Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω ακόμα την περιμένω πρώτη φορα βλέπω να αργεί τόσο στο mate 9 μου ερχόταν αμέσως μετά την κυκλοφορία...,

Δεν είσαι ο μόνος! Περιμένουμε!!

Link to comment
Share on other sites

gboard πληκτρολογιο τις google γιατι δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω?? τι βλακεια ειναι αυτη?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

gboard πληκτρολογιο τις google γιατι δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω?? τι βλακεια ειναι αυτη?
Τι εννοείς; Εγώ το έχω κανονικά από την 1η μέρα
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Εγώ το έχω κανονικά από την 1η μέρα

 

εννοω ενω το χω κατεβασει δεν μπορω να το ενεργοποιησω δεν με αφηνει.... εχει επιλεγμενο μονο το swiftkey.. μου εμφανιζει τα διαθεσιμα εικονικα πληκτρολογια.. το βγαζει απο κατω gboard αλλα δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω.. αλλα ουτε και να κλεισω το swiftkey

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

εννοω ενω το χω κατεβασει δεν μπορω να το ενεργοποιησω δεν με αφηνει.... εχει επιλεγμενο μονο το swiftkey.. μου εμφανιζει τα διαθεσιμα εικονικα πληκτρολογια.. το βγαζει απο κατω gboard αλλα δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω.. αλλα ουτε και να κλεισω το swiftkey

Πήγες ρυθμίσεις > σύστημα > γλώσσα & εισαγωγή > προεπιλεγμένο πληκτρολόγιο και δεν έχει το gboard εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Πήγες ρυθμίσεις > σύστημα > γλώσσα & εισαγωγή > προεπιλεγμένο πληκτρολόγιο και δεν έχει το gboard εκεί;

 

ναι εκει πηγα. μετα απο 3 φορες που το εκανα επαναφορα.. μπορεσα να το ενεργοποιησω.. δεν ξερω τι σκαλωμα εφαγε....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κι άλλος ότι τα πλήκτρα στην γραμμή πλοήγησης που και που, ειδικά στις γρήγορες εναλλαγές εφαρμογών, οθονών κτλ, χάνουν μερικά πατήματα και πρέπει να πατήσεις 2 φορές να πάρουν την εντολή..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κι άλλος ότι τα πλήκτρα στην γραμμή πλοήγησης που και που, ειδικά στις γρήγορες εναλλαγές εφαρμογών, οθονών κτλ, χάνουν μερικά πατήματα και πρέπει να πατήσεις 2 φορές να πάρουν την εντολή..

 

Έχει αναφερθεί και προηγουμένως ότι αν αλλάξεις το set up τους, τότε δεν το κάνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

face id εχουμε?? Ή μονο δαχτυλικο αποτυπωμα?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να δεις εάν η κλήση που δεν σου έχει καταγράψει είναι στην προηγούμενη κλήση που έχεις δηλαδή κάποιές φορες οταν έχουμε κληση και ταυτόχρονα μας παίρνει κάποιος άλλος στη μία γραμμή και συνεχίζουμε με την άλλη τότε το acr καταλαβαίνει την κλήση ως μία και επομένως συνεχίζεται να καταγραφή χωρίς να σταματήσει άρα όταν έχεις δύο συνεχόμενες κλήσεις παράδειγμα σπίτι και μετά Κώστας πολύ πιθανόν τον Κώστα να στον έχει ενσωματώσει στην κλήση που λέει σπίτι

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το acr που λέτε είναι εφαρμογή από store η το έχει ενσωματωμένο το τηλ.;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί και προηγουμένως ότι αν αλλάξεις το set up τους, τότε δεν το κάνει.

 

Ναι το ειδα στην πραξη κι εγω.. Αλλα δυστυχως με βολευει πολυ αυτο που εχει προεπιλεγμενο!:lol:

Τωρα ειδα οτι χανει και σε αλλο huawei.. το p9 lite που ηταν μαζι με το δικο μας. Θα το δω και σε αλλα..

Link to comment
Share on other sites

Το acr που λέτε είναι εφαρμογή από store η το έχει ενσωματωμένο το τηλ.;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει κάποιος άλλος πρόβλημα με το Evernote; Συγκεκριμένα, ενώ βλέπει τις σημειώσεις μου (και τις συγχρονίζει), όταν πάω να ανοίξω κάποια, μου βγάζει το μήνυμα "opening note" και μένει σε αυτό συνεχώς (και φυσικά δεν ανοίγει ποτέ η σημείωση).
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μια παλαβή ερώτηση.υπαρχει καποιος άλλος τρόπος να ξυπνά η οθονη εκτός απο δαχτυλίικο αποτύπωμα η το on-off κουμπί ;

Αν εννοεις face id οχι.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψιν σας κάποια in-ear ακουστικά (πιθανόν με ενσωματωμένο dac) για δυνατότερο ήχο? Τόσο με τα ακουστικά που ήρθαν με τη συσκευή, όσο και με κάποια sony που χρησιμοποιώ ο ήχος δεν είναι πολύ δυνατός και είναι αισθητά χαμηλότερος συγκριτικά με το P8 που είχα πριν. Επίσης από ότι είδα κάποιοι έχετε χρησιμοποιήσει bluetooth in-ear ακουστικά. Παίζουν πιο δυνατά συγκριτικά με αυτά με το καλώδιο?
Link to comment
Share on other sites

Αλλο κουλο που ξεκινησε να μου το κανει χθες βραδυ...

Το led ειδοποίησης για το whatsapp εχει κολλησει και αναβει μονο σε ενα χρώμα, μια αποχρωση του μωβ βασικά, οτι χρωμα και να επιλέξω εγω μεσα απο την εφαρμογη! Μεχρι προχθες δουλευε κανονικα που του ειχα το γαλαζιο..

Σε κλησεις κτλ δουλευει κανονικά το πρασινο απ οτι βλεπω..

Στο p9 lite 2017 δουλευει κανονικα το led..

Edit: εφτιαξε τελικα μετα απο μια επανεκκίνηση.. Οκ καλο αυτο απο την μια, αλλα απο την αλλη μερα παρα μερα κατι κουλο θα βρω που θα φτιαξει με μια επανεκκίνηση. Δεν εχω παρει παλι κινητο με το τελευταιο λειτουργικο εγκατεστημενο απο την μανα του κι ισως εχει τα θεματακια του ακομα με τετοια μικρα χαζα..

Αλλο ενα κουλο... Αλλαξα διαταξη στον συνδυσμο πληκτρων πλοηγησης (εστω κι αν δεν με βολευε) και δουλευε μπομπα, δεν εχανε πατημα οσο γρηγορα και να εκανα κινησεις. Το κανω επανεκκίνηση πριν λιγο και βλεπω οτι σκαλωνει και δεν ακουει στα πατηματα με την πρωτη! Αλλαζω διαταξη με αυτη που ειχε προεπιλογμενη και τωρα αυτη δουλευει μπομπα!χαχαχαχαχαχ

Δοκιμαζοντας μαθαινεις λοιπον...

Edited by apollodelphi
Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψιν σας κάποια in-ear ακουστικά (πιθανόν με ενσωματωμένο dac) για δυνατότερο ήχο? Τόσο με τα ακουστικά που ήρθαν με τη συσκευή, όσο και με κάποια sony που χρησιμοποιώ ο ήχος δεν είναι πολύ δυνατός και είναι αισθητά χαμηλότερος συγκριτικά με το P8 που είχα πριν. Επίσης από ότι είδα κάποιοι έχετε χρησιμοποιήσει bluetooth in-ear ακουστικά. Παίζουν πιο δυνατά συγκριτικά με αυτά με το καλώδιο?

 

Η μέρα με τη νύχτα. Πολύ πιο δυνατά.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει κάποια συγκεκριμένα?

 

Προσωπικά με το SBH52 έχω την ένταση που είχα σε όλες τις συσκευές μου. Κανένα πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλλο κουλο που ξεκινησε να μου το κανει χθες βραδυ...

Το led ειδοποίησης για το whatsapp εχει κολλησει και αναβει μονο σε ενα χρώμα, μια αποχρωση του μωβ βασικά, οτι χρωμα και να επιλέξω εγω μεσα απο την εφαρμογη! Μεχρι προχθες δουλευε κανονικα που του ειχα το γαλαζιο..

Σε κλησεις κτλ δουλευει κανονικά το πρασινο απ οτι βλεπω..

Στο p9 lite 2017 δουλευει κανονικα το led..

Παίρνει ρύθμιση το χρώμα του led? Αν ναι από που?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...