Jump to content

Google Pixel 2 XL


jimmmysil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα.

Πέτυχα ένα άρθρο στο XDA για βελτίωση των ηχείων στην συσκευή μας χωρίς root και μπορώ να πω πως εντυπωσιάστηκα με το αποτέλεσμα.

Κατεβάζουμε από play store την εφαρμογή Equalizer FX, απενεργοποιούμε από system app το Media FX και στη συνέχεια ενεργοποιούμε την εφαρμογή.

Η μόνη αλλαγή που κάνουμε είναι τα 910Hz το βάζουμε στα -7.0db.

Το αποτέλεσμα είναι να καθαρίσει σε μεγάλο βαθμό τα ηχεία χαμηλώνοντας όμως την ένταση.

Υπάρχει η δυνατότητα όμως μέσα από την εφαρμογή και στο Loundness Enhancer να τη ενεργοποιήσουμε και να αυξήσουμε την ένταση.

Εάν θέλει κάποιος μπορεί να το δοκιμάσει.

Το αποτέλεσμα πάντως με εντυπωσίασε

Link to comment
Share on other sites

Τις κόκκινες γραμμές κάτω από τις λέξεις πως τις αφαιρουμε αφού υποχρεωτικα πρέπει υπάρχει το gboard?? Έχω απενεργοποιήσει τα πάντα στο text correction / prediction.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Δεν είναι από το Gboard

Και τώρα αυτό έχω και δεν έχει κόκκινες γραμμές

Και φυσικά δεν είναι υποχρεωτικό να έχεις αυτό (αλλά είναι το καλύτερο μάλλον. Ειδικά το voice typing είναι πολλά χρόνια μπροστά από τους άλλους)

Link to comment
Share on other sites

Και από κει το βαζω στο φωτεινό αλλα δεν μου αλλάζει ούτε επαφές ούτε κλήσεις ούτε notification bar.

 

Με επαναφορά έστρωσαν όλα!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι από το Gboard

Και τώρα αυτό έχω και δεν έχει κόκκινες γραμμές

Και φυσικά δεν είναι υποχρεωτικό να έχεις αυτό (αλλά είναι το καλύτερο μάλλον. Ειδικά το voice typing είναι πολλά χρόνια μπροστά από τους άλλους)

Fleksy και μόνο Fleksy. Δοκίμασε να γράψεις με άλλο και όχι με το Gboard? Σαν εφαρμογή δεν μπορείς να το απεγκαταστησεισ. Οπότε είναι υποχρεωτικό σε αυτή την βάση. Απλώς να το επνεργοποιησεισ από τα inputs.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Fleksy και μόνο Fleksy. Δοκίμασε να γράψεις με άλλο και όχι με το Gboard? Σαν εφαρμογή δεν μπορείς να το απεγκαταστησεισ. Οπότε είναι υποχρεωτικό σε αυτή την βάση. Απλώς να το επνεργοποιησεισ από τα inputs.

 

Αν και θεωρώ ότι καλύτερο από Gboard δεν υπάρχει πλέον, μπορείς να το κάνεις uninstall μέσω adb και χωρίς root.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και θεωρώ ότι καλύτερο από Gboard δεν υπάρχει πλέον, μπορείς να το κάνεις uninstall μέσω adb και χωρίς root.
Δεν ήθελα να μπλεξω με τέτοιες διαδικασίες. Το γνωρίζω. Αλλά ρώτησα για λύση. Από ότι φαίνεται, το απενεργοποίησα από τα inputs, και έπιασε.

Edit: Τελικά όντως δεν το κάνει το Gboard αλλά το Google Spell Checker. Απενεργοποίησα αυτό και δεν έχω θέμα.

 

Τώρα για το ποιο είναι το καλύτερο, έχει να κάνει με τι βολευεται ο καθένας. Το swipe που έχει το fleksy δεν το έχω βρει ρε άλλο ως τώρα. Swipe όχι slide. Και φυσικά minimal και ελαφρύ.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

...

 

Τώρα για το ποιο είναι το καλύτερο, έχει να κάνει με τι βολευεται ο καθένας. Το swipe που έχει το fleksy δεν το έχω βρει ρε άλλο ως τώρα. Swipe όχι slide. Και φυσικά minimal και ελαφρύ.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Slide έχει?

(Εννοώ το glide typing του Gboard)

Link to comment
Share on other sites

Slide έχει?

(Εννοώ το glide typing του Gboard)

 

Όχι έχει άλλη φιλοσοφία αυτή του swipe left/right up/down για να κάνεις διάφορα, όπως να βάλεις κενό ή να διορθώσείς την λέξη, να επιλέξεις ανάμεσα στις προτεινόμενες ή να την βάλεις στο δικό σου λεξικό. πχ για greeklish με βολεύει αρκετά. Αλλά είναι γενικά πως έχει βολευτεί ο καθένας. Εγώ το έχω σαν τον nova. Αν και να πω την αλήθεια προς το παρόν δεν έβαλα ούτε nova. Με έχει καλύψει ο google launcher.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν και βγαίνουμε λίγο off-topic το Fleksy δεν είναι που είχαν βγει στη φόρα προβλήματα privacy?

Προσωπικά έχω Gboard και Swiftkey και αλλάζω μεταξύ τους ανά κάποιους μήνες, για να ξεκουράζεται το μάτι.

:wacko:

 

Για να επιστρέψω στο τόπικ, djkostas20 δες λίγο Settings -> System -> Languages-Input -> Input Assistance - Spell checker.

Είναι ανεξάρτητο από το πληκτρολόγιο, είναι ο έλεγχος της Google.

Μήπως είναι από αυτό οι κόκκινες γραμμές που λες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για τον απεριόριστο χώρο φωτογραφιών και βίντεο στο Google photos.

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με υπηρεσίες τέτοιες.

Έβαλα στο τηλέφωνο 70 gb φωτογραφίες, άνοιξα Google photos συνδέθηκα και άρχισε να ανεβάζει..

Βλέπω ανεβάζει χύμα και όχι με φακέλους όπως είναι στην συσκευή.

Έστω ότι ανέβουν όλες οι φωτογραφίες, μετά μπορώ να τις τακτοποιήσω από υπολογιστή?

Μου δίνει επιλογή αν καταλαβαίνω σωστά, όσες φωτογραφίες ανέβηκαν να τις διαγράψω από την συσκευή αν θέλω.

Μετά αν πάρω άλλη συσκευή οι φωτογραφίες που ανέβηκαν από το pixel θα είναι πάντα διαθέσιμες?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση για τον απεριόριστο χώρο φωτογραφιών και βίντεο στο Google photos.

 

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με υπηρεσίες τέτοιες.

 

Έβαλα στο τηλέφωνο 70 gb φωτογραφίες, άνοιξα Google photos συνδέθηκα και άρχισε να ανεβάζει..

 

Βλέπω ανεβάζει χύμα και όχι με φακέλους όπως είναι στην συσκευή.

 

Έστω ότι ανέβουν όλες οι φωτογραφίες, μετά μπορώ να τις τακτοποιήσω από υπολογιστή?

 

Μου δίνει επιλογή αν καταλαβαίνω σωστά, όσες φωτογραφίες ανέβηκαν να τις διαγράψω από την συσκευή αν θέλω.

 

Μετά αν πάρω άλλη συσκευή οι φωτογραφίες που ανέβηκαν από το pixel θα είναι πάντα διαθέσιμες?

 

Μπορείς να φτιάξεις άλμπουμ στο Google photos και έτσι να τις οργανώσεις. Δεν χρειάζεται να γίνει στον υπολογιστή. Και στο κινητό γίνεται αυτό. Αλλά όλες ανεβαίνουν σε ένα κεντρικό χώρο ας πούμε και το σορταρισμα είναι συνήθως με βάση την ημερομηνία και ώρα. Αν ανέβουν, τότε εάν δεν τις διαγράψεις από το gphotos δεν θα σου πιάσουν χώρο μελλοντικά αν δεν κάνω λάθος.

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν κοιτάει στα meta data για να δει αν τράβηξε την φωτογραφία το πιξελ ή άλλο κινητό. Αν το κάνει, τότε πιθανόν ότι ανεβάζει που δεν έχει τραβηχτεί από πιξελ να ανεβαίνει συμπιεσμένο στο free πακέτο που έχει εκτός και ήδη έχεις κάποιο πληρωμένο πρόγραμμα για cloud storage.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να φτιάξεις άλμπουμ στο Google photos και έτσι να τις οργανώσεις. Δεν χρειάζεται να γίνει στον υπολογιστή. Και στο κινητό γίνεται αυτό. Αλλά όλες ανεβαίνουν σε ένα κεντρικό χώρο ας πούμε και το σορταρισμα είναι συνήθως με βάση την ημερομηνία και ώρα. Αν ανέβουν, τότε εάν δεν τις διαγράψεις από το gphotos δεν θα σου πιάσουν χώρο μελλοντικά αν δεν κάνω λάθος.

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν κοιτάει στα meta data για να δει αν τράβηξε την φωτογραφία το πιξελ ή άλλο κινητό. Αν το κάνει, τότε πιθανόν ότι ανεβάζει που δεν έχει τραβηχτεί από πιξελ να ανεβαίνει συμπιεσμένο στο free πακέτο που έχει εκτός και ήδη έχεις κάποιο πληρωμένο πρόγραμμα για cloud storage.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Για το τελευταίο

 

https://m.androidcentral.com/how-google-pixel-unlimited-photo-backup-works

 

 

Τεχνικά μόνο αυτές που τραβήχτηκαν με pixel.Οποτε προβλέπω, επειδή όλοι έχουν κάνει την ίδια σκέψη και θα ανεβάσουν το σύμπαν, θα βγει στο μέλλον η Google και θα το διορθώσει κοβωντας αυτα που δεν είναι τραβηγμένα με pixel

Αυτό που δεν ξέρω,και αν αξίζει, είναι να πειράξεις τα metadata και να φαίνεται ότι τα τράβηξες με pixel.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

...

Έβαλα στο τηλέφωνο 70 gb φωτογραφίες, άνοιξα Google photos συνδέθηκα και άρχισε να ανεβάζει..

Βλέπω ανεβάζει χύμα και όχι με φακέλους όπως είναι στην συσκευή.

Έστω ότι ανέβουν όλες οι φωτογραφίες, μετά μπορώ να τις τακτοποιήσω από υπολογιστή?

 

Ναι

 

...

Μου δίνει επιλογή αν καταλαβαίνω σωστά, όσες φωτογραφίες ανέβηκαν να τις διαγράψω από την συσκευή αν θέλω.

Μετά αν πάρω άλλη συσκευή οι φωτογραφίες που ανέβηκαν από το pixel θα είναι πάντα διαθέσιμες?

 

Ναι

Στην εφαρμογή, αν πας στα Settings -> Back up & Sync -> Ενότητα Backup Account,

σου γράφει μέχρι πότε ισχύει το ότι μπορείς να ανεβάσεις απεριόριστα σε αρχική ποιότητα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...

Τεχνικά μόνο αυτές που τραβήχτηκαν με pixel.Οποτε προβλέπω, επειδή όλοι έχουν κάνει την ίδια σκέψη και θα ανεβάσουν το σύμπαν, θα βγει στο μέλλον η Google και θα το διορθώσει κοβωντας αυτα που δεν είναι τραβηγμένα με pixel

Αυτό που δεν ξέρω,και αν αξίζει, είναι να πειράξεις τα metadata και να φαίνεται ότι τα τράβηξες με pixel.

 

Δεν έχει να διορθώσει τίποτα, αυτή ήταν η επιλογή της και υπάρχει πολλά χρόνια τώρα, από το πρώτο πίξελ.

Οπότε δεν χρειάζεται να πειράξεις τίποτα μεταντάτα

Ανεβάζεις όλες τις φωτογραφίες της ζωής σου

Μπορείς μάλιστα να πάρεις ένα μεταχειρισμένο πίξελ 1 που να το έχεις για αυτή την δουλειά, για πάντα, γιατί για το πίξελ 1 δεν υπάρχει χρονικός περιορισμός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι

 

 

 

 

 

 

 

Ναι

 

Στην εφαρμογή, αν πας στα Settings -> Back up & Sync -> Ενότητα Backup Account,

 

σου γράφει μέχρι πότε ισχύει το ότι μπορείς να ανεβάσεις απεριόριστα σε αρχική ποιότητα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Δεν έχει να διορθώσει τίποτα, αυτή ήταν η επιλογή της και υπάρχει πολλά χρόνια τώρα, από το πρώτο πίξελ.

 

Οπότε δεν χρειάζεται να πειράξεις τίποτα μεταντάτα

 

Ανεβάζεις όλες τις φωτογραφίες της ζωής σου

 

Μπορείς μάλιστα να πάρεις ένα μεταχειρισμένο πίξελ 1 που να το έχεις για αυτή την δουλειά, για πάντα, γιατί για το πίξελ 1 δεν υπάρχει χρονικός περιορισμός.

Δεν το λέω εγώ

Υπάλληλος της Google το λέει για το αν πρέπει να έχουν τραβηχτεί από pixel

 

https://support.google.com/photos/thread/130830?msgid=131851

 

Φυσικά μακάρι να γίνει αυτό που λες.Μην παρεξηγηθω.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λέω εγώ

Υπάλληλος της Google το λέει για το αν πρέπει να έχουν τραβηχτεί από pixel

 

https://support.google.com/photos/thread/130830?msgid=131851

 

Φυσικά μακάρι να γίνει αυτό που λες.Μην παρεξηγηθω.

 

Δοκίμασέ το. Μετάφερε από το PC σου στο πίξελ 1GB φωτογραφίες και άστες να ανέβουν.

Τσέκαρε το πόσο έχεις διαθέσιμο πριν και μετά.

 

Αυτό που ίσως δεν είναι εύκολο να κάνεις, είναι από αυτές που έχεις ήδη στο Google Photos, να καταλάβεις ποιες έχουν ανέβει μέσω πίξελ και δεν πιάνουν χώρο και ποιες όχι ...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασέ το. Μετάφερε από το PC σου στο πίξελ 1GB φωτογραφίες και άστες να ανέβουν.

 

Τσέκαρε το πόσο έχεις διαθέσιμο πριν και μετά.

 

 

 

Αυτό που ίσως δεν είναι εύκολο να κάνεις, είναι από αυτές που έχεις ήδη στο Google Photos, να καταλάβεις ποιες έχουν ανέβει μέσω πίξελ και δεν πιάνουν χώρο και ποιες όχι ...

Μα εννοείται ότι το έχω κάνει (έχω ήδη 350gb σε φωτός) και ξέρω ότι για την ώρα δεν πιάνουν χώρο αν ανέβουν μέσω του pixel 2 XL που έχω.

Νομίζω όμως ότι η Google θα το αλλάξει αυτό.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Μα εννοείται ότι το έχω κάνει (έχω ήδη 350gb σε φωτός) και ξέρω ότι για την ώρα δεν πιάνουν χώρο αν ανέβουν μέσω του pixel 2 XL που έχω.

Νομίζω όμως ότι η Google θα το αλλάξει αυτό.

Ε ναι ρε φίλε αν ανεβάζει ο καθένας ότι έχει και δε έχει λογικό είναι να το αλλάξει . Και εμείς που δε ανεβάσαμε ποτέ με το τρόπο που λες θα αρχίσουμε να πληρώνουμε. Ανέβασε και κανένα tera .

 

Μάλλον βλέπω μόνο τους Έλληνες να βάζουν να πληρώνουμε για να μάθουμε . Άκου 350 GB .

 

Αν σκέφτεται ο καθένας έτσι άρα η γρήγορα θα γίνει . Όμως ο απλός και κανονικός γιατί να φτάσει να πληρώνει ;

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε φίλε αν ανεβάζει ο καθένας ότι έχει και δε έχει λογικό είναι να το αλλάξει . Και εμείς που δε ανεβάσαμε ποτέ με το τρόπο που λες θα αρχίσουμε να πληρώνουμε. Ανέβασε και κανένα tera .

 

Μάλλον βλέπω μόνο τους Έλληνες να βάζουν να πληρώνουμε για να μάθουμε . Άκου 350 GB .

 

Αν σκέφτεται ο καθένας έτσι άρα η γρήγορα θα γίνει . Όμως ο απλός και κανονικός γιατί να φτάσει να πληρώνει ;

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

 

Είδες που βιάζεσαι να γράψεις;

Είπα ότι έχω 350gb σε φωτός και όχι ότι τις έχω ανεβάσει κιόλας.Οπως έγραψα επειδή λογικά θα γίνει κατάχρηση τότε θα έρθει η Google και θα το διορθώσει.Και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα είναι Έλληνες.Εδω τα τσακάλια στο εξωτερικό ανέβαζαν ταινίες.

Επίσης στην επίσημη ιστοσελίδα της Google λέει μόνο για upload μέσω pixel και όχι να έχει παρθεί η φωτό με pixel.Το link που έβαλα πιο πάνω είναι απάντηση υπαλλήλου της Google (ότι η φωτό θα πρέπει να έχει παρθεί από pixel). Οπότε με βάση την επίσημη ιστοσελίδα δεν παραβιάζεις κάποιο κανόνα και ναι για την ώρα αν γουστάρεις ανέβασε 1Τ.

 

Επίσης αν είχα βγάλει μέσω pixel 350GB (καθόλου δύσκολο αν σκεφτείς ότι κάνει backup και τις raw, πέρα από τα video) δεν θα ανέβαιναν νόμιμα;Λίγο άκυρη η τοποθέτηση "άκου 350gb"

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αν μας αφήνει να ανεβάσουμε ότι θέλουμε γιατί να μην το κάνουμε?

Ολόκληρη Google δεν έχει σκεφτεί ότι μπορεί να ανεβάσω 350gb?

Αν ήταν για 70gb πχ τα είχα περασμένα στα 128 gb του τηλεφώνου μου..

Και από την στιγμή που δεν δίνει τηλέφωνο με πάνω από 128, και δίνει την δυνατότητα να ανεβάσω,

Γιατί όχι?

Έχει χρόνια που βάζω sd κάρτα από συσκευή σε συσκευή με 150gb φωτογραφίες πλέον.

Και θα τις ανεβάσω χωρίς να με νοιάζει τι θα γίνει στο μέλλον με την υπηρεσία αυτή..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει για pixel2xl

 

Με 12€ και με 18€

 

Η αναφορά σε νανοτεχνολογία δεν αφορά μεμβράνη, αλλά κάτι άλλο, μια σταγόνα που την απλώνουν πάνω στην οθόνη.

 

Εγώ έχω βάλει την μεμβράνη των €18

 

Έχει καλή εφαρμογή

 

Κάτι που παρατήρησα όταν την έβαλα είναι ότι άλλαξε η αίσθηση κύλισης του δαχτύλου πάνω στην οθόνη

 

Καλημέρα παιδιά,

επιβεβαιώνω για το mediamarkt στο Μαρούσι, όντως βάζουν zagg μεμβράνη, όχι γυαλί. Άριστη τοποθέτηση, 18€, εγγύηση για 6 μήνες, αν πάθει κάτι πας και στο αλλάζουν. Αν κάποιος το βιάζεται και δεν θέλει γυαλί, θεωρώ ότι είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Αν και μόνο 2-3 ημέρες με το κινητό όλα σουπερ ωστόσο, πως σας πάει σε αναμονή εσάς? Το βράδυ εμένα χάνει πάρα πολύ. 8ωρο -> ~30%. Σήμερα για παράδειγμα από 75% στις 12 ξύπνησα στις 7.30 με 49%!!! Και αυτό χωρίς Ambient dispaly always on. Μόνο double tap, lift ενεργοποιημένα. Είναι πάρα πολύ μεγάλη η πτώση και προσπαθώ να σκεφτώ τα αίτια. Μήπως είναι το Now playing που πιθανόν κρατάει το κινητό σε εγρήγορση?

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν και μόνο 2-3 ημέρες με το κινητό όλα σουπερ ωστόσο, πως σας πάει σε αναμονή εσάς? Το βράδυ εμένα χάνει πάρα πολύ. 8ωρο -> ~30%. Σήμερα για παράδειγμα από 75% στις 12 ξύπνησα στις 7.30 με 49%!!! Και αυτό χωρίς Ambient dispaly always on. Μόνο double tap, lift ενεργοποιημένα. Είναι πάρα πολύ μεγάλη η πτώση και προσπαθώ να σκεφτώ τα αίτια. Μήπως είναι το Now playing που πιθανόν κρατάει το κινητό σε εγρήγορση?
Καταρχήν το έχεις ελληνικά ή αγγλικά με το assistant? Δες το now playing που τόσο δεν τραβάει συνήθως κάνα 5%. Λογικά κάποια εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

στα 499 στο eshop. βέβαια ειναι κατόπιν παραγγελίας

420 - 450 amazon.de άρα γιατί να το πάρεις από e-shop. Άμα έχεις και εταιρεία κάνεις ενδοκοινοτική συναλλαγή και σου αφαιρεί το ΦΠΑ(19% στη Γερμανία) και σου έρχεται 370-380. Και με δικαίωμα επιστροφής 1 μήνα που δίνει η Amazon.

Επίσης πρόσφατα είχα δει ένα κατάστημα στο Σκρουτζ που το είχε στα 480(αν αφαιρέσεις φπα, τότε 380), γερμανικό όπως έλεγε. Και νομίζω είχε και doa 5 ημερών ή κάτι τέτοιο.

 

Καταρχήν το έχεις ελληνικά ή αγγλικά με το assistant? Δες το now playing που τόσο δεν τραβάει συνήθως κάνα 5%. Λογικά κάποια εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πότε ελληνικά. Πάντα στα Αγγλικά. Εφαρμογή δεν δείχνει κάποια στα στατιστικά. Επίσης σίγουρα κάτι μπορεί να αλλάζει αλλά είναι οι ίδιες εφαρμογές και λιγότερες, ίδιες εκδόσεις εννοώ, με το s8+. Κάθε κινητό συμπεριφέρεται διαφορετικά αλλά το 25-30% πτώση είναι τεράστιο. Σχεδόν σαν να έχει οθόνη ανοιχτή είναι.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 2 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...