Jump to content

Moto E4


john178
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο κινητό υπάρχει η εφαρμογή στις εγκατεστημένες

 

com.pivotmobile.android.metrics

 

Την οποία δεν την έχω εγκαταστήσει.

 

Τι ακριβώς κάνει και πως εγκαταστάθηκε;;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Όσο το λειτουργούσε η σύζυγος χωρίς κάρτα σιμ ,δεν είχε έρθει αναβάθμιση,καθώς του έβαλα κάρτα σιμ ....τσουπ σκασανε η μία μετά την άλλη .τι να πω .

 

Με κάποιο τρόπο έχουν κάνει ρύθμιση στο λογισμικό, να εξαρτάσαι από το δίκτυο της κινητής .Αν για κάποιο λόγο σταματήσουν να συνεργάζονται με την φίρμα του κινητού ,σταματούν οι ενημερώσεις .Δοκίμασε σε κάποια αλυσίδα ηλεκτρικών που έχουν ανοικτά κάποια κινητά ,χωρις κάρτα SIM ,με το wifi του καταστήματος,να δεις ποιά κατεβάζουν ενημερώσεις χωρίς δέσμευση.

 

Στο κινητό υπάρχει η εφαρμογή στις εγκατεστημένες

com.pivotmobile.android.metrics Την οποία δεν την έχω εγκαταστήσει.

 

Τι ακριβώς κάνει και πως εγκαταστάθηκε;;;

 

Από κάποια εφαρμογή σου μπήκε ,παρακολουθεί κάποια στατιστικά .Τώρα αν και τίποτε άλλο, άγνωστο

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατρέ θα τρελαθώ.

 

Σε Ε4 ΧΤ1762 αγοράσαμενο από eBay ο Chrome (μετά από επαναφορά πάντα) δεν δείχνει διαφημίσεις. Σε ελληνικό Ε4 ΧΤ1762 πάντα (νέο) ενώ όλα δείχνουν ακριβώς ίδια, ο Chrome δείχνει διαφημίσεις!!

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Κατέχω το e4 plus , και θεωρώντας ότι το λογισμικό είναι ίδιο, θέλω να ρωτήσω, σχετικά με το Dolby Atmos . Το έχω ενεργοποιημένο με έμφαση στην επιλογή ομιλία/φωνή για πιο δυνατό και καθαρό ήχο και όντως έχει μεγάλη διαφορά σε σχέση με όταν δεν είναι ενεργοποιημένο. Το θέμα είναι πως συχνά απενεργοποιείται χωρίς να καταλαβαίνω το λόγο και έτσι χρειάζεται να το κάνω πάλι εγώ χειροκίνητα. Να σημειώσω πως έχω δοκιμάσει να θέσω την εφαρμογή σε"χωρίς βελτιστοποίηση για μπαταρία"και πάλι απενεργοποιείται, επίσης δεν νομίζω ότι συμβαίνει αυτό με το σβήσιμο /επανεκκίνηση του τηλεφώνου. Αν μπορεί κάποιος να δει πως απενεργοποιείται ας γράψει, καθότι πχ είναι σπαστικό να νομίζεις ότι θα ακούς κάτι στη μέγιστη δυνατή ένταση, ή μια συνομιλία με ανοιχτή ακρόαση, και να συνειδητοποιεις ότι πάλι απενεργοποιήθηκε το Dolby Atmos...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει Dolby Atmos στο Moto E4 που εχουμε εμεις εδώ σε αυτό το νημα που γραφεις, μονο το Moto E4 Plus εχει, οποτε δε ξερουμε να σου πουμε
Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ, υπέθεσα ότι θα έχουν τις ίδιες προεγκατεστημένες εφαρμογές. Ας διαγράψει κάποιος mod τα τελευταία ποστ λοιπόν
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδια, ποιο patch εχετε τελευταιο που εχει ερθει σε σας? Εμενα το τελευταιο που εχω και δε βγαζει άλλο είναι 5 Αυγουστου 18. Υπαρχει σε εσας νεοτερο?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κάποια θήκη (σιλικόνης, λεπτή) από Αθήνα μεριά υπάρχει διαθέσιμη και που;; ;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto E4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...