Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε επίπεδο δομή-ευχρηστία-λειτουργικότητα UI το βρήκα χειρότερο το Huawei έναντι της Samsung.

 

Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα η ενεργοποίηση του AOD γίνεται μέσα από ρυθμίσεις και security μενού.

 

Ούτε καν ένα toggle στην κουρτίνα έβαλαν οι αθεόφοβοι για ένα απλό on/off.

 

Άλλο τραγικό αν κάνεις επανεκκίνηση την συσκευή και πριν έχεις ορίσει χειροκίνητη ρύθμιση φωτεινότητας στο γυρίζει σε αυτόματο.

 

Επίσης η κουρτίνα σε σχέση με Samsung έχει λιγότερες επιλογές σε customization.

 

Επίσης theme store πολύ φτωχό και το χειρότερο δεν έχει επίδραση σε μενού ρυθμίσεων η κουρτίνα ούτε σε χρώματα όταν αλλάζεις theme ούτε σε κάποια μαμισια εφαρμογή.

 

Η navigation bar εξίσου φτωχή σε customization πχ να αλλάζεις χρώματα που έχω δυνατότητα σε Samsung η να μειώσω το μέγεθος της στο μισό μέσω ενός απλού mod.

 

Δυστυχώς σε XDA η απόλυτη φτώχεια να ασχοληθούν με την συσκευή,τελείως απαρατήρητη περνά.

 

Επίσης αρνητικός ο τρόπος που τραβάς screenshoot 1 στις 3/4 πετυχαίνει με αυτό το αποτυχημένο gesture που επέλεξε η Huawei.

 

Θετικό βέβαια το ποσοστό μπαταρίας Bluetooth συσκευών αλλά που όμως με Oreo θα το λάβουν όλοι οι OEM.

 

Και το αποκορύφωμα ότι σε αξεσουάρ η διαθέσιμες επιλογές είναι ελάχιστες σε πλούτο σε σχέση με Samsung.

 

Οι περισσότερες και γνωστές εταιρίες την γράφουν στα παλιά τους τα παπούτσια την Huawei δυστυχώς.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Πώς σας δυσκολεύει το UI της Huawei ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ίσως επειδή έχετε πέρασει πιο πολύ καιρό με Samsung UI και σας ψιλοξενιζει ενώ αντιθέτως η πλειοψηφία το "κράζει" το UI της κυρίως βέβαια για το lag της, και κάτι που δεν αναφέρεται από κανέναν δείτε το video από τους πιο αντικειμενικά youtubers από το 22,40 για όσους θέλουν το privacy ;) στο κινητό τους ,https://youtu.be/3kf7dxcoUoE

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας δυσκολεύει το UI της Huawei ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ίσως επειδή έχετε πέρασει πιο πολύ καιρό με Samsung UI και σας ψιλοξενιζει ενώ αντιθέτως η πλειοψηφία το "κράζει" το UI της κυρίως βέβαια για το lag της, και κάτι που δεν αναφέρεται από κανέναν δείτε το video από τους πιο αντικειμενικά youtubers από το 22,40 για όσους θέλουν το privacy
Μα ούτε και γω αν διαβάσεις αναφερθηκα μόνο στο lag το οποίο τέλος αναφερα ,

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας δυσκολεύει το UI της Huawei ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ίσως επειδή έχετε πέρασει πιο πολύ καιρό με Samsung UI και σας ψιλοξενιζει ενώ αντιθέτως η πλειοψηφία το "κράζει" το UI της κυρίως βέβαια για το lag της, και κάτι που δεν αναφέρεται από κανέναν δείτε το video από τους πιο αντικειμενικά youtubers από το 22,40 για όσους θέλουν το privacy στο κινητό τους ,https://youtu.be/3kf7dxcoUoE

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Δεν αναφέρθηκα στο lag φίλε.

Έκανα αναφορά στην δομή,λειτουργικότητα,φιλόσοφια και customizations του UI.

 

Έδωσα πολλά παραδείγματα άλλωστε.

 

Είναι πίσω η Huawei ξεκάθαρα.

 

Σε επίπεδο όμως lag και καλογραμμένο λογισμικό είναι μπροστά η Huawei που μια ημέρα να το δουλέψεις το καταλαβαίνεις ότι υπερτερεί.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ερχομενος κι εγω απο το Note 8 (το οποιο το εχω ακομα), εχω να πω καποιες πρωτες εντυπωσεις για το Mate 10 Pro.

Πρωτα απο ολα η οθονη του. Προσωπικα τη θεωρω κατωτερη απο του Note 8 σε θεματα φωτεινοτητας και λευκου. Η πιστοτητα των χρωματων ειναι αριστη βεβαια. Επισης ριχνει τη φωτεινοτητα σε καποια apps οπως ειναι τα sms, contacts ακομα κι αν την εχεις στο manual.

 

Οσον αφορα τα ηχεια του, τα θεωρω χειροτερα απο του Mate 9 και στο "μπασο" ισαξια με το μονό ηχειο του Note 8. Λογω διπλων ηχειων ο ηχος ειναι πιο "πλουσιος" απο του Note. Τα περιμενα πολυ καλυτερα. Ενας κατοχος Note 8 δε θα πει "ουαου" για τα ηχεια του mate 10.

 

Eμφανιση: η συσκευη πραγματικα ειναι ο,τι πιο ομορφο εχω δει τα τελευταια χρονια. Δειχνει και ειναι απιστευτα ποιοτικη, το κρατημα αριστο (αν και γλιστερό) και σου δινει την αισθηση οτι ειναι αρκετα πιο μαζεμενο απο το Note 8.

 

Δακτυλικο: αψογο και ακριβες οπως παντα και στο σωστο σημειο της πλατης. Καλυτερο σε αυτο το σημειο απο το Note 8, το οποιο αν και ακριβες ειναι σε αβολο σημειο.

 

Ρολλαρισμα/Εμπειρια χρησης: εβαλα την τελευταια εκδοση .127 με τις γνωστες αλχημειες και η συσκευη (οπως και πριν το update) πεταει.

Zero lag, ολα ανοιγουν γρηγορα. Συγκρινα Multitasking με Note 8 και οι 2 συσκευες τα πηγα απιστευτα καλα, κρατωντας στη μνηνη ανοιχτα τα παντα. Ισαξιες.

Σε speed test το Note 8 ηταν σε καποια apps ταχυτερο, ενω σε καποια αλλα το mate 10. Σαν αθροισμα ειναι πραγματικα ισαξια.

Οσον αφορα στην AOD ειναι σε αρχικο σταδιο και οχι ακομα στο επιπεδο του Note 8. Μονο σε sms εχω δει να βγαζει εικονιδιακι στην aod. Ουτε καν σε gmail, viber, whatsapp, fb messenger. Τσαχπινιες του στυλ να αλλαξεις τον τροπο προβολης του ρολογιου ή το backround απουσιαζουν.

 

Mπαταρια: αυτο θα το ξερω σε 3 μερες, ηδη ομως τα πρωτα σημαδια ειναι καλα.

 

Καμερα: πραγματικη σφαγη. Εχω κανει πανω απο 10 back to back photo shoots και ειλικρινα δεν ξεrω ποια να πρωτοδιαλεξω.

Μια, ας το πουμε πρωτη γνωμη, ειναι οτι το mate εχει πιο ατονα και τις περισσοτερες φορες πιο φυσικα χρωματα, αλλα το Note εχει τις περισσοτερες φορες λιγοτερο θορυβο με το mate να ειναι λιγο καλυτερο στη λεπτομερεια καποιες φορες.

Τονιζω οτι δεν ισχυουν παντα αυτα. Σε καποιες φωτο το note ειχε περισσοτερο θορυβο αλλα και καλυτερα χρωματα.

Στις σελφι νομιζω οτι ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα και νικητης για τα δικα μου γουστα ειναι το mate 10 pro.

Απεναντι στο iPhone 8 Plus, το Note 8 τα ειχε βρει ευκολα. Απεναντι στο Mate 10 θα δυσκολευτει παρα πολυ.

 

Θα εχω νεοτερα περι αυτονομιας και καμερας σε καμια βδομαδα.

 

Εξαιρετικη ανάλυση. Και πολύ ακριβής.

Συμφωνώ σε όλα εκτός από την οθόνη που σε λευκά και φωτεινότητα την βρίσκω καλύτερη από του note και τα ηχεία που όντως ποιο αδύναμα από το mate 9 αλλά καλύτερα από το μόνο της Samsung . Επίσης μια γνώμη για την μπαταρία όταν έχεις εικόνα. Για μένα είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει σε Smartphone

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικη ανάλυση. Και πολύ ακριβής.

 

Συμφωνώ σε όλα εκτός από την οθόνη που σε λευκά και φωτεινότητα την βρίσκω καλύτερη από του note και τα ηχεία που όντως ποιο αδύναμα από το mate 9 αλλά καλύτερα από το μόνο της Samsung . Επίσης μια γνώμη για την μπαταρία όταν έχεις εικόνα.

 

Για το λευκό θα συμφωνήσω ήταν από τις καλύτερες των τελευταίων ετών από όσες συσκευές πέρασαν από τα χέρια μου.

 

Και είχα φοβηθεί με αυτά που διάβασα πριν το πάρω.

 

Γενικά σαν συσκευή,ντιζάιν,hardware ήμουν super ευχαριστημένος ακόμα και με μόλις 1 ημέρα χρήση έδειξε τα δόντια της από πλευράς αυτονομίας.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τους άλλους Κώστα που ήρθαν από το νοτε αλλά εγώ νιώθω ότι γύρισα πίσω σε οθόνη και αφή.

 

Όταν λες πίσω σε αφή τι εννοείς; Δεν ανταποκρίνεται τόσο καλά το touch;

 

Για μένα πάντως η ποιότητα λήψης σε GSM είναι πολύ βασική. Το τηλέφωνο το θέλω (και) για τηλέφωνο. Να μου λείπει το καλύτερο λογισμικό αν δεν έχω καλή ποιότητα κλήσης. Άλλοι βέβαια χρησιμοποιούν το smart κατά 95% και το phone κατά 5% οπότε λίγο τους νοιάζει. Πάντως για όποιο κινητό ρωτάω όλοι λένε ότι δεν έχουν κανένα πρόβλημα με την ομιλία, αλλά μετά βλέπω πού και πού κανένα παράπονο του τύπου "σε πολύ κόσμο ή όταν έχει φασαρία δεν ακούω καλά". Απλά οι περισσότεροι δε δίνουν βάση εκεί οπότε το να έχεις μέτρια ποιότητα κλήσης θεωρείται ότι δεν είναι θέμα.

 

Πάντως αυτό που λέμε ότι δεν υπάρχει τέλειο κινητό επιβεβαιώνεται συνεχώς. Και εντάξει, λογικό να μην υπάρχει τέλειο, αλλά τουλάχιστον κάποιο που να σκοράρει ψηλά σε όλα τα βασικά. Το ένα δεν έχει καλή μπαταρία, το άλλο παιδικές ασθένειες και μέτριο βίντεο, το παράλο μέτρια κάμερα... Οπότε καταλήγουμε στα γνωστά, ο καθένας επιλέγει βάσει των συμβιβασμών που διατίθεται να κάνει.

 

Πάντως πολύ χρήσιμα τα σχόλια, βοηθάνε πολύ όσους δεν το έχουν αγοράσει να σχηματίσουν μια πιο σφαιρική εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πίσω σε αφή τι εννοείς; Δεν ανταποκρίνεται τόσο καλά το touch;

 

Για μένα πάντως η ποιότητα λήψης σε GSM είναι πολύ βασική. Το τηλέφωνο το θέλω (και) για τηλέφωνο. Να μου λείπει το καλύτερο λογισμικό αν δεν έχω καλή ποιότητα κλήσης.

 

Aπο την αλλη με το mate 10 pro εχεις υψηλοτερο SAR σε σχεση με το Note 8.

To Νοτε 8 σε καμια περιπτωση δε με προβληματισε με τη ληψη της κεραιας του. Και αρκετη ωρα μεσα στην ημερα ειμαι σε σημειο που δεν εχει καλο σημα.

 

Εκανα 5-6 τηλεφωνα απο το πρωι και η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβα διαφορά στην ποιοτητα του ακουστικου.

Για να ειμαι ειλικρινης στο Note 8 ακουγα πιο φυσικη τη φωνη του αλλου. Μιλησα με τα ιδια ατομα που μιλουσα με το Note 8 ετσι ωστε να εξασφαλισω οτι η αλλη πλευρα εχει την ιδια συσκευη.

Σε καθε περιπτωση ουτε το Note ουτε το Mate θα προβληματισουν με το σημα τους.

 

edit: η μονη συσκευη που ειναι αισθητα καλυτερη απο ολες στο πώς ακους τη φωνη του αλλου, νομιζω, ηταν το htc U11.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Eγω που ειχα θεμα με τον συγχρονισμο του λογαριασμου google εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κ ολα οκ τωρα.

Αυτο που μ αρεσει σε 1η φαση ειναι το μεγεθος του κινητου.Καθετε τελεια στην παλαμη.

Η μπαταρια ειναι ανεξαντλητη .ειμαι απο χτες το μεσημερι με μια φορτιση κ ειμαι στο 30%!!

Πολλες φορες για την εντυπωση καποιου για ενα καινουργιο κινητο παιζει σημασια κ η προηγουμενη συσκευη.εγω πχ ειχα motorola nexus 6.

Που παρολο τα χρονια του στεκεται ακομα τελεια.Αλλα οπως κ να το κανουμε εχω εντυπωσιαστει με το mate 10.

Link to comment
Share on other sites

Aπο την αλλη με το mate 10 pro εχεις υψηλοτερο SAR σε σχεση με το Note 8.

To Νοτε 8 σε καμια περιπτωση δε με προβληματισε με τη ληψη της κεραιας του. Και αρκετη ωρα μεσα στην ημερα ειμαι σε σημειο που δεν εχει καλο σημα.

 

Δε μίλαγα για κάποια συσκευή συγκεκριμένα σε σχέση με την ποιότητα λήψης, γενικά έλεγα ότι σπάνια κάποιος στέκεται εκεί. Ενδιαφέρον αυτό που λες για το U11 πάντως!

 

Για το SAR δεν πολυπροβληματίζομαι. Αφενώς τις περισσότερες φορές δεν έχω το τηλέφωνο δίπλα στο αυτί μου (υπάρχει και το bluetooth), αφετέρου το ανακοινώσιμο SAR είναι το μέγιστο που μπορεί να πιάσει μια συσκευή, άσε που σε κάθε περίπτωση είναι εντός ορίων. Τέλοσπάντων, είναι άλλη κουβέντα αυτή.

 

Για το touch κάποιο σχόλιο (την αφή γενικότερα); Είναι χειρότερα του Note;

 

Πάντως απ' όσα έχω διαβάσει νομίζω το θέμα της φωτεινότητας είναι απ' τα πιο ενοχλητικά. Όχι τίποτε άλλο, τα υπόλοιπα φαίνονται παιδικές ασθένειες που θα διορθωθούν σιγά σιγά. Αλλά το πρόβλημα με τη φωτεινότητα απ' όσο κατάλαβα υπάρχει και σε άλλα μοντέλα της Huawei χωρίς να έχει διορθωθεί ακόμα.

Edited by TimDeLAY
Link to comment
Share on other sites

Μερικα facts παιδια:

- Το touch ειναι ξεκαθαρα κατωτερο απο το note 8. Οχι γιατι ειναι κακο, αλλα ΔΕΝ ειναι note. Εκει παιζει μπαλα μονο του. Το 99% των αγοραστων του mate, ομως, δεν θα καταλαβει απολυτως τιποτα και σιγουρα δε θα δημιουργηθει θεμα στην καθημερινοτητα.

- Αναφορικα με το λευκο που γραφεται παραπανω, ειναι καθαρα θεμα κομματιου, για αυτο οι αποψεις διιστανται. Ειναι καθαρα θεμα kinder εκπληξη, αν θα πεσεις σε κομματι με σοβαρη αποδοση λευκου ή θα ειναι... ικτερος. Ετσι απλα...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που βρίσκω ενοχλητικό εγώ, είναι ότι η AOD είναι ακόμη σε παιδικό στάδιο. Βέβαια η άλλη επιλογή ήταν το v30 (γελάμε με την διαθεσιμότητα) και τα Samsung που προσωπικά τα έχω ρίξει ένα μεγάλο Χ γιατί δεν θέλω κυρτή οθόνη.

 

Από εκεί και πέρα, η μπαταρία είναι τρομακτική. Ήταν που ήταν, με την 127 έγινε ακόμη καλύτερη.

 

Το gesture για το printscreen όντως τραγικό, αλλά βγάζει κανονικά με volume down + power οπότε μικρό το κακό. Κάμερα εξαιρετική, βίντεο χωρίς τον σταθεροποιητή αρκετά καλό. (με τον σταθεροποιητή γίνεται σεισμός για κάποιο λόγο).

 

Και το κορυφαίο, είναι η ποιότητα λήψης σήματος, τόσο σε Wi-Fi όσο και σε gsm. Μιλούσα (πάντα με Bluetooth από το αυτοκίνητο) ενώ διέσχιζα τούνελ, και η κλήση βράχος. Δεν καταλάβαινε τίποτα.

 

Σε γενικές γραμμές, χρόνια είχα να πάρω κινητό και να μην μετανιώσω ούτε 1€ από αυτά που έδωσα.

 

Υ.Γ. Η φωτεινότητα στο αυτόματο νομίζω με την 127 μένει σταθερή και δεν παίζει στις μαμά εφαρμογές. Δεν το παρατήρησα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις, εξαιρετική μπαταρία, με 50% ξεκίνησα το σεταρισμα της συσκευής και για να φτάσει στο 14% είδε και έπαθε :p έξυπνη κίνηση η θηκουλα σιλικόνης, πολύ ωραίο κράτημα στο χέρι, και κανένα κόλλημα σε όλη την διαδικασία. :happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηρθε η 127 OTA........

καιρος να σταματησουν τα παραπονα για το MATE 10 PRO.

 

jk0A2ih.png

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγα άκυρο απο τον κωτσόβολο. Δεν υπάρχει. Ξέρει κανεις που αλλού μπορώ να το βρώ;

 

ΠΛΑΙΣΙΟ....

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρθηκα στο lag φίλε.

Έκανα αναφορά στην δομή,λειτουργικότητα,φιλόσοφια και customizations του UI.

 

Έδωσα πολλά παραδείγματα άλλωστε.

 

Είναι πίσω η Huawei ξεκάθαρα.

 

Σε επίπεδο όμως lag και καλογραμμένο λογισμικό είναι μπροστά η Huawei που μια ημέρα να το δουλέψεις το καταλαβαίνεις ότι υπερτερεί.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Αυτό με έκανε και εμένα να φύγω από το s8 και να δω την χαοτική διαφορά στην καθημερινή λειτουργία του mate 10...... Ακόμα και όταν παίρνεις τηλέφωνο το mate 10 με διαφορά πιο γρήγορο......
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ που θα το γραψω ετσι φαινομενικα βιαστικα αλλα η αυτονομια του Mate 10 Pro ειναι... δεν μπορω να την περιγραψω.

 

Ειμαι στην πρωτη φορτιση απο τις 6 το πρωι εκτος πριζας και εχω 83% μπαταρια.

Μακραν η καλυτερη επιδοση απο οτιδηποτε εχω πιασει στα χερια μου τα τελευταια 5 χρονια.

Σαν μετρο συγκρισης σε αντιστοιχες συνθηκες με Note 8 ημουν τετοια ωρα με 65% συνηθως.

 

Respect σε αυτον τον τομεα στη Huawei. :up:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ που θα το γραψω ετσι φαινομενικα βιαστικα αλλα η αυτονομια του Mate 10 Pro ειναι... δεν μπορω να την περιγραψω.

 

Ειμαι στην πρωτη φορτιση απο τις 6 το πρωι εκτος πριζας και εχω 83% μπαταρια.

Μακραν η καλυτερη επιδοση απο οτιδηποτε εχω πιασει στα χερια μου τα τελευταια 5 χρονια.

Σαν μετρο συγκρισης σε αντιστοιχες συνθηκες με Note 8 ημουν τετοια ωρα με 65% συνηθως.

 

Respect σε αυτον τον τομεα στη Huawei. :up:

 

Εντυπωσιακό! Αναμένω να δω (όταν έρθει τελικά η προπαραγγελία μου αν δεν την ακυρώσω στο μεσοδιάστημα) το HTC U11+ για να συγκρίνουμε. Ωραία συσκευή το Mate 10 αλλά θα συμφωνήσω με τους πολλούς εδώ μέσα, πως το UI της Huawei μου φαίνεται και εμένα "παλιό" και πολύ iphone-like (με όχι καλό τρόπο) για τα γούστα μου.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακό! Αναμένω να δω (όταν έρθει τελικά η προπαραγγελία μου αν δεν την ακυρώσω στο μεσοδιάστημα) το HTC U11+ για να συγκρίνουμε. Ωραία συσκευή το Mate 10 αλλά θα συμφωνήσω με τους πολλούς εδώ μέσα, πως το UI της Huawei μου φαίνεται και εμένα "παλιό" και πολύ iphone-like (με όχι καλό τρόπο) για τα γούστα μου.

 

Το φάγαμε το γάιδαρο,δεν λέει να ακυρώσουμε τώρα.:p

Η HTC μάλλον πιο κοντά στα γούστα των 2 μας από ότι σε Samsung και Huawei.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς δεν το δίνουν online και δεν μενω αθήνα
Μόλις γύρισα από Κωτσόβολο... Από Δευτέρα το space grey θα υπάρχει, χρυσό πρέπει να υπάρχει αλλά δε ρώτησα και το μπλε θα πάει λογικά με το νέο χρόνο η παραλαβή μου είπε...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μελος και εγω στην ομορφη παρεα του Huawei Mate 10 Pro αφου το αγορασα απο την Cyta μαζι με το δωρο που δινουνε. Δεν ειναι κινητο το Ρ9 οπως στην εκει εκει στην Ελλαδα αλλα ειναι ενα Tablet αξιας 69ευρω. Πρωτες εντυπωσεις ειναι παρα πολυ θετικες και παρα πολυ καλες επισης γνωριζω οτι οι φωτογραφικοι φακοι που εχει πανω πωλουνται εξω 400ευρω ο καθενας μονος του για καμερες επαγγελματικες ετσι και το δικο μας ειναι επαγγελματικο στην καμερα και στο τομεα αυτο για μενα προσωπικα. Ολοι λεμε την προσωπικη μας γνωμη.

 

image.jpg

 

2_-.jpg

 

3_-.jpg

 

4_-.jpg

 

5_-.jpg

 

6_-.jpg

 

7_-.jpg

 

8_-.jpg

 

9_-.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...