Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2


Green_Dragon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με mi flash fastboot room της αρεσκείας σου και κάτω κάτω δεξιά επιλέγεις flash all and lock. Όταν πάλι θα ξεκλειδώσεις θα σβήσει τα πάντα να το ξέρεις όπως και όταν κάνεις flash and lock. Back up τα πάντα λοιπον

 

Sent from my 2013023 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μου ηρθε και εμένα η 9.5.4.0, πρεπει να κανουμε καποιο back up πριν την ενημέρωση ή απλά κανουμε update?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

μου ηρθε και εμένα η 9.5.4.0, πρεπει να κανουμε καποιο back up πριν την ενημέρωση ή απλά κανουμε update?

 

Απλά update.

Link to comment
Share on other sites

Έκοψε και τα θέματα !

 

Όντως έκοψε τα θέματα. Περίεργο. Ψάχνω μήπως τα βρω κάπου στις ρυθμίσεις. Καλα ενεργοποίησα την προβολή πλήρους οθόνης! Δεν υπάρχει! Τα σπάει! Και η μπαταρία νομίζω έχει βελτιωθεί κι άλλο!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως έκοψε τα θέματα. Περίεργο. Ψάχνω μήπως τα βρω κάπου στις ρυθμίσεις. Καλα ενεργοποίησα την προβολή πλήρους οθόνης! Δεν υπάρχει! Τα σπάει! Και η μπαταρία νομίζω έχει βελτιωθεί κι άλλο!!

 

Δεν θα τα βρεις απλά κάπου διάβασα ότι μετά από μια διαμάχη προσωρινά θα τα βγάλει από Ευρώπη μέχρι να τελειώσει ο θέμα κ να εκδικαστεί πάλι μάλλον με πατέντες κ τέτοια γιαυτο τα έβγαλε αν βάλεις όπως είπε κ ο φίλος πιο πάνω χώρα πχ Ινδία θα στα έχει ξανα

Link to comment
Share on other sites

αλλάξτε region παιδιά βάλτε π.χ switzerland και θα εμφανιστούν. Κάντε αυτά που θέλετε με τα θέματα και μετά το ξαναβάζετε Ελλάδα. Προσοχή όταν αλλάζουμε region αλλάζει και η ώρα . Μην ξεχαστεί κανένας και δεν ξυπνήσει να πάει δουλειά. Το λέω γιατι είμαι παθών.
Link to comment
Share on other sites

Καλα ενεργοποίησα την προβολή πλήρους οθόνης! Δεν υπάρχει! Τα σπάει! Και η μπαταρία νομίζω έχει βελτιωθεί κι άλλο!!

 

Ποια ειναι αυτη η προβολή...???

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα όντως βολεύει πολύ...αν και θέλει λίγο χρόνο για να το συνηθίσει κάποιος...

 

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα όντως βολεύει πολύ...αν και θέλει λίγο χρόνο για να το συνηθίσει κάποιος...

 

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Που βρίσκεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει η προβολή πλήρους οθόνης; Κάνα Screenshot

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω από εδώ τον φίλο @linuxilakis, ο οποίος με περίσσια υπομονή με βοήθησε να ξεκλειδώσω και φλασαρω νέα ρομ.

 

Να είσαι καλά Μπιλ.

 

Η προβολή πλήρους οθόνης εξαφανίζει τελείως τα soft keys από την οθόνη και την χειρίζεσαι μόνο με gestures.

 

Πραγματικά απολαυστική οθόνη και λειτουργία.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tsagod123

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκεται αυτό;

 

Τι κάνει η προβολή πλήρους οθόνης; Κάνα Screenshot

 

 

Ευκολο

Settings

(Μπαρα ευρεσης) Full Screen Display

Ενεργοποιηση, εχει και ενα μικρο μαθημα (tutorial) για το πως το χρησιμοποιεις...

στην ουσια καταργει τα κουμπια στο κατω μερος της οθονης δλδ πισω κτλ κτλ αυτά πλεον τα κανεις με gestures απο την οθονη κατευθειαν δειχνει να ειναι βολικό (ετσι μου φαινεται εμενα δλδ)...

Screen Shots δεν εχω αλλα ειναι ευκολο να το βρει καποιος...

Link to comment
Share on other sites

Ευκολο

Settings

(Μπαρα ευρεσης) Full Screen Display

Ενεργοποιηση, εχει και ενα μικρο μαθημα (tutorial) για το πως το χρησιμοποιεις...

στην ουσια καταργει τα κουμπια στο κατω μερος της οθονης δλδ πισω κτλ κτλ αυτά πλεον τα κανεις με gestures απο την οθονη κατευθειαν δειχνει να ειναι βολικό (ετσι μου φαινεται εμενα δλδ)...

Screen Shots δεν εχω αλλα ειναι ευκολο να το βρει καποιος...

 

εμενα δεν υπαρχει αυτο στο μενου...η δεν μπορω να το βρω...

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν υπαρχει αυτο στο μενου...η δεν μπορω να το βρω...

 

αγαπητε υπάρχει...

οπως ανοιγεις τα settings πανω πανω εχει μια μπαρα με μεγενθυντικο φακο...εκει γραψε Full Screen και θα σου βγαλει την επιλογη στα ελληνικά δεν ξερω τι πρεπει να γραψεις εχω το τηλ στα αγγλικα...

Link to comment
Share on other sites

Εάν ξέρει κανείς προσπαθώ να περάσω στο gmail και άλλους λογαριασμούς yahoo που έχω αλλά δεν μ αφήνει, όταν πάω να κανω log in με πεταει σε browser. Χρειάζεται κάποια ρύθμιση ;
Link to comment
Share on other sites

Το είπα εγώ ότι θα τους βολέψει πολύ το full display gesture. Κάνει φοβερό Multitasking

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά κάνω έλεγχο για αναβάθμιση κάθε πέντε έξι ώρες αλλά τπτ ακόμα κ καίγομαι να δοκιμάσω την ολοκληρη οθόνη για να δούμε

Καλημέρα κ χρόνια πολλα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά κάνω έλεγχο για αναβάθμιση κάθε πέντε έξι ώρες αλλά τπτ ακόμα κ καίγομαι να δοκιμάσω την ολοκληρη οθόνη για να δούμε

Καλημέρα κ χρόνια πολλα

καλημερα.στο δικο μου δεν ερχοταν το update και εκανα wipe all data απο το recavery και μου το εμφανισε αμεσως.αν το κανεις παρε backup οτι εχεις γιατι θα τα χασεις.

το κινητο δουλευει πολυ ωραια μονο που λειπουν τα θεματα.εβαλα αλλη τοποθεσια και κατεβασα ενα που μου αρεσε.θα το φτιαξουν συντομα αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω από εδώ τον φίλο @linuxilakis, ο οποίος με περίσσια υπομονή με βοήθησε να ξεκλειδώσω και φλασαρω νέα ρομ.

 

Να είσαι καλά Μπιλ.

 

Η προβολή πλήρους οθόνης εξαφανίζει τελείως τα soft keys από την οθόνη και την χειρίζεσαι μόνο με gestures.

 

Πραγματικά απολαυστική οθόνη και λειτουργία.

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να σας καλά ...κοίτα να το χαρείς γιατί είναι εργαλειαρα....

 

Sent from my 2013023 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...