Jump to content

TAB 4 10


Trendelenburg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μην την κανεις ακομα,πολυ χαλια ουτε μερα δεν βγαζει η μπαταρια !!!!
Άρα μήπως είναι καλό που δεν βγήκε ή δε θα βγει για το plus ??? Γιατί τώρα κρατάει μέρες....

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά . Πήρα το tab 4 10" 32gb πριν 2 βδομάδες. Αγόρασα και πενάκι να χρησιμοποιώ γτ το θέλω για τη δουλειά. Όλα καλά τις 3 πρώτες μέρες . Μετά ήρθε και αναβάθμιση και την έκανα . Το πρώτο που παρατηρησα είναι ότι χάλασε η λειτουργία- ευαισθησία της οθόνης στο σημείο να γίνει αδύνατη η χρήση του με το πενάκι και ακόμα και με το χέρι θέλει πιο πολύ πάτημα η οθόνη για να αντιδράσει. Αν δεν το είχα δοκιμάσει αρχικά θα έλεγα ότι είναι πολύ μάπα το τάμπλετ . Αλλα δούλευε αψογα

Είναι δυνατόν η αναβάθμιση να χαλασε τόσο πολύ τις ρυθμίσεις της οθόνης;

Άμα κάνω επαναφορά εργοστασιακών λέτε να φτιάξει;

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο tablet το έχω κι εγώ. Όντως μετά την 8.1 έγινε δύσκολη η αφή. Ξέρετε μήπως αν πάρει καμία pie και αυτό;

Ή μήπως διορθωθεί με καμιά ενημέρωση ασφαλείας;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά με επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων πρέπει να στρώσει λίγο..Αλλα επειδή διαβασα παντού για την 8.1 όταν με το καλό βγάλει κάποια διόρθωση η Lenovo πολύ ευχαρίστως να περάσω τότε την 8.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά αλλά για καποιο λόγο δεν πήγε στην προηγούμενη έκδοση. Σβησαν τα πάντα αλλά η έκδοση έμεινε η ίδια. Εννοείτε δεν διορθώθηκε η αφή. Ας ελπίσουμε να βγει καινούργια έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Σκέφτομαι να αγοράσω το το συγκεκριμένο tablet x304l 4G αλλα διάβασα σε προηγούμενο ποστ οτι δεν κανει κλήσεις με κάρτα sim, κατι το οποίο μου ειναι απαραίτητο. Ισχύει αυτό στο συγκεκριμένο;
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα σας. Σκέφτομαι να αγοράσω το το συγκεκριμένο tablet x304l 4G αλλα διάβασα σε προηγούμενο ποστ οτι δεν κανει κλήσεις με κάρτα sim, κατι το οποίο μου ειναι απαραίτητο. Ισχύει αυτό στο συγκεκριμένο;

 

Όχι, δεν έχει τη δυνατότητα για κλήσεις μιας και δεν υποστηρίζεται από το hardware, μόνο data.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στις τελευταίες χρήσεις παρατήρησα πιο γρήγορη κατανάλωση παρόλο που δεν του έχω περάσει την 8.1 που γράφτηκαν κάποια προβλήματα με την αυτονομία..Συγκεκριμένα αντί να έχει μεγαλύτερη κατανάλωση η οθόνη στην χρήση που το κάνω,τώρα μου βγάζει σαν πρώτο στην κατανάλωση το UI συστήματος (Ν).Ξερετε τι μπορεί να φταίει;Παρατήρησα επίσης ότι ζεσταίνεται λίγο περισσότερο από ότι συνήθως...Παιχνίδια δεν παίζω αν παίζει κάποιο ρόλο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνεις μιά επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Ζητω συγγνωμη για το offtopic αλλα εχω ενα tab 4 10 plus...υπαρχει καποιο νημα για αυτο το μοντελο X704F (4G-64gb)?
Link to comment
Share on other sites

Ζητω συγγνωμη για το offtopic αλλα εχω ενα tab 4 10 plus...υπαρχει καποιο νημα για αυτο το μοντελο X704F (4G-64gb)?
και εγώ το TB-X704L έχω. Εδώ είσαι, φίλος.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ το TB-X704L έχω. Εδώ είσαι, φίλος.[/QUOTΕ

 

 

Ευχαριστημενος ειμαι μεχρι στιγμης...περιμενω την original θηκη τυπου book της Lenovo και γενικα ειναι γρηγορο...με καλη οθονη ...και για αγωνες,ταινιες ειναι top νομιζω....αυτα μεχρι στιγμης...

Link to comment
Share on other sites

από πού την παρήγγειλες; Εγώ από ebay πήρα μιά smart.

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

από πού την παρήγγειλες; Εγώ από ebay πήρα μιά smart.

 

Και εγω απο ebay απο Ισραηλ...ακομα να ερθει βεβαια...δεν εχω προχειρο το link να στο στειλω....κοιτα το εψαξα παρα πολυ και να πω την αληθεια μεχρι τελους ειχα ενδοιασμους για lenovo...μια ζωη samsung... αλλα δεν ηθελα και να δωσω ενα καρο λεφτα για το s3 κατα ποσο για το s4 που θελει 700 plus...οποτε lenovo...θα δειξει.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να βρω φορτιστή που να είναι ορίτζιναλ ή έστω να φορτίζει όπως όριζε ο κατασκευαστής; Δε θέλω άλλες προδιαγραφές που φορτίζουν πιο γρήγορα ή αργά. Ευχαριστώ
TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και η Lenovo μας ξέχασε... Εδώ έχει βγει η LineageOS 16.0 (Android 9.0) για το tablet μας. Για τα μοντέλα TB-X704F/L. Όποιος θέλει, την δοκιμάζει.

 

https://forum.xda-developers.com/thinkpad-tablet/development/lineageos-16-0-lenovo-tab4-10-plus-t3923394

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ακολούθησες τις οδηγίες (instructions) που έχει στο πρώτο post και δεν το κατάφερες;

Normal people believe that if it ain't broke, don't fix it.

Engineers believe that if it ain't broke, it doesn't have enough features yet.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά κάποιες αναφορές για πιο γρήγορη κατανάλωση μπαταρίας στην 8 ισχύουν;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...