Jump to content

HTC U11 Plus


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά η συσκευή θα έρθει επίσημα στην Ελλάδα...η θα το ψάχνουμε απέξω;;

Εγω το παρήγγειλα χθες κατευθείαν από htc europe.

Πριν λίγες ήταν στο skroutz με τιμή 900+ €

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Εγω το παρήγγειλα χθες κατευθείαν από htc europe.

Πριν λίγες ήταν στο skroutz με τιμή 900+ €

Υπάρχουν και άλλα έξοδα αν το πάρω από htc Europe; πχ θα πληρώσω και τελωνείο; Βλέπω το εχει στα 800€ η htc.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλα έξοδα αν το πάρω από htc Europe; πχ θα πληρώσω και τελωνείο; Βλέπω το εχει στα 800€ η htc.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν έχει τελωνείο, είσαι στην Ευρώπη.

Αν γραφτεις μέλος στο htc club σου κάνει έκπτωση και βγαινει πιο φθηνό

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Έχω το S7 και θέλω να κάνω την μετάβαση σε ένα νέο Κινητό για μεγαλύτερη οθόνη και μπαταρία.

Είμαι ανάμεσα σε MATE 10 PRO για την μπαταριά και την οθόνη του και Note 8 κυρίως για την γραφίδα αλλά δεν ξέρω αν θα είναι η μπαταρία του και το μέγεθος της οθόνης (μακρόστενο) που θα με κάνουν να το μετανιώσω αν το πάρω.

Οπότε αν κάποιος που είναι σε HTC U11+ και πριν είχε το note8 ή το mate 10 pro ας γράψει την εμπειρία του.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τελωνείο, είσαι στην Ευρώπη.

Αν γραφτεις μέλος στο htc club σου κάνει έκπτωση και βγαινει πιο φθηνό

 

Μονο το μαυρο υπαρχει?

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=9V2vNhcsHpw

πάρτε και το htc12

Με αγκομαχητά προχωρούν οι πωλήσεις smartphones της HTC σε παγκόσμιο επίπεδο, αλλά η Ταϊβανέζικη εταιρεία δεν τα παρατά και ετοιμάζει την επόμενη ναυαρχίδα της με ονομασία HTC U12. Για του λόγου το αληθές, η HTC πραγματοποίησε επίδειξη της συσκευής σε εκδήλωση στην Ταϊβάν για τα δίκτυα 5G.

 

 

Από εκεί προέρχονται οι εικόνες και το video, οι οποίες μας δείχνουν ότι το HTC U12 έφτασε ταχύτητα download 809.58Mbps και πιθανότατα αυτό αποτελεί ένδειξη ότι θα χρησιμοποιεί το Snapdragon 845 SoC με το νέο ενσωματωμένο Qualcomm X20 LTE modem.

 

Κατά τ’ άλλα, μπορούμε να διακρίνουμε ότι διαθέτει οθόνη αναλογίας 18:9 με ελάχιστα bezels και ότι η κατασκευή είναι ελαφρώς πιο καμπυλωτή σε σύγκριση με το HTC U11+. Αναμένεται με οθόνη 6.0” Super LCD6 QHD+ (2880 x 1440), 6GB μνήμη RAM και πιστοποίηση IP68 για προστασία από νερό.

Edited by diaoloS

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=9V2vNhcsHpw

πάρτε και το htc12

Με αγκομαχητά προχωρούν οι πωλήσεις smartphones της HTC σε παγκόσμιο επίπεδο, αλλά η Ταϊβανέζικη εταιρεία δεν τα παρατά και ετοιμάζει την επόμενη ναυαρχίδα της με ονομασία HTC U12. Για του λόγου το αληθές, η HTC πραγματοποίησε επίδειξη της συσκευής σε εκδήλωση στην Ταϊβάν για τα δίκτυα 5G.

 

 

Από εκεί προέρχονται οι εικόνες και το video, οι οποίες μας δείχνουν ότι το HTC U12 έφτασε ταχύτητα download 809.58Mbps και πιθανότατα αυτό αποτελεί ένδειξη ότι θα χρησιμοποιεί το Snapdragon 845 SoC με το νέο ενσωματωμένο Qualcomm X20 LTE modem.

 

Κατά τ’ άλλα, μπορούμε να διακρίνουμε ότι διαθέτει οθόνη αναλογίας 18:9 με ελάχιστα bezels και ότι η κατασκευή είναι ελαφρώς πιο καμπυλωτή σε σύγκριση με το HTC U11+. Αναμένεται με οθόνη 6.0” Super LCD6 QHD+ (2880 x 1440), 6GB μνήμη RAM και πιστοποίηση IP68 για προστασία από νερό.

Έχω την εντύπωση πως αυτό είναι είναι ενα πρωτότυπο απλά του 12. Μοιάζει με u11 plus και μάλλον έχει πλούσιο εσωτερικό κόσμο (σωθικά). Εννοώ οτι η συγκεκριμένη έχει δλδ χαρακτηριστικά του 12. Η εμφάνιση όμως, μπορεί και να μην είναι έτσι... Άλλωστε δεν πάνε καλα οι πωλήσεις, οπότε προτίμησαν να προμοταρουν ετσι την συσκευή τους;;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
τελικα εχουμε κανενα κατοχο εδω? το επιχειρησε κανεις? αρχιζω και το σκεφτομαι...

 

Πολλοί αγόρασαν και το πούλησαν... Αλλά τώρα πια έχει νόημα μόνο σε καλη τιμη. Αλλιώς περιμένεις U12...

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχουμε κανενα κατοχο εδω? το επιχειρησε κανεις? αρχιζω και το σκεφτομαι...

 

Καλησπέρα, έχω το κινητό περίπου 2 μήνες τώρα. Πραγματικά είναι το καλύτερο που είχα..

Πριν από αυτό είχα το u11 και το mate 10 pro. Αξίζει με χίλια η αγορά του, αν δεν μπορείς να περιμένεις το u12+ τον Μάιο.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κινητό περίπου 2 μήνες τώρα. Πραγματικά είναι το καλύτερο που είχα..

Πριν από αυτό είχα το u11 και το mate 10 pro. Αξίζει με χίλια η αγορά του, αν δεν μπορείς να περιμένεις το u12+ τον Μάιο.

απο που το πήρες φίλε μου

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Από htc αγγλιας
σ ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κινητό περίπου 2 μήνες τώρα. Πραγματικά είναι το καλύτερο που είχα..

Πριν από αυτό είχα το u11 και το mate 10 pro. Αξίζει με χίλια η αγορά του, αν δεν μπορείς να περιμένεις το u12+ τον Μάιο.

 

ειμαι και εγω ενα βημα πριν την αγορα παλι αλλα εκανα πισω..να θυμισω οτι ειχα και το u11 6gb και u11 4gb.δεν ξερω ποση διαφορα να υπαρξει αναμεσα στο u11+ περα απο την μπαταρια!υπαρχει καποιος που να το εχει σε amazing silver?ολοι σε translucent black το εχουν..

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Νέος κι εγώ με την συσκευή

Portrait mode δεν βλέπω στις φωτογραφίεςυπαρχει κάτι;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Νέος κι εγώ με την συσκευή

Portrait mode δεν βλέπω στις φωτογραφίεςυπαρχει κάτι;

Ανεπίσημα με το pixelmod του arnova.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ανεπίσημα με το pixelmod του arnova.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μέσα η συσκευή official δεν έχει κάτι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μέσα η συσκευή official δεν έχει κάτι
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V7beta-test-9.apk

 

Για δοκίμασε

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V7beta-test-9.apk

 

Για δοκίμασε

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την νυχτερινή λειτουργία

Πώς γίνεται να συνεχίσω να την χρησιμοποιώ αλλά να εξαφανιστεί η ειδοποίηση από οθόνη κλειδώματος και από notification center;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Νέος κι εγώ με την συσκευή

 

Portrait mode δεν βλέπω στις φωτογραφίεςυπαρχει κάτι;

 

 

 

Περιμένουμε εντυπώσεις καθώς είχες και το "μικρό" U11.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις καθώς είχες και το "μικρό" U11.

 

Δεν μπορώ ακριβώς να έχω πιστό συμπέρασμα γιατί θα έπρεπε να τα έχω δίπλα δίπλα

Θυμάμαι όμως χαρακτηριστικά ότι τότε είχα το htc u11 και oneplus 5 8/128 και ενώ το oneplus ήταν πολύ καλό παρόλα αυτά το htc είχε το κάτι ποιοτικό παραπάνω και κατέληξα να το πουλήσω λίγο αργότερα από το oneplus

 

Το πρόβλημα με το μικρόβιο του iphone δεν ξέρω πως να λύσω εκεί είναι που θέλω βοήθεια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την νυχτερινή λειτουργία

Πώς γίνεται να συνεχίσω να την χρησιμοποιώ αλλά να εξαφανιστεί η ειδοποίηση από οθόνη κλειδώματος και από notification center;

Πας settings-notification βρισκεις την εφαρμογη και ξετικαρεις τη πρωτη πανω πανω επιλογη.

99% συνηθως δουλευει ετσι με ολες τις εφαρμογες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...