Jump to content

Moto E4


john178
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.ανοιγω το θέμα για τη συσκευή του τίτλου την οποία έχω στη κατοχή μου δυο εβδομάδες.ειναι μια αρκετά φτηνή συσκευή η οποία όμως δεν έχει να ζηλέψει τίποτα σε καθημερινή χρήση πολύ πιο ακριβές προτάσεις εκτός από την κάμερα που είναι μέτρια.στοκ ανροιντ,καλό ηχείο,καλό σήμα και gps.Αυτα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Tίμια πρόταση. Το πήρα προ ημερών από γνωστό κατάστημα στα 99 ευρώ για δώρο. Καλή ποιότητα κατασκευής, ρολάρει ομάλα, ωραία οθόνη και οι κάμερες του είναι αξιοπρεπεστατες. Ειδκικά η μπροστινή που έχει και δικό της φλας. Μια χαρά κινητάκι. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους.

Έχεις πάρει κανείς την αναβάθμιση που διορθώνει το θέμα με τη φωτεινότητα του βίντεο στο Ε4 plus;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
Το εχει ο Γερμανος 69 ευρω και ειναι τρομερη τιμη, αλλα εχει NFC αυτο δεν μπορουμε να καταλαβουμε με οσα διαβαζω το ιντερνετ. Οσοι εχετε το δικαρτο απο Ελλαδα εχει?
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Το εχει ο Γερμανος 69 ευρω και ειναι τρομερη τιμη, αλλα εχει NFC αυτο δεν μπορουμε να καταλαβουμε με οσα διαβαζω το ιντερνετ. Οσοι εχετε το δικαρτο απο Ελλαδα εχει?
Το πηρα εγω από τον Γερμανο φιλε μου προχθες, δεν εχει NFC, μονο τα Single Sim εχουν, και ο Γερμανος όπως και ολες οι μεγαλες αλυσιδες εδώ δινουν μονο το Dual Sim, οποτε NFC δεν εχει, το ξεχνας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το moto e4 (οχι το e4 plus) υποστηρίζει one button navigation?

 

Ναι.

Tap=home

Swipe left=back

Swipe right=πρόσφατες

Hold=κλείδωμα οθόνης

Long hold=αναζήτηση - Google

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στα γρήγορα...

Με wind σας βγάζει επάνω σήμα με τη ένδειξη 4g;;;

 

Στάλθηκε από το SM-T335 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε το λεει το 4g σε εμενα...

 

Χθες το πήρα και όσο έψαξα δεν βρήκα : πως εμφανίζεται το ποσοστό της μπαταρίας δίπλα στην μπαταρία;

 

Στην κάμερα την μαμισια δεν έχει μενού; μόνο για hdr/flash/ και πανοραμική φώτο βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε το λεει το 4g σε εμενα...

 

Χθες το πήρα και όσο έψαξα δεν βρήκα : πως εμφανίζεται το ποσοστό της μπαταρίας δίπλα στην μπαταρία;

 

Στην κάμερα την μαμισια δεν έχει μενού; μόνο για hdr/flash/ και πανοραμική φώτο βρήκα.

Οκ ευχαριστώ

 

Δεν υπάρχει ποσοστό να εμφανίζεται...

 

Η κατεβάζοντας τη "μπάρα" τη βλέπεις η κάποια εφαρμογή από το store...

 

Στάλθηκε από το SM-T335 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To έχω στα χέρια μου, πολύ ικανοποιητική εικόνα για το κόστος του πάντα.

Μια σχετική απογοήτευση για την καμερα, ενώ ο ήχος κι η οθόνη καλύτερη από ότι περίμενα.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα tempered glass αλλα δεν εφαρμοσε 100% και γυρω γυρω εκανε φουσκες.

Υπαρχει καποιο tempered glass να κατσει απολυτα?

Η φταιει η καποια καμπυλοτητα στις ακρες και δεν καθεται απολυτα κανενα?

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έγραψες ,η καμπυλοτητα στις ακρες και ισχύει για όλα τα κινητά .Δύσκολα να βρείς κάτι συμβατό απόλυτα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο έχει πολύ καλή ακουστική στην συνομιλία στο τηλεφωνο.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενημέρωση ασφαλείας σε Ιούνιο 2018.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση ασφαλείας σε Ιούνιο 2018.
Εγω το πηρα από τον γερμανο και δεν εχει κανει ουτε μια ενημερωση ασφαλειας, αυτή που εχει η τελευταια είναι ιουλιος 2017, μοντελο XT1762 - Dual Sim. Εσενα φιλε μου ποιο μοντελο είναι αν επιτρεπεται, και από που το πηρες?
Link to comment
Share on other sites

ΧΤ1762 dual sim είναι κι αυτό. , Έχεις συνδεθεί σε WiFi, πήγες ενημέρωσεις και σου έβγαλε ότι είναι ενημερωμένο; Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ΧΤ1762 dual sim είναι κι αυτό. , Έχεις συνδεθεί σε WiFi, πήγες ενημέρωσεις και σου έβγαλε ότι είναι ενημερωμένο;
Ναι, και αυτόματα και χειροκίνητα που το κανω κάθε μερα, βγαζει είναι ενημερωμενο. Αφου το ιδιο μοντελο εχουμε γιατι αυτό αραγε? Τι κουλο είναι αυτό τωρα, αγνωστο. Και εργοστασιακη επαναφορά εκανα μηπως εχει κολλησει κατι, αλλα τιποτα, δε βγαζει καμια ενημερωση, όπως ηταν από το κουτι του μονο, Ενημερωση ασφαλειας Ιούλιος 2017
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κι εμένα το patch Ιουνίου. Το προηγούμενο που είχα ήταν Απριλίου 18

 

Sent from my Moto E (4) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και αυτόματα και χειροκίνητα που το κανω κάθε μερα, βγαζει είναι ενημερωμενο. Αφου το ιδιο μοντελο εχουμε γιατι αυτό αραγε? Τι κουλο είναι αυτό τωρα, αγνωστο. Και εργοστασιακη επαναφορά εκανα μηπως εχει κολλησει κατι, αλλα τιποτα, δε βγαζει καμια ενημερωση, όπως ηταν από το κουτι του μονο, Ενημερωση ασφαλειας Ιούλιος 2017

βαλε καρτα σιμ μεσα .

Link to comment
Share on other sites

Όσο το λειτουργούσε η σύζυγος χωρίς κάρτα σιμ ,δεν είχε έρθει αναβάθμιση,καθώς του έβαλα κάρτα σιμ ....τσουπ σκασανε η μία μετά την άλλη .τι να πω .
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto E4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...