Jump to content

Google Pixel 2 XL


jimmmysil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Clove βλέπω υπάρχουν και τα 2.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

+91 GBP (899 vs 990) σε σχέση με το αγγλικό playstore. Βέβαια αν κάποιος θέλει η παραλαβή να γίνει Ελλάδα δεν βλέπω άλλη λύση αφού το clove στέλνει, ενώ το store στέλνει μόνο στο UK.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

myukmailbox.com και θα μπορείτε να παίρνετε από UK ο,τι θέλετε.

 

Sent from my SHIELD Tablet using Tapatalk

Το χεις δοκιμάσει??είναι έμπιστο??

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chris1984

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Το χεις δοκιμάσει??είναι έμπιστο??

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Yeap, κανένα πρόβλημα και τις 2 φορές.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Άρχισε να πωλείται και στο skroutz...

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε να πωλείται και στο skroutz...

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Σε τιμή ευκαιρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Σε τιμή ευκαιρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ήθελα να σας το κάνω έκπληξη.....

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι σε έξοδα θα μπούμε αυτές τις γιορτές. Για το skroutz δεν το συζηταω η τιμη ειναι αρκετα ψηλα. Απο clove εχει παρει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Από ότι διαβαζω feedback από uk όλα καλά με τις παρτίδες. Έφυγαν οι σκάρτες λογικά..οπότε το χτύπησα από google store 64 panda version και έβαλα διεύθυνση από φιλαράκι να μου το φέρει Χριστούγεννα. 900 ευρώ.....Οκ google πονάει η τιμή...

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.

Περιμένουμε εντυπώσεις (και από πού/πόσο το πήρες).

 

Ευχαριστώ

Γερμανία 128gb.

Εντυπώσεις από μεθαύριο γιατί τρέχω αυτές τις μέρες

Τιμη... Ακριβό!!! Χαχαχα

Κοντά 1000+

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Πριν το πάρει κανένας είχε note8? Αξίζει η μετάβαση απο note σε pixelxl2? Μπαταρια καλη? Φωτογραφίες πρέπει να τραβάει πένα.
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Google pixel 2 XL φωτογραφίες

 

Google Pixel 2 XL photos

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν το πάρει κανένας είχε note8? Αξίζει η μετάβαση απο note σε pixelxl2? Μπαταρια καλη? Φωτογραφίες πρέπει να τραβάει πένα.

 

Note 8,Oneplus 5T και Google pixel 2 XL δείτε συγκριτικό που έκανα με φώτο!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Unboxing Google Pixel 2 XL από εμένα

 

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Πριν το πάρει κανένας είχε note8? Αξίζει η μετάβαση απο note σε pixelxl2? Μπαταρια καλη? Φωτογραφίες πρέπει να τραβάει πένα.
Τι συγκρίνεις.. το ένα είναι murcielago, το άλλο Elise..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Τι συγκρίνεις.. το ένα είναι murcielago, το άλλο Elise..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Χμ δεν σε πιάνω....

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Από την οθόνη είσαι ικανοποιημένος;

Έχει κάτι που να σε ενοχλεί χωρίς να κάθεσαι να το κοιτάς από κάθε πιθανή γωνία και σε κάθε πιθανό ποσοστό φωτεινότητας;

Link to comment
Share on other sites

Χμ δεν σε πιάνω....
Το note έχει ο,τι feature υπάρχει στο πλανήτη.. Το pixel έχει ούτε τα μισά, αλλά έχει software και κάμερα από άλλο πλανήτη..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από την οθόνη είσαι ικανοποιημένος;

Έχει κάτι που να σε ενοχλεί χωρίς να κάθεσαι να το κοιτάς από κάθε πιθανή γωνία και σε κάθε πιθανό ποσοστό φωτεινότητας;

Νομίζω πως το θέμα με το μπλε έγινε σκόπιμα από κάνα 2 sites για να πάρουν traffic.. Ναι έχει μπλε, αλλά πόσο συχνά γυρνάς το τηλ. σε τέτοιες γωνίες..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Το note έχει ο,τι feature υπάρχει στο πλανήτη.. Το pixel έχει ούτε τα μισά, αλλά έχει software και κάμερα από άλλο πλανήτη..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω πως το θέμα με το μπλε έγινε σκόπιμα από κάνα 2 sites για να πάρουν traffic.. Ναι έχει μπλε, αλλά πόσο συχνά γυρνάς το τηλ. σε τέτοιες γωνίες..

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

Σκόπιμα δεν έγινε, σκόπιμα μεγαλοποιήθηκε. Υπήρχαν αρκετές συσκευές με προβλήματα. Μεγαλοποιήθηκε σίγουρα αρκετά και μετά ο κάθε πικραμένος άρχισε να αλλάζει 3-4 συσκευές και να τις κοιτάει από κάθε γωνία. Το πρόβλημα υπήρχε πάντως. Προσωπικά δεν νομίζω ότι θα με ενοχλούσε ιδιαίτερα, αλλά επειδή είναι και LG με προβληματίζει αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το ξέρουμε αν έγινε σκόπιμα ή όχι. Blue shift έχει και το note 8 το iphone x. Στον ίδιο βαθμό δεν νομίζω αλλά από όσα βίντεο έχω δει παίζει ρόλο το calibration της οθόνης και το polarization. Δεν θα το πίστευα ότι έγινε σκόπιμα όταν βλέπω την ίδια την samsung πάνω στο hype να βγάζει διαφήμιση ότι έχει τις καλύτερες οθόνες. Οκ τις έχει. Αλλά όταν μπαίνει και άλλη εταιρία στο oled μάρκετ αυτά είναι λεφτά και μάλιστα πολλά...

Κάθε μέρα προσπαθώ να διαβάσω για πρόβληματα που βγάζει. Το προ-παρηγγειλα στην αρχή και το ακυρωσα με όλα αυτά που άκουγα. Μετά από τα θετικά σχόλια στο uk προχώρησα ξανά σε παραγγελία από uk θα πάει σε φίλο, θα το τσεκαρει και μετά θα το φέρει οπότε από μένα κατά τις 22 θα έχω feedback.

Για όποιον ενδιαφέρεται μπορείς να κάνεις παραγγελία από google store χωρίς vpn αρκεί να δηλώσεις uk address. Βγαίνει στα 900 ευρώ περίπου.

 

Το ότι είναι lg και μένα με προβληματίζει και είναι και λίγο λοταρία.

Περιμένουμε feedback φίλε.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 2 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...