Jump to content

HTC U11 Plus


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το v30 είναι καμένο χαρτί,ας το αφήσουμε στην άκρη.

 

 

 

Σύμφωνο απόλυτα. Λένε ότι κάπου κυκλοφορεί ή θα κυκλοφορίσει.

Πραγματικά δεν μπορείς να βγάλεις άκρη για ένα τηλ που ανακοινώθηκε πριν το Note 8 και ακόμα δεν ξέρουμε αν και που κυκλοφορεί.

HTC,XL2 οι επόμενες αγορές μου!!!

 

 

 

Νίκος Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 280
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άντε να δούμε αν θα φανει συνεπεις η HTC στην διαθεσιμοτητα/κυκλοφορία της συσκευής.

Μιας και Αγγλία θα κυκλοφορήσει η 6/128 ελπιζω να το βρούμε σε αγγλικό amazon.

http://www.htc.com/uk/smartphones/htc-u11-plus/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε αν θα φανει συνεπεις η HTC στην διαθεσιμοτητα/κυκλοφορία της συσκευής.

Μιας και Αγγλία θα κυκλοφορήσει η 6/128 ελπιζω να το βρούμε σε αγγλικό amazon.

http://www.htc.com/uk/smartphones/htc-u11-plus/

 

 

 

Έχουμε ημερομηνία κυκλοφορίας σε Αγγλία;

 

 

 

Νίκος Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ημερομηνία κυκλοφορίας σε Αγγλία;

Νίκος Note 8

20 του μηνος θα ανοίξουν προ παραγγελίες Νίκο οπως ανέφεραν στην παρουσίαση.

Τωρα κυκλοφορία λογικά μεχρι μεσα Δεκεμβρίου πρέπει να εχει βγει στην αγορά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Review μετά από 24 ώρες:

 

Απ' ότι λέει η μπαταρία είναι πολύ καλή, κάμερα λίγο βελτιωμένη από το u11, γενικά γρήγορο.

 

Αν δεν είχε αυτό το glossy πίσω θα ήμουν έτοιμος για να το παραγγείλω, εξακολουθώ να σκέφτομαι και το Pixel XL2 που μου αρέσει περισσότερο εμφανισιακά.

Link to comment
Share on other sites

Και σε Γερμανία εμφανίστηκε βλέπω.

Λογικά εως τέλη μηνός θα το δούμε σε περισσότερα μαγαζιά.

https://www.comstern.de/product-3a24216892.htm?parnr=12833019

 

Βέβαια μόνο αν βγει σε amazon θα το έχουμε στα υπόψη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Black Friday προσφορές της HTC σε Αγγλία:

 

https://www.androidheadlines.com/2017/11/htc-uks-black-friday-sale-starts-monday-for-htc-club-members.html

U11+ 629 λίρες

 

Πιθανότατα θα ισχύσουν και σε άλλες χώρες σύμφωνα με το άρθρο. Και το U11 σε καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Black Friday προσφορές της HTC σε Αγγλία:

 

 

 

https://www.androidheadlines.com/2017/11/htc-uks-black-friday-sale-starts-monday-for-htc-club-members.html

 

U11+ 629 λίρες

 

 

 

Πιθανότατα θα ισχύσουν και σε άλλες χώρες σύμφωνα με το άρθρο. Και το U11 σε καλή τιμή.

 

 

Έπεσε το μάτι μου χθες βράδυ.

Καλό deal για νέο εμφανιζόμενη συσκευή.

 

Αν έστελνε Ελλάδα θα ψυνομουν αλλιώς εναλλακτική υπηρεσίες forward με εικονική διεύθυνση Αγγλίας και μετά αποστολή Ελλάδα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να ισχύσει και για το rest of europe eshop οπότε θα τα σπάει! Έχω το δάχτυλο στην σκανδάλη για να το πάρω πάντως!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μαζί με το s8 plus θα είναι καλύτερη επιλογή αυτήν τη στιγμή πάντως με 6 gb και με αυτήν την μπαταρία με βάζει σε σκέψεις

Και η κάμερα σε υψηλά επίπεδα

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να ισχύσει και για το rest of europe eshop οπότε θα τα σπάει! Έχω το δάχτυλο στην σκανδάλη για να το πάρω πάντως!

 

Ισχύει σίγουρα και για τις άλλες χώρες, αλλά θέλει να είσαι μέλος στο HTC Club και δεν μπορώ να πετύχω registration για Ελλάδα.

Αν κανείς έχει ιδέα ας πει.

Εδώ στις επιλογές δεν υπάρχει πάντως η Ελλάδα:

http://www.htc.com/ie/newsletter/

 

Αν και μάλλον δεν χρειάζεται.

Edited by Sotnem
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν τα καταφέρνεις; Με ένα mail σε εγγραφεί απλά στο club. Επιλέγεις Ιρλανδία και μετά Rest of Europe.
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν τα καταφέρνεις; Με ένα mail σε εγγραφεί απλά στο club. Επιλέγεις Ιρλανδία και μετά Rest of Europe.

 

Ναι είχε και επιλογή για χώρα από κάτω, χωρίς να έχει Ελλάδα. Απλά δεν φαίνεται να χρειάζεται για το registration. To προχώρησα χωρίς. Αναμένουμε από βδομάδα τις προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε όντως. Αν πάντως δεν παίξει η έκπτωση για Ελλάδα, πάλι θα αξίζει να το πάρεις με UK διεύθυνση και να το στείλεις Ελλάδα με κάποια υπηρεσία τύπου forward2me.
Link to comment
Share on other sites

Από αύριο τα σπουδαία λοιπόν να δούμε τι θα μας επιφυλάξει η Black Friday εβδομάδα από HTC μεριά.

 

Έχω ψηθεί αλλά να δούμε αν στέλνουν Ελλάδα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από τον ίδιο reviewer ερωτήσεις-απαντήσεις σχετικά με την συσκευή από χρήστες που απευθύνθηκαν.

Κάτι που δεν είχα προσέξει σε προηγουμενα review-hands on ότι έχει ένα basic always on display feature.

 

Βέβαια δεν έχει το πλούτο customizations και επιλογών των Κορεατών αλλά από το τίποτα είναι σαφώς προτιμητέο.

 

Αρνητική εντύπωση μου έκανε η έλλειψη customization σε navigation bar σε σχέση με Samsung flagships 2017 και Mate 10 Pro σύμφωνα με το τελικό του review πάνω.

 

Θα έπρεπε η HTC να δώσει δυνατότητα απόκρυψης navigation bar με swipe gestures όπως και customization αυτού πχ να αλλάξεις θέσης των button.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από τον ίδιο reviewer ερωτήσεις-απαντήσεις σχετικά με την συσκευή από χρήστες που απευθύνθηκαν.

Κάτι που δεν είχα προσέξει σε προηγουμενα review-hands on ότι έχει ένα basic always on display feature.

 

Βέβαια δεν έχει το πλούτο customizations και επιλογών των Κορεατών αλλά από το τίποτα είναι σαφώς προτιμητέο.

 

Αρνητική εντύπωση μου έκανε η έλλειψη customization σε navigation bar σε σχέση με Samsung flagships 2017 και Mate 10 Pro σύμφωνα με το τελικό του review πάνω.

 

Θα έπρεπε η HTC να δώσει δυνατότητα απόκρυψης navigation bar με swipe gestures όπως και customization αυτού πχ να αλλάξεις θέσης των button.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

alex εχω την εντυπωση πως το τελευταιο που ειπες το εχει και το ειδα σε καποιο βιντεο.θα ψαξω και θα το ανεβασω αν ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπως έπρεπε να είχε βγει τον Απρίλιο στην θέση του απλού 11.:rolleyes:

 

 

To λεει κι ο τυπος στο review Αλεξ ,σε διαβαζει μαλλον! :lol::lol::lol:

 

Απο ηχο αυτο η το V30 υπερτερει αραγε ? Σε ακουστικα παντα.....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

To λεει κι ο τυπος στο review Αλεξ ,σε διαβαζει μαλλον! :lol::lol::lol:

 

 

 

Απο ηχο αυτο η το V30 υπερτερει αραγε ? Σε ακουστικα παντα.....

 

Σαν μου φαίνεται ψηθηκες και εσυ Λαμπρο :lol:

 

Μα λίγο να κατέχεις το αντικείμενο καταλαβαίνεις ότι έτσι έπρεπε να είχε βγει την άνοιξη.

 

Κοιτα η HTC έχει παράδοση σε πολύ ποιοτικό DAC ήχο από θύρα ακουστικών απλά εδώ θα χρειαστεί να βάλεις τον adaptor usb c είτε στα ακούστικα μονιμα(το προτιμότερο θα έλεγα για να μην μπαίνεις στο τρυπάκι μπες-βγες)είτε στην usb c του κινητού κάθε φορά που θες να ακούς μουσική η απλά ομιλία ως hands free να κουμπώνεις η να ξεκουμπωνεις τα ακουστικά αντίστοιχα.

 

Όλα αυτά ελλειψει κλασικής θύρας 3.5.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μαζί με το s8 plus θα είναι καλύτερη επιλογή αυτήν τη στιγμή πάντως με 6 gb και με αυτήν την μπαταρία με βάζει σε σκέψεις

Και η κάμερα σε υψηλά επίπεδα

 

Η καμερα ειναι πανομοιοτυπη με το u11...δεν υπαρχει καμια διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω πουθενά το 11 plus στην λίστα με τα προϊόντα σε προσφορά Black Friday εβδομάδα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω πουθενά το 11 plus στην λίστα με τα προϊόντα σε προσφορά Black Friday εβδομάδα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Δεν έχει ανανεωθεί ακόμα η λίστα, ούτε έχει έρθει mail οπότε θα έλεγα να περιμένουμε λίγο ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ανανεωθεί ακόμα η λίστα, ούτε έχει έρθει mail οπότε θα έλεγα να περιμένουμε λίγο ακόμα...

 

Ωραία είμαι έτοιμος με την σκανδάλη στο χέρι :lol:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...