Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα επρεπε να ειναι λιγο περισσοτερο προσεκτικοι γιατι οι καθημερινοι αγοραστες δεν εχουν την δικια μας υπομονη .Εμεις κατανοουμε καποια πραγματα αλλα για ενα που θα παει να το παρει και συναντησει πολλα bugs θα υπαρχει προβλημα.Το mate 10 lite που εχω δεν μου εβγαλε προβληματα οκ.
Link to comment
Share on other sites

Θα επρεπε να ειναι λιγο περισσοτερο προσεκτικοι γιατι οι καθημερινοι αγοραστες δεν εχουν την δικια μας υπομονη .Εμεις κατανοουμε καποια πραγματα αλλα για ενα που θα παει να το παρει και συναντησει πολλα bugs θα υπαρχει προβλημα.Το mate 10 lite που εχω δεν μου εβγαλε προβληματα οκ.

Το lite τι λογισμικο τρεχει; Oreo Κι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου που το δούλεψα λίγες ημέρες δεν είχε τέτοια θέματα. Μόνο το app winbank wallet δεν έπαιζε,αλλα μπορεί να φταίει το app και όχι το mate.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να είναι βλακεία η ερώτηση, αλλά το led notification που έχει το samsung, όταν σου έρχεται μήνυμα, υπάρχει και στα huawei?

 

ευχαριστώ

www.innerwish.gr

www.youtube.com/innerwish

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να είναι βλακεία η ερώτηση, αλλά το led notification που έχει το samsung, όταν σου έρχεται μήνυμα, υπάρχει και στα huawei?

 

ευχαριστώ

 

Ναι υπάρχει κανονικά!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να είναι βλακεία η ερώτηση, αλλά το led notification που έχει το samsung, όταν σου έρχεται μήνυμα, υπάρχει και στα huawei?

 

ευχαριστώ

Με τόσα που εχουν αφαιρεθεί σε διάφορες ναυαρχιδες, καμια ερώτηση πλεον δεν ειναι βλακεια.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει καταφερει κανεις να βαλει στην εφαρμογη Μειλ account xxxxxx@windowslive.com ?

Εφαγα τα νιατα μου αλλα δεν μπορω να βρω σωστες ρυθμισεις με αποτελεσμα να εχω αλλη εφαρμογη μονο γι αυτο πραγμα που μου την σπαει...

 

Κατοχος απο χτες :)

Ρε σεις η μπαταρια αδειαζει ποτε η τσαμπα προσπαθω???

Καταπληκτικη συσκευη , δεν βλεπω λαγκ πουθενα και η καμερα απο αλλο πλανητη.

Γενικα ως iphoneακιας προσπαθω να βρω ελατωμμα αλλα τζιφος... Μαλλον θα μεινω...

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Η σύνδεση του κινητού με οθόνη οπως τα s8 / note 8 πως είναι; δουλεύει κανονικά; με τι καλώδιο γίνεται;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Πολλά bugs και μουρμουρες

Επειδή θυμάμαι πολύ καλά δεν υπήρχε συσκευή Mate χωρίς παιδικά προβλήματα μίας και είχα MATE 8 και Mate 9 σχεδόν από day 1 από Κίνα με international εκδόσεις....και πάντα είχαν θέματα με την άφιξη των ειδοποιήσεων όπως και άλλα λιγότερο σημαντικά....

Θα έπρεπε να είναι περισσότερο προσεκτική η Huawei τουλάχιστον ότι αφορά την ναυαρχίδα τους....χωρια τα τεράστια προβλήματα με τα updates που κάποιοι τα έπαιρναν σήμερα και κάποιοι 3 μήνες μετά...

Εύχομαι να μην ισχύει ακόμα το σύστημα updates με συνδυασμό έκδοσης - εθνικότητας κάρτας σιμ και άλλες τέτοιες βλακείες που έχει κάνει στο πρόσφατο παρελθόν....που τι λεω τωρα μάλλον έτσι θα συνεχίζει...

Δεν θα ξεχάσω το mate 8 και τα κλεμμένα updates από τους server της που τα περνάγαμε ολόκληρος ο πλανήτης πριν ακόμα τα δώσει και όλοι είμασταν πολύ χαρούμενοι και ικανοποιημένοι....αλλα που....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το τελευταίο update είναι το 115 σωστά ?αυτό έχετε και σεις ?

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

To τελευταίο update για Ελλάδα ναι, αυτό είναι. Στο εξωτερικό υπάρχει και το επόμενο που λύνει και αρκετά θεματάκια

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα ξύπνησε η εταιρία και κάνει καμία προσφορά γιατί θα πάει άπατο διαφορετικά. Οταν σε όλες τις χώρες τις Ευρώπης έδιναν δώρα 200-300 οι δικοί μας νόμιζαν ότι έφεραν συσκευή απήχησης iphone και περίμεναν στα 800€ να πουλήσει. Πλέον είναι ανεκτά καλή προσφορά αν και κάποιος φορτώνεται και δεύτερο κινητό που θα πρέπει να πουλήσει

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να τον κανει δώρου στην γυναίκα ή κοπέλα του πχ.

Καλή η προσφορά νομίζω. Αρκεί να έχει κομμάτια.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να τον κανει δώρου στην γυναίκα ή κοπέλα του πχ.

Καλή η προσφορά νομίζω. Αρκεί να έχει κομμάτια.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην γυναίκα τέτοιο δώρο; μέχρι Νοκια των 20€ και πολύ είναι.

Κοίτα μην χαλάς την πιάτσα και μας διαβάζουν και μικρά παιδιά

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by gkp

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Στην γυναίκα τέτοιο δώρο; μέχρι Νοκια των 20€ και πολύ είναι.

Κοίτα μην χαλάς την πιάτσα και μας διαβάζουν και μικρά παιδιά

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Στην κατασταση που ειναι τωρα το M10 pro, κρατας το P9 Lite για σενα και δινεις στη γυναικα δωρο το m10 pro! :lol:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην κατασταση που ειναι τωρα το M10 pro, κρατας το P9 Lite για σενα και δινεις στη γυναικα δωρο το m10 pro! :lol:

 

Σωτήρη αν κάνεις αυτό ίσως φτάσεις μέχρι διαζύγιο όμως. Είπαμε να της φορτωσεις κάτι μέτριο αλλά όχι σκουπίδια

:lol:

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και μια εβδομάδα... Κάμερα τέλεια όμως έχω μερικά θέματα και όπως πχ έχω εγκατεστημένο το aqua mail με 6 λογαριασμούς mail και ενώ δέχεται και στέλνει κανονικά δεν μπορώ να δω σε ένα εισερχόμενο το περιεχόμενο του. Δοκίμασα να κατεβάσω και άλλα όπως το nine mail και πάλι τα ίδια. Μετά στο Facebook όταν πάταω επάνω σε link δεν το ανοίγει καθώς επίσης και δύο τρεις φορές μου έχει τραβήξει μερικά κολλήματα με μαύρη οθόνη και μια επανεκκίνηση. Έχει κάποιος να προτείνει κάποιες λύσεις σε αυτά? Θα το εκτιμούσα. Έχω αρχίσει και ψιλοαπογητευομαι διότι άφησα το τέλειο xiaomi mi max μόνο και μόνο λόγο κάμερας
Link to comment
Share on other sites

Στα 800 ευρώ μόνο του, δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Σε αυτά τα λεφτά πας σε note 8. Τώρα αν πεις ότι το αγοράζεις με το p9 light και δίνεις το p9 light 150 ευρώ, κάτι γίνεται.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Στα 800 ευρώ μόνο του, δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Σε αυτά τα λεφτά πας σε note 8. Τώρα αν πεις ότι το αγοράζεις με το p9 light και δίνεις το p9 light 150 ευρώ, κάτι γίνεται.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι περισσοτεροι δε θα μπαίναν καν σε αυτη τη διαδικασία.. 650ε κατευθείαν και θα ειχε 20πλασιες πωλησεις. Μπορεί βέβαια να μην εχει στοκ ακομα και οταν αποκτησει να ριξει τιμη.

Ειπαμε κορυφαία η huawei αλλα δεν εχει ακομα το ονομα της σαμσουνγκ στις ναυαρχιδες, και απο οτι φαίνεται, δικαίως. Εχει θεματακια ακομα να λυσει.

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσοτεροι δε θα μπαίναν καν σε αυτη τη διαδικασία.. 650ε κατευθείαν και θα ειχε 20πλασιες πωλησεις. Μπορεί βέβαια να μην εχει στοκ ακομα και οταν αποκτησει να ριξει τιμη.

Ειπαμε κορυφαία η huawei αλλα δεν εχει ακομα το ονομα της σαμσουνγκ στις ναυαρχιδες, και απο οτι φαίνεται, δικαίως. Εχει θεματακια ακομα να λυσει.

 

Δλδ εμείς που το πήραμε στα 800 κάναμε βλακεία

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δλδ εμείς που το πήραμε στα 800 κάναμε βλακεία

 

Χωρίς καμία δόση ειρωνίας πραγματικά, τόσα, ακόμα και λιγότερα λεφτά είναι σίγουρα βλακεία. (για οποιοδήποτε κινητό)

Από την άλλη, (ουτοπικά το πιθανότερο) ίσως η Huawei, για να διατηρήσει και να αυξήσει τους πελάτες της θα έπρεπε και αναδρομικά, βάσει imei να το κάνει το δώρο και σε εσάς που το αγοράσετε day one...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...