Jump to content

Google Pixel 2 XL


jimmmysil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Aυτο λεω να παρω αλλα δεν ξερω αν μπορω να το βαζω στη θαλασσα μεσα δεν ξερω ποσο καιρο θα χει ακομα υποστηριξη γτ ειναι παλιο και εχω ακουσει οτι γρατζουνιεται ευκολα

 

Για θάλασσα θα χρειαστείς κάποιο περισσότερο sportwatch με smart δυνατότητες όπως κάποιο Garmin ή Suunto παρά smartwatch. Κατά τα άλλα το Gear S3 είναι από τις καλύτερες αγορές που μπορείς να κάνεις σήμερα δεδομένου του που έχει φτάσει η τιμή του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για θάλασσα θα χρειαστείς κάποιο περισσότερο sportwatch με smart δυνατότητες όπως κάποιο Garmin ή Suunto παρά smartwatch. Κατά τα άλλα το Gear S3 είναι από τις καλύτερες αγορές που μπορείς να κάνεις σήμερα δεδομένου του που έχει φτάσει η τιμή του.

 

Nαι αλλα το garmin δεν θα χει ειδοποιησεις κ κλησεις θα ναι απλα σπορτ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Nαι αλλα το garmin δεν θα χει ειδοποιησεις κ κλησεις θα ναι απλα σπορτ

 

Όχι... Τα περισσότερα έχουν κανονικά συνδεσιμότητα και όλες τις ειδοποιήσεις στα ελληνικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια .νεος κατοχος εδω προερχομενος απο το p20 pro .λιγες ωρες στα χερια μου το κιν ,δεν καταφερα να αλλαξω τον ηχο μνμ στο viber .καποια βοηθεια ?
Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα παιδια .νεος κατοχος εδω προερχομενος απο το p20 pro .λιγες ωρες στα χερια μου το κιν ,δεν καταφερα να αλλαξω τον ηχο μνμ στο viber .καποια βοηθεια ?
Μπαίνεις στις ρυθμίσεις του Viber και τον αλλάζεις

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στις ρυθμίσεις του Viber και τον αλλάζεις

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

το βρηκα ,σε ευχαριστω .το led δεν δουλευει με το viber ?

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα ,σε ευχαριστω .το led δεν δουλευει με το viber ?

 

Εμένα δουλεύει κανονικά. Το έχεις ενεργοποιήσει στις ρυθμίσεις των ειδοποιήσεων (όχι του viber, αλλά του λειτουργικού)?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δουλεύει κανονικά. Το έχεις ενεργοποιήσει στις ρυθμίσεις των ειδοποιήσεων (όχι του viber, αλλά του λειτουργικού)?

 

ναι ανοιχτο το εχω αλλα δεν αναβει στο viber .

Link to comment
Share on other sites

ναι ανοιχτο το εχω αλλα δεν αναβει στο viber .

 

Δοκίμασε λίγο με αυτή την εφαρμογή.

Και εμένα δεν μου δούλευε σωστά (όπως θα ήθελα) το led.

Αλλά με αυτή την εφαρμογή όλα καλά.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanagerpro

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε λίγο με αυτή την εφαρμογή.

Και εμένα δεν μου δούλευε σωστά (όπως θα ήθελα) το led.

Αλλά με αυτή την εφαρμογή όλα καλά.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanagerpro

 

ok θα δω και την εφαρμογη .

Link to comment
Share on other sites

ok θα δω και την εφαρμογη .

 

Σου έδειξα την προ έκδοση κατά λάθος.

Υπάρχει και free που δουλεύει μια χαρά

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πηρα σημερα το Google Pixel 2 στα χερια μου. Εδω και μια ωρα λεει ολοκληρωση ρυθμισεων Google Play Store και μενει εκει κολλημενο ολοκληρωση 2 απο (μετα απο το απο δεν εμφανιζει κατι αλλο). Το εκανα επαννεκινηση μπας και κολλησε και ξανα εμεινε εκει τωρα τι κανω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πηρα σημερα το Google Pixel 2 στα χερια μου. Εδω και μια ωρα λεει ολοκληρωση ρυθμισεων Google Play Store και μενει εκει κολλημενο ολοκληρωση 2 απο (μετα απο το απο δεν εμφανιζει κατι αλλο). Το εκανα επαννεκινηση μπας και κολλησε και ξανα εμεινε εκει τωρα τι κανω ;
Προχώρησε ή ακόμα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν τραβαω φωτος απο μεσεντζερ βγαινουν χαλια!!! Υποτιθεται το πιξελ2χλ εχει την καλυτερη καμερα. Η φωτο βγαινει λες και τραβαω απο vga. Το s8 plus εβγαζε πολυ καλυτερα!!! Να σημειωσω οτι με την καμερα κανονικα τραβαει καλυτερα αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου χαλια.. οσο για ειδιοποιησεις με λεντ ουτε εμενα φωτιζει στις ειδοποιησεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν τραβαω φωτος απο μεσεντζερ βγαινουν χαλια!!! Υποτιθεται το πιξελ2χλ εχει την καλυτερη καμερα. Η φωτο βγαινει λες και τραβαω απο vga. Το s8 plus εβγαζε πολυ καλυτερα!!! Να σημειωσω οτι με την καμερα κανονικα τραβαει καλυτερα αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου χαλια.. οσο για ειδιοποιησεις με λεντ ουτε εμενα φωτιζει στις ειδοποιησεις
Πέτα το, πάρε S8 plus.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν τραβαω φωτος απο μεσεντζερ βγαινουν χαλια!!! Υποτιθεται το πιξελ2χλ εχει την καλυτερη καμερα. Η φωτο βγαινει λες και τραβαω απο vga. Το s8 plus εβγαζε πολυ καλυτερα!!! Να σημειωσω οτι με την καμερα κανονικα τραβαει καλυτερα αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου χαλια.. οσο για ειδιοποιησεις με λεντ ουτε εμενα φωτιζει στις ειδοποιησεις
Προσωπικά δεν βλέπω κάποιο θέμα. Ότι φωτογραφία βγάλω μέσα από εφαρμογή σοσιαλ είτε από την μαμά εφαρμογή, βγαίνει μία χαρά. Προφανώς καλύτερα με την μαμά εφαρμογή αλλά και μέσα από σοσιαλ καλές είναι. Ειδοποιήσεις επίσης όλα καλά. Δεν ξέρω πως αντιμετωπίζετε πρόβλημα. Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν τραβαω φωτος απο μεσεντζερ βγαινουν χαλια!!! Υποτιθεται το πιξελ2χλ εχει την καλυτερη καμερα. Η φωτο βγαινει λες και τραβαω απο vga. Το s8 plus εβγαζε πολυ καλυτερα!!! Να σημειωσω οτι με την καμερα κανονικα τραβαει καλυτερα αλλα σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου χαλια.. οσο για ειδιοποιησεις με λεντ ουτε εμενα φωτιζει στις ειδοποιησεις
Φαίνεται λογικό.

 

Η ποιότητα των φωτογραφιών του pixel οφείλεται σε λογισμικό που βρίσκεται στην εφαρμογή Google camera και όχι στο hardware της κάμερας του pixel.

 

Άρα αν χρησιμοποιείς άλλο λογισμικό, λογικό φαίνεται να μην έχει την ποιότητα του Google camera.

 

Και για αυτό άλλες συσκευές, όταν χρησιμοποιούν την εφαρμογή Google camera, βγάζουν φωτό της ίδιας καλής ποιότητας με το pixel.

 

Αν τώρα κάποιες εφαρμογές instant messaging χρησιμοποιούν την λειτουργικότητα της εφαρμογής Google camera, τότε μπορεί να βγάζουν με την ίδια ποιότητα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα :) υποστηριζει την υπηρεσια cosmote wifi calling η συγκεκριμενη συσκευη;

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου :)

Κριμα γιατι εχοντας τραγικο σημα στο σπιτι την υπηρεσια αυτη στανταρ την χρειαζομαι.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια φίλε μου.

Το γυρίζω σε 2G όταν είμαι σπίτι μέσω Tasker, και έχει βελτιωθεί η κατάσταση.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σησκευή για full σήμα η cosmote. πχ. για υπόγεια?

 

Τελειο Σημα λεγεται στην cosmote. Το πως δουλευει και τι απαιτησεις εχει, δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλον παροχο στο σπιτι, δεν ξερω εαν μπορω να ζητησω την συσκευη σηματος απο κοσμοτε, διαβασα σε σχολια στις αξιολογησεις στο Σκτρουτζ οτι υποστηριζει e sim και σκεφτηκα μηπως και το wifi calling.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 2 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...