Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε φίλε δεν είπαμε για εσένα. Αλλά δεν μπορεί να λένε κάποιοι ότι το έκλεισα στα 623 με δώρο και τιμολόγιο αλλά σκέφτομαι να το ακυρώσω γιατί είναι μάπα. Τι θέλουνε δλδ ρε φίλε; υπολογιστή της νάσα με φωτογραφία dslr, μπαταρία αυτοκινήτου και τιμή 2 ευρώ;

Οκ το κινητό δεν είναι τέλειο αλλά σε αυτήν την προσφορά είναι παραπάνω από μονόδρομος.

Οποίος δεν το θέλει στην τελική το αγοράζω ευχαρίστως πάλι ρε παιδιά. Με 623 ευρώ και δώρο; να προλάβαινα να πάρω δύο τρία...

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βασικά για να ήμαστε σωστοί... Η συσκευή είναι η πληρέστερη της αγοράς σήμερα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά για να ήμαστε σωστοί... Η συσκευή είναι η πληρέστερη της αγοράς σήμερα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ξέρω αν είναι και δεν με νοιάζει κ όλας. Σέβομαι τα γούστα του καθενός. Πχ η απουσία jack η dac η SD μπορεί να είναι deal breaker. Αλλά ρε φίλε όταν το παίρνεις στην ουσία 330 ευρώ... Στο κουτί σφραγισμένο με εγγύηση... Και σκέφτεσαι να ακυρώσεις την παραγγελία σου τι να πω... Πήγαινε πάρε με τα ίδια λεφτά το iPhone 6. Η το Xiaomi mi5s

 

Edit: για την ακρίβεια αφού θα πάρεις πάλι με τιμολόγιο, θα πάρεις LG g6 με αυτά τα λεφτά. Η s6 edge (στα 32gb φυσικά γιατί στα 64 ξεφεύγει)

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by antogr
Link to comment
Share on other sites

Πότε δεν μου συμβαίνει. Το έχω 20 μέρες κοντά

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραια γιατι με ενοχλουσε ιδιαιτερα που το εκανε και δεν γνωριζα αν συμβαινει μονο σε μενα. Συν οτι δεν βρηκα να αναφέρεται και αλλου.

Ημουν ατυχος φαινεται στο 1ο και παλι καλα το επέστρεψα. Να δω αν θα το ξανακανει στο 2ο που περιμενω.

Ευχαριστω για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά για να ήμαστε σωστοί... Η συσκευή είναι η πληρέστερη της αγοράς σήμερα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβώς όπως το λες...

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Από θήκες πάντως η Spiegen Rugged Armor είναι όσο καλή περίμενα και ακόμα περισσότερο. Προστατεύει χωρίς να προσθέτει πολύ όγκο στο κινητό. Και εννοείται ταιριάζει γάντι...

 

Οι πολύ λεπτές με σκληρό πλαστικό προσωπικά δε μ' αρέσουν γιατί το μόνο θετικό τους είναι ότι δεν προσθέτουν όγκο. Έτσι όμως δεν προστατεύουν στην ουσία (παρά μόνο από σκόνη). Αν όμως πέσει κάτω η συσκευή (χτυπά ξύλο) αμφιβάλλω αν κάνουν κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Από θήκες πάντως η Spiegen Rugged Armor είναι όσο καλή περίμενα και ακόμα περισσότερο. Προστατεύει χωρίς να προσθέτει πολύ όγκο στο κινητό. Και εννοείται ταιριάζει γάντι...

 

Οι πολύ λεπτές με σκληρό πλαστικό προσωπικά δε μ' αρέσουν γιατί το μόνο θετικό τους είναι ότι δεν προσθέτουν όγκο. Έτσι όμως δεν προστατεύουν στην ουσία (παρά μόνο από σκόνη). Αν όμως πέσει κάτω η συσκευή (χτυπά ξύλο) αμφιβάλλω αν κάνουν κάτι.

 

έχεις δοκιμάσει tempered glass που να ταιριάζει καλά με τη Spigen;

Ρωτάω επειδή θέλω να πάρω ένα που να καλύπτει όλη την οθόνη, αυτό που έχει καμπύλες στις άκρες, και σκέφτομαι μήπως ανασηκώνει τη θήκη καθόλου...

πχ

http://microcenter.gr/mofi-full-tempered-glass-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-huawei-mate-10-pro-black

https://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_1288666.html

https://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_1362741.html

 

Μ' αρέσουν κι αυτές οι back cover θήκες

https://www.mythiki.gr/thikes/huawei/huawei-mate-10-pro/shtl-rugged-armor-black-mate-10-pro-detail.html

http://microcenter.gr/lenuo-carbon-leather-%CE%B8%CE%AE%CE%BA%CE%B7-%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82-huawei-mate-10-pro-black

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως, παίδες, πολύ θόρυβος από over-sharpening στα φωτογραφικά δείγματα του hands-on...μου φαίνεται ότι τη "ρίχνει" πολύ τη κάμερα (το λογισμικό της)...

http://www.myphone.gr/d/huawei/mate-10-pro.729/hands-on/

 

...τόσο που μου φαίνεται περίεργο ότι μερικοί τη βγάζουν καλύτερη από εκείνες των Samsung Galaxy S7/8, καθότι έχω δει πολλές -νυχτερινές- των τελευταίων που με έχουν εντυπωσιάσει με τη λεπτομέρειά τους...με το Mate 10 pro, ό,τι βλέπω περισσότερο με βάζει σε σκέψεις...

Edited by vgiozo
Link to comment
Share on other sites

έχεις δοκιμάσει tempered glass που να ταιριάζει καλά με τη Spigen;

Ρωτάω επειδή θέλω να πάρω ένα που να καλύπτει όλη την οθόνη, αυτό που έχει καμπύλες στις άκρες, και σκέφτομαι μήπως ανασηκώνει τη θήκη καθόλου...

πχ

http://microcenter.gr/mofi-full-tempered-glass-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%AF-huawei-mate-10-pro-black

https://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_1288666.html

https://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_1362741.html

 

Μ' αρέσουν κι αυτές οι back cover θήκες

https://www.mythiki.gr/thikes/huawei/huawei-mate-10-pro/shtl-rugged-armor-black-mate-10-pro-detail.html

http://microcenter.gr/lenuo-carbon-leather-%CE%B8%CE%AE%CE%BA%CE%B7-%CF%80%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82-huawei-mate-10-pro-black

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως, παίδες, πολύ θόρυβος από over-sharpening στα φωτογραφικά δείγματα του hands-on...μου φαίνεται ότι τη "ρίχνει" πολύ τη κάμερα (το λογισμικό της)...

http://www.myphone.gr/d/huawei/mate-10-pro.729/hands-on/

 

...τόσο που μου φαίνεται περίεργο ότι μερικοί τη βγάζουν καλύτερη από εκείνες των Samsung Galaxy S7/8, καθότι έχω δει πολλές -νυχτερινές- των τελευταίων που με έχουν εντυπωσιάσει με τη λεπτομέρειά τους...με το Mate 10 pro, ό,τι βλέπω περισσότερο με βάζει σε σκέψεις...

 

Τελικά νομίζω καλύτερες φωτογραφίες τα Samsung και σίγουρα πολύ καλύτερο βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

έχεις δοκιμάσει tempered glass που να ταιριάζει καλά με τη Spigen;

Ρωτάω επειδή θέλω να πάρω ένα που να καλύπτει όλη την οθόνη, αυτό που έχει καμπύλες στις άκρες, και σκέφτομαι μήπως ανασηκώνει τη θήκη καθόλου...

 

Δεν έχω δοκιμάσει αλλά πιθανόν να ισχύει αυτό που λες για το tempered glass που καλύπτει όλη την οθόνη. Έχω πάρει απλό (δεν το έχω τοποθετήσει ακόμα) αλλά όπως το έβγαλα να το δοκιμάσω εικονικά φαίνεται να ταιριάζει μια χαρά με τη Spiegen. Βέβαια άμα δεν το τοποθετήσεις δεν ξέρεις σίγουρα.

 

 

Ερώτηση :Οι άκρες του mate 10 Pro είναι τύπου s7, 8 edge=Tempered glass με κόλλα περιφερειακά?

 

Όχι δεν είναι έτσι (ευτυχώς!). Ελάχιστα καμπυλωτές σε σημείο που δεν το προσέχεις. Τώρα αν αυτό επηρεάζει τα tempered glass δε γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά νομίζω καλύτερες φωτογραφίες τα Samsung και σίγουρα πολύ καλύτερο βίντεο.
Τελικά εδώ μέσα ο καθένας γράφει ότι θέλει και παρασέρνει κόσμο. Έτσι την είχα πατήσει και εγώ παλιότερα σαν αδιάβαστος. S7 υποτίθεται η καλύτερη κάμερα η μέσα στο top 3 του 2016 κάμερα μετριότατη, ταχύτητα κλείστρου μετριότατη και βίντεο (ιδικά σε κλειστούς χώρους) για τα πανηγύρια από τη θολούρα δεν ήξερες τι βλέπεις.

Το αποτέλεσμα στην κάμερα είναι κάπως υποκειμενικό αλλά μέχρι ένα σημείο μην ξεφεύγουμε.

Φιλικά πάντα.

 

Send from my Mate 10 pro.

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά εδώ μέσα ο καθένας γράφει ότι θέλει και παρασέρνει κόσμο. Έτσι την είχα πατήσει και εγώ παλιότερα σαν αδιάβαστος. S7 υποτίθεται η καλύτερη κάμερα η μέσα στο top 3 του 2016 κάμερα μετριότατη, ταχύτητα κλείστρου μετριότατη και βίντεο (ιδικά σε κλειστούς χώρους) για τα πανηγύρια από τη θολούρα δεν ήξερες τι βλέπεις.

Το αποτέλεσμα στην κάμερα είναι κάπως υποκειμενικό αλλά μέχρι ένα σημείο μην ξεφεύγουμε.

 

Send from my Mate 10 pro.

Ο καθένας εχει τη δικιά του οπτική γωνια και ορθά κάνει, αλλά αυτό με το αργό κλείστρο δεν ισχύει για καμία ναυαρχίδα τουλάχιστον της Samsung. Αστείες όντως οι selfie των Samsung όπως και όλα τα Huawei μέχρι και το P10 έχουν αστείο shutter lag, φωτογραφία προσώπου σε εσωτερικό χώρο λίγο να κινείται βγαίνει blur και τίποτα άλλο, επίσης το καταλαβαίνεις όταν κινείσαι με αμάξι και μηχανή και τραβήξεις φωτό κάτι μέχρι τα 10 μέτρα βγαίνει μόνο θολούρα. Εξακριβωμένο σε πολλές συσκευές. Το mate 10 δε το έχω δοκιμάσει ακόμα. Επίσης τα Huawei έχουν κάτι σαν auto hdr στο αυτόματο, ακόμα κι αν το έχεις απενεργοποιημένο με αποτέλεσμα να βλέπεις overexposed ειδικά στα φωτεινά σημεία και πρέπει να το γυρνάς στο manual, πράγμα που το θεωρώ χαζό

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε δείγματα λοιπόν, οι κάτοιχοι να δούμε πώς τα πάει η φωτογραφική του στο αυτόματο, σε καθημερινή χρήση (κι όχι σε τρίποδο, με ειδικές ρυθμίσεις κτλ), για να μην ανταλλάζουμε απλώς λόγους, να έχουμε συγκεκριμένα δέιγματα να τις αντιπαραθέσουμε.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά εδώ μέσα ο καθένας γράφει ότι θέλει και παρασέρνει κόσμο. Έτσι την είχα πατήσει και εγώ παλιότερα σαν αδιάβαστος. S7 υποτίθεται η καλύτερη κάμερα η μέσα στο top 3 του 2016 κάμερα μετριότατη, ταχύτητα κλείστρου μετριότατη και βίντεο (ιδικά σε κλειστούς χώρους) για τα πανηγύρια από τη θολούρα δεν ήξερες τι βλέπεις.

Το αποτέλεσμα στην κάμερα είναι κάπως υποκειμενικό αλλά μέχρι ένα σημείο μην ξεφεύγουμε.

Φιλικά πάντα.

 

Send from my Mate 10 pro.

 

Μη περιμένουμε από τέτοιους αισθητήρες να κάνουν θαύματα. Η κάμερα του s7, σε φωτογραφία, ήταν η καλύτερη που είχε βάλει η samsung σε κινητό έως τότε. Πολύ καλύτερη από τα αντίστοιχα της εποχής, πχ mate 8 κτλ

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας εχει τη δικιά του οπτική γωνια και ορθά κάνει, αλλά αυτό με το αργό κλείστρο δεν ισχύει για καμία ναυαρχίδα τουλάχιστον της Samsung. Αστεία όντως οι selfie των Samsung όπως και όλα τα Huawei μέχρι και το P10 έχουν αστείο shutter lag, φωτογραφία προσώπου σε εσωτερικό χώρο λίγο να κινείται βγαίνει blur και τίποτα άλλο, επίσης το καταλαβαίνεις όταν κινείσαι με αμάξι και μηχανή και τραβήξεις φωτό κάτι μέχρι τα 10 μέτρα βγαίνει μόνο θολούρα. Εξακριβωμένο σε πολλές συσκευές. Το mate 10 δε το έχω δοκιμάσει ακόμα

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Γράφω στο τέλος ότι είναι υποκειμενικό το αποτέλεσμα της φωτογραφίας. Επίσης το s7 για τα δικά μου δεδομένα είχε αργό κλείστρο. Και τέλος για το πρόβλημα με τα βίντεο είχε γίνει θέμα παγκοσμιος σε κλειστούς χώρους δεν μπορούσες να τραβήξεις. Υπήρχε τρομερή θολούρα θόρυβος αλλοίωση.

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι καλύτερα να δοκιμάζουμε πρώτα μετά να λέμε την άποψη μας και με επιχειρήματα. Όχι τα Samsung είναι τα καλύτερα (που σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί και να είναι) και τέλος ψάξτε να βρείτε τον δεύτερο. Διαβάζει και κόσμος που δεν γνωρίζει.

Επίσης μην το γυρίσουμε σε vs δεν είμαι σε κανένα στρατόπεδο κάθε 3 μήνες πάω σε άλλη εταιρεία δε με ενδιαφέρουν τα brandnames.

 

Send from my Mate 10 pro.

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Βρε ακριβώς, για να μην το "γυρίσουμε σε vs" βάλτε δικά σας φωτογραφικά δείγματα να έχουμε κοινό σημείο αναφοράς...

 

Ας πιάσουμε τα φωτογραφικά δείγματα του hands on του myphone...τα είδατε αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ καλό συγκριτικό.

 

Send from my Mate 10 pro.

Ας το δούμε όλοι και ας βγάλει ο καθένας τα δικά του συμπεράσματα.

Και κάτι ακόμα, ας τελειώσει το θέμα της αντιπαράθεσης με τις κάμερες των διαφόρων κινητών μέσα σε αυτό το νήμα. :wacko:

Καλό είναι, αλλά ας φτιαχτεί ένα άλλο νήμα (δεν ξέρω εάν υπάρχει ήδη) σχετικά με το θέμα. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε βρε τα βίντεο συγκριτικών και βγάλτε/βάλτε κανά δείγμα φωτογραφίας δικό σας, που έχει νόημα και για το συγκεκριμένο νήμα....αλλιώς δεν....τζάμπα μιλάμε

 

Εγώ αν συγκρίνω τις φωτογραφίες του Mate 10 pro από "συγκριτικα" κι αυτές που έβγαλε το myphone στη παρουσίαση του μοντέλου, μου φαίνεται ότι πρόκειται για διαφορετικό κινητό.

 

Παραθέστε δικές σας λοιπόν, όσοι το έχετε στα χέρια σας, να έχουμε δείγματα από τη κοινότητα....τα υπόλοιπα είναι λογικής "versus"

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή από το OnePlus 5T 8/128, κάποιος που έχει κάνει την αλλαγή μπορεί να γράψει τα συν και πλην, επίσης επειδή είχα και το s8 plus θα ήθελα μια σύγκριση με αυτό στην κάμερα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι με βελτίωση στο software, το Mate 10 μπορεί όντως να γίνει το τοπ και στην κάμερα. Θεωρώ αρκετά απ τα πρόβληματα που έχει στην κάμερα οφείλονται στο λογισμικό του, όπως ανέφερε και κάποιος άλλος νωρίτερα (και ξαναλέω, μιλάω για αυτόματη λήψη)... Επίσης πιστεύω οτι αν γίνει ένα πλήρως λειτουργικό port της Gcam με HDR+ τότε πιστεύω θα μιλάμε για ένα απ τα καλύτερα camera smartphones μέχρι τώρα...

 

 

Ps. Τα πρόβληματα με το Play Store συνεχίζονται. Από χτες προσπαθούσα να κάνω update 4 apps, και όλα κολλούσαν στο downloading... Ότι κι αν έκανα δεν κατέβαιναν, force close το Store, να τα κάνω ένα ένα, τίποτα. Τ άφησα μάλιστα όλη νύχτα στο downloading, μπας και κατέβουν... Τίποτα. Μάλιστα ούτε καν το εικονίδιο στο status bar δεν εμφανιζόταν. Μέχρι και το router έκανα restart... Σήμερα προσπαθώ πάλι, και ξανά τίποτα. Κάνω λοιπόν restart, μπαίνω να κάνω τα updates.... Θαύμα. Κατέβηκαν μέσα σε δευτερόλεπτα... Όλα ίδια κατα τ άλλα, στο ίδιο wifi, χωρίς καμία αλλαγή... Το ότι η συσκευή θέλει restart κάθε τρεις και λίγο γιατί κάποια προγράμματα σταματάνε να λειτουργούν σωστά, σε μένα δείχνει ότι κάτι κολλάει στο emui στο background...

Edited by off_d
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε βρε τα βίντεο συγκριτικών και βγάλτε/βάλτε κανά δείγμα φωτογραφίας δικό σας, που έχει νόημα και για το συγκεκριμένο νήμα....αλλιώς δεν....τζάμπα μιλάμε

 

Εγώ αν συγκρίνω τις φωτογραφίες του Mate 10 pro από "συγκριτικα" κι αυτές που έβγαλε το myphone στη παρουσίαση του μοντέλου, μου φαίνεται ότι πρόκειται για διαφορετικό κινητό.

 

Παραθέστε δικές σας λοιπόν, όσοι το έχετε στα χέρια σας, να έχουμε δείγματα από τη κοινότητα....τα υπόλοιπα είναι λογικής "versus"

Αν μου πεις ένα τρόπο να βάλω φωτογραφίες θα σου βαλω

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι με βελτίωση στο software, το Mate 10 μπορεί όντως να γίνει το τοπ και στην κάμερα. Θεωρώ αρκετά απ τα πρόβληματα που έχει στην κάμερα οφείλονται στο λογισμικό του, όπως ανέφερε και κάποιος άλλος νωρίτερα (και ξαναλέω, μιλάω για αυτόματη λήψη)... Επίσης πιστεύω οτι αν γίνει ένα πλήρως λειτουργικό port της Gcam με HDR+ τότε πιστεύω θα μιλάμε για ένα απ τα καλύτερα camera smartphones μέχρι τώρα...

 

 

Ps. Τα πρόβληματα με το Play Store συνεχίζονται. Από χτες προσπαθούσα να κάνω update 4 apps, και όλα κολλούσαν στο downloading... Ότι κι αν έκανα δεν κατέβαιναν, force close το Store, να τα κάνω ένα ένα, τίποτα. Τ άφησα μάλιστα όλη νύχτα στο downloading, μπας και κατέβουν... Τίποτα. Μάλιστα ούτε καν το εικονίδιο στο status bar δεν εμφανιζόταν. Μέχρι και το router έκανα restart... Σήμερα προσπαθώ πάλι, και ξανά τίποτα. Κάνω λοιπόν restart, μπαίνω να κάνω τα updates.... Θαύμα. Κατέβηκαν μέσα σε δευτερόλεπτα... Όλα ίδια κατα τ άλλα, στο ίδιο wifi, χωρίς καμία αλλαγή... Το ότι η συσκευή θέλει restart κάθε τρεις και λίγο γιατί κάποια προγράμματα σταματάνε να λειτουργούν σωστά, σε μένα δείχνει ότι κάτι κολλάει στο emui στο background...

Παρακολουθώ αυτό που λες εδώ και μια εβδομάδα... Σήμερα είναι η τρίτη φορά που έκανε update σε εφαρμογές. Είμαι με τον prime nova... Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό... Λογικά όχι... Δεν έχω πειράξει κάτι άλλο... Αν μπορεί να σε βοηθήσει αυτό σε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Αν μου πεις ένα τρόπο να βάλω φωτογραφίες θα σου βαλω

 

 

Δεν μπορείς να τις ανεβάσεις σε καμιά σχετική ιστοσελίδα δηλαδή και να δώσεις σύνδεσμο;

 

διάλεξε

Flickr, 500px, photobucket, irista, google photos ή οποιαδήποτε cloud υπηρεσία στην οποία μπορεί να συγχρονίζεις αρχεία σου.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή από το OnePlus 5T 8/128, κάποιος που έχει κάνει την αλλαγή μπορεί να γράψει τα συν και πλην, επίσης επειδή είχα και το s8 plus θα ήθελα μια σύγκριση με αυτό στην κάμερα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και το s8 Plus πολύ καλή κάμερα.

Μάλλον προτιμώ το mate γιατί αποδίδει πιο φυσικά τα χρώματα στις φωτογραφίες.

Αλλά αυτά είναι θέμα γούστου...

Για το oneplus δεν έχω άποψη,δεν είχα ποτέ κανένα κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Την έχει το skroutz 11 αξίζει για 2€ αναμονή?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Μπορείς να μου δώσεις το link γιατί δεν την βρήσκω στο skroutz;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...