Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγορά γίνεται μόνο μέσω PayPal ; κατευθείαν Visa δέχεται;

επίσης εχει δωρεάν μεταφορικά σε ότι κι άν πάρεις ανεξαρτήτως ποσού; δηλαδή σε περίπτωση που ενδιαφερόμαστε για κάποιο αξεσουάρ καλύτερα να περιμένουμε την Παρασκευή που θα έχει προσφορές στα αξεσουάρ ή θα πληρώσουμε μεταφορικά άρα καλύτερα όλα μαζί σε μια παραγγελία;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

'Εβαλα τυχαία ένα προϊόν των 37,71 ευρώ στο καρτ και μου λέει "You are 62,29 € away from free shipping.". Άρα θέλουν το τριψήφιο τους για φρι.

Οπότε όλα μαζί καλύτερα. Πάντως αν υπάρχει μία ΠΟΛΥ καλή περίπτωση το standard shipping τους για Ελλάδα είναι 7 ευρώ με estimated delivery να μου βγάζει 5 Δεκέμβρη οπότε υπολόγιζε καμιά 10ρια εργάσιμες (και 20 ευρώ είναι το priority, εντός τριών εργάσιμων).

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

'Εβαλα τυχαία ένα προϊόν των 37,71 ευρώ στο καρτ και μου λέει "You are 62,29 € away from free shipping.". Άρα θέλουν το τριψήφιο τους για φρι.

Οπότε όλα μαζί καλύτερα. Πάντως αν υπάρχει μία ΠΟΛΥ καλή περίπτωση το standard shipping τους για Ελλάδα είναι 7 ευρώ με estimated delivery να μου βγάζει 5 Δεκέμβρη οπότε υπολόγιζε καμιά 10ρια εργάσιμες (και 20 ευρώ είναι το priority, εντός τριών εργάσιμων).

 

Δεν ισχύουν αυτοί οι χρόνοι, για την αγορά του 5Τ και δη σε στοκ

Από Πολωνία, όπου έχουν το πρώτο στοκ πάντα για Ελλάδα, μεταξύ άλλων ευρωπαϊκών χωρών (όταν αυτό εξαντλείται, φεύγει από Κίνα σε Πολωνία και μετά Ελλάδα), οι χρόνοι είναι 5 μέρες για standard και 1 για εξπρές (μιλώντας πάντα για αστικά κέντρα).

Link to comment
Share on other sites

στη σελίδα τους λέει payments :και έχει PayPal, Visa, mastercard και κάτι ακόμα.

Αν προχωρήσεις σε αγορά στο βήμα payment method σου εμφανίζει Απλά billing address Και εχει Πάλι τη διεύθυνση που έχεις δηλώσει. μετά μπορείς να επιλέξεις place order. Πότε βάζεις την κάρτα σου για να πληρώσεις; περίμενα πως στο payment method θα ανοίξει κάποιο πεδίο για να συμπληρώσεις την κάρτα.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα 20€ off on accessories, για όσους ψωνίσουν σήμερα!!!https://oneplus.net/gr/invite#I542DNP7ZYY5NLK
Link to comment
Share on other sites

'Εβαλα τυχαία ένα προϊόν των 37,71 ευρώ στο καρτ και μου λέει "You are 62,29 € away from free shipping.". Άρα θέλουν το τριψήφιο τους για φρι.

Οπότε όλα μαζί καλύτερα. Πάντως αν υπάρχει μία ΠΟΛΥ καλή περίπτωση το standard shipping τους για Ελλάδα είναι 7 ευρώ με estimated delivery να μου βγάζει 5 Δεκέμβρη οπότε υπολόγιζε καμιά 10ρια εργάσιμες (και 20 ευρώ είναι το priority, εντός τριών εργάσιμων).

 

Ελάχιστη παραγγελία 100€ για free standard shipping. Εγώ παρήγγειλα μέσα Αυγούστου το 5 με priority shipping και ήρθε σε 2 ημέρες.

 

στη σελίδα τους λέει payments :και έχει PayPal, Visa, mastercard και κάτι ακόμα.

Αν προχωρήσεις σε αγορά στο βήμα payment method σου εμφανίζει Απλά billing address Και εχει Πάλι τη διεύθυνση που έχεις δηλώσει. μετά μπορείς να επιλέξεις place order. Πότε βάζεις την κάρτα σου για να πληρώσεις; περίμενα πως στο payment method θα ανοίξει κάποιο πεδίο για να συμπληρώσεις την κάρτα.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Την κάρτα τη δηλώνεις στο επόμενο βήμα (Confirmation).

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Από προσωπική εμπειρία που έχω το OnePlus 3t και είχα το honor7 η Τεράστια διαφορά σε ότι έχει να κάνει με το sar, οπότε γενικά να το τσεκάρετε

 

Και το 1+5 είχε 1.37 Sar,δεν το λες και λίγο...

Για το 5Τ ξέρουμε πόσο έχει???

Link to comment
Share on other sites

Με τρωει το χερι μου....

 

Κατοχος Lg G6, σουπερ ευχαριστημενος και ταχυτατο τηλεφωνο.

 

Βεβαια ακομα θυμαμαι την εμπειρια χρησης του OP3T.

 

Τι λετε?

Αξιζει η μεταβαση απο το G6?

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε? Αξιζει η μεταβαση απο το G6?

Εγώ λεω - οσοι αναρωτιέστε - να περιμένετε κανένα μήνα, να έχουμε αρκετές εμπειρίες χρηστών, from real life...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το κοστος για priority shipping ειναι 10 ευρω? Γνωριζετε ποια εταιρεια courier το φερνει σε εμας? Δεν εχω DHL εδω που ειμαι.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι τα σχόλια που έχουν αναφέρει για την κάμερα στο ίντερνετ είναι λίγο απογοητευτικά..διάβαζα πριν από λίγο το αναλυτικό review του gsmarena και του phonearena..νομιζω ότι κανείς δεν έχει καταλάβει πως/ποτέ ενεργοποιηται η δεύτερη κάμερα και οι περισσότεροι προτιμούν το set up με τις 2 κάμερες του oneplus 5. Βέβαια καλό είναι να αναμένουμε τις απόψεις και των παιδιών που θα παραλάβουν..

 

Sent from my LG-D802

Το gsmarena γράφει επίσης ότι υπό πίεση για κάποια ώρα εμφανίζει υπερθέρμανση και πτώση της απόδοσης. Υπάρχει κάτι ανάλογο και στο OP5;

Και στο τεστ μπαταρίας του δίνει παρόμοιους χρόνους με το 5.

Link to comment
Share on other sites

Το κοστος για priority shipping ειναι 10 ευρω? Γνωριζετε ποια εταιρεια courier το φερνει σε εμας? Δεν εχω DHL εδω που ειμαι.

 

Για παραγγελία άνω των 100€ το κόστος του priority είναι 10€, αλλιώς είναι 20€.

Αν θυμάμαι καλά το courier είναι DHL, αλλά μην αγχώνεσαι...αν δεν λειτουργεί η DΗL στην περιοχή σου θα συνεργάζεται με κάποια ταχυμεταφορική που λειτουργεί.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Για παραγγελία άνω των 100€ το κόστος του priority είναι 10€, αλλιώς είναι 20€.

Αν θυμάμαι καλά το courier είναι DHL, αλλά μην αγχώνεσαι...αν δεν λειτουργεί η DΗL στην περιοχή σου θα συνεργάζεται με κάποια ταχυμεταφορική που λειτουργεί.

 

Σε ευχαριστώ. Ναι ρώτησα και συνεργάζεται με τη Speedex.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τον Fisher τον εμπιστεύομαι πλήρως και ο ίδιος δηλώνει η κάμερα είναι εντελώς μέτρια, όπως και η μπροστινή. Ειδικά σε low light μπορεί και να την πεις κακή σε πολλές περιπτώσεις. Το μονο θετικό που έχει είναι το θεϊκό electronic stabilization στο video. Και σαν κάποιος που λατρεύει το photography ακόμη και με το κινητό μάλλον θα δώσω 150ευρ extra και θα πάρω το Pixel 2.

 

 

Κρίμα γιατί αν τουλάχιστον άφηναν τον telephoto του 5 θα είχε ένα μεγάλο συν η κάμερα, τώρα απλός έχει δυο μέτριες κάμερες που κάνουν ακριβώς την ίδια δουλειά μέτρια έως κακά.

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Μια βοήθεια παρακαλώ πολύ.βλέπω ότι το κινητό από το επίσημο σαιτ έχει 499€ υπάρχει περίπτωση από το επίσημο σαιτ να πληρώσω τελωνείο; Μετά βλέπω στο bang good ότι το έχει στα 425€, ποια η διαφορά και ποιο να διαλέξω; από Εκεί πόσες πιθανότητες για τελωνείο; με συγχωρείται για το κατεβατό Αλλά ούτε μου περισσεύουν αλλά ούτε και έχω ξανά πάρει κάτι από το εξωτερικό.
Link to comment
Share on other sites

Από το επίσημο θα σου σταλεί από Πολωνία χωρίς βέβαια τελωνείο.

Από bangood οπωσδήποτε priority line. Κανά 25€ έξτρα.

Συμβουλή: από την εταιρεία να το πάρεις.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το επίσημο θα σου σταλεί από Πολωνία χωρίς βέβαια τελωνείο.

Από bangood οπωσδήποτε priority line. Κανά 25€ έξτρα.

Συμβουλή: από την εταιρεία να το πάρεις.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

Σε Ευχαριστώ πολύ!!!! Έχεις δίκιο για 50€ διαφορά Δεν αξίζει......

Link to comment
Share on other sites

Σε Ευχαριστώ πολύ!!!! Έχεις δίκιο για 50€ διαφορά Δεν αξίζει......

 

Συν το γεγονος οτι απο την εταιρεια εχεις δυο χρονια εγγυηση ενω απο αλλου μονο ενα.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και το δικό μου λινκ για όποιον παραγγείλει

 

https://oneplus.net/gr/invite#I5PUENSKHX3LEL1

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Απαντηση της oneplus για το αν μπορω να χρησιμοποιησω την εκπτωση των εικοσι ευρω στα bundles. Να πω οτι καταλαβα? Θα ηταν ψεμα.... Η εκπτωση αφαιρειται απο ενα αξεσουαρ στο bundle??:wacko:

 

"""Thank you for your swift response. To enlighten things out with your query about the 20 EUR, please be guided that the discounted price will only reflect on the price of the accessory within the bundle. Just please make sure that you will be able to place a check on the check box on the coupon code for you to take advantage of the 20 EUR off on the bundle.""""

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου link για εκπτωση 20 ευρω στην αγορα αξεσουαρ μαζι με τη συσκευη:

 

https://oneplus.net/gr/invite#MALJN7475V1QB1

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου link για εκπτωση 20 ευρω στην αγορα αξεσουαρ μαζι με τη συσκευη:

 

https://oneplus.net/gr/invite#I7NWBNSKG6S0LQI

Link to comment
Share on other sites

Με το δάχτυλο στη σκανδάλη όλοι... Χαχαχα

 

4 ακριβώς το ανοίξανε πάντως, κύριοι

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...