Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σπάσιμο οθόνης, και το πήγα στο Huawei Service στη Μιχαλακοπουλου την προηγούμενη εβδομάδα.

Αλλαγή οθόνης, πακέτο με αλλαγή μπαταρίας, στα 80€.

Και με ενημέρωσαν ότι τελευταία Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευη κάθε μηνα έχουν εκπτώσεις, (δηλαδή αυτή τη βδομάδα) και θα είχε 60€.

Το ήθελα άμεσα κ δεν περίμενα.

Το κινητό σε δύο ώρες το είχα στα χέρια μου.

 

Πραγματικά πολύ καλή τιμή. Εμ, τώρα προσπαθεί διπλά να κρατήσει τους πελάτες της.

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Σούπερ τιμή, να ρωτήσω εάν υπάρχει και κάποια εγγύηση;

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σπάσιμο οθόνης, και το πήγα στο Huawei Service στη Μιχαλακοπουλου την προηγούμενη εβδομάδα.

Αλλαγή οθόνης, πακέτο με αλλαγή μπαταρίας, στα 80€.

Και με ενημέρωσαν ότι τελευταία Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευη κάθε μηνα έχουν εκπτώσεις, (δηλαδή αυτή τη βδομάδα) και θα είχε 60€.

Το ήθελα άμεσα κ δεν περίμενα.

Το κινητό σε δύο ώρες το είχα στα χέρια μου.

 

Καλημέρα, στο πακέτο αλλαγής ήταν και το πίσω μέρος (η πλάτη του κινητού);

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πηρε καποιος αλλος το update??

VERSION : 10.0.0.0.200

 

Ακόμη όχι.

Σε αναμονή.

Μπράβο τους για το security update που μας δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χαίρετε!

Έχει κανείς συνδέσει το mate 10 pro με android auto, ασύρματα (wireless phone projection) και όχι με καλώδιο usb ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro
  • 1 month later...

Κουνωντας το βυσμα φορτισης σταματαει και ξεκιναει να φορτιζει. Δοκιμασα και με αλλο καλωδιο και κανει το ιδιο. Προβλημα στη θυρα type c; 

Ξερει κανεις επισκευαζεται; Αν ναι τι κοστος; 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, tasosdimas said:

Κουνωντας το βυσμα φορτισης σταματαει και ξεκιναει να φορτιζει. Δοκιμασα και με αλλο καλωδιο και κανει το ιδιο. Προβλημα στη θυρα type c; 

Ξερει κανεις επισκευαζεται; Αν ναι τι κοστος; 

Μάλλον φαίνεται ότι η πλακέτα φόρτισης είναι στα τελευταία της. Φτιάχνεται αλλά θέλει τεχνικό να ανοίξει τη συσκευή. Μπορείς να κοιτάξεις στο eBay ή στο Aliexpress για ανταλλακτική usb πλακέτα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο πήρα την ενημέρωση EMUI 10.0.0.202 (C432E9R1P3) 

έκδοση kernel 4.14.116 επίπεδο κώδικα ασφαλείας 1 Ιουλίου 2021

παράλληλα μου εγκατέστησε διάφορα προγράμματα τις huawei που η δεν δούλευαν στην Ελλάδα η δεν με ενδιέφεραν (παιχνίδια) και τα έστειλα εκτός από το AI Voice που το κράτησα αν και προς το παρόν δεν υποστηρίζει ελληνικά

https://www.huaweiupdate.com/huawei-mate-10-pro-getting-july-2021-security-patch-update-in-europe/

Mageia 6 KDE Plasma 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, sergyma said:

πριν λίγο πήρα την ενημέρωση EMUI 10.0.0.202 (C432E9R1P3) 

έκδοση kernel 4.14.116 επίπεδο κώδικα ασφαλείας 1 Ιουλίου 2021

παράλληλα μου εγκατέστησε διάφορα προγράμματα τις huawei που η δεν δούλευαν στην Ελλάδα η δεν με ενδιέφεραν (παιχνίδια) και τα έστειλα εκτός από το AI Voice που το κράτησα αν και προς το παρόν δεν υποστηρίζει ελληνικά

https://www.huaweiupdate.com/huawei-mate-10-pro-getting-july-2021-security-patch-update-in-europe/

Παρομοίως.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, athanaso77 said:

Μάλλον φαίνεται ότι η πλακέτα φόρτισης είναι στα τελευταία της. Φτιάχνεται αλλά θέλει τεχνικό να ανοίξει τη συσκευή. Μπορείς να κοιτάξεις στο eBay ή στο Aliexpress για ανταλλακτική usb πλακέτα.

Πηρα τηλ και ρωτησα. 50 ευρω θελουν για την επισκευη. 

Link to comment
Share on other sites

On 21/10/2021 at 9:53 ΜΜ, tasosdimas said:

Πηρα τηλ και ρωτησα. 50 ευρω θελουν για την επισκευη. 

  Μόλις την πάτησα και εγώ με το usb. Δεν κουμπώνει καλά το καλώδιο. Φορτίζει, αλλά αν λίγο το κουνήσεις φεύγει.
Το σκέφτομαι αν θα δώσω τα 50 ευρώ ή θα πάω σε νέο κινητό (είχα σκοπό μέσα στο επόμενο 6μηνο να αλλάξω έτσι και αλλιώς)

Edited by melontas
letter missed
Link to comment
Share on other sites

26 και 27 Οκτώβρη έχει έκπτωση το επίσημο σέρβις της huawei σε συσκευές εκτός εγγύησης. Για τσέκαρε αν ισχύει το 50ευρω 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, _NikitaS_ said:

26 και 27 Οκτώβρη έχει έκπτωση το επίσημο σέρβις της huawei σε συσκευές εκτός εγγύησης. Για τσέκαρε αν ισχύει το 50ευρω 

Μου είπαν 37ε

Link to comment
Share on other sites

On 21/10/2021 at 5:58 ΜΜ, sergyma said:

πριν λίγο πήρα την ενημέρωση EMUI 10.0.0.202 (C432E9R1P3) 

έκδοση kernel 4.14.116 επίπεδο κώδικα ασφαλείας 1 Ιουλίου 2021

παράλληλα μου εγκατέστησε διάφορα προγράμματα τις huawei που η δεν δούλευαν στην Ελλάδα η δεν με ενδιέφεραν (παιχνίδια) και τα έστειλα εκτός από το AI Voice που το κράτησα αν και προς το παρόν δεν υποστηρίζει ελληνικά

https://www.huaweiupdate.com/huawei-mate-10-pro-getting-july-2021-security-patch-update-in-europe/

Καλησπέρα. 

Εγώ σήμερα αναβαθμίστηκα στη 200 με security 1 Apr 2021 και στο καπάκι ενημέρωση ασφαλείας (9mb) σε patch01. 

Να σας ρωτήσω. 

Εσείς από ποια έκδοση πήρατε την 202;

Περάσατε από την 200;

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εσάς που αναβαθμίσατε σε 10.0.0.200  και 202, μπορείτε να κάνετε εξαγωγή επαφών; 

Εμένα με ξαναπεταει (πάει για στιγμιαία να δείξει μια μαύρη σελίδα) στην ίδια σελίδα και δεν αποθηκεύει κάτι. 

Το έκανα επανεκκίνηση, wipe cache και τίποτα, τα ίδια. 

Edited by nikolasGG
Link to comment
Share on other sites

Εμένα από την 198 ήρθε. 

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, tini78vj said:

Εμένα από την 198 ήρθε. 

tini78vj σου κάνει εξαγωγή επαφών;

Τώρα πήρα και την 202 μέσω HiSuite, και πάλι τα ίδια.

 

Τι να πω.

 

Είναι να το πάω και για αλλαγή μπαταρίας λόγω φουσκώματος πλάτης και για να αποφύγουμε τα χειρότερα.

Μετά τα reset, μπας και στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

On 25/10/2021 at 10:17 ΠΜ, melontas said:

  Μόλις την πάτησα και εγώ με το usb. Δεν κουμπώνει καλά το καλώδιο. Φορτίζει, αλλά αν λίγο το κουνήσεις φεύγει.
Το σκέφτομαι αν θα δώσω τα 50 ευρώ ή θα πάω σε νέο κινητό (είχα σκοπό μέσα στο επόμενο 6μηνο να αλλάξω έτσι και αλλιώς)

Την είχα πατήσει και εγώ. Βέβαια δεν είχε πρόβλημα η θύρα. Μαζεύει σκόνη μέσα και δεν μπορεί να μπει το βύσμα μέχρι εκεί που πρέπει. Πάρε μια καρφίτσα και καθάρισε το πριν πας για επισκευή. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, flampouras said:

Την είχα πατήσει και εγώ. Βέβαια δεν είχε πρόβλημα η θύρα. Μαζεύει σκόνη μέσα και δεν μπορεί να μπει το βύσμα μέχρι εκεί που πρέπει. Πάρε μια καρφίτσα και καθάρισε το πριν πας για επισκευή. 

Ποτέ καρφιτσα, καλυτερα μια οδοντογλυφιδα και πολυ προσοχη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2021 at 6:34 ΜΜ, _dimdim_ said:

Έχει αλλάξει κάποιος μπαταρία να μου πει πόσο κοστίζει; Μου έχει φουσκώσει η μπαταρία και έχει ανοίξει λίγο η οθόνη. Μέχρι σήμερα που το είδα γιατί το έχω σε θήκη και δεν το είχα δει ευτυχώς δουλεύουν όλα κανονικά. Επίσης θα πρέπει να έχω πάρει backup όταν το πάω στο service για την αλλαγή μπαταρίας;

42€

και σε service day  22€ (είναι οι τρεις τελευταίες εργάσιμες του μήνα)

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

42€
και σε service day  22€ (είναι οι τρεις τελευταίες εργάσιμες του μήνα)
Οι 3 τελευταίες μέρες ΚΑΘΕ μήνα είναι service day και έχουν έκπτωση;

Θέλω να αλλάξω την μπαταρία του κινητού μου και το αποφεύγω γιατί θα μου κάνουν full wipe και βαριέμαι το στήσιμο ξανά από την αρχή.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...