Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοντευω να τρελαθω ρε εσυ! Υπαρχουν φορες που τρωει κολλημα και δεν ξεκλειδωνει με τιποτα... Τι εκαναν παλι στην αναβαθμιση και πρεπει να τα τραβαμε αυτα...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα παιδιά, όλα γίνονται ακαριαία.

Μήπως να κάνετε ένα wipe cache από το recovery?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Κοντευω να τρελαθω ρε εσυ! Υπαρχουν φορες που τρωει κολλημα και δεν ξεκλειδωνει με τιποτα... Τι εκαναν παλι στην αναβαθμιση και πρεπει να τα τραβαμε αυτα...

 

Έλα μου ντε!Εγώ τα ξαναπέρασα τα αποτυπώματα αλλά τα ίδια πάλι!Έχω παρατηρήσει βέβαια πως μόλις τον σκουπίσω τον σαρωτή πιάνει αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια!Όταν το πρωτοπηρα δεν τα είχα αυτά θυμάμαι!

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα παιδιά, όλα γίνονται ακαριαία.

Μήπως να κάνετε ένα wipe cache από το recovery?

 

Mate the 10 pro be with you

 

Έχω κάνει απ' όλα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μα και εγω τον καθαριζω κτλ, εσβησα και ξαναεβαλα τα αποτυπωματα και μετα απο λιγη ωρα παλι τα ιδια. Δεν αντεχεται αυτο το πραγμα. Να θελεις να απαντησεις και να μην μπορεις καν να ξεκλειδωσεις το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Μα και εγω τον καθαριζω κτλ, εσβησα και ξαναεβαλα τα αποτυπωματα και μετα απο λιγη ωρα παλι τα ιδια. Δεν αντεχεται αυτο το πραγμα. Να θελεις να απαντησεις και να μην μπορεις καν να ξεκλειδωσεις το κινητο.

 

Δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα,αλλά μέσα στην μέρα θα φάει ενα-δυο κολλήματα!Βάλε την αναγνώριση προσώπου ρε συ!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύναμη βλέπω...

 

https://www.techgear.gr/huawei-kirin-1020-rumors-140509/

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τη φοβαμαι για λογους ασφαλειας. Μα να εχει απο τους πιο γρηγορους αισθητηρες δαχτυλικων και ξαφνικα να κανει τετοια τρελα...
Link to comment
Share on other sites

Μα και εγω τον καθαριζω κτλ, εσβησα και ξαναεβαλα τα αποτυπωματα και μετα απο λιγη ωρα παλι τα ιδια. Δεν αντεχεται αυτο το πραγμα. Να θελεις να απαντησεις και να μην μπορεις καν να ξεκλειδωσεις το κινητο.

 

Κανένα θέμα και σε μένα. Εντύπωση μου κάνει.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το αντιμετωπίζω όταν το δάχτυλό μου είναι ιδρωμένο. Και επειδή τα δάχτυλά μου ιδρώνουν αρκετά εύκολα τώρα που καλοκαίριασε έχει επιδεινωθεί το πρόβλημα. Παρόλα αυτά μόλις σκουπίσω δάχτυλο ή αισθητήρα πιάνει αμέσως
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έχω κάποιο θέμα με το δακτυλικό αποτύπωμα. Επίσης η ανάγνωση προσώπου είναι αστραπιαία δεν ξέρω πόσο ασφαλείς είναι δεν το έχω κοιτάξει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

εγω ευτυχως κανενα τετοιο προβλημα..

ρε παιδια κατι ασχετο, αλλα πως εχει ξεφτιλιστει ετσι η τιμη του μεταχειρισμενο;;;

βλεπω οτι το δινουν απο 390 μεχρι 460 ταβανι.. μονο εμενα μου φαινεται καπως;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Το δαχτυλικο δεν δουλεύει σχεδόν σε κανένα κινιτο με βρεγμένα χέρια (γιατί το νερο αλλοιώνει την σαρώσει υπερήχων) και οπτικό σαρωτή δεν είδα να έχουν και πολλά κινιτα

Όσο για το face id δύστυχος κανένα δεν είναι ασφαλές πλην από αυτό της Apple και αυτό με το τα μειονέκτημα του οπός ταχύτητα κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά ότι προβλήματα είχα λύθηκαν με hard reset που έκανα, το κινητό πετάει λέμε γιατί είχε κάτι περίεργα θέματα μετά την αναβάθμιση στην 142.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω ευτυχως κανενα τετοιο προβλημα..

ρε παιδια κατι ασχετο, αλλα πως εχει ξεφτιλιστει ετσι η τιμη του μεταχειρισμενο;;;

βλεπω οτι το δινουν απο 390 μεχρι 460 ταβανι.. μονο εμενα μου φαινεται καπως;;;;;

Δε θα το έλεγα ότι έχει ξεφτιλιστεί για μεταχειρισμένα πάντα συσκευές (καινούριο έχει 507 ευρώ). Για παρατήρησε πόσο δίνονται τα s9+, τα p20 pro, τουλάχιστον 100 ευρώ κάτω από τις τιμές skroutz και πολλές φορές είναι είτε σφραγισμένα, είτε νεότερα του ενός μηνός σε αντίθεση με τα mate που είναι τουλάχιστον 5μηνου.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Δε θα το έλεγα ότι έχει ξεφτιλιστεί για μεταχειρισμένα πάντα συσκευές (καινούριο έχει 507 ευρώ). Για παρατήρησε πόσο δίνονται τα s9+, τα p20 pro, τουλάχιστον 100 ευρώ κάτω από τις τιμές skroutz και πολλές φορές είναι είτε σφραγισμένα, είτε νεότερα του ενός μηνός σε αντίθεση με τα mate που είναι τουλάχιστον 5μηνου.

 

507 απο που φίλε μου; 'Εξω; 550 το βλέπω σε Ελλάδα σε σκρουτζομάγαζα και 700 στα μεγάλα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης "κακό" έκανε και η προσφορά με το p9 lite που έπαιξε στις αρχές του χρόνου + μείωση τιμής. Πολλοί το πήραν 600ευρω + p9 lite(150 ευρώ πες) οπότε και 400 που το δίνουν δεν έχουν χασουρα

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Επίσης "κακό" έκανε και η προσφορά με το p9 lite που έπαιξε στις αρχές του χρόνου + μείωση τιμής. Πολλοί το πήραν 600ευρω + p9 lite(150 ευρώ πες) οπότε και 400 που το δίνουν δεν έχουν χασουρα

 

Συμφωνώ απόλυτα με τη προσέγγιση σου!

https://www.bestprice.gr/search?q=mate+10+pro&bpref=ac&bprefctx=0,5

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τη προσέγγιση σου!

https://www.bestprice.gr/search?q=mate+10+pro&bpref=ac&bprefctx=0,5

 

Επίσης χθες πρώτη φορά πήρε το μάτι μου φήμες για το mate 20. Αν αρχίσουν να βγάζουν περισσότερα προς τα έξω τότε θα πέσει και άλλο πιστεύω. Προς το παρόν κάνουν πολύ επιθετικό μάρκετινγκ στο Ρ20, λογικά θα κοπάσει. Άλλαξα 3 αεροδρόμια προχθες και έβλεπα αφίσες του παντού.

 

Α! Ευχαριστώ για το Link! Διάβαζα ότι το dual ειναι η Ευρωπαική έκδοση οπότε λογικά είναι safe από πλευράς εγγύησης. Λογικά θα το χτυπήσω την άλλη εβδομάδα αν είναι στα 500Ε ακόμα (με τιμολόγιο όμως).

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του mate πιστεύω θα σταθεροποιηθεί κοντά στα 350 μέχρι να βγει το επόμενο . Οπότε μετά από ένα χρόνο καλά είναι . Τόσο είχα δώσει το προηγούμενο mate τον Νοέμβριο Δεκέμβριο .

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν αγοράσαμε μετοχές, κινητό αγοράσαμε...

P.S. με την 142 (όπως και με τις προηγούμενες) δεν έχω παρατηρήσει κανένα θέμα με το αποτύπωμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν αγοράσαμε μετοχές, κινητό αγοράσαμε...

P.S. με την 142 (όπως και με τις προηγούμενες) δεν έχω παρατηρήσει κανένα θέμα με το αποτύπωμα.

 

Χαχαχα σωστός! Εγώ θα αγόράσω ένα κομμάτ στα 500 πάντως και ας κάνει limit down αργότερα. Νομίζω ότι είναι καλή επένδυση σε αυτά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μπαταρία με την 142.

Διάβασα ότι βγήκε beta για 8.1

Δεν εχω δει διαφορά. Μια χαρά είναι . Όπως κ με το αποτύπωμα που είπαν μερικά παιδιά ,δεν εχω κανένα πρόβλημα .

 

Είναι η κινέζικη beta . Όταν δοθεί η global όλο κ κάπου θα την βρούμε να την περάσουμε . Αναμένουμε

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μπαταρία με την 142.

Διάβασα ότι βγήκε beta για 8.1

 

Εμένα δεν μου φαίνεται καμία διαφορά. Γενικά αυτό με την κατανάλωση σε κάθε ενημέρωση δεν την καταλαβαίνω και γίνετε παντού όχι μόνο εδώ. Πόσο καλύτερη η χειρότερη να εινα τι αν κρατάει 10-20 λεπτά παραπάνω και τι έγινε. Αν έχει θέμα μεγάλο δηλαδή να μην βγάζει μέρα που έβγαζε η να είσαι 3 - 4 ώρες κάτω ναι είναι πρόβλημα αλλά επειδή μπορεί να είναι κάτι με την συσκευή κοιτάς εφαρμογές που έχεις και στο τέλος κάνεις επαναφορά και αν τότε δεν γίνει κάτι λες είναι η ρομ η η μπαταρία. Αλλά γενικά παιδιά αν έχει πρόβλημα κάποια ρομ έχουν πρόβλημα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος το AppGallery της Huawei. Το δοκίμασα και βλέπω ότι εμφανίζει της αναβαθμίσεις αρκετά πριν ανέβουν στο play store.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...