Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάλεξα free shipping για να ρθει από βδομάδα, γιατί όλη την εβδομάδα θα λείπω εκτός έδρας.

Περιοχή: Επαρχιακή πόλη Μακεδονίας.

Μια χαρά. Που να διάλεγα και το express delivery!:D

 

Untitled.png

 

Athens, Greece 23.11.2017 10:37 Σάρωση προορισμού

23.11.2017 10:18 Σάρωση άφιξης

Spata, Greece 23.11.2017 10:03 Σάρωση αναχώρησης

23.11.2017 9:28 Σάρωση άφιξης

 

Έφυγε από Σπάτα, πήγε Αθήνα κι έφυγε και από Αθήνα. Πήρε το δρόμο για Μακεδονία. Αέρα πάει!!!:happy:

Edited by Bayern7
Link to comment
Share on other sites

Πήραν πολλά γιούργια σε μια μέρα και κάνανε πάρτυ! Γι' αυτό τα έστειλαν όλα με εξπρές φαίνεται.. ;)

 

express αν δεν κάνω λάθος είναι με DHL. Εμένα που είναι με free, με UPS μου το στέλνουν.

Πάει γρηγορα όμως.:D

Link to comment
Share on other sites

Αν είχαν 200 συσκευές την πρώτη μέρα για Ελλάδα λογικά τα έστειλαν όλα μαζί. Δεν νομίζω να επηρέασε ο τρόπος αποστολής

Λογικά όλα θα έρθουν γρήγορα σε 2-3 μέρες από την ημέρα αποστολής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε έμενα έγινε shipped χθες στης 4 το απόγευμα με το site της oneplus να δινει Estimated delivery για 27 και αυτό της DHL για 28 ,ότι να ναι δηλαδή :confused::confused:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Σε έμενα έγινε shipped χθες στης 4 το απόγευμα με το site της oneplus να δινει Estimated delivery για 27 και αυτό της DHL για 28 ,ότι να ναι δηλαδή :confused::confused:

 

Το site της oneplus ότι να ναι λέει. Εμένα έλεγε ότι θα γίνει shipped σήμερα και από το πρωί ήδη βρίσκεται Ελλάδα, πήγε και έφυγε από Σπάτα και από το κέντρο της UPS στην Αθήνα.

Estimated delivery στο site της oneplus λέει 30 Νοεμβρίου:lol: και στο tracking system της UPS λέει ότι αύριο θα παραδοθεί (που είναι και το λογικό μιας και ήδη έχει φύγει για Μακεδονία από Αθήνα).

Και όλα αυτά για το "αργό" free delivery.

Οπότε μην κοιτάς τι λένε στην oneplus. Πάρε το tracking number και βάλτο στο site της DHL για να βλέπεις που είναι το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

όταν παραλάβει κάποιος, το πάρει στα χέρια του(με free shipping) μπορεί να ενημερώσει εδώ ώστε να στείλουμε εμείς ένα τούμπανο μέιλ διαμαρτυρίας;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρελήφθη πριν από μίση ώρα νεότερα μετά το τέλος της δουλειάς.

 

Καλορίζικο!!!!!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παρελήφθη πριν από μίση ώρα νεότερα μετά το τέλος της δουλειάς.
μεγειές. να το χαρείς.

μπορείς να μας ενημερώσεις αν είχες βάλει priority ή free shipping ; επίσης είχες κάποιο έξτρα αξεσουάρ ή σκέτο τηλέφωνο;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία 21/11 16:38, priority shipping, παρέλαβα σήμερα 23/11 κατά τη 13:00.

Περιοχή Αθήνα.

Απο ελληνικό μαγαζί να είχα παραγγείλει, περισσότερο θα περίμενα.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα κάνει τη ζημιά το έξτρα αξεσουάρ (εγώ προσωπικά έβαλα adaptor) γιατί παρήγγειλα 16:04 με σήμανση ships immediately και estimated dispatch χθές 22 Νοεμβρίου. Παρόλαυτα δεν το βλέπω να έχει φύγει. θα γράψω ένα μέιλ μόλις βρω χρόνο να τους πω λίγους ψαλμούς που θέλω. ..

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα κάνει τη ζημιά το έξτρα αξεσουάρ (εγώ προσωπικά έβαλα adaptor) γιατί παρήγγειλα 16:04 με σήμανση ships immediately και estimated dispatch χθές 22 Νοεμβρίου. Παρόλαυτα δεν το βλέπω να έχει φύγει. θα γράψω ένα μέιλ μόλις βρω χρόνο να τους πω λίγους ψαλμούς που θέλω. ..

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Ακριβώς τα ίδια και εγώ. Έχω στείλει μαιλ από το πρωί. Δεν έχω πάρει απάντηση.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Γράψτε εντυπώσεις παιδιά...με γειες!!!

 

Sent from my LG-D802

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση που πήρα...

"" We greatly appreciate your interest in OnePlus products. I understand that you are concerned about the status of your order. Please be guided by the shipping process---Priority shipping (1-2 days processing and 2-3 working days delivery), for Standard shipping (1-3 days processing and 3-7 working days delivery).

 

I see in the order that it was placed on the 21st. It should be shipped within the day or tomorrow.""

Εγώ ζήτησα πίσω τα δέκα ευρώ. Συγνωμη κιόλας...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες...ειναι απαράδεκτοι. Ας έδιναν την day1 τουλάχιστον free shipping σε όλους. Edited by lefteriz
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Πρώην κάτοχος του 1+3t, το οποίο ενώ ήταν εντυπωσιακό σε επιδόσεις, χωρίς λαγκ κτλ, δεν ικανοποίησε καθόλου στη κάμερα δυστυχώς γι αυτό και το αποχωρίστηκα νωρίς για s7edge kai meta mate9. Τώρα σκέφτομαι πάλι το 5T. Πολύ ωραίο εμφανισιακά και με φοβερά σπεκς. Αλλά φοβάμαι την κάμερα πάλι. Ιδιαίτερα την μπροστινή καθώς στο 3t ήταν κατ εμέ πολύ κακή(θόλωνε τα πάντα). Όσοι λοιπόν έχετε παραλάβει ήδη ή έχετε άποψη δώστε κανένα insight προς τα εδώ. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το priority ανέκαθεν αφορούσε τον τρόπο αποστολής, όχι τον χρόνο επεξεργασίας της παραγγελίας μέχρι την αποστολή.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...