κλειδώσω και ξεκλειδώσω πάλι την οθόνη

 

Settings , advanced , pocket mode αν είναι on γυρνά το off και παρακολούθησε το.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, διαρκώς όταν πάω να πατήσω το space μου πατιέται το home onscreen key. Χρησιμοποιώ SwiftKey keyboard. Δοκίμασα να το κάνω float για να το τραβήξω πιο ψηλά αλλά δεν προσαρμοζεται το περιεχόμενο και κρύβεται κάτω από το keyboard. Καμία ιδεα/λύση;

 

Αύξησε το μέγεθος του πληκτρολογίου....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Settings , advanced , pocket mode αν είναι on γυρνά το off και παρακολούθησε το.

 

Στο off είναι, σήμερα που το έπαθα όταν πήγα να το ξεκλειδώσω ήταν πάνω σε πάγκο και όχι στην τσέπη μου. Τεσπα..δεν έχω χαλαστεί ιδιαίτερα, σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε 3 ως τώρα που παραγγείλαμε με express μέσα στο σκ και είμαστε στο processing.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανα παραγγελία το Σάββατο 18/12 11:30 (ώρα από το site), απλή αποστολή.

Έγραφε θα φύγει 18/12 σήμερα ....και πράγματι άλλαξε στο status σε "Shipment has been sent out" στις 16.12 (ώρα από το site).

 

Για τσέκαρε πάλι και συ....

 

Και τώρα βλέπω (με μεγάλη μου χαρά) όταν πατάω να κάνω tracking η UPS λέει "Delivered by: 20 Dec" που είναι ξεκάθαρα ΓΡΗΓΟΡΗ αποστολή οποτε παιδιά να το γράψω με κεφαλαία γιατί όλα αυτό δείχνουν και με όσα διαβάσω από άλλους...μπας και γλιτώσουν και οι επόμενοι 3 καφέδες....

 

ΜΗ ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ 9.90 ευρω ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ !!!

Edited by octap79
εδιτ
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι τις επόμενες μέρες να αγοράσω το τηλέφωνο. Έχω από πέρυσι περίπου τέτοια εποχή (22 Δεκεμβρίου παραγγελία - 5 Ιανουαρίου παρέλαβα) το 3Τ. Πλέον το 3Τ θα γίνει το δεύτερο τηλέφωνό μου. Διαβάζοντας εδώ το θέμα, πρόσεξα ότι κάποιοι έχετε μεταπηδήσει από το 3Τ στο 5Τ. Μία σύγκριση θα μπορούσατε να μου κάνετε από το τι να περιμένω; Επίσης, είμαι ανάμεσα στα 6 και στα 8 γκίγκα (πιο πολύ για τη ραμ, όχι τόσο για τον αποθηκευτικό χώρο). Βασικά, επειδή παίζω με ρομς, σκέφτομαι να πάρω ένα φλασάκι otg για να βάζω τα nandroids. Έχετε δουλέψει καθόλου με otg (αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα εννοώ).

Από αξεσουάρ τι αγοράσατε; Εννοώ ότι τσάμπα έχουν τη θήκη μέσα από τη στιγμή που δεν καλύπτει την κάμερα. Οπότε σκέφτομαι να πάρω μία άλλη θήκη και ίσως τζάμι. Πριν κάτι σελίδες διάβασα ότι είναι δύσκολο στην εφαρμογή του. Είναι κάτι που θέλει πολύ μεγάλη προσοχή ή το βάζεις εύκολα;

Αυτά προς το παρόν και σκέφτομαι να το παραγγείλω μέχρι την Παρασκευή. Τελικά με priority δεν είναι σίγουρο ότι θα έρθει πιο γρήγορα;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Octap79 τίποτα φίλε ακόμα processing. Αν κάνουν καμία γκέλα και δε το παραδώσουν μέχρι τέλος της βδομάδας θα φάνε dispute στο paypal απευθείας

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Octap79 τίποτα φίλε ακόμα processing. Αν κάνουν καμία γκέλα και δε το παραδώσουν μέχρι τέλος της βδομάδας θα φάνε dispute στο paypal απευθείας

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυριο θα φυγουν αυτά και μεθαύριο στα μεγαλα αστικα κεντρα. Παιξαμε και χασαμε σε αυτή την παραγγελια. Αναμονη τωρα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που παραγγείλαμε day1 και παραλάβαμε μετά από μέρες , ενώ κλασσικά οι περισσότεροι με απλη αποστολή είχαν ήδη παραλάβει, πήραμε refund τα 10 ευρώ μετά από κράξιμο.

 

Priority shipping εννοείται ποτέ ξανά.

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Οριστε referral και απο μενα: https://oneplus.net/gr/invite#EZDO6NX9933GQN9

 

Ευχαριστώ πολύ

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...